KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 14:33

A ja kada sam bila na drugostepenoj komisiji, jedan par, tačnije muškarac se kao kroz šalu požalio sestri kako ga nikada nijedan doktor nije ispreskakao kao taj u komisiji. Ne znam kako se zove doktor. A sestra je dodala: Pa to je vaša veza, vi ste ga birali! I to je sestra ponovila više puta, jasno sam čula. Par je imao vezu kod doktora iz komisije.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 14:35

Ivv me poremeti skroz.... Crying or Very sad
Nemoj da ideš Ivv!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 15:15

Eto kako je lako razmotati klupko, samo se svako priseti sta je cuo i video :)

Struzzo meni je drago da ti imas dete koje obozavas i koje nisi dobila preko veze. Isto toliko mislim da voli svoje dete i onaj sto je platio 5000.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/3/2013, 15:17

Krk ::Sve ima cenu Zvoncice. Ja imam cenu, ti imas cenu, deca imaju cenu, vto ima cenu, surogat ima cenu. Vazduh koji disemo ima cenu. Danas sve ima cenu i ima kupca. Zivot se sveo na "kupujem - prodajem". Samo je pitanje koliko ko moze da se pruzi i sta ko hoce. Mito i korupcija su postali sastavni deo drustva i to ne samo ovog naseg srpskog vec svuda u svetu. Samo kod nas je to onako prozirno, dovoljno da zakucas na vrata sa parama u rukama i sve resavas.

Bak meni je drago sto ti nisi, ali ima onih koji jesu. :)
Možda si ti u pravu da svi imamo cenu,ali nismo svi na prodaju.Mene niko neće kupiti-prodati jer nemam cenu.To mi je porodično.Imati para nije garancija za sreću.Sve što čovek može da kupi nije nešto što će ga usrećiti.Zagrljaj voljene osobe niko nemože da kupi.U tom trenutku kad nas grle ljudi koji nas vole iskreno mi smo najbogatije žene na svetu.Jedino što nema cenu iskrena i prava ljubav.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 15:26

Krk ::Eto kako je lako razmotati klupko, samo se svako priseti sta je cuo i video :)

Struzzo meni je drago da ti imas dete koje obozavas i koje nisi dobila preko veze. Isto toliko mislim da voli svoje dete i onaj sto je platio 5000.

I iz ljubavi ce ga drzati u neznanju da ga je kupio za 5000. Svasta bih uradila za svoje dete, da umrem ako treba, urla bih, ali nikada u zivotu ne bih pristala da platim da bih ga usvojila. Tacno nemala dece.

Ovo ode skroz u off. O ovome moze da se raspravlja na drugoj temi, ova tema je posvecena zenama koje su u VTO postupku, klinikama i svemu sto se toce VTO.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 15:29

lilya ::

Ovo ode skroz u off. O ovome moze da se raspravlja na drugoj temi, ova tema je posvecena zenama koje su u VTO postupku, klinikama i svemu sto se toce VTO.

Potpisujem. Svima zelim prijatan vikend i puno srece u narednim koracima. Tebi Lilya da se sto pre resis bakterija. Vreme je.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 15/3/2013, 15:39

lilya ::
Krk ::Eto kako je lako razmotati klupko, samo se svako priseti sta je cuo i video :)

Struzzo meni je drago da ti imas dete koje obozavas i koje nisi dobila preko veze. Isto toliko mislim da voli svoje dete i onaj sto je platio 5000.

I iz ljubavi ce ga drzati u neznanju da ga je kupio za 5000. Svasta bih uradila za svoje dete, da umrem ako treba, urla bih, ali nikada u zivotu ne bih pristala da platim da bih ga usvojila. Tacno nemala dece.

Ovo ode skroz u off. O ovome moze da se raspravlja na drugoj temi, ova tema je posvecena zenama koje su u VTO postupku, klinikama i svemu sto se toce VTO.
Da,lilya off,po meni delimično, ipak se dotiče nas koji smo u VTO priči,jer smo većina nas,makar jednom i pomisalili na mogućnost usvajanja deteta,bar ja jesam.I to se sve vrti u krug.Neko ima cenu,neko nema,neko još nije utvrdio....vidim da su strasti uzavrele,ali kao što Nena reče,to je dobro ,jer će iznedriti neku inicijativu kao pre par godina.Žao mi je što je stala akciaj,ali verujem da nije završena i da će se nastaviti.Pa ,ja hoću da verujem da su onda oni koji treba "čuli" naš zahtev za produženje starosne granice žene na 40 godina,što se i desilo Very Happy .
Lilya,opet beštije affraid ,ajd po još jednu turu kod homeopate i verujem da je onda kraj gamadima navijacica navijacica .
Korpice krenulo jeeeee likeit igracice igracice
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 15:46

To vam sve dodje na isto... i onaj par sto je dao 500 evra ispod zita da udje na drzavni vto sigurno nece detetu da kaze da ga je dobio preko veze i na mitopoduhvat.

Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 15:47

Sanny, ne mogu te nahvatati love

Kako ide cekanje? Jel pocelo ludilo 2. nedelje?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 15:54

bak ::Sanny, ne mogu te nahvatati love

Kako ide cekanje? Jel pocelo ludilo 2. nedelje?

Joj, ludilo 2. nedelje v
Sanny, ljubav Ajde jos malko pa BETA!!!!! Velika, lepa, debela, ma da ti pamet stane navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 15/3/2013, 15:56

BRBLJIVA76 ::moj mm kaze ,do sada smo mogli da kupimo dete ...tako da to je to ...a evo i kredita za vto ...deca na kredit  b bruka ...evo sajta
http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=1067
Ne smatram da je uzimanje kredita da bi se išlo na VTO kupovina deteta,nego ...nemaju svi mogućnost da izdvoje novac za VTO,a ne mogu da idu o trošku FOnda,jer su već ispucali pokušaje(kao ja,ružna reč ispucali,ali tako se osećam povodom toga),ili ne prolaze komisije iz raznoraznih medic.razloga koje je ista utvrdila kao faktor neprolaska,sad dal opravdano ili ne-druga tema.
Elem,ovo me je lično pogodilo,jer nije sramota uzeti kredit,pozajmiti pare,prodati dragocenosti i auto ako treba i sve drugo ,ako mi je to jedina mogućnost da uspem da odem na VTO (više puta) i da je platim iz svog džepa i da posle godinama plaćam rate,kredite,dugove i da budem srećna jer ću dugogodišnju borbu za potomstvo zaokružiti jednim ili dva deteta.Ne pada mi na pamet da moje finans.stanje ovde iznosim,ali znam sigurno da ima parova koji nemaju ni tu mogućnost da zajme,uzmu kredit i sl. i to me boli najviše,još kad sam pročitala šta je ministarka zdravlja rekla da je prioritet ekonomija ,a ne bela kuga affraid ljuta sam
Ode i ja u širinu,ali drmaju me hormoni.Iskreno se nadam da su trudnički molitva
IVV još mi nije jasno srcasti poljupci
Koraci cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 15/3/2013, 16:00

lilya ::
bak ::Sanny, ne mogu te nahvatati love

Kako ide cekanje? Jel pocelo ludilo 2. nedelje?

Joj, ludilo 2. nedelje v
Sanny, ljubav Ajde jos malko pa BETA!!!!! Velika, lepa, debela, ma da ti pamet stane navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Ha,ha,ha, Bak tačno na vreme krenulo juče i malko popusti,malko odlepi.Čas sam sigurna da jesam,čas da nisam ,čas....ma ....ne lovim simptome,jer meni od Progesterona uvek isti .svi sa spiska nus pojava,ali da sam krenula da cmizdrim na gluposti na TV,jesam.E,da počela sam i da heklam bebi patofne,da mi prođe dan smajli angel
Lilya daće Bog,daće sreca sreca ,samo što kod mene nema više šta da stane-izlapitis hronikus.
Zvoni mi za Utriće.Odo da se kuglam.
CMOK konfete
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 16:07

Sunny nisi ti nas razumela, stave kredit za vto ali te tako oderu sa kamatama da je to sramotno. Bar tu su mogli da spuste dranje tog malog coveka koji je banci dosao da kuca na vrata jer nije imao kud. I svuda je svlacenje do gole koze kad krenes da se boris sa sterilitetom. Odvratno.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 15/3/2013, 16:10

Tako je Sanny! Čuli su oni čuli, pa povećali na 40. Još da čuju za prirodnjake i azzo i super. Ostalo je manje realno. Al da se opet neko uhvati u koštac.....
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/3/2013, 16:29

Sanny-All ::
BRBLJIVA76 ::moj mm kaze ,do sada smo mogli da kupimo dete ...tako da to je to ...a evo i kredita za vto ...deca na kredit  b bruka ...evo sajta
http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=1067
Ne smatram da je uzimanje kredita da bi se išlo na VTO kupovina deteta,nego ...nemaju svi mogućnost da izdvoje novac za VTO,a ne mogu da idu o trošku FOnda,jer su već ispucali pokušaje(kao ja,ružna reč ispucali,ali tako se osećam povodom toga),ili ne prolaze komisije iz raznoraznih medic.razloga koje je ista utvrdila kao faktor neprolaska,sad dal opravdano ili ne-druga tema.
Elem,ovo me je lično pogodilo,jer nije sramota uzeti kredit,pozajmiti pare,prodati dragocenosti i auto ako treba i sve drugo ,ako mi je to jedina mogućnost da uspem da odem na VTO (više puta) i da je platim iz svog džepa i da posle godinama plaćam rate,kredite,dugove i da budem srećna jer ću dugogodišnju borbu za potomstvo zaokružiti jednim ili dva deteta.Ne pada mi na pamet da moje finans.stanje ovde iznosim,ali znam sigurno da ima parova koji nemaju ni tu mogućnost da zajme,uzmu kredit i sl. i to me boli najviše,još kad sam pročitala šta je ministarka zdravlja rekla da je prioritet ekonomija ,a ne bela kuga affraid ljuta sam
Ode i ja u širinu,ali drmaju me hormoni.Iskreno se nadam da su trudnički molitva
IVV još mi nije jasno srcasti poljupci
Koraci cveće cveće cveće
sany ,duso draga -pa i ja cu uzeti kredit ako mi ovaj pokusaj ne uspe !nisi me ti razumela .. v .nego meni su smesni naslovi tipa Kredit za vto ,...pa kredit za finansije vto ...itd...meni to smesno ! kao da mi kupujemo kucu! pa dete nije stvar da se i to stavi na kredit .,,to sam htela da kazem .a slaze se sa tobom da nemaju svi finansije ,pa ja ih prva nemam i uopste nije sramno niti sam tako mislila ,sramota dici kredit za vto ..!?neee ,taman posla ! ma sve neka bude ,samo da uspe f
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 15/3/2013, 16:42

Joj gadjate pravo u centar, bas sam se nesto uznemirila jer mi se vracaju razne situacije nepravde, a progutala sam ih i nisam nista uradila, sem po neke opaske koja je verovatno samo prosla pored onoga kome je upucena.
Ne mislim da treba da se stidimo kada same placamo postupke, jer mi svi ovde imamo isti cilj, a na razlicite nacine dolazimo do njega i treba podeliti sva iskustva, nekome ce trebati. Dusa me boli zbog onih koji nemaju kako, jer dovoljno je teska ova prica i bez finansijskog segmenta, ali me isto tako dusa boli kada se pare koje imamo sliju u dzep nekim drkovima koji su preslikali projekte fensi cekaonica od nekih klinika sa zapada i obucili sestrice da nas na ulazu prvo poljube u d.pe, a od strucnosti i ljudskosti nista, to nisu uspeli da preslikaju ili su smatrali nepotrebnim. I reci cu, tu na prvom mestu ubrajam jevremovce, fizicki osecam gadjenje kada ulazim na njihova vrata i nije mi dobro, ali sta cu? Gde ja iz Panceva naprimer mogu da nadjem Miljica i posle koliko vremena i potrosenih zivaca ce se to desiti? Pritom ce mi u Jevremovoj kontrolu, isto kao i prvi pregled naplatiti 6.500. 00 rsd. Svasta sam htela da kazem onoj sestri preko telefona, cist hohstapleraj, ali sta mi ostaje, da ga kao Erato jurim po KBC-u da bih na kraju opet polizala ono sto sam rekla i otisla privatno? Ne vredi. Onda mi dodje bolje da ne mislim, mozak na off i idemo, sisajte dok ima sta da se sisa.
Erato pa sto sad d dimer, meni ga nije naveo medju analizama koje sam uradila, bude li mi ga trazio na kontroli, bacicu im bombu na Jevremovu,kunem se. Drago mi je sto si zadovoljna Ivanovicima i neka bude bingo. Sta kaze Goca za jajovode?
Izvinite Sto oduzih, ali nakupilo se...
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/3/2013, 16:55

svi smo vise pukli fd kraj zivaca ljuta sam
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/3/2013, 17:13

Krk ::To vam sve dodje na isto... i onaj par sto je dao 500 evra ispod zita da udje na drzavni vto sigurno nece detetu da kaze da ga je dobio preko veze i na mitopoduhvat.


Ne slažem se. Nije isto. Onih 5000 evra za dete je odvratno. Prosto odvratno. To mi je na ravni trafikinga, tzv. belog roblja.
VTO je pokušaj, ideja "imati dete"...ne mogu da budu na istoj ravni jć, embrioni koji će se 30-40% možda zakačiti za matericu i tu ostati i dete od krvi i mesa....Nije. Pričam ovo iskustveno jer sam imala mnogo VTO pokušaja i usvojila sam dete. Išla sam na VTO jer nemam jajovode, znači meni je to tehnička stvar, medicina u službi da potpomogne MM i meni da embrion koji prirodno putuje jajovodom, sad dođe u matericu pomoću katetra. I to je to.
Svaki sam put volela "kolačiće" na fotkici zvane moji embrioni. Držala sam tu fotkicu svaki put ispod jastuka onih 14 dana čekanja Bete. Ali to ne može da se poredi sa detetom koje vam dođe i zove vas mama.

I nisam razumela ni onaj deo da isto obožava svoje dete i onaj koji je za njega dao 5000 evra. Da li isto obožava ili ne, mene to uopšte ne zanima, niti to ja dovodim u pitanje. Gadan mi je čin kako je stigao do tog deteta. Neke stvari u životu prosto ne možeš da radiš. Jer nije moralno, nije ljudski.

Ako je off, izvinite na njemu.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 15/3/2013, 17:20

Moram ovuda da odgovorim pošto sam dobila mnogo pp;-)
Drago mi je zbog toga, devojčurci...
Pitale su me i Stru i Krk ovde na postu, pa ću da vam odgovorim.

NEĆU da me iko proziva zbog toga što sam rekla ono što mislim, pogotovo kada za to postoji argument. Da, prozvaću glupost svaki put kada je vidim kao i populističko, licemerno posmatranje ove užasno TEŠKE teme. Tačno je, mislim da forum nije klot-frket sekta, niti asocijacija za nezbrinute duše. Takođe mislim da je važno da se reaguje i kaže istina, izbegnu netačne informacije i to sam uvek radila. Da, mislim da ovde ne sme da postoji svaki segment realnog života jer to je onda bolest ili sociopatija. Da se ne lažemo...
I
One koje su mi uputile kritiku i ja im to ne zameram jer znam zašto je to tako. Stvari se pomeraju znanjem, to znači ponekad i brutalno, tako što prozoveš nehumane, nepismene i one koji većinski prave sliku o svetu u kome bi trebalo da živimo.
Nije ovo za mene...previše sam ljudsko biće i dira me iako je sa monitora...
Ipak, lepo smo se družile. Ljubim vas i grlim, Happy me još nije isključila;-)

Vidimo se!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 17:35

Struzzo, svako iz svog ugla. Koja je razlika kad odes u Prag i kupis JC za 3000 i kad platis da usvojis dete da izbegnes godine cekanja. Meni nikakva. Sve je to kupovina. I kad usvajas dete biras ga, te neces cigance, pa neces iznad 5 godina, pa da bude zdravo, pa iz kudikamo neke normalne porodice. I to je sad sve moralno ali 5000 nije moralno. Pa ne bi se slozila. To su samo dupli arsini.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 17:40

4500 me kostala vto. I to je moralno, to tako treba i to tako ide. Da me zayebava klinika i zavlaci i prica bajke, ko me yebe sto nemam jajovode. Treba da platim ako hocu da imam dete. Ako hocu. Podvlacim ono ako hocu. Jer ako nemam da platim nema ni deteta. Nema para pa nema ni cokolade. Ali nije moralno da potkupim socijalne radnike i dodjem do deteta umesto za 5 godina, za 6 meseci. To je nemoral. Ne, to je isto. Identicno.

To sto sam uzela sebe za primer ne znaci da bih platila.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/3/2013, 17:47

IVV gresis sto se povlacis, falice nam tvoja energija i humor ...bilo je ovde mnogo vise toplih reci podrske nego ovoga sto se danas nacelo ili ti zakuvalo. U pravu si, cenim kada svako iznese svoje misljenje pa makar se ono razlikovalo od mog...meni sad Krk grubo zvuci u ovim komentarima oko "kupovine deteta" ali negde je mozda razumem u kom kontekstu govori.....al mi para usi. Mi ne kupujemo decu, nego sebi priliku da postanemo roditelji. Ne vredi nastavljati se, ocigledno ne poznajemo dovoljno jedna drugu da shvatimo ko sta i na koji nacin nesto dobronamerno zeli da nam prenese.
IVV...nemoj da ides, treba nam tvoja energija Korak po korak na putu do bete + - Page 3 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 17:49

In vitro, da te pozz i pozelim srecu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/3/2013, 17:49

Krk ::I kad usvajas dete biras ga, te neces cigance, pa neces iznad 5 godina, pa da bude zdravo, pa iz kudikamo neke normalne porodice. I to je sad sve moralno ali 5000 nije moralno. Pa ne bi se slozila. To su samo dupli arsini.

Uh, uh....pretera, baš pretera....
Izvini, molim te, kako je to tebi isto? Kupiti dete za 5000 evra ti porediš sa tim što neko poželi da mu je dete zdravo? Ti ne bi htela da ti dete bude zdravo, da bude što duže sa tobom, da ga pratiš u odrastanju, vaspitavaš i pružaš ljubav (to je razlog zašto je dobro imati što manje dete uzrasno)? Kako je to isto sa davanjem novca? Kako možeš da kažeš i nazoveš usvojitelje nemoralnim zato što na takva pitanja (jer te to u Centru za socijalni rad pitaju) tako odgovaraju? Šta je tu majke ti nemoralno?
Evo iskopiraću ovu našu korespondenciju na pdf o usvajanju....da ne dužim više ovde...

P.S. Ti beše rekla da bi usvojila ako ne uspe VTO....šta, spremaš 5000 evra ili si odustala od tog, obrni-okreni "nemoralnog" čina.



Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 17:51

Dragana, ne moze monitor da iznese emociju i osecanje. To moze samo ziva rec. Zato delujem grubo ali da pricam uzivo videla bi jednu sasvim drugu viziju od one koju imas sad :) Samim tim i reci deluju neprikladno.



Poslednji izmenio Krk dana 15/3/2013, 17:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu