KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

+95
Blanka
Sirijus
Jerapetra
mimi85
tatjanica
tiramisu
Ema78
zvoncica36
MalaSaJuga
Dora1
sareni leptir
karakaca
Star77
hocukusurnecuzvaku
emilie
Vecka
leptirko82
nina :)
hany
tetreb
Nensy85
Tanja83
krol
OKacica
Gramatika
Tinche
malo_garavo_zlo
jelenaaleksa
laKole
dragana76ns
lilya
Republica
Vuchica
rada78
mijaki
missile
daca32
grudva
menora72
nacKa
dragmilk
Struzzo
Mrvica
JocY
dr mali pariz
lolipop
Simona
korpica
dra00
LaFolie
Kamilica
Mirjana
marija47
Barbara
Botox
anak
arma
Zoka83
Galvano
8Mila8
JAmajka
Marija86
Miwi
BiKsi :)
lena
bridget jones
kasia
ninko
buby
nena beba
caci
mala parizanka
Orline
brinbili
Larica
majce
Cupava
Sami
Kata
adriatika
Mirkana
Gala
NINA1
jul
Hitron-Luka
menora
mijica
terka
maja76
Jelence
Nekica
TetaSneki
nadalina
maus
HappyGirl
99 posters

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 14 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od marina_82 7/1/2018, 23:37

Sad videh da ste pisale na ovoj temi i slatko se ismeja   b
Sto puta smo imali situaciju gde ja njemu kazem: "Ajd' pusti da ja prva zaspim!" On se komira za dva minuta, a za tri vec pocinje da hrce v Nekad se cak naljuti sto ga klepam po glavi, gurkam i budim da se okrene na bok, jer tako manje hrce,  pa ode u drugu sobu da spava i kaze da sam bezobrazna posto i ja hrcem ali eto njemu to ne smeta  Laughing
Mene izludi kada me  pita: "A sta bih ja jeo?" Onda ja nabrojim sta sve imamo u frizideru, a on pita: "Sta si rekla? Jel ima mleka? Aaaaaa mislim se otvori frizider pa pogledaj sta ima lol! lol! lol!  To obicno radi za veceru. Ne bude mi tesko bilo sta da spemim za jelo...samo neka kaze sta hoce. Ali pored smisljanja sta kuvati za rucak, posto je svima uvek svejedno i samo neka bude nesto kuvano, jos moram smisljati i veceru. Ne veceramo u isto vreme i obicno on sam uzme nesto...a valjda mu je gust da mu ja nabrojim lol! lol!
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 14 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mamadabudem 8/1/2018, 07:58

Pre nekoliko godina , spava on i naravno hrce... Ja krenula sa metodama coktanja, zvizdukanja itd, kako bi prestao... Zvizdim ja, cokcem kad se on probudi i pita me onako sa razrogacenim ocima u mraku: "Sta ti je?" Ej, sta je meni??? A on hrce zidovi se tresu, ko Sojic iz Tesne koze. Eto tako...Sad vec duze vreme ne hrce jako. Dobro je....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 14 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od micam 8/1/2018, 09:03

Moj ne hrce,al zato zaspi jos nije spustio glavu na jastuk a ja nikad da zaspim vrpoljim se,ustajem, setam a to ga nervira i stalno se raspravljamo oko toga.A kaze i da hrcem kad spavam.ja mu neverujem,hahaha
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 14 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu