Najlepsa jutra u martu

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak taj 2/3/2013, 16:27

Dan Jutra!

Sta sve ispisaste...

Ja isla u Usce i sita se ismejala u C&A garderobi za bebe br 50 lol! Texas haljina br 46 lol! kao maramica za nos Razz Predivno! Kupih par stvarcica strininoj Palcici smajli angel

Ves masina mi pusta cudne zvuke i malo vode a ne znam da otvorim filter Embarassed Nesto se tu poprecilo yes

Idem da nesto uzinam, ljubim vas osmeh srce

bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/3/2013, 16:40

Svasta stvarno Bak. Ne mogu sada da citam, ali vidim da se ova Kokoska vratila osmeh srce Odoh u MUP po saobracajnu. Za tri nedelje treba da registrujem auto, i eto vec godinu dana stoji saobracajna tamo, ja je ne uzeh. Sdada moram. Moram i broj telefona u Telenoru da resim.....
Evo ga i mm vice "Ne pisi po forumu, spremaj Bubca (Luciju)"
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 2/3/2013, 17:22

Stigla Kaljina, stigli nokti i cipele za patuljke. Lenka svoje nije htela da izuje, pa je u njima dosla kuci, sa etiketom koja je visila Shocked
Vidim Biksi stigla osmeh srce
A sad malo zahvalnica:
Miro, hvala na poklonima, divni su, al moj mali patuljak ce bodic nositi tek sledece godine ili one tamo, ona tek sad ulazi u 74 lol! Naravno, da to nema nikakve veze, kad ga bude nosila, slikacemo i okaciti ovde da vidite kako je Mirka divna osmeh srce
Tanjuska, hvala sto si se ponudila da mi haljinu trazis po BG-u i pored svojih obaveza, kao da si mi ucinila, toliko mi je znacilo love I, zeno, ja mislila ti ne spavas zbog dece u ono doba, a ti bancila po kafanama lol! cccc
I da, Mirka, ne bi mi znacio Dilan, ja sam se lozila na Brendona, a godinama bezuspesno pokusavala da imam frizuru kao Keli yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2/3/2013, 17:30

Mili, nista ne verujem bez slike Wink Slikaj se u novoj Kaljini da vidimo sta se sprema yes

Cufto, zano, znaci vozis bez saobracajne celu godinu v A da te zaustave? Treptaces, ko ja lol! Meni je glavni odgovor, kad mm zvoca sto ne nosim saobracajnu, vozacku, sto vozim kad cvrcnem, ako me zaustave, ja tri puta trepnem i oni me puste lol! Tako obicno i bude yes

Da mogu da snimim kako Bak hrce da vam pustim v Nadvikuje sa sa tv-om, sto ja vise pojacavam to on jace hrce v Sto se ja ne rodih kao moj pas yes
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 2/3/2013, 17:43

Ma videcete sutra u slike sa krstenja kad se doteram Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2/3/2013, 17:45

Veče jutra martovska lol!
Da se i ja pribelezim ....Sve sam pročitala i jedino što zapamtih je predivan početak by Sofka i da se čeka Caci da nam se udupla igracice

Kod mene kreću baštovanski radovi.....a cele se zime mečkarilo i sad naravno boli kičma ...zadnja loza....žuljevi na rukama ......

I da ne zaboravim,nepušenje je donelo i 3 kg gore tako da ću od ponedeljka uz pojačanu fizičku aktivnost početi da ručkam iz tacnica kafenih šoljica lol! .Mislim ,htela ja od danas al burazer večeras "skida" meso iz pušnice .....red je da se vidi valja li.... lol!

Ajd sad budite mi vesele i srećne a vaša Djole će vas voleeeeeeeeeeeee lol!

djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 2/3/2013, 17:50

Djole, samo da te poljubac na brzaka.
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 2/3/2013, 17:52

Dobar dan Jutra sunny
Mili, dragi ti je divan, ne trazi skrivene motive nego uzivaj yes
Bjanka, sve znam, a ti strokavi stanovi i budjavi namestaj uh No , ali to nije razlog za plakanje, Mira ti je sve lepo rekla. Wink
Ja tradicionalno ostavljam saobracajnu da me ceka do sledece godine, tako ce biti i sada posto moram ponovo da uplatim neke takse za novu( promenila sam adresu Rolling Eyes )....e pa neka cekaju Razz
Ceo dan sam bila napolju, placala racune, kupila briska za pod koji mi se ne uklapa u postojecu kantu i ostalo sto ide uz to, sad mi glupo da idem da vracam Rolling Eyes
Sve vas ljubav
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 2/3/2013, 18:25

Veče jutra,
Bože, čitam, čitam i čitam... i mnogo mi je drago za neke od vas, a i ova dečica već blizu godine dana, cccc kako brzo vreme prolazi.

maus ::Kamiliceeeeeeeeee zeno nema te 100 godina c
Milice naša, kako si? Baš si mi nedostajala, ta tvoja energija... cvet

Sofka ::Kamilice vesela devojcice ljubav nemoj opet da nestajes, pisi kako si i sta se desava kod tebe, lakse je kad podelis yes love
Sofke moja, kad si me zvala neki dan puna mi kuća bila pa ti nisam mogla sve ispričati... love
Poseban poljubac za Pari, Draganuns, Biksi, Orli, Lilyu, Bak, Lafolie, Sofku, Maus...setiću se još, ne zamerite...

Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 39
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 2/3/2013, 19:05

Mirjana ::  b  b  b love Hany usne Mili usne Ćufta usne Miss usne
Zaspao napokon f
Dakle, poslednjih dana ustaje oko pola šest Rolling Eyes Ostanemo u krevetu do 7-7.30h, ali tako što me on šamara, a od jutros i šutira, pa dok mu ne upali da me izbaci iz kreveta. A tog oduševljenja kad vidi da je uspeo! Ciči i peva! Onda me mazi i kao ljubi. To znači da mi širom otvorena usta prisloni na obraz i dobro me izbalavi.
Mišu, hvala za kofi, prija c Nešto si kratka, još prenosiš brojeve?
Hany, kako prEtisak?
Mili queen Brenda nije bila super zgodna zmaj majka dva prelepa deteta Wink Zbog tebe bi Dilan došao u London Laughing
Ćufto queen nije ni ovaj bolji Laughing Snimi kako je gleda, pre no što se bacio na nju

Missile, jedva čekam te kolače Razz

Inače, gospodin se probudio Shocked Spavao je čitavih 15min

E CVRLE CARE kakav pogled ( pravi bosanac Wink ) o pritisak mi sad 120/80 skolski ne zanam sta mu bi
hany

Broj poruka : 2016
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 2/3/2013, 19:31

Ma zene drage nisam ja plakala zbog stana:) nego to takood raskida nekontrolisano samo mi dodje,a ovoje bilo u paru sa PMSom i umorom...

Sve ok:)) JEsam placip....oduvek...tuzan film, bolest,smrt...sve me te pogadja...Divim se lekarima, ne znam da li bih ikada mogla da radim kao medicinski radnik...

evo ja pevam na sav glas Aleksandru Radovic CUvaj moj srce.....A i jutros sam u pola 9 pralaa prozora i drala se...Mrzi me komsiluk 100%

ma ja sam trenutno neuroticna,vadim se na to,samo necu moci jos dugo:))

Glavna vest je da se sutra nalazim sa bajom preduzimacem, i posto se nismo lepo razumeli prosli put, jer sam ja njega vise gledala no slusala:)), uklapamo se nekako ,uzecu najverovatnije stan koji mi je pokazivao,veci deo mu dajem,mislim sve sto imam), a za ostatak hoce da me saceka 3 godiine:)))))))))))))

Znaci,zene sledeceg meseca vas mozda zovem na useljenje..
osmeh srce
Bjanka

Broj poruka : 480
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 2/3/2013, 19:40

Bjanka, nema plakanja! Pevanje može! love
Dođoh i ja. Išli da kupimo autosedište, pošto je ono koje smo dobili za decu od 18kg. Sad smo kupili do 18h i upravo videh na net-u da se može naručiti za 3000 manje No Na kraju zaglavismo na kolače i ja smazah dva dok je tata gledao Noleta. Probala sam neki čudan tiramisu sa belim pivom i crvenim voćem...nije loš.
Joj Mili, baš mi je drago da ti se đasvi srce Čoveče, moj Cvrle već ulazi u 80 Shocked
Keli je imala sjajan friz, ali Meg Rajan ga je usavršila Very Happy Ja sam htela takav, nego moja slamica to ne dozvoljava. Nekad kad je Bjelica bio u Kš, mogla sam da izgledam kako hoću. Ovde još ne nađoh nekog ko zna da me ošiša No Zato stalno vežem kosu i samam sam sebi dosadna Mad fd
Hany, nije loš taj čika dr kad tako deluje i na daljinu Wink lol!
Vidi ovaj pogled http://imageshack.us/a/img571/4525/februar2013181.jpg
Sad me je brat pozvao da mi kaže da Čak Noris pije aflatoksin sa 0.05%mleka lol!
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 2/3/2013, 19:56

Najmilije moje drugarice.Iz sveg srca vam zahvaljujem na vasu podrsku i navijanje. d
Upravo se vratila iz Skoplja.
Mesak je tu ali prazan. No
Dr kaze da mu izgleda da ce svakog casa veštica i da ce ona odraditi svoje. Cekamo do ponedeljka ako ne moram na kiretazu.
Ja se iskreno nadam da necu morati. tuga
Sad idem pod tus i u krevet.
jos jednom vam hvala
caci

Broj poruka : 4527
Godina : 36
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 2/3/2013, 19:57

Cvrle je genije, ja bih ga pojela king
plavaptica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 2/3/2013, 20:01

Uh Caci, zao mi je v Ali to samo znaci da vec sledeceg meseca moze biti sve kako treba yes
plavaptica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/3/2013, 20:03

Nemam puno vremena, samo letimicno citam.
Ali... Mirka zeno, ovaj tvoj mali pozer ostavlja bez daha. Kakva je on faca, majko mila.
Bjanka, ako je PMS onda je OK, nije lose da se covek ponekad lepi isplace. Gledaj samo da ne potraje, a uvek imas i nas ovde yes

Nesto mi ovo oko sa naporom ne pije vodu. Koliko bi onda ljudi islo sa crvenim ocima po ulici. Msm, ta kutija nema ni 20kg. Nisam teglila dzak od 50kg. U svakom slucaju sad su svi u fazonu samo kasiku da dizem. Gluposti, nije mi nista.

Za homeopatiju pisem sa kompa, sad smo i dalje u guzvi.
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/3/2013, 20:04

Uh, sad videh. Caci, draga, bas mi je zao No
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 2/3/2013, 20:07

Caci zao mi je zagrljaj Ali dobro rece ptica, ide vama to od ruke...Sledeci put bice sve ok

Lili, ma ja verujem u to da je dobro isplakati se...I ne umem drugacije...Zao mi je ljudi koji kazu plakali bi,a ne mogu..Imam takve u okruzenju...

Mislim da vas ja smaram i obavestavam sasvim propisno:)
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 2/3/2013, 20:16

O Caci ff zagrljaj
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 2/3/2013, 20:19

Mirjana ::Bjanka, nema plakanja! Pevanje može! love
Dođoh i ja. Išli da kupimo autosedište, pošto je ono koje smo dobili za decu od 18kg. Sad smo kupili do 18h i upravo videh na net-u da se može naručiti za 3000 manje No Na kraju zaglavismo na kolače i ja smazah dva dok je tata gledao Noleta. Probala sam neki čudan tiramisu sa belim pivom i crvenim voćem...nije loš.
Joj Mili, baš mi je drago da ti se đasvi srce Čoveče, moj Cvrle već ulazi u 80 Shocked
Keli je imala sjajan friz, ali Meg Rajan ga je usavršila Very Happy Ja sam htela takav, nego moja slamica to ne dozvoljava. Nekad kad je Bjelica bio u Kš, mogla sam da izgledam kako hoću. Ovde još ne nađoh nekog ko zna da me ošiša No Zato stalno vežem kosu i samam sam sebi dosadna Mad fd
Hany, nije loš taj čika dr kad tako deluje i na daljinu Wink lol!
Vidi ovaj pogled http://imageshack.us/a/img571/4525/februar2013181.jpg
Sad me je brat pozvao da mi kaže da Čak Noris pije aflatoksin sa 0.05%mleka lol!

ajoj mirka ovaj osmeh me u srce dirnuo ljubim ga u te obraze slatke
hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 2/3/2013, 20:20

caci zagrljaj
hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2/3/2013, 20:39

Caci v Veruj mi, vazno da je krenulo, sledeci put je beba tu yes

Miro, Cvrle je smajli angel
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2/3/2013, 20:42

Oooooo zene mile i lepe i vesele ala ste se raspisale. Krenuh od 1. strane, da pofatam sve konce.

Caci mila, bas mi je zao.

Miss sta je ovo? Vi`s nas dve ribe sanjale druzenje. U mom snu ja se zalepila za Orlisku, nikoga ne poznajem, a u tvom na druzenje dosli samo Mira i Cvrle.

I Cufta pojede li se ona strudla?

Mili lep provod sutra osmeh srce

Korpice zelim ti isti scenario kao kod mene igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Kasia brzo ce se Vojin navici na vrtic, nemoj se sekirati.

Bak dooobar san, dooooobar sreca Funkcionise li masina?

Djole nas, volimo i mi tebe yes

Miro Cvrle je dusa medena. Ja ranoranioc, Cvrle isto, dakleM JA GA CUVAM sreca Mislim da je tu sve jasno. Bravo za more, bice vam super.

Lilya BRAVO za prvi post u martu mesecu queen Kako oko sad?

Anak i ja ti zelim da ostvarivanje svega pocne u martu i svim srcem navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Ema drago mi je da pas bolje, bice on dobro, videces.

Mrvice ismeja se za glodanje digitrona. Ljubi Vuleta momcinu.

Javila se BIKSIIIIIIIIIIIIIIIIII radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Kamilice usne

Ptico jel to krece prolecno generalno ciscenje?

Bjanka ovaj put vise slusaj baju Wink Bice zureza povodom useljaja radost radost radost radost radost radost radost radost

Jutros smo udruzenim snagama sredili dvoriste. Metla je letela kao nikad. Posle otisli u setnju i na setalistu nadjemo stene, crno slatko. Naravno, odmah se zalepilo za nas i pratilo nas do kuce. Anin pogled -mama moze li biti moj. Naravno! I zove se DZEKI, kako bi drugacije. Sad sam sisla da ga pokrijem, spava ispred kuce na nekom starom dedinom dzemperu. Kao med je. Sutra cu ga slikati da vam pokazem jos jednog naseg drugara. Kako smo krenuli do kraja godine imacemo zoloski vrt u dvoristu. U ponedeljak ga vodimo kod veterinara, da ga pregleda, vakcinise, ocisti od glista i sta jos treba. Kupujemo ogrlice protiv buva i krpelja i posude za vodu i hranu. Tata ce napraviti kucicu.
Anci spava, Milan na basketu a ja se druzim sa vama.

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 2/3/2013, 20:45

Jao Maus pa to je bas slatko!! queen
Lili cuvaj ti te okice!
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 2/3/2013, 22:06

Vece cure Sleep ja ceo dan u raznim akcijama, sutra skola, spremam deci kontrolni, oci mi ispadose sestro slatka

Da pozelim Milijani srecan i blagosloven dan sutra vv radost

Caci zao mi je zagrljaj ali mlada si ti, bice jos beba sigurno yes

Oci mi na pola koplja Razz oj krevetu cudna spravo...pozdravljam te ZDRAVO ZDRAVO Sleep

Sofka

Broj poruka : 1491
Godina : 45
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh