KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/3/2013, 13:28

dragana76ns ::i sujeta :)
Ja prvi put cuh o pomenutom dr. A ne mogu da verujem da imaju tako niske cene???? To je individualno ili vazi za sve?
Obično ispadne oko 2000evra.Najviše što smo platili je bilo oko 1800evra.Zavisi koliko i koje injekcije dobiješ.Lekovi su tamo mnogo jeftiniji.Na klinici rade i hormone(sve uključeno u tu cenu).Forinta varira pa kad se menjaju evri nekad ispadne još jeftinije.U blizini ima pansion gde za 35evra bude smeštaj(apartman).Kad kaže vreme aspiracije uvek bude tačan,a i za et.Posle aspiracije sam išla da kupim tašnu i bilo mi je ok.Nema krvarenja,bola,...ništa.Što znači da vodi računa o našim jajnicima.On ima posla i bez nas,ali nikad nije pljuvao po kolegama.Američki sistem primenjuje pošto je neko vreme proveo tamo.Nije mi uspela vto tamo,ali mislim da on nije kriv.Delovalo je kao da daje sve od sebe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 15/3/2013, 13:35

Devojke, u svakom od postova sam pronašla po nešto sa čim se slažem, sa nekima se slažem u potpunosti! Sve smo prošle neke slične priče, možemo da se razumemo. I važno je da se ne ljutimo na one koji misle drugačije. Čini mi se da svoje mišljenje i stav najbolje čovek može proveriti u diskusiji sa neistomošljenikom. A preispitvanje nam je vrlo važno...
Vikice, navoijam da se beta dupla! radost A na odličnom si putu!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/3/2013, 13:36

Krk ::
neca73 ::pravo da ti kazem krk, ja se nesto razmisljam da progovorim, i to udruzenju za zastitu prava pacijenata ili ministarstvu zdravlja, bas vezano za to prolazenje ili neprolazenje preko fonda, i odredjene analize koje se za to traze. iskreno meni nije ni prijatno da komentarisem zdravstvo, cak ni po forumu, zbog posla kojim se bavim, i ako mi verujes da se ponekad i zabrinem oko mogucih posledica.

Nemoj ni da se trudis, pa oni su svi povezani ko svinjska creva. Pa nece kolega na kolegu da udara. Nista neces postici a samo ces sebe da ubacis u neku pricu koja ti uopste nije potrebna. Batali. Prolazenje preko fonda se izmedju ostalog zasniva i na kome tutnes pare u dzep da te stavi na listu ali to niko ne moze da dokaze, a ko je dao pare nece sigurno da prica o tome. Mi smo bre korumpirano drustvo, nama nema pomoci. To ti je ista prica kao i za usvajanje. Kad sam krenula da "grebem" oko usvajanja (radim jos jednu vto i ako ne upali dosta) dodjem do lepih informacija. Za 5000 eura dobijem bre dete kakvo hocu... i belo i zdravo i malo i plavo i sa zelenim ocima ako hocu. I o cemu mi onda pricamo kad odlicno svi znamo u kakvom drustvu zivimo.

Ako mozemo da skupimo neke pare da se nekom pomogne onda dobro, ako ne mozemo, uvek nam ostaje razmena iskustava iz raznih klinika o raznim doktorima. :)
Kakvi smo mi kao društvo to govori ovo što si napisala 5000evra za dete.Deca nemaju cenu(za normalne ljude su neprocenjivi),ali sve kreće od pojedinca.Kad krenu devojčice da se prodaju za 500din pa nadalje.Žalosno!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 13:40

Gde je taj topic sto je IVV otvorila, ja to ne mogu da nadjem.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/3/2013, 13:41

moj mm kaze ,do sada smo mogli da kupimo dete ...tako da to je to ...a evo i kredita za vto ...deca na kredit  b bruka ...evo sajta
http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=1067
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 13:42

Gramatika ::Čini mi se da svoje mišljenje i stav najbolje čovek može proveriti u diskusiji sa neistomošljenikom. A preispitvanje nam je vrlo važno..

U pravu si Grama, mada ja ipak za sad ne zelim da ulazim u dublje diskusije. Imam ih i previse van foruma, u realnom zivotu. Ovo sam nekako dozivela kao forum podrske, i nadam se da ce tako i ostati. Za sad mi nista doduse nije ni posebno zasmetalo, a i ako jeste, premotam sto kaze Bak.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 13:46

Krk ::
. Prolazenje preko fonda se izmedju ostalog zasniva i na kome tutnes pare u dzep da te stavi na listu ali to niko ne moze da dokaze, a ko je dao pare nece sigurno da prica o tome. Mi smo bre korumpirano drustvo, nama nema pomoci. . :)

Moram samo na ovo. ja tri puta prodjoh komisiju i nikome nisam tutnula nista. Niti mi je trazeno. Shocked

Mozda neko i jeste, ali ovde jos ne cuh takav primer. Sto, naravno, ne znaci da neko nije.

A da smo korumpirano drustvo, jesmo yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 13:49

Sve ima cenu Zvoncice. Ja imam cenu, ti imas cenu, deca imaju cenu, vto ima cenu, surogat ima cenu. Vazduh koji disemo ima cenu. Danas sve ima cenu i ima kupca. Zivot se sveo na "kupujem - prodajem". Samo je pitanje koliko ko moze da se pruzi i sta ko hoce. Mito i korupcija su postali sastavni deo drustva i to ne samo ovog naseg srpskog vec svuda u svetu. Samo kod nas je to onako prozirno, dovoljno da zakucas na vrata sa parama u rukama i sve resavas.

Bak meni je drago sto ti nisi, ali ima onih koji jesu. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 13:51

Krk ::
Nemoj ni da se trudis, pa oni su svi povezani ko svinjska creva. Pa nece kolega na kolegu da udara.
Ovo je sigurno tačno. yes

Gramatika ::Čini mi se da svoje mišljenje i stav najbolje čovek može proveriti u diskusiji sa neistomošljenikom. A preispitvanje nam je vrlo važno..
Da, ukoliko je neistomišljenik spreman da argumentuje svoje stavove, i da ne očekuje da bude apriori u pravu. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 13:53

BRBLJIVA76 ::moj mm kaze ,do sada smo mogli da kupimo dete ...tako da to je to ...a evo i kredita za vto ...deca na kredit  b bruka ...evo sajta
http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=1067

A u slucaju blizanaca jedno ide njima kao zalog za duznicko ropstvo :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 13:55

A joj Krk  b
Što je najluđe, nije daleko od istine.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 15/3/2013, 13:56

Ne znam o potplaćivanju, nikada nisam čula od nekoga koga znam da je to uradio, ali ima mesta za sumnju. Mi smo prošli komisiju i dobili potvrdu bez problema, a onda su nas vraćali i razvlačili 10 meseci. A ja imam 39 godina! Prvo smo kao izabrali Ljubića u Višegradskoj. Pa su mi posle 6 mes. rekli da ne dolazim i da ću dobiti novi poziv. A novi poziv na konsultacije je usledio posle još 3- 4 meseca, za Valjevo kod dr za koga nikada nisam ni čula!
Zato sam i otišla na prirodnjak, nisam više smela da čekam.
Miss, drugačiju diskusiju, osim argumentovane, ni ne razmatram kao korisnu.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 13:57

Krk, naravno, nego sam samo htela da se osvrnem, posto se iz tvoje recenice dalo zakljuciti da SVI moraju da plate.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 14:01

Erato nemoj da me teras da pricam o Intezi, radim sa njom 8 godina... kad sam uzimala neki kredit kazu oni meni morate da date hipoteku. Reko hocu, imam jedno drvo u vikendici, veliki bor u dvoristu ima preko 10m visine, star, ima tu 4-5 kubika drva... mozete da hipotekirate njega i stavite vasu plocicu na kome ce da pise "ovo drvo je vlasnistvo banke inteze". Gleda me bledo ona savetnica, poce da se smeje a ja kredit dobijem samo uz potpisivanje menica :))
Ma yebte se bre bankari, ne gori mi toliko da vam prepisem zivot.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 14:02

bak ::Krk, naravno, nego sam samo htela da se osvrnem, posto se iz tvoje recenice dalo zakljuciti da SVI moraju da plate.

Neeee bak, nisam to mislila. Htela sam da naglasim da u svim sferama pa i onim tako delikatnim kao sto je potomstvo mito radi svoje.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 15/3/2013, 14:10

Drage moje,
zamolila sam administratorke da mi ukinu profil i dnevnik. One koje sam zavolela imaju moj broj telefona i svakako ćemo ostati in touch;-)
Srećno u postupku, van postupka, vanzemaljski;-)
Ljub,
Ivana



InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 14:12

Mi smo se drugi put provukli. Malo je cudno jednom da te vrate zbog 0 spermotozoida, a drugi put umalo da te vrate zbog toga sto su ti rezultati savrseni. A slucajno znam da je jedan par preko veze uleteo brzom brzinom u program.

Nego stigli rezultati briseva. Ja u malom broju Streptokokus i E. Coli u brisevima, a mm u umerenom broju streptokokus i enterokokus. Da li postoji jos neka bakterija? Msm, posto smo ih mi sve pokupili, ocigledno fd
Danas idem opet kod homeopatkinje po novu turu terapije. Makar mi se broj smanjio i to je nesto.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 14:15

Ma daj Ivv, otkud sad to? O Bože!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 14:16

invitroveritas ::Drage moje,
zamolila sam administratorke da mi ukinu profil i dnevnik. One koje sam zavolela imaju moj broj telefona i svakako ćemo ostati in touch;-)
Srećno u postupku, van postupka, vanzemaljski;-)
Ljub,
Ivana




???
Žao mi je, nedostajaćeš mi, i svako dobro ti želim!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 14:16

IVV zasto ukidas profil i dnevnik?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 14:18

lilya ::Nego stigli rezultati briseva. Ja u malom broju Streptokokus i E. Coli u brisevima, a mm u umerenom broju streptokokus i enterokokus. Da li postoji jos neka bakterija? Msm, posto smo ih mi sve pokupili, ocigledno fd

Mad Mad Mad pa dokle bre!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/3/2013, 14:23

Invitro,
mogu li da pitam zašto?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/3/2013, 14:25

Krk,
mi dobili jednog zelenookog lepotana-vragolana, nikom platili nismo...Pre bih se ubila.
Ko jeste, na čast njegovu....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 14:26

Struzzo ::Krk,
mi dobili jednog zelenookog lepotana-vragolana, nikom platili nismo...Pre bih se ubila.
Ko jeste, na čast njegovu....

Potpis
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 14:29

Moja dobra drugarica je izvisila za usvajanje zbog svastike jedne naše poznate ličnosti. Kad nije ženu srce udarilo, stigli do kraja, upoznali naravno dete, kad... Strašno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu