KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

+49
Vuchica
Simona
Endzi
cici
saritam
Gral
Ninche
OKacica
MAAKKI
Erata
sareni leptir
Stenli
lelas
SoJa
LaFolie
Tinche
ivka
fmala
Akijeva
BiKsi :)
KoMetaK
lenabeograd
leptirko82
fight&faith
bubi80
misic
Niny
Vilhelmina
Crvic
zoxa
nina :)
tetreb
SannI-AlL
dragana76ns
anak
dragmilk
Star77
Marija86
bak
Ema78
Klarica
Mirjana
heart84
bibi.libi
SladZana
Orline
bulevarka
nena beba
noja
53 posters

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 30/6/2013, 09:31

Dobro jutro drage moje juce nije bio moj dan
Bila na aqua Yogi pa u gradu vracam se do auta imam sta da vidim neki manijak mi izgulio auto od pozadi pa do napred vandalista kljucem No affraid c c 
Moj auto jeste star ali to je moj prvi auto i kupila ga iz prve ruke i kao nov ocuvan samo ga godine izdaju jako sam bila tuzna
Onda kasnije sam pisala sa sestrom i mamom posto sam mislila da ce mi pomoci oko imena za naseg pisonju ,posto ipak necemo Aleksandar iz vise razloga ,sestra me je sa jednim imenom kojeg sam ja predlozila toliko uvredila dacsam more suza preplakala i moje dete je isto bilo jako nervozno , dal sam tako reagovala emocionalno zbog hormona nemam pojma Shocked No 
Sorry sto das smaram Ali prebacila je da samo nastavim tako i da mogu i siptarsko ime da uzmem , kakav debil No  ime Koje bsam ja navela je italiansko Ali nemam veze i nije nit pod razno hrvatcko i da jeste sta to nju toliko brine

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od fight&faith 30/6/2013, 09:58

Draga Lena i nama su nedavno na parkingu ispred zgrade skinuli sve četiri felne sa auta koji je star manje od godinu dana. Inače smo mi i dobro prošli, jer da nemamo alarm razbili bi nam zadnje staklo na kolima da bi ukrali opremu za prvu pomoć. Strašno... i to se u BG redovno dešava. Zvali smo da prijavimo policiji, oni kažu da mi nismo jedini. Onda smo otišli i prijavili u stanicu policije, ali samo se na tome završilo.
Što se tiče imena za bebu, mislim da bi to trebalo da bude odluka tebe i tvog muža. Toliko ste se borili za svoju bebicu ... da biste sada brinuli zbog imena. Ima toliko prelepih imena i naših i internacionalnih, a bitno je da se vama svidi. Znam da neki ljudi odaberu par imena, pa čekaju da vide bebu kako bi odlučili koje će konačno odabrati. Bitno je da odmaraš i uživaš u svojoj trudnoći. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 30/6/2013, 10:06

Fight&Faith mnogo ti hvala onoliko koliko sam juce plakala nisam od sahrane tatine prosle godine , predlaze mi vecito ime Marko naseg Tate iako sam joj Million Puta rekla da nisam za to spremna sta je TU tesko razumeti ? Jako sam razocarana i tuzna mislim da je njeno ponasanje bezobrazno

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od fight&faith 30/6/2013, 10:22

Nekad nas naviše povrede oni koji su nam najbliži sestra, brat ili roditelji zato što znamo da znaju kroz šta smo sve prošli ili prolazimo i onda očekujemo da nas razumeju. Kad vidimo da nije tako ... to nas strašno potrese. Imala sam i ja nekoliko epizoda sa mojom sestrom. Jednog dana ispričam golgotu kroz koju trenutno prolazim, a da se ona sutradan naljuti što nemam snage i želje da idem sa njom u kupovinu. Insistira da idem sa njom, a kad joj na to odgovorim da ne mogu i da ide sa drugaricama napadne me i kaže da ona mene ne zove zato što nema sa kim da ide, već zato što poštuje moj ukus, itd. Kad sam joj na to malo nervoznije odgovorila da stvarno ne mogu da idem, ona me je napala da me neće više ni zvati, da sam ovakva ... ili onakva. Onda sam joj rekla, da što se mene tiče, više ne moramo uopšte da se čujemo. Bilo mi je veoma teško, ali nisam je zvala ... jednostavno neću na silu da održavam neke odnose, neka razmisli i neka se zamisli šta mi je sve rekla pa neka se javi. I tako je i bilo.
Ovo sam ti napisala samo da bih ti ilustrovala da nam se to svima dešava i da će proći... Najvažnija ti je ipak bebica, i ti si, a ne ona, prešla dug put do svoje bebe. Ne dozvoli da ti niko, pa ni rođena sestra, naruši uživanje u sreći koju si konačno dočekala. Very Happy


Poslednji izmenio Fight&Faith dana 30/6/2013, 10:34, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 30/6/2013, 10:32

Fight joj srce  si smajli angel  si
Ja sam ovde sama sem muza i njegovih nemam nikoga od Familije sem mama sto mi nekad iz srbije dodje , sve moja sestra najbolje zna i u svemu je ona u pravu ona je mene u postupcima opcinjavala nekim predlozima Koje je cula od kurte i murte sorry za izraz Crying or Very sad  i tako me uzastopce izludjivala e kad sam kod zadnje prestala da je slusam i potvrdjivala njene izjave iako ih nisam praktikovala Very Happy  zatrudnela sam i uspela

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od leptirko82 30/6/2013, 11:24

Leno, ono kroz sta si prosla moze da razume samo onaj koji je kroz to prosao ili prolazi. Shvatam tvoju zelju da budes sa porodicom u dobrim odnosima, cemu i ja tezim. Moja sestra i ja se cesto ne razumemo, ali je jako volim. Trudim se da odredjene teme izbegnem, onako diplomatski, a to i tebi savetujem. Zelim ti da uzivas u svojoj trudnoci, da ne places, osim ako hormoni podivljaju, sto je normalno za drugo stanje lol! 
Ti si svoj covek, stvaras svoju porodicu i samo vas dvoje mozete donositi vazne odluke u vezi sa bebom.
Budi diplomata, mudro izbegavaj. Znam da ti fali porodica, ali kao sto recec F&F, nista ne moye na silu, pa ni odrzavanje dobrih porodicnih odnosa. c 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 30/6/2013, 11:31

I to sto kazete ko ce koga nego svoj svoga

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od KoMetaK 30/6/2013, 12:00

Leno, zasot se opterecujes sta ti kazu i zasto se uopste i konsultujes sa njima? Imas muza, dogovorite se lepo, imate jos dosta vremena da vam odluka sazri i da se odlucite. Znam da si ti to htela iz najboljih namera, ali ljudi daju sebi za pravo da se mesaju u svacije odluke, ma koliko da su bliski ili ne. Napravi listu, pa ce ti se neko ime menja svidjati, pa ces ga izbaciti i vremenom ce se iskristalisati sve.

Za auto ne brini, sta ima veze ako je izgreban, ne sekiraj sina da bude nervozan, samo laganeze. Vazno je da trudnoca lepo napreduje i da si ti dorbo, sve ostalo je nevazno! yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od BiKsi :) 2/7/2013, 21:50

Ko šiša auto, oko takvih stvari ti samo treba biti malo krivo, al brzo da prodje, ma o njegovu glavu!

Drugo, ako dobro skontah, tvoja sestra traži od tebe da daš ime detetu po ocu koga si prošle godine izgubila?! A ti se ne osećaš spremnom za to?! Šta tvojoj sestri tu nije jasno?! Svako ima pravo da se oseća ovako ili onako, ako ona bude imala dečaka, nek mu da ime po ocu, ako tako oseća! Ja sam tatu isto skoro izgubila, pa bi mi bilo teže da detetu sutra dam ime po njemu, čini mi se. Svaki put bi me žacnulo, garant. Nadjite neko lepo ime, ti i tvoj muž samo, a ostali mogu samo da se slože s tim. Nema potrebe ni da im pričaš, veruj mi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Akijeva 6/7/2013, 00:39

Lena, nama su razbili zadnje staklo na kolima iz hira, nisu ništa dirali, a i da su hteli nisu mogli, a na svetlom mestu smo bili parkirani. Ma to su sve loši ljudi, a još je i pisalo beba u autu, a sad iznajmljujemo garažno mesto u garaži i ne boli nas glava. Znači, ništa nije sveto, eto, a ja sam i dan danas šokirana pričom jedne kutnjakinje koju su odžeparili par dana pred porođaj. A slušaj, ime koje daš svom detetu je samo na tebi i tati i to je moje mišljenje. Moja beba se zove Klara i kada sam rekla svojima za ime, moja sestra je isto svašta lupetala, ali ja sam je poklopila bez griže savesti. To kao uzimaš nemačko ime(a nije!!!!!!!Laughing ), barem uzmi rusko ako nećeš naše, ma koliko sam se tih gluposti naslušala. Vi izaberite šta se vama sviđa, a pustite druge nek gledaju svoja posla, ako nemaju ništa lepo da kažu. Mazi tibu od nas ff
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 7/7/2013, 20:17

leno, leno...uzivaj u trudnoci, pusti i auto i sestru ...ja sam neke stvari shatila tek kada sam petra uzela u ruke, a do tadasam se nervirala zbog glupoti... sada, iskreno bas me briga sta ko misli...ponekad imam nedoumice,ali uglavnom slusam sebe...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 10/7/2013, 18:26

Puno vam hvala cure na razumevanju , podrsci, i lepim recima divne ste . . . osmeh srce
Ovih dana mi mama bila u poseti , pa nisam ni pisala imam dosta obaveza i posla pred odmor sutra idem na pregled kod moje dr , pa cu vom se javiti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 11/7/2013, 21:52

Danas sve OK kod doktorke podigla carape za vene zbog leta u utorak proverila grlic sve OK sek na ultrazvuk posto u nemackoj samo tri se rade duga ostalo mora da se plati i sin joj nas istrtio guzicu , pa zatim Jos rasirio noge

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od fight&faith 11/7/2013, 22:45

lenabeograd ::Danas sve OK kod doktorke podigla carape za vene zbog leta u utorak proverila grlic sve OK sek na ultrazvuk posto u nemackoj samo tri se rade duga ostalo mora da se plati i sin joj nas istrtio guzicu , pa zatim Jos rasirio noge
Neka nek beba pokaže šta ima kad virkate. Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 11/7/2013, 22:50

Fight&Faith ::
lenabeograd ::Danas sve OK kod doktorke podigla carape za vene zbog leta u utorak proverila grlic sve OK sek na ultrazvuk posto u nemackoj samo tri se rade duga ostalo mora da se plati i sin joj nas istrtio guzicu , pa zatim Jos rasirio noge
Neka nek beba pokaže šta ima kad virkate. Wink
 b  b  b  b 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 12/7/2013, 17:59

Leno, samo da te ljubnem, uzivaj u odmoru!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 12/7/2013, 21:33

Leno jos malo pa morski vazduh sreca
 obavezno da se okupas i za nas ! mmmmm

Ema okaci neku slikicu Pece u marami Very Happy 
veliki momak srecan mesecdancic sunny 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od dragana76ns 12/7/2013, 23:33

Lena, samo da vas pozdravim....a sinak pravi muskic, da se on pokaze kako dolikuje Very Happy 
jos malo pa odmor, uh kako bih i ja...... prijala bi i meni slana voda Very Happy 
ff
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 13/7/2013, 09:01

Okupacu se zenske za sve vas obecavam Very Happy 
Nemogu da docekam sunny radost 
EMA i ja cekam na Pecinu slicicu
Pisacu vom ja u medjuvremenu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od fmala 19/7/2013, 14:03

Leno, okupaj se i za mene! Very Happy 
Ljubac za tebe i decaka akrobatu lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Niny 22/7/2013, 09:37

Leno kako ste? Jel uživate? ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 22/7/2013, 15:01

Uzivamo i kupamo se svaki dan pre i posle podne za,sve vas

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od leptirko82 22/7/2013, 15:22


Pozdrav, Leno, uzivajte!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Klarica 22/7/2013, 16:49

Leno, uzivajte ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 23/7/2013, 23:14

Lence cekamo slikice ,
Uzivaj za sve nas !!!
ljubav
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 14 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu