Korak po korak na putu do bete +

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny taj 2013-04-18, 07:18

Erato, divan izveštaj likeit navijači2 navijači2 navijači2 Navijam za puno dobrih embriončića bravo bravo bravo bravo
Vidim da si i ti u odličnom raspoloženju i samo tako ostani, ja mislim da to ima mnogo uticaja na ishod yes

Htela sam da vas pitam u vezi a kontracepcijom, pijem je vec neko vreme, osetim povremeno pulsiranje jajnika i grudi, i imam sektret kao u vreme ovulacije. Da li je to normalno?

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 2013-04-18, 07:25

Korpice,
možda ne veruju tuđim nalazima (mislim na privatne labove)..
Meni čudno što dr Sonja iz Praga traži betu tek 17-18 dan...valjda daje šansu svim mogućim scenarijima.
Pozdrav cure

Struzzo

Broj poruka : 7196
Godina : 41
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 2013-04-18, 07:35

Draganice, pocela sam sa stimulacijom 2. dana ciklusa. Stimulacija je trajala 11 dana. Prva 3 dana po 5 menopura, zatim 7 dana po 6 i zadnjeg dana opet 5. Od 8. dana stimulacije uveden cetrotide. 13dc primljen jedan cetrotide (bez stimulacije), a uvece ovitrelle. 15dc je bila apiracija.

U Grckoj preporucuju da se beta radi 11 dana nakon transvera 3-dnevnih embrija i 9 dana nakon transfera blasti.

Erata

Broj poruka : 2468
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 2013-04-18, 07:52

Thx, srce si!!! navijam ta odličan keks u labu sreca sreca sreca

lenjivica

Broj poruka : 615
Godina : 40
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2013-04-18, 07:53

Erato, bice tu divnih embriona igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Za ljubav u labu b b b b b b

lilya

Broj poruka : 4760
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 08:03

Ivv, Erato i ostale devojke koje čekate betu želim vam da bude trocifrena.

zvoncica36

Broj poruka : 2091
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 2013-04-18, 08:04

Korpice draga ,odboluj i u nove pobede zagrljaj Ja sam prosle godine radila u Visegradskoj i kad je beta bila negativna nastavila terapiju samo jos taj dan posto sam imala jos taj jedan progesteron da primim.tako da neznam odgovor na tvoje pitanje,javice se vec neko,ja samo mogu da kazem ako nisi radila dodatne analize,posavetuj se sa doktorom koji te sad vodio sta treba da se radi i da li treba nesto .
Niny ,sa kontracepcijom sam imala iskustva ,dvaput, s tim sto je kod mene delovala na psihu i to lose ,tako da mozda i treba da se osecaju grudi i jajnici.

lelas

Broj poruka : 1645
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2013-04-18, 08:09

Ereato, bravo 7 kom! A sad zurkaaaa juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neca73 taj 2013-04-18, 08:11

Niny ::Erato, divan izveštaj likeit navijači2 navijači2 navijači2 Navijam za puno dobrih embriončića bravo bravo bravo bravo
Vidim da si i ti u odličnom raspoloženju i samo tako ostani, ja mislim da to ima mnogo uticaja na ishod yes

Htela sam da vas pitam u vezi a kontracepcijom, pijem je vec neko vreme, osetim povremeno pulsiranje jajnika i grudi, i imam sektret kao u vreme ovulacije. Da li je to normalno?

Niny, i meni pulsiraju jajnici dok pijem kontracepciju. Ovaj mesec sam pila (u nedelju bila 21.tabletica), i ako mi verujes juce sam imala klasicnu ovulatornu sluz Shocked a danas stigao ciklus.
Videla sa na ogtt da mi je i insulin otisao u nebesa, tako da sto se vise analiziram i kljukam hormonima, to mi i telo moje javlja da mu nije dobro i da je zbunjeno.

neca73

Broj poruka : 1454
Godina : 43
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 08:14

Niny ::Erato, divan izveštaj likeit navijači2 navijači2 navijači2 Navijam za puno dobrih embriončića bravo bravo bravo bravo

Prošli mesec sam pila Microgynon i imala sam iste simptome.Mislim da je to normalno.Kontracepcija mi je bila priprema za histero.Pre par meseci sam počela Yaz da pijem,ali sam prekinula jer sam ga užasno podnosila.Predložili su mi kao pripremu za vto da,ako mi budu ok hormoni pijem.To sam odbila.Jedva sam izgurala mesec dana zbog histero da ih pijem.Bila sam bez razloga razdražljiva,a od Yaz su mi oticale noge,imala sam kratak dah,zamarala sam se,bila sam nervozna,...

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neca73 taj 2013-04-18, 08:19

zvoncica36 ::

Prošli mesec sam pila Microgynon i imala sam iste simptome.Mislim da je to normalno.Kontracepcija mi je bila priprema za histero.Pre par meseci sam počela Yaz da pijem,ali sam prekinula jer sam ga užasno podnosila.Predložili su mi kao pripremu za vto da,ako mi budu ok hormoni pijem.To sam odbila.Jedva sam izgurala mesec dana zbog histero da ih pijem.Bila sam bez razloga razdražljiva,a od Yaz su mi oticale noge,imala sam kratak dah,zamarala sam se,bila sam nervozna,...

Sva sam otecena, doduse od Microgynona, cini mi se da se jedva krecem.

neca73

Broj poruka : 1454
Godina : 43
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 08:25

Neca73 OGTT se nepreporučuje dok se pije kontracepcija.To sam ja pitala za prijateljicu devojke sa foruma.Niko mi nije odgovorio,a onda sam našla neki tekst gde su ispitivanje radili na ženama u Africi i nije ok rezultat.Moja prijateljica nije uradila ogtt,a kad je otišla kod dr.Šumarac ova je potvrdila da se neradi nikako.Meni je i vagina u toku se.sa posle nekog vremena bila suva od kontrac.Kad sam prestala da ih pijem vratila sam se u normalu.Kao što sam gore napisala i meni su predložili kao pripremu kontrac.,ali sam ja odbila.Šumarac mi je i rekla da zbog mojih godina i FSH koji je oko 10 nisam za duge protokole.Ja slušam svoje telo kotrac. mi neprija i mogu svi da mi kažu pij,ali odluka je na meni.Sonja mi je poslala prošlog leta kratak protokol,a u njemu nema kontracep.

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 08:34

Mislim da tebi neprija isto kao meni kontracep.Pročitaj šta piše na ''papiriću'' koji si dobila u kutiji Microg.onda će ti sve biti jasno.Treba da kažeš ginekologu kako se osećaš.Tvoje telo se muči.Kad budeš radila hormone,ali ne kad imaš mens. i ovulaciju uradi tumor marker grudi pošto piješ dugo kontrac.Meni se prijateljica ginekolog užasnula kad je čula da ih pijem.Ona je akušer i nikad ih ne bi pila,a isto to mi je rekao i akušer koji mi je konstatovao polipe na endo.Predložio mi je odmah posle menst. da radim histero.,ali ja nisam znala zbog posla da li ću moći baš kad mi prestane menst. da idem na hister.,a kažu kad počneš da piješ mora do kraja mesec da se završi.

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 2013-04-18, 08:45

Hvala na informacijama zagrljaj Ja nemam nekih posebnih simptoma, osim povremeno to što sam navela. A treba da popijem dve kutije Rolling Eyes

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2013-04-18, 09:12

Nini, ne znam, nikad nisam pila kontraceptive, ali curo - šta ti trenutno radiš, koračaš li, piši izveštaj!!!! Rolling Eyes usne

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 2013-04-18, 09:31

Au cure, kakva je strasna stvar to sa kontraceptivima. Ja ih srecom nikada nisam pila, osim mesec nakon histeroskopije cikloproginovu i primolut, ali to da se ne bi pregrada vratila. Citala sam da se mnoge cure zale na mikroginon, da su nikakve, razdrazljive, nadute itd.

Erata

Broj poruka : 2468
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 2013-04-18, 09:34

MIss, koračam, koračam, polaganim koracima Very Happy Od kad je ugrejalo sunce, osećam se mnogo bolje sunny Iako imamo trenutno neke probleme sa komšijama, ne dam da mi to utiče na dobro raspoloženje u poslednje vreme vv

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 09:51

Zaboravila sam da napišem da sam od kontrac. imala kao sladunjav ukus u ustima kad se probudim.Inače nisam ljubitelj slatkiša pa mi je to bilo čudno.Bilo mi je muka od istih,a uzimala sam ih uveče i posle pola sata sam ''postizala temperaturu'' idealnu za spavanje.Kao medved.Pošto spavam bez jastuka morala sam da počnem da spavam na istom jer sam imala osećaj da ću povratiti.Par puta sam uhvatila sebe kako se ponašam isfrustrirano sva sreća pa je to bilo u kući.Mm me samo bledo gledao bez teksta,a to me onda još više nerviralo.Posle 5 min sam bila ok. čak sam se smejala samoj sebi.Više mi se jelo dok sam ih pila i imala sam osećaj da ću ''umreti'' od gladi.Možda će se neka prepoznati u svemu ovom.

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 09:54

Niny ::MIss, koračam, koračam, polaganim koracima Very Happy Od kad je ugrejalo sunce, osećam se mnogo bolje sunny Iako imamo trenutno neke probleme sa komšijama, ne dam da mi to utiče na dobro raspoloženje u poslednje vreme vv
Sva sreća pa imamo odličan komšiluk.Da sad pijem Microg. došla bih do tebe da ti rešim problem za dva min.Bežali bi od vas na kilometar samo da mene više nikad nevide.Donosili bi ti svako jutro vruć hleb,ako ti to hoćeš.

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 2013-04-18, 10:10

Ha, ha, e luda si Zvončice lol! Baš si me lepo nasmejala Very Happy Very Happy Very Happy E sad mi je baš žao što će moj Microginon ostati neupamćen, a mogla sam da sredim komšije yes Ovako ćemo morati sve regularnim putem,a to će potrajati Rolling Eyes

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2013-04-18, 10:18

zvoncica36 ::Zaboravila sam da napišem da sam od kontrac. imala kao sladunjav ukus u ustima kad se probudim.Inače nisam ljubitelj slatkiša pa mi je to bilo čudno.Bilo mi je muka od istih,a uzimala sam ih uveče i posle pola sata sam ''postizala temperaturu'' idealnu za spavanje.Kao medved.Pošto spavam bez jastuka morala sam da počnem da spavam na istom jer sam imala osećaj da ću povratiti.Par puta sam uhvatila sebe kako se ponašam isfrustrirano sva sreća pa je to bilo u kući.Mm me samo bledo gledao bez teksta,a to me onda još više nerviralo.Posle 5 min sam bila ok. čak sam se smejala samoj sebi.Više mi se jelo dok sam ih pila i imala sam osećaj da ću ''umreti'' od gladi.Možda će se neka prepoznati u svemu ovom.

affraid affraid affraid
Pa ovo i mene čeka! Najavljeno mi je da ću piti kontraceptive!
Ja ću predložiti da od kontraceptiva ipak koristimo prezervativ. Šta će mi tablete Shocked

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2013-04-18, 10:22

missile ::
zvoncica36 ::Zaboravila sam da napišem da sam od kontrac. imala kao sladunjav ukus u ustima kad se probudim.Inače nisam ljubitelj slatkiša pa mi je to bilo čudno.Bilo mi je muka od istih,a uzimala sam ih uveče i posle pola sata sam ''postizala temperaturu'' idealnu za spavanje.Kao medved.Pošto spavam bez jastuka morala sam da počnem da spavam na istom jer sam imala osećaj da ću povratiti.Par puta sam uhvatila sebe kako se ponašam isfrustrirano sva sreća pa je to bilo u kući.Mm me samo bledo gledao bez teksta,a to me onda još više nerviralo.Posle 5 min sam bila ok. čak sam se smejala samoj sebi.Više mi se jelo dok sam ih pila i imala sam osećaj da ću ''umreti'' od gladi.Možda će se neka prepoznati u svemu ovom.

affraid affraid affraid
Pa ovo i mene čeka! Najavljeno mi je da ću piti kontraceptive!
Ja ću predložiti da od kontraceptiva ipak koristimo prezervativ. Šta će mi tablete Shocked

Miss, ne mora da znaci. Ne reaguju svi tako. Nekom vise nekom manje prija. Ja sam znala da ga pijem jedino po tome sto mi je sat zvonio u vreme kada treba da ga popijem. Nemoj unapred da se nerviras, mozda tebi nece smetati c

lilya

Broj poruka : 4760
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 2013-04-18, 10:23

Miss, ne mora da znači, evo ja nemam ništa od nabrojanog Very Happy Čak imam utisak da me i smiruje Wink

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 2013-04-18, 10:29

Miss devojke su u pravu.Nismo sve iste.Ako moraš,a ti kreni bez predrasuda.Samo osluškuj svoje telo.

zvoncica36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2013-04-18, 10:31

Ok, hvala vam! Very Happy

missile