KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/4/2013, 11:40

Divna prica lilya... poljubac
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 17/4/2013, 12:17

missile ::Gazdarica još nije skinula crveno i zeleno!

Ja dugo nisam znala ni sta je crveno ni sta je zeleno, ni kako se glasa, a stajalo je u onoj negdasnjoj reputaciji, da sam ja licno glasala, i to negativno, nekoliko puta. Posto nisam ni znala tad kako se glasa, verujem da su razne greske tu moguce narocito kada se koristi telefon.

Koracaljke sve Vas zagrljaj
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/4/2013, 12:25

Drage moje, evo mene. Dosla pre nekih pola sata kuci, pa da vam odmah javnem lepe vesti. Sve je proslo u najboljem redu, a ja se vratih kao sa spa tretmana.
Dobili smo 7 jajnih celija! To je vise od mojih ocekivanja i ne mogu vam opisati koliko sam zadovoljna. Aspiraciju je radila dr Bilja.
Prethodno sam smestena u sobu za pacijente zajedno sa cimerkom, obukla spavacicu, anesteziolog Srdjan (opet da ponovim da je to sjajan lik) nas je pokrio, igrao oko nas, upalio nam tv (LCD TV na zidu, kao u hotelu), pitao koji cemo caj posle aspiracije. Zatim je dosla dr Biljana - anesteziolog. Zena je divna, brizna, jednom recju doktor kakvog svi mozemo samo pozeleti. Sela je na stolicu i polako krenula da nam objasnjava - sta je to anestezija, koje su faze, sta ce nam sve raditi na aspiraciji... kako se vec sada trebamo ponasati kao trudnice, odmarati, setkati, uzivati. Preporucila nam je da batalimo posao, da se ne stresiramo, da pripremamo svoje telo za bebice (kaze ne voli da ih zove embrioni, vec bebice). Pricala je sa nama bukvalno kao majka rodjena. Malo mi falilo da zaplacem, jer tako nesto nikada nisam dozivela.
Kada su cimerku odveli, ja sam ostala da uzivam, gledam tv i cekam.
Onda je po mene dosla anesteziolog i sestra Biljana, koja je takodje divna zena. Svo osoblje je zaista sjajno. Uigrani su, ljubazni, sve pohvale.
Uspavljivanje odlicno, budjenje jos bolje. Rekla sam im da mi je ovo najbolja anestezija do sada.
Nimalo nisam osamucena, osecam se super, jajnici ne bole, jako malo.
Onda sledi odmaranje, pijuckanje caja...posle je dosla Biljana, dala nam rezim terapije, porazgovarala sa nama sta i kako. ET mi je u petak.
Biljana se salila sa nama. Meni kaze: Kad sam dosla do 4 jajne celije, pomislim, samo jos jedna i da prestignem grcke kolege, yessss!
Bas je bila simpaticna. A onda je dodala da su grci sve odlicno odradili i da je njen posao ipak bio laksi, jer je najteze pogoditi terapiju prvi put, a kada imate neke parametre od prethodnog pokusaja, stvar je mnogo laksa.
Da ne mislim da je ona bolja, nego da je njoj bilo lakse, kada je imala i tudji rad u rukama.
Rekla je da sam imala jedan veliki folikul, koji je mogao da pukne i da upropasti sve, ali da mi je progesteron bio nizak, tako da je imala lufta da produzi terapiju za jedan dan i da dobije zrele jajne celije.
Rekla je da nece bacati embrione i ako bude uslova za zamrzavanje da ce to uraditi. Najvaznije je sada da dodje do ET.
Onda je opet dosla anesteziolog i popricala sa nama o rezimu ishrane - da pijemo min 2l vode, da izbegavamo slatkise, da jedemo meso i povrce i poneku vockicu za uzinu. Da uzivamo, a da drugi rade za nas :)

To je to drage moje. Sve vreme sam zahvaljivala Bogu na ovakvom tretmanu, razmisljala koja sam ja srecnica i koliko je nepravedno sto moje saborke nisu imale priliku da rade VTO o trosku fonda u ovako dobrim uslovima.

Ljubim vas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 17/4/2013, 12:30

Bravo Erato , divan izveštaj likeit
Navijamo za žurku u labu, da bude što više lepih bebica .
juriš d juriš d juriš d juriš d
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 17/4/2013, 12:33

erato, fantasticno, 7 jajnih celija radost. sve pohvale ivanovicima likeit
v
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/4/2013, 12:40

vv Bravo, Erato, sad krece zurkicaaa juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 17/4/2013, 12:53

Bravo erato divan izvestaj likeit
Samo odmaraj i dalje budi pozitivna ljubim te poljubac

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/4/2013, 12:59

Erato bravo za dobre jajne celije! ljubav navijam jako da se sve oplode i da bude i lepog materijala i za et i za zamrzavanje!ostale zene pozdravljam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 17/4/2013, 13:29

Svaka časta erato f Nisam sumnjala ni u tebe ni u Ivanoviće konfete
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/4/2013, 13:35

Klarice ljubav

Devojke hvala na lepim zeljama.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/4/2013, 13:53

Bravoooo Erato !
7 velicanstvenih sunny
Za lepe bebironke koje ostaju kod lepe mame 9 mant s roda
Prasimo za petak radost da prepises od klarice pa x2 radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 17/4/2013, 14:20

Bravo Erato! Bravo levi jajniče! Odličan odgovor na stimulaciju..Wink
Još malo i uživanje sa bebaćima...
Da, gospođa anesteziolog Biljana je divna i umirujuća, svaki put sam poželela da je vodim kući...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/4/2013, 14:46

Struzzo, jedna jajna celija je bila sa desnog i 6 sa levog! lol!

Ovog puta nisam osecala da mi rade jajnici, kao proslog puta. Javljali su se povremeno, ali nista specijalno. Od stop injekcije nisam nista osetila - ni pritisak u jajnicima, ni napetost u materici, ni nabrekle grudi, nista...sve sam se presabirala da li sam ja dala sebi tu injekciju, ili sam omanula.
Kao da nije bilo stimulacije. Promene raspolozenja - nista, stanje redovno. Doduse i prvi put sam ja bila ok sto se tice raspolozenja.
Samo sam vise bila u grcu i puna nade, a sada mi je jasno da sve moze, a i ne mora da se desi.

Tako drage moje, ide to sve kako treba. Ovo nam je jedna mogucnost, jedan pokusaj, pa cemo videti...hvala Bogu sto nam daje ovu sansu, a ostalo je u rukama Njegovim.

Na meni je da sada uzivam (a uzivam i te kako, cim sam se udaljila od posla, pravi relax), da pazim na ishranu i to je to.

Hvala vam na podrsci.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 17/4/2013, 14:52

Haha, možda baš ta sa baksuznog jajnika bude dobitna! Mamina devojčica! Recimo...Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/4/2013, 15:28

Bravo Erato bravo bravo bravo bravo bravo bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 17/4/2013, 16:01

Cure, zna li neka ima li u Kragujevcu neka klinika privatna ili nešto državno gde se radi vto?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/4/2013, 16:04

Happy, ja sam se skoro bavila popisom klinika i nisam naisla na tako nesto u Kragujevcu.

Mozda ce neko drugi bolje znati.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/4/2013, 16:22

Erato, baš si me oduševila izveštajem. Zaista nisam sumnjala u Ivanoviće, svaka čast. A ni u tvoje jajnike Wink osmeh srce . Ja sam se posle ravno jednogodišnjeg lutanja posle njih i postupka iz prirodnog u St, a sve radeći "specijalne" analize jer nisam verovala terapiji tipa andol i folna koju mi je Bilja rekla da uzimam, šokirala i kad mi je taj extra hematolog iz HR rekao isto to. Posebno mi je drago i baš sam dirnuta što si se setila i nas koje nemamo mogućnost preko fonda, a posebno me oduševljava što si napisala da ti je tretman, bez obzira na to, bio kraljevski. Još jednom im svaka čast yes . Sigurna sam da ćeš uspet ovaj put yes trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/4/2013, 21:10

Erato sreca beba beba beba beba beba beba Vidim zurka nema sta!!! likeit vv Samo napred bice to sve ok videces. x
A za dr. hmmmmm ojacala sam ja zenice drage igra fd Sve sam dobila sto mi treba ionako planiram privatno da vodim trudnocu g
I da,pripremamo se opet jumping Dace Bog dragi da i mi dobijemo jedno malo beba Danas sam u NS videla toliko trudnica igra Kazem ja muzu dobar znak f
Samo napred zenice drage!Sve vas puno ljubim i mislim na vas cveće
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/4/2013, 21:11

Erato izvini fali mi jedna beba pobegla cvet
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 17/4/2013, 21:29

Divne ste drage moje zene poljubci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 17/4/2013, 21:33

Erato, navijam!!! radost radost radost radost radost
Izvini, znam da si detaljno pisala ali nisam dobro skontala kako ti je išla stimulacija tačno-4 dana po 6 menopura pa 5 dana po 5, aspiracija 11.dana?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/4/2013, 08:12

Erato super izvještaj navijam jako igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/4/2013, 08:44

Erato, bravo!!!! x Biće tu bebica yes Navijam!!!! navijači2
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 18/4/2013, 09:09

Erato,super,divan izvestaj.Drago mi je da si odlicno prosla,navijam za sto vise bebica igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Vec sam pisala,terapiju prekinula,nisam ih obavestila,tek juce moja sestra koja radi tamo ode da im kaze
Navodno,videce sa profesorom(nije ga tad nasla)da cuju njegovo misljenje ali on praktikuje,tj nisam trebala da prekidam sa terapijom jos 7 dana.
Ma da,14 dan beta 1,nema nista,i sad bi za tih 7 dana trebalo da se desi cudo,nisam zaista vise pametna,sta im to sad znaci zbunjen
Koraci ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu