KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2013, 17:44

dona ,,,koji je bio vas problem pa ste isli na vto Crying or Very sad ...? uradi betu obavezno,....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 17:51

Brbljava da li ste pravili test imunsistema

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2013, 17:58

ne,,, sta je to...niko nas i nije uputio ...za sada sutra dolazim kod hematologa u kc ,,da vidim sta ce reci da uradim ..posto ko sto rekoh komisija u nisu je napisala napomenu da se urade neke pretrage pre vto....a ko je zaduzen za taj test imunsistema ? da nije opet hematolog ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 3/3/2013, 18:02

problem je spermogram mog m.,oligospermija.
ja potpuno zdrava.
ne mogu da verujem da mi se ovo dogadja.
hvala svima na podrsci.
idemo dalje...

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 18:08

onda dona neka vom urade IMSI tehniku + embriskopiju

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 18:10

Brbljava neznam u srbiji kod nas dve SE radi u klinici uradite i genetcki test iako je in otac dvoje dece

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 18:15

Dona mozda cek i picsi ne BI bio los

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2013, 18:24

dona imas pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 3/3/2013, 18:47

Leno izvini, ali jako te je tesko citati....ako nije problem samo malo povedi racuna kako pises.
Dona, faktor iznenadjenja uvek postoji...e zelim ti da te strefi sutra kad ugledas pozz betu :)
Sanny, veselice jedna....mislim i navijam jakoooooo za sutra Korak po korak na putu do bete + - Page 21 543728
cekamo izvestaj....i da asp. prodje bezbolno Korak po korak na putu do bete + - Page 21 517798
Korpice, srecno...da usledi adekvatna nagrada za toliko cekanje Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523476
Pozz za sve ostale devojke
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 19:15

Dragana 76ns sorry ali gore sam se vec curama izvinila to je kriv ovaj tablet pc jos ga nisam nastimala Very Happy Sta vam nije jasno molim za pitanja da vam pojasnim lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 19:17

Dona ja i ti sutra smo pozitivni i nema nam druge osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 19:25

Dona ja i ti sutra smo pozitivni i nema nam druge osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/3/2013, 19:59

Evo i mene ..... dobila prvu bocu :) srecna sam ,krenula sam napokon .....
Uzela sam ih na revers pa cemo se sami bockati bice veselo .... inace dobila sam bas spriceve i igle (nije ona varijanta kao inzulinske ) jel ste i vi tako dobijale ?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 20:04

Ja sam uvek imala izulinske. Srna NS Jel ti prvi put. Koju vrstu vestacke pravite ?
Koji Problem imate i Koje si godiste pitam posto ti ne pise na potpisu zelim ti svu srecu radost

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 3/3/2013, 20:21

Devojke , čekalice želim vam sutra velike beta
roda roda roda roda roda roda roda roda
i svim dragim koračaljkama srećne i bebićetne korake .
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 3/3/2013, 20:23

Srna, i ja sam sve dobijala, sama smućkam sa velikom iglom u špric, a onda kad to završim stavim malu iglu i bocnem se u ruku.
Joj, al mi se ruka tresla prvi put, trauma prava affraid
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 20:34

Zasto u ruku?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 3/3/2013, 20:54

lenabeograd ::Zasto u ruku?
Otkud znam, al tako ide. Potkozno, pod oštrim uglom, u ruku
Stomak ne znam kako bih prebolela Shocked
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/3/2013, 21:05

stomak je puno lakse, pogotovo sa malom iglom... najmanje boli... dva prsta ispod pupka, i dva prsta lijevo i desno, otprilike... Kupi ti Srna inzulinske sprice, pa se bockaj fino Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/3/2013, 21:13

da meni ih je dala jutros u stomak , potkozno ,malo je peklo nekih 15 min ...a gde i kako cu sutra devojke nemam pojma .... umrecu od straha :)

inace sam 81 i mm je 81 , 7 godina smo pokusavali na sve moguce nacine da dobijemo bebicu i kada smo sve karte odigrali ,ostala je i ova poslednja :) dobili smo dugu semu , zbog mojih foikula koji nece da se smire i smanje razmerno kako bi trebalo ...
prvi put radimo VT ,a rekla sam samoj sebi da necu NIKAD , al eto obistini se ona stara NIKAD NE RECI NIKAD za bilo sta u zivotu .
radimo u betaniji i ja sam jako zadovoljna sa osobljem DIVNI SU :) i doktori i sestre .
nama su svi nalazi bili od prve OK , njegov sper . odlican ...i oni se pitaju u cemu je problem ... imala sam tu i tamo eserihiju pa lecila ,

ma jako mi je bilo to sve strasno u pocetku sad sam se malo opustila ....kako ide ici ce i sta bude bice , mislim da smo toliko nemocni da bi izmenili krajnji ishod VT ....necu da se jedem i nerviram kako Gospod kaze tako ce i biti ...mozemo se mi 13 puta prevrtati preko glave ako hoce ono ce se zakaciti :)
Neka nas Gospod Bog sve pogleda i ispuni nam tu najvecu zelju da postanemo MAJKE ....zelim Vam od srca sve kao i sebi ...
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/3/2013, 21:19

E da i ovo da podelim sa Vama ....:)
ja sam se licno toliko iznenadila ovom pricom da sam ostala bez teksta ....
moj jedan kolega sa posla i njegova zena su prosle godine radili vt u betaniji prvi put , i kada su ima vratili bebice ,kaze njima doktorica ovako ....idite kuci zena da odmara jedno 3 dana (leskari ) svaki dan po 2 case kupinovog vina , i onda otidjite negde, da promenite vazduh i ambijent .....ja ZINULA , i tako ona odmarala 3 dana i posle toga zapale na zlatibor na 10 dana ....kaze on sve normalno kao da nista nismo radili ....ona i vozila kola i setala i uvece izasli ....pila to vino lepo joj bilo .....i ZAMISLITE DVOJKE ,decak i devojcica ....PRIMILO SE BEZ PROBLEMA , i klinci kada su napunili godinu dana , ona se porodila sa trecim (zaceto prirodnim putem )
pitam ja sad vas pa ko je tu lud ........kazu lezi odmaraj ,ne disi , ne hodaj , samo do vc i nazad .....?!
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/3/2013, 21:49

Srna, idi sutra odmah u apoteku i kupi insulinske sprice, vjeruj mi skoro je bezbolno.... i fino smuckaj sve u velikuspricu, prebaci u malu, i lagano :)

A sto se hodanja tice, meni doktor rekao da prvi dan odlezim, a navece mogu i na vecericu, samo da izbjegavam glasnu muziku i puno hodanja, nego laganini... a ostalih 7 dana, da pored 8 sati spavanja dodam jos 4 sata izlezavanja :).. meni bebe vratili u ponedeljak, ja u subotu provela oko 3 sata u avionu i 4 - 5 sati po aerodromima.... i vratile smo se kuci zive i zdrave :)... e. da i nakon 7 dana sam se vratila na posao, tako manje mislis i vrijeme brze prodje :)

realno, strogo sam mirovala dva, mozda 3 dana, ostalo nisam...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/3/2013, 21:56

ja sam kupila 5 spriceva , 5 velikih igala i pet insulinskih ,tako su mi rekli u betaniji , videcemo sutra kako cu ja to smuckati :)
neverovatno mi je to , kad svi kazu da su lezali i smorili se od lezanja svo vreme cekanja .....znaci ipak zivot tece uobicajeno i samo taj dana svratim da mi vrate bebice malko pazim i uzivam na sebe i zivim kao da se nista nije promenilo ......... bice kako je sudjeno .....ja verujem u to :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/3/2013, 22:01

moji Grci kazu da nigdje nije statisticki dokazano da strogo lezanje povecava sanse... ali eto, svi kazu tih prvih 48 sati treba se primiriti :)... nisam ni ja bas skakala po Akropolju, ali sam malo setala oko kuce, bilo divno vrijeme pa ko i ne bi... mani su rekli da sto se zakaci do cetvrtka navece, zakacilo se... a pomalo setnje pojacava cirkulaciju u materici pa moze i da pomogne... e sad... svako od nas je individualan... meni je dr. rekao da mi je gradja takva, da nema sanse da embrione neko izvadi sve i da hoce, da mogu samo da izvrse kolektivno samoubistvo.... 3 su tako odlucila, ali moja cura je odlucila da ostane :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 3/3/2013, 22:21

Da li neko KO je aktivan moze vecito lezati ne verujem nikakav Alkohol nista samo tri Dana lezati kasnije u opustene setnje ti jedna znas Sta je za tebe najbolje Sta vredi lezati 12-14danna ako SE posle tri danna nisu prikacili

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu