KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crvena jutra u februaru

+32
Mrvica
Kamilica
JAmajka
SladZana
dacans
missile
Botox
Tinche
hany
maus
LaFolie
Orline
zoxa
vašar
MAAKKI
korpica
KoMetaK
Dacaa
Bjanka
caci
cicsa80
dr mali pariz
plavaptica
bak
cufta
lilya
Simona
Milijana
Mirjana
BiKsi :)
Ema78
Sofka
36 posters

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 22/2/2013, 09:38

Milijana ::Dobro jutro,
U skladu sa temom, evo i dorucka

Crvena jutra u februaru - Page 2 521531_619705968045047_1657590224_n

Usi me vise ne bole, al zato grlo ubija. Kao da me neko stegom steze dok gutam No
I kod nas stigo snezuljak, al tanak... a sinoc gledam prognozu za narednih 7 dana, najavljuju i do 14 stepeni.
Lili, srecan rodjendan malisi, cekam posluzenje Laughing
Misu, i ja cekam tvoju sedmicu i Mljet, a verujem i mnoge ovde lol! I svaka cast za postrojavanje as
Simona, meni je Turska san... nigde se nisam lepse provela i svake godine gledam ponude i biram hotele, pa za neku godinu, kad ovi Ptuljci malo odvrknu, da imam spreman izbor sreca
Mada, Marija je u pravu, Boka je stvarno uzivancija, jos nama stan preko puta plaze, sve poznate face, kao da smo kuci....
Danas sam planirala da se ofarbam!
O da, hvala za avatar, ne mogu nikako da okacim sliku... juce Milena sedi an nosi, akd skace Lenka, donosi svoju nosu, pokazuje Mileni i vice: Ne, Mima, to Lekina nosa!, postavlja je odmah uz njenu, seda, tapse MIlenu po ramenu i kaze: Sta to radis MIma? a ova je gleda i smeje se, kao da je razume Shocked Ja sam pala, razgovor dva patuljka.... ovih dana su mi sou... krecu da komuniciraju i mnogo su slatke smajli angel

A evo je
Crvena jutra u februaru - Page 2 487194_10200710688514622_1476605966_n



slatkisi mali , u drustvo je lepse Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 22/2/2013, 10:01

Dobro jutro svima...

Samo sam malo gvirnula i vidim da se spominje Egipat... moja preporuka je hotel Hostmark u Hurgadi, jer imaju fenomenalnu siroku plazu i postepen ulazak u vodu, za decu dusu dalo... Grcka, ko moze sa decom do Krfa, preporucujem apartmane Spiti NIkos, u selu Danilia. NIje blizu plaza, ali vredi...isto zbog dece...relativno je blizu plaze Glifada, nekih 15 min kolima...
Ohrid, aprtmani Kolevski... jesu malo dalje od centra, ali nema guzve, nije nikad vrucina, gazde fenomenalne, jedan gazda stomatolog, drugi pedijatar, mislim da je zena od jednog internista.... i sve to u istoj zgradi...za ne daj boze...
Mi na more necemo sigurno, verovtno necemo nigde iz Bgd-a, ali nikad se ne zna... Very Happy

A i meni fali miris ledenid dana i prava zima... mrzim ovu bljuzgu napolju...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 22/2/2013, 10:06

Dobar dan ženske!
Mili, pa ove dve mi sada uopšte ne liče Shocked .
Mirče, Luciji se baš sviđa tvoj "deKaČ" Nebojšica.
Dođoh mrtva jutros, grozan dan i noć na poslu. Lucija od juče opet ima temperaturu, ali je super. Igra se, skače, jede, uživa....... ništa. Ja mrtva, ona čila i orna kod kuće umesto u vrtiću Razz . Trebalo bi večeras sa drugarima da idem na Fest, ali mislim da neću izdržati.
I ja volim ove priče o moru, letu....uvek su romantične, naročito po ovom snegu. Ove godine će Jaz, biti sa posetom Dubrovniku. Ja kao Milijana, čekam da L malo poraste, pa se sa hrvatskog primorja i njihovih ostvra nećemo pomerati. Za sada ne podnosi vožnju dužu od pola sata.


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 22/2/2013, 10:42

Kakva prelepa dečica naočare naočare naočare

Lilya,
šta si gledala? Mi idemo opet u pozorište ovog vikenda ali na dečiju predstavu. Ako ti više ne utičeš a vreme je ovakvo, moraću ja da počnem da kuvam... Odmah će temperatura da se popne na 15 ili neka slična nevidjena promena za februar će da se desi Laughing

Što se Egipta tiče ja sam išla onaj aranžman Hurgada-Kairo i bilo je sjajno, mada ja više volim da razgledam i nisam dolazila sa izleta... Rodjaka i ja smo ustajale tada u šest da bismo se kupale i postigle sve da obidjemo. Već otkako sam sa mužem sam se smirila jer on više voli da odmara na odmoru a ne da se vrati umoran Very Happy A sa detetom tek nema šanse da se šetkamo tako, to bi bio samo napor... Što se Egipta tiče i da je mir možda ne bih bila za to da idemo sa detetom, zbog onih bakterija koje nisu opasne ali svi ih skoro dobiju pa da mi se odmor ne bi pretvorio u mučenje... Mislim meni ni prošli put nisu poremetile čaroliju Egipta ali dete je ipak malo... U Turskoj smo se mi isto jako lepo provodili i čini mi se da je za dete pravo mesto... Mada ako odem na ovaj drugi put sa majkom i rodjakom možda ću moći da spojim lutanje i odmor. To je ista rodjaka sa kojom sam ja nekad išla u Egipat pa možemo nas dve bar na neki izlet da odemo ako Vilenjak bude hteo da ostane sa bakom Very Happy

Maus,
da li se dečiji pasoš produžava ili mora da se vadi nov?

Joj Ćufta baš se izmučiste sa bolešću, želim vam da brzo ozdravite... Saosećam, isto je kod nas kad je Vilenjak bolestan, ne ide u vrtić a nemiran, nemiran... Nema tu šanse da on leži u krevetu. Kod nas i lekarka kaže, trebalo bi da miruje ali pretpostavljam da to ne može... Laughing
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od lilya 22/2/2013, 10:46

Drage tete, meni je danas divan dan Very Happy
Crvena jutra u februaru - Page 2 R21d3c

Moja tetka danas casti, srce joj je puno srca srca srca srca srca srca

Prvo rodjendanska torta Crvena jutra u februaru - Page 2 2ly5o8x
A onda da i vi zalijete Crvena jutra u februaru - Page 2 1z2hy6d
i pojedete nesto Crvena jutra u februaru - Page 2 U8n5d
Crvena jutra u februaru - Page 2 Aufmgh

Tetka je danas jako jako srecna i citav dan samo na mene misli srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od hany 22/2/2013, 10:49

Tetka sretan vam rodjendan sve najbolje!!!
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od maus 22/2/2013, 10:54

Ooooo Miliiiiiiiiiii osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce SJAJNO!!!!

Cufta zar opet T???? Uzas, uzas, uzas! A citam da je na poslu bilo tesko...jbg. Znam da ti je sada potreban san. Odspavaj sa L popodne.
Simona, mora novi pasos. Ana je imala 1,5 godinu kada se slikala, uopste vise ne lici na sebe, mada niko na pasosima i onom groznim slikama ne lici na sebe. Moja slika u pasosu je kao sa poternice, ma grozno.

Lilya kakvo posluzenje za rodjus tetkine duse lol! lol! lol! :lol!:Kao medic je. Gle kako viri smajli angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od bak 22/2/2013, 10:57

Dan jutra!

Sta ispisaste od sinoc Shocked
Sva sreca tu je Maus da sve pohvata ljubav

O Lucija, pa opet neko s... Rolling Eyes Mozda prodje na brzaka? Da nije neki zubic?

Lilya srecan rodjendan tetkinom zlatu smajli angel

Mili, patuljci su srca srca A sto je milenica cupava smajli angel

Letovanje.....

Ako ne budemo trudnica idemo u Grcku, negde, kolima, samo nas dvoje, pa gde stignemo yes Prosle godine nam je Tasos bas legao yes
Odmor po mom ukusu, selo u kom nema nista, prelepe plaze, iznajmljen skuter, savrseno more.... U 11 u krevet, vec u 9 sam budna, relativno, a ne legnem u 2 pa ustanem u 12 pa za nista nisam Rolling Eyes
Baka necemo voditi ni ove godine, sve teze podnosi voznju, vrti se, premesta, vruce mu je i ako se ja smrznem od klime... Deda pravi. Za njega je Dunav i selo, milina!

A Ako budemo trudnica , onda cemo videti kako se bude odvijala situacija yes

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od plavaptica 22/2/2013, 11:49

Zene ljubav , gde ste, jedva dodjoh do ovih strana, a vi ispisale svasta, pa dok sve procitam....
Kakva preslatka imelica love , Cvrle je svakog dana sve sladji i sve bolji frajer usne
Meni se ide na more mnogo....i bas razmisljam koje mesto u Cg bi bilo pogodno za Anu zbunjen
Lili srecan rodjendanko tetkinom piletu c vv
Ljubim vas i grlim sve, odoh da registrujem auto, danas poslednji rok v
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 22/2/2013, 12:43

Lilya,
srećan rodjendan tetkinom čedu osmeh srce osmeh srce

Maus,
čini mi se da sam negde na forumu nailazila na temu da vadjenje pasoša za decu nije toliko teško... Mada se meni papirologija smučila da mi je sve bilo teško. Ali dobro, napravila sam sad pauzu pa mogu da krenem i u vadjenje pasoša...

Bak,
i taj odmor baš odmor ima svoje lepote... Mada ga ja nisam praktikovala dok nisam srela mm ali me je on naučio da samo lenčarimo i odmaramo se...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 22/2/2013, 12:50

lilya ::Drage tete, meni je danas divan dan Very Happy
Crvena jutra u februaru - Page 2 R21d3c
Srećan rođendan tetkinom šećerku! osmeh srce

Mili, devojčice su ti - nemam reči poljubci

Bak, vi budete trudnica možda pre, a možda malo posle morenceta! Wink usne

Ako mi budemo trudnica mene more neće ni zanimati. igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 22/2/2013, 12:56

cufta ::Dobar dan ženske!

Mirče, Luciji se baš sviđa tvoj "deKaČ" Nebojšica.

E ljubi je deKaČ u okice slađane, pa makar i virus dobio poljubac I još jednom od mene, da brzo ozdravi usne
Mili, patuljci su show love love love love love love love love love love love love
Naravno, kao i svakog petka, zaboravih šta sam htela jer moram da pratim šta mi teta Nada priča Rolling Eyes Ne sećam se o čemu je počela da priča...mislim o pokojnom bivšem mužu. Završila je sa francuskim ružama koje treba saditi sledećeg meseca Wink Kupiće i meni neku sadnicu, pa da šaljem u Kš Laughing Laughing Laughing
Sve vas ljubim i stiskam d
Ah, da-i kod nas napadalo-idila!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 22/2/2013, 13:05

lilya ::Drage tete, meni je danas divan dan Very Happy
Crvena jutra u februaru - Page 2 R21d3c
O tetka, tetka, divan je tvoj mali sestrić! Nek mu je srećan rođendančić, a on srećan bio čitav život!
Crvena jutra u februaru - Page 2 Screenhunter03feb221302


b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od lilya 22/2/2013, 13:18

E dobar dan drage moj i hvala vam na lepim zeljama Very Happy

Sad imam malko vremena pa sam lepo zalila tamo po VTO dnevnicima i poslala rode pa da se i ovde zapljune ponosna tetka osmeh srce

Prvo da kazem Mirki i Milijani, da takvo blago imaju da sam ja samo piljila u monitor i upijala lepotu kojom zrace srca srca srca

Caci, kako nam je Marko danas?

Tinche, sta bi sa drugaricom? Da li se porodila?

Maus, ah taj Mljet. Jednom moram otici tamo yes Kad smo vec kod mora. Jednom u zivotu bili u Turskoj, prelepo je Mediteransko more i ronili smo sa kornjacama, ali koncept letovanja all inclusive: hotel - plaza, plaza - hotel je najsmarackija stvar koju sam ikad dozivela na moru. Kao kante smo se smorili. Plus sto ja sa svojom saklonimeboze kozom, alergijom na sunce, saborejom itd, (a ni mm nije mnogo bolji: on ridj plus celav, ja plava) Tursko sunce nikako ne mogu da podnesem. Mi smo za varijantu, ostrava, sto divljijih, samo smestaja uplacenog pa jedi gde stignes, sta hoces i kad hoces i bazanja po citav dan. Obozavam Hvar, Istru, tamo bih uvek letovala, ali nema pescanih plaza tako da je za mene Grcka sasvim OK i Zanjice u CG (pristojna divljina za nas ukus Very Happy).
Sto se koze tice, meni pomaze dosta Blue Cap krema. Mada u poslednjih nekoliko dana mi se tako pojacala saboreja da mi ni to vise ne pomaze pa sam presla na hidrociklin dok mi se malo ne vrati koza u normalu. Ja sam primetila da meni jako smeta ovaj glupi sistem koji koristi klima uredjaje i za hladjenje i za grejanje. To me ubija, susi kozu, sluzokozu, ne mogu sociva da nosim, da ne pricam da je tako postavljen da mi leti duva za vrat, a da je tako podesen da se centralo menja temperatura. Proslog leta sam konstantno bila ukocena. I ja i koleginica do mene. Nije prijatno mogu vam reci, ali negde mora da se radi Rolling Eyes

Pari, kako je bilo sinoc na knjizevnoj veceri?
Ema, ni ja tepihe nemam. To me mnogo smara da usisavam. Ovako mm usisa, ja oribam i milina jedna yes
Miss, moram i ja jedno otici na taj Ohrid, ali van sezona, nesto se bojim da bi me guzva smorila. Ne znam da li ste primetila da smo mmm i ja najveci penzosi i da guzvu zaobilazimo u najsirem mogucem luku lol!

Bjanka i Cufta, zagrljaj
A petku se najvise raduje? BAAAK!!!! Very Happy

E da, Simona me pitala, gledali smo "Sviraj to ponovo Sem" u BDP-u. Nije losa predstava, opustajuca, slatko sam se nasmejala. Tako da sve u svemu, preporucujem je za jedan lagani vecernji izlazak Very Happy

Odo sad, sve vas d
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 22/2/2013, 13:25

lilya ::
Ema, ni ja tepihe nemam. To me mnogo smara da usisavam. Ovako mm usisa, ja oribam i milina jedna yes
Miss, moram i ja jedno otici na taj Ohrid, ali van sezona, nesto se bojim da bi me guzva smorila. Ne znam da li ste primetila da smo mmm i ja najveci penzosi i da guzvu zaobilazimo u najsirem mogucem luku lol!

Tepihe obožavam, i volim bosa da gazim po njima. Very Happy

Takođe ne volimo gužvanjac, jedan od bitnih razloga što letujemo u jesen je baš taj! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana 22/2/2013, 13:45

Znači mm-a šaljem s vas troje - Lilya, njm i Missile. Lak je za održavanje. Potrebno je samo da ima bar jedan kafić u mestu de se nalazite i neki restoran gde se može i kašikom pojesti.
Taj se ne sunča, ne šeta, ne obilazi kulturne i ostale znamenitosti, pliva max 15min dnevno.
Viđati ga nećete, osim ako ne svratite u pomenuti kafić Wink

I ja volim da hodam bosa po mekim debelim tepisima, ali u kući gajim samo tanke, one što mogu da se peru u mašini ili vlažnom krpom.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od missile 22/2/2013, 13:54

Mirjana ::Znači mm-a šaljem s vas troje - Lilya, njm i Missile. Lak je za održavanje. Potrebno je samo da ima bar jedan kafić u mestu de se nalazite i neki restoran gde se može i kašikom pojesti.
Taj se ne sunča, ne šeta, ne obilazi kulturne i ostale znamenitosti, pliva max 15min dnevno.
Viđati ga nećete, osim ako ne svratite u pomenuti kafić Wink

A ja mm-a onda šaljem s Bak i njm. Pa neka pecaju. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Tinche 22/2/2013, 14:59

Dan jutra!!!

Znaci kada Misica postroji nema da nema! Wink Vazi se duso moja...slusam i prenosim utiske!

Drugarica je imala u stvari bubrezne kolike zbog peska koji se pokrenuo. Uzas jedan. Celo popodne je infuziju primala i rekli su joj da ce raditi hitan carski ako joj bolovi ne prodju. Da bi mogli agresivnije da je lece jer ovako zbog bebe ne mogu. Sva sreca smirilo se ali su je ostavili tamo preko vidkenda i u ponedeljak ce joj carski raditi. Smorila se dusa...nedostaje joj i sinak...svasta joj kroz glavu prolazi.

Lilya, srecan rodjendan tetkinom detetu! :)

Bak, znaci videcemo kako ce situacija da se odvija... :)

Ostale cure ljubim, odoh da odmorim malo pa da nastavim po kuci sta sve treba da radim. Sutra idem na put...imam vaznu misiju da izljubim nase Dezdice.

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 22/2/2013, 15:24

Lilya srecan rodjus malom medenku tetkinom smajli angel mnogo je sladak love

Milijana divan avatar i slicke naočare vidi ti seke kako zajedno sede na noni i kako se dogovaraju srca mala srca

Tince poljubi Parisku i zvezdice i od mene radost ljubav

Miro da nisu tvoj i moj dragi neki rod lol! ni moj ne voli da seta, niti da razgleda, a kamoli da se cvari na suncu Razz ili su svi muski takvi ? zbunjen
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Simona 22/2/2013, 15:25

Lilya,
super za predstavu. Kad je mm bio novinar mi smo išli stalno na premijere... Bilo je baš zanimljivo. Sad posećujemo samo dečije predstave. Nemamo kome da ostavimo Vilenjaka uveče, jedino neko od nas da ide sa nekim drugim... Ali za sada nismo to praktikovali, no i ove dečije predstave su zanimljive, uživamo svi troje :)

Mislim da me je Jamajka pitala na nekoj strani kad ću završiti sa diplomskim... Završila bih ja ali mi ne da mentor Wink Baš sam za ceo faks bila poletna a ovo na kraju mi je pokvarilo utisak, juče sam nešto išla do faksa i prvi put nisam osetila ono ushićenje koje uvek tamo osećam. Evo sad sam opet poslala ispravljen rad, pa valjda će mi se smilovati molitva

No ovog vikenda bar nemam šta da radim vezano za diplomski pa ću uživati u druženju sa Vilenjakom... i on me stalno pita kad ću završiti diplomski... A kad ga neko pita šta radi mama kaže - piše diplomski Laughing
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 22/2/2013, 16:19

Čekaj Mirče, i se priključujem tm, Lili, njenom m i Miss. Pa ja sam ista!!! More je pogled na more - iz kafića. Ali na Mljetu nema zezanja, tako da sam spremna na zadtakje.
Nas dve se razvalile od spavanja - 4 sata b . Sem jutros, ceo dan nema temperaturu, i sve je normalno.
Simče, je li to kraj? 'ajde da ovaj put bude bez primedbi, da prebrinemo brigu.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 22/2/2013, 16:24


Dođe Mujo kod Hase u posetu.

Posle večere i prijatnog druženja ponudi mu Haso, da prespava kod njega, ali

"Kod Fate ne možeš spavati ,kod mene isto tako ne, jedino možeš spavati kod bebe", kaže Haso.

"Pa neću spavati kod bebe!" odgovori mu Mujo, "daj ti meni jastuk pa ću leći u kupatilo u kadu, bit će sve u redu!"

I tako legne Mujo u kadu i zaspi.

Drugi dan rano ujutro probudi ga netko.

U kupatilo uđe prelepa devojka duge crne kose, dugačkih nogu, prelepih grudi...

"Zdravo", kaže ona, "ja sam Beba!"

"Zdravo," kaže Mujo, "ja sam Idiot"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sofka 22/2/2013, 16:44

cufto likeit

Pandur zaustavlja vozaca i pita ga:
Da li vi znate da se pas ne sme voziti na prednjem sedistu?
Vozac:
Ali to je plisani pas!
Pandur:
Rasa nije bitna! lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta 22/2/2013, 16:52

Sofka ::cufto likeit

Pandur zaustavlja vozaca i pita ga:
Da li vi znate da se pas ne sme voziti na prednjem sedistu?
Vozac:
Ali to je plisani pas!
Pandur:
Rasa nije bitna! lol!

o hoooooo lol!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 22/2/2013, 17:31

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/369069/Lek-folnak-povucen-iz-prometa

Devojke, sada procitah ovo u novinama....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crvena jutra u februaru - Page 2 Empty Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu