SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od maus taj 18/4/2013, 09:02

Markic ode u glumce radost radost radost radost radost radost radost A mozda bude i reziser ili producent radost radost radost radost radost radost radost radost Caci ludilo u kuci i oko kuce. Kada majstori odu uzivancija. Marko ce dobiti svoju sobicu a kuca ce blistati.

Meta divna fotka. Kako je samo nasmejana. Dusa malena, borac i hrabrica.

Mace cica mace gde ste? `Ste polizale sav glukofaz? I `ste se izmjaukale za sve pare?

Marija kod tebe radno po ceo dan lol!

Daco sto se ti nerviras zbog crvenisa? Lepo ti rece Tinche relax and ignore.

Cufto kakav udaran jucerasnji dan kod tebe Shocked

Korpice zagrljaj

Lilya ni ja pivo ne smatram alkoholom, a ni vino.

Bobice zao mi je sto se toliko stresiras na poslu.

Bjanka uzivaj u novom stanu.

U Lo sunny toplo, pravo pravcato prolece radost radost radost radost radost radost radost
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/4/2013, 09:05

OndaK

Miro ljubi Cvrleta lepotana.

Maro sta radite, kako decaci?

Tino draga jos saamo malo, malo malcice radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Mala moja uzivate u setnjama dugim setnjama radost radost radost radost radost radost radost

Bakisa usne

Biksi usne

Miss usne

Lilya usne

I sve ostale , za sve po jedan usne
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 18/4/2013, 09:25

Bas lep početak dana..uz vas divne devojke, uz Tijanu, malog andjela osmeh srce ..i uz moju omiljenu pesmu omiljenog pevača...Maus bre..sta mi uradi..ja tu pesmu u kafani pod 'obavezno' naručujem yes ...samo što sam trenutno miljama daleko od kafane Crying or Very sad
Mili...evo i mene u čizmicama na poslu...juče sam se zaputila sa A u grad i nadjoh posle lutanja od dva sata..a on bio dobar..davale mu tete smoki, čips..šta je ko imao..i on miran, sedi i gleda.,..malo im je muljao tako masnim rukama po ogledalima..ali s obzirom da je šarmantan na mene sve mu tete oprostile lol! ...nego kad bre stiže tablet Razz kaži svom sisaru da ćemo ga zacrventi ako ne kupi Razz lol!
odoh...ljubim sve
E, da Meta bre ti juče brže završila sa nama nego oni u onoj reklami za banku'Udješ, izadješ i gotovo'...šmizlo jedna vredna, ljubimo te puno
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 18/4/2013, 09:34

Dobro jutro Very Happy

Caci, tvoje dete je toliko jedan divan decak, ja sam njime odusevljena osmeh srce

Bjanka, koliko ja tebe razumem, zeno draga yes I kod nas ce kuhinja doci sa prvim snegom kako je krenulo Laughing

Devojke, kako je bilo na druzenju?

Misisce, ljubim i ja tebe i Ana sto puta usne A taj dekica je totalni hit, mnogo mi se dopada Very Happy Inace, me ta pesma proganjala neko vreme. Msm, nisam imala ni gde da je cujem, ali mi se konstantno vrtela u glavi, legnem sa njom, ustanem sa njom. Totalna opsesija, nista mi nije pomagalo, citav dan slusam muziku, cim iskljucim, pocne u glavi da se vrti. Ludo, burazeru lol!

E da, nikako da napisem, Cufta, novi avatar ti je nemam reči sestro slatka

Ne znam za vas, ali ovih par dana sunca me je povratilo u zivot. Ja sam bukvalno druga osoba i sve mi je lepo yes Mm, sa druge strane, sav zaptiven, slinav, samo sto ne balavi kako su ga spopale alergije Rolling Eyes

Idem sad da posaljem rode na koracima, valja se yes

Ajd, zive bile cveće

lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 18/4/2013, 09:47

E da, svaka vam cast za letnje cizme. C od cizme necu ni da vidim ni da cujem do novembra, dosta sam ih nosila, na nos mi izasle. Sad samo cekam da obujem neke japanke i da iz njih ne izadjem sto duze to bolje Laughing
Najvise od svega volim da budem bosa, to obozavam yes

Moram i da vam se pozalim malo Embarassed
Imam jedni koleginicu. Delimo kanc vec 6 godina. Ne secam se da je jednom dosla nasmejana u kanc, ali nikada. To je takva drama queen da ja vecu videla nisam. I nije da ima neki tezak zivot nego je takva, samo kuka nad svojim zivotom, ali je majstor da prenese nervozu i malko me nervira, a posebno kada je ovako lepo i suncano vreme, a svi sem nje raspolozeni, a znam da drugi imaju mnogo vecih problema od nje Embarassed Eto, priznala sam i to Rolling Eyes
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 18/4/2013, 09:59

lilya ::
Imam jedni koleginicu. Delimo kanc vec 6 godina. Ne secam se da je jednom dosla nasmejana u kanc, ali nikada. To je takva drama queen da ja vecu videla nisam. I nije da ima neki tezak zivot nego je takva, samo kuka nad svojim zivotom, ali je majstor da prenese nervozu i malko me nervira, a posebno kada je ovako lepo i suncano vreme, a svi sem nje raspolozeni, a znam da drugi imaju mnogo vecih problema od nje Embarassed Eto, priznala sam i to Rolling Eyes

Lili, svaka tebi čast kako trpiš to!!! affraid affraid affraid Užas, ne volEm u blizini svojoj takve negativne ljude. Mad Imala i ja slično, sve na svoj način nenormalno, jao laknulo mi kad je promenila firmu. Procvetala sam!! yes

EEEj, devojke, dobro jutro i dobar dan i da je prijatan!

ff
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 18/4/2013, 10:03

missile ::
lilya ::

Lili, svaka tebi čast kako trpiš to!!! affraid affraid affraid Užas, ne volEm u blizini svojoj takve negativne ljude. Mad Imala i ja slično, sve na svoj način nenormalno, jao laknulo mi kad je promenila firmu. Procvetala sam!! yes

EEEj, devojke, dobro jutro i dobar dan i da je prijatan!

ff

Meni laknulo kada smo presle u kancelariju sa vise ljudi, dok smo sedele same u kancu, ja sam bila na ivici nervnog sloma. Evo sad vristi na nekog i lupa pesnicom od sto. Ne cujem sopstvene misli od nje i tako svaki dan. Stavih sluske na usi dok ne izadje. Nepristojno je i prema kolegi sa kojim prica i prema nama. Ja ne verujem da se dranjem i svadjom ista resava.

Nego, kako bilo na zurci u KC? Very Happy
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 18/4/2013, 10:08

Macke na zurci u KC garant zaglavile do kasno ili preterale sa 'pićem' pa jutros nikako da se jave lol!
Alo cicke žive li ste Razz
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 18/4/2013, 10:27

Dobro jutro,
Evo me na poslu, dan mi je poceo sa Lenkom: Idemo da vidimo tenAk?
Onda dodjem na poso, a tehnicki direktor mi kaze: S, pravo si mace Shocked Rekoh: Pazi da te mace ne ogrebe Wink
Molim onog ko me je zacrveneo, ako me je zacrveneo zbog tablete, da sad nadje bordo boju, TABLETA SE DANAS NARUCUJE Razz Razz Razz ako nije bilo crveno zbog toga, onda izvin'te usne
Maus, i moja omiljena pesma, a mm je peVA: Nije zivot MOJA zena Shocked
Bjanka, vazno je da si u svome, ostalo ce stici yes
Lili, ako si priznala, ja mrzim takve ljude, moja rodjena sestra je jedna od tih i stalno se koljemo zbog toga Mad
Ajd odoh imam neke pacijente ovde

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 18/4/2013, 10:36

Zurka bila prava!

Izbacise nas iz hodnika, a umalo i iz cekaonice, bake i deke su bile zapanjene time sto pricamo, pa se jos i nasmejemo lol! Treba vljda da umiremo, sta li lol! A jos ne pricamo o bolesti Shocked Ccc, sram nas bilo!

Miss u neko vreme uocila da nismo bas pozeljno drustvo pa pobegla, ko veli stavice me ne crnu listu na KC Razz

Bixi zavrsila sta je imala, toliko sam je izmorila (smorila Razz ) da nista ni od setnje, ni od nicega, dosla kod mene u goste a ona mene nahranila Embarassed , sledeci put kuvam rucak, obecavam lol!

Ja od jutros vredna, ne znam sta je s ovim ljudima, kako nedelja odmice oni sve orniji za kojekakve prohteve a ja kao sazvakana. Dobro, jos par dana pa raspust radost

Ljubim sve osmeh srce
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 18/4/2013, 10:42

Juče ujutro ja prvo išla da pustim dve epruvete krvi. Onda stigla na KC pre pola 10 do Bixi. Čavrljale mi, usput Bixi svašta odrade, 3x pusti krv, prošetasmo, i stiže i Bak. Very Happy

Oko podne uđosmo da presrećemo Šumarac, Bixi nema zakazano a mora da je vidi. Naravno da je uspela. f Al posle višečasovnog čekanja. affraid Koje smo joj mi prekratile. Wink Very Happy

E sad, naravno da nas je sestra izbacila iz čekaonice, mada ja nisam provalila da smo bile glasne Rolling Eyes ne znam šta smeta svim tim ljudima. Posle se mi vratismo u čekaonicu, al na distanci od ljute sestre. E onda su gunđeli drugi pacijenti, valjda im je smetalo što usta ne zatvaramo, pričamo, pričamo, al ja opet ne primetih da smo bile glasne. Eh, ti pacijenti... lol!

ja sam morala oko 4 da ih napustim Embarassed ali sam žurila na BBrdo u Biomedicu da pustim krv još jednom, bilo mi malo ono ujutro. I tako, njih dve ostadoše, nema ih da se javljaju, ne znam dokle su i gde zaglavile. lol!

Sve u svemu, molim Boga da mi ne nađu te trombofilije, i hvalim Boga što mi je štitna u redu, jer ona gužva na KC deprimira likove kaom što sam ja. Međutim, Bixi i Bak su toliko pozitivne i zabavne (mislim to ozbiljno yes ) da je s njima sve zezanje. love Jako mi je drago što sam videla skakutavo pilence, ko zna kad ću opet. Želim joj svu sreću kad krene u postupak, a uskoro će. I moj utisak je da je apsolutno spremna za bebu. yes A i Šumarac to misli sa svog stanovišta, sigurna sam, mada ne pitah šta joj je rekla tačno... Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed
Bakiša - koja je to pozitivna žena! Very Happy zavidim! sreca

Eto mog izveštaja. Drago mi je da sam provela dan s njima dvema. sreca
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/4/2013, 11:02

Sram me bilo Embarassed još ne rekoh u aprilu SVE VAS VOLEEEEEEEEEEEEEEEE DJOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Cituckam vas ,propratim .....što bi rekli mi sa juga ,sminem pa begam lol! (svratim pa pobegnem)...
Pokušavam da se stavim na noge pošto mi je imunitet opao za 10 tako da se ne mogu oporaviti od raznih upala ,prehlada i svašta nečega ......
Idem čitam....
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/4/2013, 11:11

hahahahahahaha jao kokoske jedne iz cekaonice su vas izbacile hahahahahaha kada torocete za sve pare.
Prstala krv, vidim, Sumarac UVACENA - odlicno. Drago mi je sto ste se SAKUPILE i uzivale, a ne mere drugacije kada se tri odlicne koke, divne zene, sastave.

Djoleeeeeeeeeeeeee dje si zebno lepa? Kako dani bez duvanskog dima? sa` ce Mima svima vama meda da posalje da ojacate imunitet. Ko hoce, zovem ga na vrcKanje meda.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 18/4/2013, 11:13

maus ::Ko hoce, zovem ga na vrcKanje meda.
Ozbiljno?
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 18/4/2013, 11:16

Mima, mogu ja da dodjem da vrckam, al bez meda lol! Embarassed Embarassed Embarassed

Djoleeeeeee, love
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/4/2013, 11:17

maus ::

Djoleeeeeeeeeeeeee dje si zebno lepa? Kako dani bez duvanskog dima? sa` ce Mima svima vama meda da posalje da ojacate imunitet. Ko hoce, zovem ga na vrcKanje meda.

Imam iskustva zovi slobodno !
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 18/4/2013, 11:17

Ooooo provod u KCS odlično prošao. Pa naravno da morate izgledati kao ste pred smrt. Onda vas u čekaonici malo mrze. Ako ste zdrave i vesele, ljudi su ljubomorni i mnogo vas mrze. U kesi pijačani treba da se provide rezultati i poneki račun (onako slučajno). I bre, ništa ne umete.

Caci, Marko ti je divan, a Darka izljubii od nas kada se nađeš u tom TC.

Dežurtsvo bilo odlično i ne preterano teško. Čim sam se vratila kući, pokosila sam CELU baštu.

Đole ja tako 4 meseca ove zime...isto kao ti

Ljub, odoh u krevet

Poslednji izmenio cufta dana 18/4/2013, 11:18, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/4/2013, 11:17

Ozbiljno?
Vid` nje! Naravno! Krajem maja, pocetkom juna, jos se ne zna, zavisi kada krene bagrem, koliko ga bude bilo, kako ce vreme biti...Prosle godine uzas, ma uzas, oko tonu meda smo izgubili. Mogla sam sama da izvrcam onih 150 kiolgrama meda.
Joj pa kada iz saca pocokcem, med, nista sladje.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/4/2013, 11:19

djole39 ::

Imam iskustva zovi slobodno !

Evo Djoleta, super. ej duso imamo elektricnu vrcaljku, nema vise okretanja ruku. sad samo ubacimo ramove, prEtisnemo dugme i med kapljeeeeeeeee.

Poslednji izmenio maus dana 18/4/2013, 11:21, izmenjeno ukupno 1 puta
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/4/2013, 11:20

Cufta Veljo parizankin pokosio travu jos u nedelju. sunny ti zarko do same zemlje, nema ni po centimetra... ne moram je kositi narednih 10 dana Very Happy
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 18/4/2013, 11:23

Pa gde si bre Djole ljubav

Devojke, pa vama je bilo bas lepo bravo bravo bravo bravo bravo
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 18/4/2013, 11:25

Mišu ženo ubijam za bagremov med!!!! Odlepljujem.
Velja je bio odmoran, a koštalo te je i piva i kupusa. ja pila samo čistu vodu i kafu. pa ti vidi ko je rentabilniji.

Meta , razneži me totalno. Hvala na Tijaninoj slici
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 18/4/2013, 11:31

Misice, ja se ne prijavljujem za vrcKanje, ali se prijavljujem za med Razz shodno mom porijeklu Very Happy
SladZana

Broj poruka : 2748
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 18/4/2013, 11:45

Twinski draga, kod koga si radila VTO, Motrenko ili Cejovic?
SladZana

Broj poruka : 2748
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 18/4/2013, 11:54

bobica83 ::Ja sam vadila TSH i naravno opet ne valja nikako da se stabilizuje vise me izlude! Juce od jednom ogluveh na jedno uvo,uzas koji trip bila na snimanju i imam ostecenje sluha levo Shocked dobila neke kapi u nos i tablete u soku sam,kaze dr verovatno neki virus ili stres,ma jok nema stresa samo mi u poslednjih nekoliko dana dva slucaja na poslu zavrsila na najgori moguci nacin Sad isplakah se sinoc posteno za sve !
Bobice v zagrljaj Da bude bolje uskoro. neka si se isplakala, bolje nego da skupljaš u sebi. zagrljaj

bak ::Mima, mogu ja da dodjem da vrckam, al bez meda lol! Embarassed Embarassed Embarassed
queen Pričam ja.

Ozbiljno?
Vid` nje! Naravno! Krajem maja, pocetkom juna, jos se ne zna, zavisi kada krene bagrem, koliko ga bude bilo, kako ce vreme biti...Prosle godine uzas, ma uzas, oko tonu meda smo izgubili. Mogla sam sama da izvrcam onih 150 kiolgrama meda.
Joj pa kada iz saca pocokcem, med, nista sladje.
Mišice, ja NEMAM iskustva u vrcanju, mada pomalo u vrckanju. Ali volim da učim. lol! Ja sam mislila da je vrcanje kad zahvatiš med kašikom, a on curi, al ne baš pravolinijski, nego pomalo vrcka u stranu. Embarassed

MarijaPG ::Misice, ja se ne prijavljujem za vrcKanje, ali se prijavljujem za med Razz shodno mom porijeklu Very Happy
lol! lol! lol!

Đole, usne Ne daj se, ima da budeš bolje, mora.
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh