KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

+37
rada78
tuli
medolino
dr mali pariz
Shizika
Simona
dacans
maki79
key
JAmajka
Tanja83
ninica2
MAAKKI
snedra
zoxa
Nefertari
BiKsi :)
Struzzo
bak
plavaptica
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Gramatika
cici
Milijana
dragana76ns
lilya
heart84
missile
nena beba
Orline
Sofka
Botox
Mirjana
maus
lolipop
41 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 21:52

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 21:54

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 15/3/2013, 21:54

srca LOLISKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA srca

srca DANICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE srca

srca PEDJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA srca

Volim vas dragi moji i sa nestrpljenjem cekam ostale slike i iscrpan izvestaj sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 15/3/2013, 21:55

Duso mila, oke plave, lepoto, misu maleni...ne mozes da zamislis koliko te volim osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 21:56

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Mirjana 15/3/2013, 21:56

O Sunašce milo, lepotice draga, dobro nam došla, zdrava i srećna bila i ove strane samo lepim događajima pisala love osmeh srce poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 15/3/2013, 21:57

Tata i cera osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 21:58

maus ::Tata i cera osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Razgovor u četiri oka lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 15/3/2013, 22:01

lolipop ::
maus ::Tata i cera osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Razgovor u četiri oka lol!

hahahahahahaha

Medena je skroz. Kada sam videla prvu sliku ista Pedja,ali sada, dok gledam ovu drugu fotku, Dana lici na tebe,mamina princeza i ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Botox 15/3/2013, 22:03

o danice sunce milo, ljubim ti te bobaze medene :)
mami i tati srecno tvaranje dnevnika :)
<3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Mirjana 15/3/2013, 22:04

Ista bre majka! (Zadržavam pravo da lažem u korist prijateljica, čak iako ih nikad nisam videla) anđeo srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sofka 15/3/2013, 22:09

OOOOOOOOOOOO Loliii SRECNO OTVARANJE NAJLEPSEG DNEVNIKA radost radost radost
Draga Danice, bombonice rumena love , i lutko tatina i mamina smajli angel
dobro nam dosla cveće
Loli lici na tebe anđeo
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 22:41

Hvala drage moje na lijepim željama love

Napokon sam ugrabila malo vremena da otvorim RD, zaista sam imala brz tempo predhodnih dana, iako sam na bolovanju ja sam radila kod kuće, tako da me poslije poroda čekalo more obaveza vezanih za posao a za sve ograničena vremenom. Sada sam sve završila, pa imam više vremena navečer kada Danica bananica zaspi, naravski pod uslovom da nemamo goste lol!


12 godina, 1 mjesec i 3 dana smo čekali da nas ogrije naše sunašce, borba je bila duga, teška, neprijatelj podmukao, isčekivanje i neizvjesnost predugački, ali smo ih pobjedili. 03.02.2013 naše sunašce, naša Danica je zasijala punim sjajem. Emocije su navirale, i navirale, suzama nije bilo kraja, ali ovaj put radosnicama da isperu svu tugu koja je bila preplavila naše živote. Prvih dana smo bili kao u snu, živjeli smo jedan novi život ali još uvijek nismo sa sigurnošću vjerovali. Noćima nismo spavali, visili smo nad krevetcem i gledali ovaj majušni božiji dar koji nam je ogrijao živote. Svakim danom smo je sve više svjesniji, mada i sada ponekad kada je uspavamo, i mi legnemo u krevet iscrpljeni od umora, nezasiti ustajemo da je ljubimo u ručicu ili bobaz.
Danica je dobrica, lijepo jede, spava i puni pelene. Mlijeka smo imali nekih 20 dana, i tada smo koristili dohranu, poslije smo u potpunosti prešli na Aptamil. Do sada smo primili 3 vakcine, bili na redovnoj kontroli nakon mjesec dana, Danica je lijepo napredovala, dobila je jedan kilogram za mjesec dana. Jedino nas grčevi muče još od druge nedelje, prije su bili češći u toku dana, ali nisu bili strašni, a već 7 dana se javljaju samo u periodu od 17-18 sati kada Danica nepodnošljivo vrišti plače, izvija se grči, skoro da mi se otme iz naručja. Prvih dana sam i ja preplakala sa njom tih 15-20 minuta jer mi je dušu parao taj bolni plač, a jučer i danas sam se uspjela sabrati, nositi je po sobi i pjevati joj. Nakon 15-20 min se sa vjetrovima ili stolicom i završe grčići. Negdje sam čitala da su grčevi najintenzivniji oko 6-te nedelje života. Jedino mi nije jasno, kako to da je tada baš namuče, a u toku noći, i dana ona ima i urednu stolicu i vjetrove? Koristimo Biogaia kapi, i nama su koristili mnogo bolje nego Espumisan kapi. Inače moja Danica je još od rođenja imala suze kada plače (valjda je znala da me na njih lako dobije) pa me taj njen plač uz tolike suze još više iscrpi.
Lijepo spava, zaspe odmah poslije kupanja i klope, i budi se u toku noći dva puta da klopa, i ukoliko smrducka da presvučemo pelene.
E kupanje je već bilo problem, ustvari ne kupanje, voli vodu, voli da se kupa, ali od kada je skontala da joj je ljepše da je gologuza, i da poslije kupanja poprilično ogladni, plakala je od trenutka kada joj krenem mazati kremu, a o oblačenju da i ne govorim. Ali smo tom problemu dovijali, u isto vrijeme debeli je hrani a ja oblačim. Dan većinom provedemo nas dvije same, mazuljamo se, pjevamo, spavamo, i sve radimo zajedno. Do sada je nikada nisam ostavljala nekome na čuvanje, ali pošto definitivno moram na kontrolu jer su me zvali već dva puta, odluka je pala da će je pričuvati moja sestra.
Do sada nismo izlazile napolje, jer je vrijeme zaista bilo užasno, ili je vjetar, ili kiša, a od danas je i snijeg i mraz, tako da ćemo se još malčice strpiti.
Toliko za sada pišemo o nama, idemo pročitati bar neki od dnevnika naših drugara, a do sledećeg pisanja ljubimo vas i volimo mnogo Danica bananica i ja ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Orline 15/3/2013, 22:45

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DANOOOOOOOOOOOOOOO SNAJKOOOOOOOOOOOOOO
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Orline 15/3/2013, 22:45

Kakva si, sunce te grijalo cijeli život.
Jaooooo, loli konaaačnoooo [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 22:49

Sofka ljubimo te puno, i želimo, i jedva čekamo i tebe na ovim stranama. love

Kad se Danica tek rodila svi su na prvu govorili da je ista Peđa, no sada kada je vide mjenjaju mišljenje. Jedino je moja mama kad mi je došla u poluintenzivnju njegu šapnula na uho "ista je ti kada si se rodila". Definitivno će imati Peđine plave oči, svaki dan su joj svjetlije i plavlje. Mada po neki put Peđi kažem "zamisli, sad imaš još jednu mene", a obično mu to kažem kad se svojski trudim da mu održim jednu vaspitno-popravnu lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od nena beba 15/3/2013, 22:52

srecno otvaranje dnevnika loli!
ona je med! obrascici preslatki!

nek je ziva i zdrava i vi veseli sa njom!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 15/3/2013, 22:53

Orline ::OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DANOOOOOOOOOOOOOOO SNAJKOOOOOOOOOOOOOO

A šta da ti rečem, ostavljaj parice za cipelice lol!

Odoh da poželim zetu sretno otvaranje dnevnika, dok ja ugrabim vremena da nešto napišem vi ste junački i operacijicu odradili.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od missile 15/3/2013, 23:16

Draga Loli, srećno ti bilo otvaranje dnevnika tvoje preslatke zvezde Danice! smajli angel
Da ove strane svi zajedno ispunimo ljubavlju! srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od heart84 15/3/2013, 23:20

LOLISKA SRECNO OTVARANJE NAJLEPSEG DNEVNIKA
[Only admins are allowed to see this image]
DANICE LJUBIM TE U TE TVOJE OKE [Only admins are allowed to see this image]
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lilya 16/3/2013, 07:53

bravo bravo bravo

Sretno otvaranje roditeljskog dnevnika draga Loliska ljubav
Devojka vam je kao med medena osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dragana76ns 16/3/2013, 08:17

[Only admins are allowed to see this image]O Lolic, kako divno iznenadjenje [Only admins are allowed to see this image] vas najlepsi dnevnik[Only admins are allowed to see this image]
Neka bude ruzicast i sjajan kao sto je sve oko tvoje Danice, kao sto je i ona sama.....neka vam redovi budu ispisani najlepsim dogadjajima njenog odrastanja....Zelim vam srecno roditeljstvo i znam da vam je sve ostalo potaman :)))
Ljubim tu tvoju, tu nasu zvezdicu....maminu i tatinu devojcicu , sa neodoljivim obrazima i plavim okicama...ma sva mi je kao medic [Only admins are allowed to see this image]
Budi nam aktivna u dnevniku i redovno nas casti Danicinim slikama [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Milijana 16/3/2013, 15:07

Danice, duso lepa, toliko dugo cekana, neka ti svaki dan sa tvojim divnim roditeljima bude nasmejan i vedar, da ih slusas i usrecujes, budes zdrava i nasmejana osmeh srce srca srca srca
Loli, srecno otvaranje dnevnika, zasluzili ste svu srecu d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od cici 16/3/2013, 21:40

Loliiiii Srecno otvaranje najlepseg dnevnika na svetu smajli angel osmeh srce
ma menja se, malo da mamu da lici malo na tatu, a ustavri licim na sebe Wink
Danica je angel medenko maleni naočare
Sad uzivajte u zajednickim trenucima love
Ljubimo Vas Stefan i ja usne usne usne
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Gramatika 16/3/2013, 23:12

Srećno otvaranje dnevnika, ružičasto sunce!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu