KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 22 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/9/2013, 12:17

Da Bak. Tu zive mm tetka i teca.


Negde vec napisah, sveki ima dve rodjene sestre, i svaka ima po sina i cerku. Tako da njih sestoro imaju od rodjenja bas namenski slike svake godine, svi zajedno. Pa su krenuli da se zene, udaju, dobijaju decicu...
evo ovogodisnje...nedostaje samo jedna sestra koja je monahinja...i trebala bi da trazi posebno blagoslov da napusti manastir...
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 25/9/2013, 12:58

Divno srca kako su to lepe porodicne tradicije, deci bas ostane u lepom secanju. Bar bi trebalo, a kod vas i hoce yes  A kucica je.... Moj san
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od tuli 25/9/2013, 13:26

Divno! srca srca srca srca srca srca 
Totalno se raspilavih na fotku brata i sestre u zajedničkoj sobi.
SAVRŠENI SU! love 
Tinče mila, deca su ti neverovatna, najvećnom mogućom ljubavlju negovana
srca srca srca srca srca srca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/9/2013, 15:04

lilya ::

Suuuper ti je fotka na onom kanapcetu ili kako se to vec zove yes

To je konopac za penjanje. Milosev teca i brat i sestra se ceo zivot bave planinarenjem, kajakom, jedrenjem...pa imaju i milion rekvizita. Teca je bas za taj dan okacio konopac i uvezao dole veliki cvor. Non stop je neko visio na njemu i ljuljao se. Ja jos uvek imam upalu saka i podlaktica...treba drzati ovu moju guzicu...lol! 
bak ::Divno srca kako su to lepe porodicne tradicije, deci bas ostane u lepom secanju. Bar bi trebalo, a kod vas i hoce yes  A kucica je.... Moj san
 To je veliki plac...ima i vocnjak i svasta nesto. Tu su stara kuca koja ima preko 60 godina, i ova brvnara koja je tu nekih desetak. To je Milosev teca kupio od nekog za neke male pare...i svako drvce, dasku..ma sve obnovio, prelakirao...pa su tek onda sastavljali. Da ne verujes, ima tri nivoa...tu kad udjes su ti kreveti, kamin i sto i stolice, gore potkrovlje sa jos dva krevetica, a dole su kuhinja i kupatilo sa lovackom garniturom u trpezarijici. Savrseno...

tuli ::Divno! srca srca srca srca srca srca 
Totalno se raspilavih na fotku brata i sestre u zajedničkoj sobi.
SAVRŠENI SU! love 
Tinče mila, deca su ti neverovatna, najvećnom mogućom ljubavlju negovana
srca srca srca srca srca srca
Hvala Tuli mila! srce 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 25/9/2013, 15:27

Teice debelice srecan ti petti mali rogendancic. poljubac 
bata i seka sada spavaju zajedno srca milina, Batica na nivou zadatka i uziva...znala sam ja da ce biti sve bolje i bolje u vrticu pametna je ta glavica poljubac 
Fotkice su vam fenomenalne a i to lepo druzenje i kucica i sve nemam reči  
love  divna family 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 25/9/2013, 16:36

Ehej, soba puna, bogu hvala. osmeh srce osmeh srce 
Tejka, matorka...vidi je samo kako je šerpu za šipak popunila lol! 
I njoj se lice skroz ozari kad se nasmeje' podignu se oke ko tebi yes 
Druženje je apsolutno divno. Kuća, deca...gitara za beku...srca srca srca 
Ljubimo vas i nastavite tako da plenite.
p.s. Bravo batačiću za napredovanje u oblasti adaptacije as 
i hvala ti što svoje stvari deliš sa Ducijem...ko je bre rekao da si ti sebičan?? Razz 
Ljub ljubim!!angel angel love 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/9/2013, 16:39

dr mali pariz ::
i hvala ti što svoje stvari deliš sa Ducijem...ko je bre rekao da si ti sebičan?? Razz 
Ljub ljubim!!angel angel love 
Hiihihihihihihihih, daaa!!!

Ljubim te u avatar!!!


srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SladZana 26/9/2013, 08:22

Slike su da padnes na d... likeit mnogo ste lijepi love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 26/9/2013, 10:51

Znas ono sto sam ti juce rekla za kobasicu...e to ide prvo (pasulj, eventualno sarma ili podvarak) ali da ne pisem ovde pomislice zene da nisam bas sasvim svoja, a tebi mogu reci, znas me:D 

Da znas samo koliko uzivam svaku put citajuci tvoje postove i gledajuci slike, pisala bi i kacila slike svakih sat vremena:12a: osmeh srce Sve vas mnogo mnogo volim i jedva cekam druzenje u oktobru da vas sve posteno istiskam.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 30/9/2013, 18:20

ljubav 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 30/9/2013, 21:03

jednom rukom hranim debelicu pa cu prekopirati post sa Jutara

BataK od subote uvece ima temp...a nosic mu curi vec nedelju dana. Samo na usi da mu ne predje ko prosli put. Dusa me boli kad vrisne u sred noci...i pocle da cvili. Kad bi mene umesto njega...eh...
Debelica ok za sad, nosic nesto curka al se drzi. Znam da ne moze nju da zaobidje iako pazimo.


Juce smo bili u foto studiju na slikanju porodicnom. Jaaaaaaaako lepo iskustvo. Nije uopste skupo, nasla ja preko onih popusta. Dva sata traje, kosa, sminka (mada ja najvise volim kako samu sebe nasminkam, ali morala sam i to da probam) glupiranje pred fotoaparatom...cak je i Batak uzivao iako je bio sav bezveze od predhodne noci i temperature (defrinol je zakon)...debelica naravno u elementu...hihihihi. Jedva cekam da mi stignu slike.
I naravno da je klasicna navlakusa u pitanju...u paketu preko popusta dobijes tri slike, savrsene. Ali kada krenes da biras od preko 100 bar koje tri hoces mozak te zaboli. A tek kada ti kazu cenu za doplatu ako hoces jos da kupis, tek ti onda nije dobro. (tri slike 1600 din). I savladali smo se...nismo uzeli vise od one tri iz paketa. Lepo iskustvo sve u svemu. Planiramo jednom godisnje da izvedemo ovakvu akciju...

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nesalela 30/9/2013, 21:36

Mnogo ste mi lepi...mnogo....svi do jednog...I super su slike tj. poziranje...fantastično...jedva čekam i mi da idemo jer zasta nemamo zajedničkih slika...Ljubim vas medići moji prelepi i savršeni....osmeh srce 
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od nesalela 30/9/2013, 21:38

Ja opčinjena slikama a ne prokomentarisah za baticu... Embarassed  Žao mi je i nadam se da neće na uši da pređe...ljubim sto puta da što pre prođe...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 30/9/2013, 21:42

Kao što rekoh-na fotkama si mi izmišljena....
Deca diiivna-i zaista divna uspomena.
ljubim i želim Bataku laku noć i lep san, a Tejki dobar glas. :)
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 30/9/2013, 22:07

Ijaoooo, kakve fotke, istopih se tinoooo. To je divan običaj, vidim ima vas sve više koji idete na shooting Very Happy  Moraću i ja to da upriličim. Gde ste radili to? PRELEPI STE.

Nadam se da ćete što pre prebroditi temp i da batak neće zaplatiti ušima, mica mala. I kod Parižanke zezdanići bolesni, Andrej Dacin, moj Mihailo- on preko 39, valjda će bubicu malu zaobići

Još jednom prelepi ste. Ti stvarno izgledaš zmajski
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 30/9/2013, 22:09

Divne su fam fotke!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Samo da Bataku sto pre bolje, dusica mila!

Ljubac za sve, poseban za celulitaru!Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Struzzo 1/10/2013, 01:17

Joj, baš su lepe fotke...stvarno, gde ste to radili? Ti, draga ženo, ne da sijaš nego se presijavaš....sjaj srećne mame I žene. yes 

Deca su premedena!
Bata je jako porastao I nekako mi sve više dobija nešto tvoje u izrazu.
A Tejkica je krofna jedna koju zamišljam upravo tako - meku I mirisnu...za štipkanje, njuškanje, maženje dušu dala...

Ljubimo vas...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 1/10/2013, 13:32

Videh i tamo i vamo i odusevljena sam!!
Kako BataK?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 1/10/2013, 14:37

Batak, ludi Batak...ko da mu nista nije bilo! pu pu pu...
Samo je Tejkica jos malo promukla...pa me podseca na pauna nekog! lol! lol! lol! lol! 

Hvala puno na komentarima za fotkice. Radili smo ih u studiju Digital Dream, al preko onih popusta. Ceo paket (sminka, kosa, slikanje, obrada i tri fotografije) 590din. Milina!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Vuchica 1/10/2013, 14:47

ma kako bi mogle slicice da budu lose kad ste vi svi ki upisani?! ff 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od tuli 1/10/2013, 15:43

Divna ste srećna porodica!
nemam reči  nemam reči  nemam reči  nemam reči
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dacans 2/10/2013, 13:22

Ja se upiskila dok sam gledala..prelepo..sad si i mene podstakla..ja sve to hocu vec duuugo ali nikako da se pokrenem..BOZANSTVENI ste svi family family family family srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 3/10/2013, 14:52

Snimala sam je juce kako se smeje...nesto me je pitao Bata kako se zove neki crtani...i ja viknem da bi me cuo u drugoj sobi "Ratatuli" a onaaaaa, u vrisak. Ja naravno brze bolje telefon...hihih
Okacih na fb, ali evo linka za koji pise da mogu da gledaju i oni koji tamo nisu:

[Only admins are allowed to see this link]

ovo je Teicina nova igracka. svira, svetli i projektuje gore na plafon neke ribice koje se vrte...sve je provalila kako radi. pre neki dan se sat vremena igrala sa tim...lupala, ukljucivala...cepala se debela
[Only admins are allowed to see this image]

juce slikano:
[Only admins are allowed to see this image]

a ovo su noci biseri Batini:

A: "mamice, meda ce da jede sam, a ja cu da hranim kucu. Kuca je beba pa moram da je hranim...kao Tejkica, ti imas svoju a ja imam moju bebu..."



A: "Tejkice, sto si se zamislila tako, o cemu razmisljas? Jel mozda kako nesto ja kuvam?"
lol!



Ne znam sta mu je sa tim kuvanjem. Jutros se rasplakao...hoce da kuva u serpi sa satom...kakva je sad to serpa sto ima sat...kad se setih da imam te poklopce koji imaju merac temperature u poklopcu...kao. Njemu je to sat! I dala mu naravno...skuvao nam lego za rucak...mmmm! ;)Moj Joe Bastianich!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 4/10/2013, 12:38

Samo da se prEjavim na taj lego rucak, da se zna!

A sad...zeno, vec ti rekoh prosle godine , ti si NEVEROVATNO lepa i kamera te obozava. Fotogenicna si maksimalno. I da slozis neku bzvz facu sa ukrstenim ocima, ustima nakrivljenim i da imas rogove na glavi, ti bi opet bila lepa!
Slike su divne, carobne, nezne...izgledate sjajno i srecno. Odlicna ti je bila ideja i drago i je stro si je realizovala za male pare.

A guzica, rostiljska kobaja, celulitara nevidjena sa najlepsim osmehom....GOTOVA je kada je se doVatim. Upamtice ona tetka Mimu za ceo zivot:lol: Laughing Laughing 

batica mili, moj kuvar, moj mili drugar. Bicu srecna ak` mni dozvoli bar jedan poljubac:D 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 4/10/2013, 14:33

lol! lol! lol! lol!
Pa vi bre zene niste normalne. Dijete mi na sisi, uspavljujw se , a ja se tresem od smijeha i probudih ga lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 22 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu