Najlepsa jutra u martu

Strana 29 od 32 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od SladZana taj 30/3/2013, 00:06

Meta, hvala draga. I ja sam jednom imala urtikariju od andola,i sad citam bilo sta da pijem ima li acetilsalicilnu kiselinu. A kad moram pijem brufen i paracetamol.

Lilya srecno bilo i mene uskoro ceka seljenje yes

SladZana

Broj poruka : 2743
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/3/2013, 00:10

Meta ::E, da Miss, ja ti posala zahtev za prijatelja na FB, ne znam jesi li me dodala Very Happy

Prepoznala si me! f I ja sam tebe! Wink Čim skupim živce da uđem opet tamo, naravno da dodajem! Spor mi je internet za fb, a ja smotana. Rolling Eyes Namučih se.

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/3/2013, 06:57

[img][/img]

Ju huuuuuuuu

Miss, kako komplikovano zvuči ovo što kažeš da radiš. Sa ovim avatarom, kao za Nasu da radiš.

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 30/3/2013, 07:12

Dobro jutrooo!
Ha, evo i mene u ranim jutarnjim satima lol!
Masem i zelim danas svima samo lepe stvari i uzivanciju....pristavila bih kafu ali spor mi je ovaj "sporet" mnogo.

plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 30/3/2013, 07:12

JUTRO DRAGEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav od istackanih novosadjana..kod nas zurka ..nema taje od juce ujutru i verujte da sama sebi vec izgledam ovako igra
A kad taja dodje prvo ce biti ljuta sam boks ima da mu saspem sve u lice..kako Mili moze da ima savetnika..a ja ne...morace i ovaj moj ima da savetuje ili zavrismo borba Razz
Danas mi je tati godisnjica..davno sam ga izgubila , mada kada su u pitanju roditelji isto je da li je pre godinu ili 27.godina..jednako fali..i precesto Sad
Onda moram i na frizuru i da pravim tortu sutra nam je Uskrs..msm mojoj deci i mm..mi slavimo dva i svaki jednako obelezavamo...juce smo nas troje i jaja farbali..kako smo to uspeli sami, jos ne znam ali mislim da nam je GANGAM style pomogao puno igra lol!
Miss nemam ja profil na fejsu...mada zbog vas ako treba ima da otvaram jos danas Wink
Meta draga radis li ti nesto sa tm ili samo skitas Kutkom..ajd brzo stavljaj ugrejan hleb, flastere,vino pa da ga posle iskoriscavas...vidis ti kako je Miss vredna Razz likeit love
Marija bavo za IQ h ...ja to ne smem ni da radim..bojim se da se ne razocaram..bolje vako da zivim jos u oblacima da sam pametna sreca
Ljubim Svalera malog, BataKa predobrog, Luciju smizlu sto pocinje da psuje, malog lepog i velikog lepog patuljka(mozda one Mili mogu da se dele na patuljka dobricu-L, i patuljka zlockicu-M, nesto mi tako bolja podela nego na maog ivelikog, averujem nije daleko od istine), ljubim b b sto prave mami uzbunu dok taja skida stomak umesti mame, ljubim Anu veliku smekericu..i Anu malu hodalicu..i ljubim lepotana MIhaila od one mama Orle sto se dugo ne javlja...i sve ostele male i velike mloooogo ljubim ljubav love ff

dacans

Broj poruka : 926
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/3/2013, 08:05

Iju Mad niko još nije ustao. Odoh ja sa Lucijom u samoposlugu.
Tražila je da jede kupus (jela pre neki dan u školi).

Da li je to napolju toplo, ili mi se čini od prevelike želje za ovakvim vremenom?

SRećne pripreme za Uskrs Daco.

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pcelica taj 30/3/2013, 09:38

Dobro jutro devojke,
ima jos ranoranilaca Very Happy

Oblacan dan ali jos ima nade da sunce grane Very Happy .

Marija, dobro je ipak sve proslo, vazno je da nema povreda. Cestitke za test.

Daco, nadam se da su klinci bolje?! Srecne pripreme za Uskrs.

Super ti Pari izdrzavas sama sa njih dvoje... Jedva cekam da citam roditeljske da vidim kako se snalazite i kako zabavite decu kada je lose vreme.

Poljubac za sve devojke, cekalice i divnu decicu.

pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 38
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/3/2013, 09:52

Dobro jutro, pa još sunčano!
Najavili kišu i brzo zahlađenje, pa nema opuštanja. lol!
Ćufto, pisala ti pp. Ne radim za NASU, al bih volela, zbog tehnike naravno. L psuje? Laughing Super, i ja sam kad sam bila mala, i obavezno novu psovku sačuvam kad dođu gosti Very Happy
Tufnasti Novosađani i Novosađanke, pozdrav i za vas ljubav Da brzo prođe ff Ja sam profil na fb rešila da sredim baš zbog Kutka, i eto meni zanimacije v Zahtevan sajt, traži bolji net.
Pozdrav i Crnoj Gori, posebno pametnicama sa Kutka! ff Marija, pa čim si naša mora da si super, nema tu dileme. igra
Nove naše devojke, i stare a nove, pozdravče!

Ja ima opasnu dilemu od jutros, da li prvo da otopim zamrzivač ili prvo do pijace? zbunjen Nadam se da ću da rešim uskoro, pre 'mogućih lokalnih pljuskova'.
Lep dan želim!

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/3/2013, 10:42

cufta :: A sada malo zanimljivosti. Na kraju moje ulice živela je čuvena "Marica glumica" (Marica Popović) za koju kažu da je bila najbolja "gospođa ministarka". Kada je kretala u pozorište, ceo kraj je izlazio da je pozdravi. Kuću u obliku zamka kao iz Ivice i Marice sagradio joj je jedan od njenih obožavatelja (pre II svetskog rata politički vrlo aktivan). Angažovao je jednog ruskog arhitektu, jer je Marica izlazeći iz kraljeve kockarnice jednom rekla: "kakav divan pogled na Savu".
U toj kraljevoj kockarnici danas se nalazi Lucijino i moje jaslice i vrtić Very Happy !
Fantastično! likeit

cufta ::[img][/img]

missile :: Čim skupim živce da uđem opet tamo, naravno da dodajem! Spor mi je internet za fb, a ja smotana. Rolling Eyes Namučih se.
lol!
Mnogo žurim, sve vas volim i ljubim i lep dan želim osmeh srce

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 30/3/2013, 11:31

Dobro jutro! Nema sunca ni ovde! No Ne izlazi mi se iz kuce, a hocu da procunjam po radnjama malo. Juce sam kasljucala po malo, sinoc malo vise, a od jutros mi nos pu, kasljem za medalju i glava me boli. Divan dan! lol! DOsla da vidim mm a on nece da leci herpes, pa da se bar ljubimo kad ne mozemo nista vise (ja jos imam krvarenje po malo oh histero Rolling Eyes )

Daco, vidim da ste udarili na gangam stajl, neka ste, kad ne mozes da pobedis, udri brigu na vesljee. Srecno spremanje Uskrsa! I ovi moji slave Uskrs, ali se ovde za Boizc biva u porodicnoj atmosferi a za Uskrs ko gde hoce, pa tako idemo kod tetke. Mogla bi da im ofarbam neko jaje, ako mi prestane glava zbunjen Ovde samo postoje cokoladna jaja i niko ih ne farba.

Evo caja da se ugrejete!

Lep dan vam zelim, da vas neasmejem malo, pa odoh da pijem caj koji mi je dragi skuvao!

Razgovaraju tri ljudoždera:
Prvi:
- Pre neki dan sam pojeo nekog Engleza. Мršav, žgoljav, tvrd k’o đon. Sve mi se smučilo!
Drugi:
- Ja sam lane pojeo nekog Nemca. Debeo, masan, debeloguz. Sve
mi se smučilo!
Treći :
- E, ja sam prošli mesec pojeo baš finog! Posebna vrsta: balkanski političar! Divota jedna! Počneš od glave, a ono hrpa putera! Dođeš do kičme, a nema kostiju, sve sama hrskavica! A tek kad dođeš do guzice - unutra nađeš još petoricu!

lol! lol!

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 30/3/2013, 11:40

Drugari moji dobar dan Very Happy

Cuftice, prvo sto sam vidjela jutros je tvoja slika i bas mio je ona trebala usne cmokni Luciju za mene iz najace snage Very Happy

Daco, Meta i svi drugari koji slave Uskrs, srecan bio i uzivajte u praznicima cvet

Missi ja se nosim istim i slicnim pitanjima od jutros ali ne krecem Laughing

Hvala vam puno, ljubim i bas vas volim d

SladZana

Broj poruka : 2743
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/3/2013, 12:03

Zamrzivač opran, rashlađen, nivelisan, kao i frižider, da odmorim malo pa na pijacu.

Kometa proletela, mame šetaju decu, neke spremaju Uskrs, noćas se pomera vreme, sunce zašlo za oblake, ajoj svašta se izdešavalo!
lol!

Ja se prebacila kod dr Crnogorac, ne mogu po 3 nedelje da čekam Kopitovićku, al tek 10 apr, samo da ne porani veštica ovog meseca. Kažem ja mužu 'mlađa je', a on odgovara 'da,da, nema problema!' Laughing

Epa odleteh i ja, možda se vratim kasnije da vidim šta radite. Ljubim!

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 30/3/2013, 12:49

Dobar dan,
Daco, kako pretekoste noc? I nama je gangam stajl resenje za sve Shocked
Lucija, vrednice usne
Mirka, gde odlete?
Mi danas u guzvi, imamo roditelje na rucku, je lte, SAVETNIK casti, pa smo se razleteli. Mada, babe samo misle da je to zbog novog radnog mesta, u stvari ih podmicujemo da sutra cuvaju decu, jer mi idemo za NIs Wink
Pored svega morala sam da idem na pijac da trazim patofnice za Lenku jer je juce popodne bilo scena zbog istih. Naime, zaboravila sam da joj posaljem njene u vrtic i tamo su joj obuli neke koje su imali, a onda je ona te iste trazila i kuci. Majko moja kakvo jecanje i dozivanje tate (naravno, uvek u teskim trenucima), da sam morala u popodne da trazim po radnjama patofnice. Naravno, nigde ih nije bilo, bilo je gomila drugih i lepsih koje ona nije htela ni da pogleda, jos manje proba ili kupi. Pijaca nije radila, ali jutros smo odmah otisle. nosila je kesu do kuce i sad spava u njima Rolling Eyes
Idem dalje u nabavku...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/3/2013, 13:16

Lenka je na majku - tu je situacija potpuno jasna! lol!

Nas je u samoposluzi troje ljudi dana presrelo da se našli i pita na kojoj gondili stoji ovo dete? Ili koliko košta?.....na sva pitanja sam davala tačne odgovore, da je gondola u Jovanovoj ulici, da košta toliko i toliko eura ....objasnivši ima da je ona dete iz epruvete.
Ovo pišem iz razloga da 2 muškarca nisu znala šta je "dete iz epruvete", a žena je znala.

To znači da u našoj zemlji ima još ljudi koji to ne znaju, i da možda iz neznanja ostaju bez dece. Naverovatnije onda ne znaju ništa ni o usvajanju.

Edukacija je u našoj zemlji (u bilo kom smislu) na još nižem nivou od standarda.

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 30/3/2013, 13:44

Mili, vec odavno ti rekoh da kad citam tvoje postove vec znam kraj..kod nas sve isto...Mina meni isto pravi takve scene kao L sa patofnama..i onda nosa kojekakve kese po stanu ceo dan..i na spavanje, pa jos nece da stavi kese sa stvarima ispod jastuka nego ih drzi u ruci i tako spava Shocked v stvarno su nam deca po mnogo cemu slicne...a i nas dve f samo sto mm nije savetnik lol!
Cufto..mene obori svaka tvoja recenica...vrlo slicna razmisljanja mojim...zato te valjda i obozavam...poslednja recenica tvoje poruke...verovala ili ne izgovorila je pre neki dan, samo uz edukaciju dodala i moral lol! Ljubi 'Luciju od Jovanove gondole' usne
Meta to si ti pokupila virus od mojih Indijanaca sa Marsa lol! a lepo sam ti rekla ne moramo ici da ih vidis love
Ljubac svima....Miss imas pp draga love
E da Meta super ti je fazon...bas dobar lol!
Cufto ti i mm dobijate iste meilove...sad mi sve malo sumnjivo zbunjen ja sinoc od njega dobih onaj tvoj o gacama..odn bez gaca lol!
Frizerka meni sredila frizuru..ja mojim dargim ukucanima sredila tortu..odoh da oribam kuhinju..i dignem noge da odmorim glavu i dusu yes

dacans

Broj poruka : 926
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/3/2013, 13:56

Daco, možda smo i tm i ja na istoj listi nečijih meilova......

Mm se razradio po kući, bojim se ponovnog snega. Pere prozore, kupatilo..... ne sećam se kada se to poslednji put odigralo.

On u 17h ide na utakmicu sa drugarima......msm na stadion, a L i ja ćemo verovatno u "Kamičak", zvala Tanja83, ići će sa svojom decom. AKo neko ne zna šta će u subotu popodne..... to je u "sava centru", nisam ni ja nikada bila.

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 30/3/2013, 14:11

cufta ::

Mm se razradio po kući, bojim se ponovnog snega. Pere prozore, kupatilo..... ne sećam se kada se to poslednji put odigralo.

Iskontrolisi muza, please! lol! lol!

Daco, ma nije od tvojih indijanaca, ja nisam bolesna kad su svi, nego kad se zavrsi zima i krene prolece, ako me uopste uhvati prehlada Rolling Eyes I ja sam sa marsa! lol!

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/3/2013, 14:13

Ćufto, stisni mi Tanju s dečacima, a posebno ljubni Noleta, obožavam ga onakvog nestašnog, i Matiju, on je toliko mio i meden.
osmeh srce
Dok ja dođem do prave gondole sa epruvetama, vaša deca će u školu. Sveki mi živi kod sava centra.
Daco, čitala pp na ulici, a sad ću uz kaficu i da odgovorim. Kako ide priprema uskršnje trpeze?

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 30/3/2013, 14:48

Ali zato Missile kad dodjes, i tebe ce presretati po marketima:))Gledam neki stan u Novom Skojevskom, mozda ipak budemo zajedno letele do pijace subotom:) Javicu ti od sredine nedelje

Ljubim sve

Bjanka

Broj poruka : 480
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 30/3/2013, 15:36

Dan cure...
kod mojih smo,i Novosađani su tu.
Stigla i čas da održim.
Čitam-dobri ste.
Daco,nek vam je srećan Uskrs-doduše sutra.Kako su tufnasti dečak i diivna devojčica?
Miss,poruka u dnevniku ili fejsu? Kao što Ćuftoni reče-meni osuvoše komplikovano zvuči to čime se ti baviš... al neka,ne mora mi ni biti sve jasno Very Happy
Ćuf-lep provod sa Zmajevima!
Marija-bravo inteligencijo! samo napred !
Bjanka-ženo-koliko ti imaš interesantno lice....baš,baš.
MetaK, divni narcisi i šoljice za čaj. Uživaj kod kuće.
A vic u slici-iskidah se pošteno.
A edukacija-dragi moji-ona je u nama samima-koliko je želimo,toliko je primamo,ništa drugo.Više mi počelo baš smetati fraziranje tipa- ovo vreme-ono vreme...
preuzmimo sve,a pre svega naše živote u naše ruke!
Pčelice,jesu li tvoji -najnezgodniji-kad je loše vreme, je l?Very Happy
Cure uživajte u sporoj suboti.
Stisak!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22877
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 30/3/2013, 15:46

Embarassed Pari..svasta tu nesto pise:)

evo , kad smo bili mali,brat i ja
http://imageshack.us/photo/my-images/145/skmbtc25013033012410.jpg/

Bjanka

Broj poruka : 480
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pcelica taj 30/3/2013, 15:59

Jesu Pari, navikli na setnje dva puta dnevno pa kad je lose vreme tesko ih je zabaviti. Imamo navlaku za kolica pa setamo i po snegu, kisi,...njima lepo a onaj ko ih seta nagrabusi Mad
Sad su malo veci pa je lakse nego pre.
Kako vi zabavite medenjake? Jel komuniciraju? Nasi se sada bas raduju jedno drugom. Pre neku vece smo ih uhvatili kako su se smejali glasno jedno drugom, uspeli smo i snimiti radost
d

pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 38
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/3/2013, 16:33

cufta :: Lenka je na majku - tu je situacija potpuno jasna! lol!

Nas je u samoposluzi troje ljudi dana presrelo da se našli i pita na kojoj gondili stoji ovo dete? Ili koliko košta?.....na sva pitanja sam davala tačne odgovore, da je gondola u Jovanovoj ulici, da košta toliko i toliko eura ....objasnivši ima da je ona dete iz epruvete.
Ovo pišem iz razloga da 2 muškarca nisu znala šta je "dete iz epruvete", a žena je znala.

To znači da u našoj zemlji ima još ljudi koji to ne znaju, i da možda iz neznanja ostaju bez dece. Naverovatnije onda ne znaju ništa ni o usvajanju.

Edukacija je u našoj zemlji (u bilo kom smislu) na još nižem nivou od standarda.

cufto ima takvih koliko hoces, dobro je samo kad ne krenu da stipkaju dete da vide kakvo je

hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/3/2013, 17:05

Pih, ja opet na tel, pa ne mogu da vidim Bjanku kad je bila mala. Bjanka, ima u blabla tema Kad smo bili mali, pa ti lepo okači tamo sličice, al ne ovako link, nego sličice.

Pariz, i na fb i u dnevniku. Btw, dobro ti ime na fb, ja inače često iznova i iznova čitam njegovo delo koje je meni omiljeno. Wink A ne bavim se ja nečim egzotičnim, nema toga ovde, nego sam nekad radila u vojnom institutu, a sad u civilnom. Po diplomu sam išla kad sam bila u vojsci.

Ja počistila stan onako na o-ruk, baš nisam bila raspoložena. Sad ću u radnju, a sprema se kiša. Šta li nam rade drugari u kamičku? Daco, koja torta sutra? Srećan vam Uskrs, za slučaj da me sutra nema ovde. Srećan i Meti Uskrs unapred.

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 30/3/2013, 17:18

pa ja pičela da kucam,mislila sam da sam postavila...
Pčelice,u mi ih često šetamo izuzev kad pada nešto ili je baš minus.A komunikacija...ooodavno-i to smejanje uz vrisku i ciku i pipkanje ručicama ima u mom dnevniku. Sad već kad se zna ko je jači,onda se i malo grubosti prema slabijem ukazuje.
Miss- pogledaću na fejsu poruku...a ime-jacsam ipak nepopravljivi romantik-a on-ipak najinteligentniji tog doba, i vazda interesantan u porukama...

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22877
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 03:17

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole