KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

+95
Blanka
Sirijus
Jerapetra
mimi85
tatjanica
tiramisu
Ema78
zvoncica36
MalaSaJuga
Dora1
sareni leptir
karakaca
Star77
hocukusurnecuzvaku
emilie
Vecka
leptirko82
nina :)
hany
tetreb
Nensy85
Tanja83
krol
OKacica
Gramatika
Tinche
malo_garavo_zlo
jelenaaleksa
laKole
dragana76ns
lilya
Republica
Vuchica
rada78
mijaki
missile
daca32
grudva
menora72
nacKa
dragmilk
Struzzo
Mrvica
JocY
dr mali pariz
lolipop
Simona
korpica
dra00
LaFolie
Kamilica
Mirjana
marija47
Barbara
Botox
anak
arma
Zoka83
Galvano
8Mila8
JAmajka
Marija86
Miwi
BiKsi :)
lena
bridget jones
kasia
ninko
buby
nena beba
caci
mala parizanka
Orline
brinbili
Larica
majce
Cupava
Sami
Kata
adriatika
Mirkana
Gala
NINA1
jul
Hitron-Luka
menora
mijica
terka
maja76
Jelence
Nekica
TetaSneki
nadalina
maus
HappyGirl
99 posters

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od OKacica 25/11/2012, 18:25

I kad se javlja na mob.u sred spica i vozi i prica... v
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od hany 25/11/2012, 18:26

a to posebnooo a obicno tad zovu smaraci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od OKacica 25/11/2012, 18:28

Daaaaaaaaaaa
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od nina :) 25/11/2012, 20:23

kao da citam o mom muzu u vezi telefona vrti se po celoj kuci cas vamo cas tamo pa deranje nekad kad i vozi ali kad je van grada cim je u gradu odma meni dalje i moram ja da budem komentaror izmedju njih odnosno skim prica i mog mm
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Marija86 28/11/2012, 08:30

Pravio je licnu kartu za koju sam ga jedva opasuljila da je vreme da ima nova dokumenta (posto se jos uvek vodi kod mame i tate) on otisao i napravio bez cipa...a sto puta smo se smejali jednom koji je rekao da ce bez cipa da ga ne bi pratili i ovaj moj uradi isto...mislim nemam reci stvarno!!!!
Gde je ovo,pa gde je ono sve me pita...
A za ono umoran sam necu ni da pocinjem Rolling Eyes
Samo malo da pruzim noge itd itd c
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od leptirko82 10/6/2013, 19:41

Izluđuje me kad god se vrati od svojih roditelja.
Kao da đavo u njega uđe, sav je nešto naređivački nastrojen.
To kod mene ne prolazi, jer ne volim da mi naređuje, pošto nema potrebe za tim.
Sav se nešto nakostreši, izigrava alfa muškarca, uh, ala bi ga borba po glavi!
Najgore od svega je što sa dragim roditeljima delimo dvorište, bez izgleda da u skorije vreme rešimo stambeno pitanje....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od dragmilk 10/6/2013, 23:55

Moj mm voli da slusa muziku koju voli, a to je hard rok, veoma glasno. Ja, na drugoj strani, ne volim jake tonove. Od kako smo dobili decu, smanjio je tu svoju potrebu na minimum, tako da i ja odmaram svoje usi.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Simona 11/6/2013, 07:40

Marija86 ::Pravio je licnu kartu za koju sam ga jedva opasuljila da je vreme da ima nova dokumenta (posto se jos uvek vodi kod mame i tate) on otisao i napravio bez cipa...a sto puta smo se smejali jednom koji je rekao da ce bez cipa da ga ne bi pratili i ovaj moj uradi isto...mislim nemam reci stvarno!!!!
Gde je ovo,pa gde je ono sve me pita...
A za ono umoran sam necu ni da pocinjem Rolling Eyes
Samo malo da pruzim noge itd itd c

I mm ima biser vezan za ličnu kartu pre neki dan... Izgubio je, po kući sve pretražio, ubedjen da nije tu. Zvao čak i policiju da vidi da mu nije ostala tamo kad je vadio vozačku dozvolu, nema je nigde, izvadi novu i onda - nadje staru, naravno u kući, u nekim pantalonama valjda... v
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Vecka 7/11/2013, 13:02

Jako me nervira zato sto je naivan, i dozvoljava po sto puta jednim istim ljudima da ga prevare, pa se posle kaje.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od emilie 30/12/2013, 13:44

njegov mobilni telefon  affraid  samo igra igrice  Mad 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od zvoncica36 30/12/2013, 14:04

Da krenem.Izluđuje me što moram po 100x da ga zovem da ručamo,a kad se familijarno okupljamo nikad nije gladan kad svi jedu.Izluđuje me što jede slatkiše(jedini,ali ozbiljan porok).Mladim devojkama i ženama oko 25god kaže ĆERKO!!!Naravno da bi neke muvao,ali ima pristup(dedice).Izluđuje me sve vezano za politiku i ratove.Izluđuje me što stalno vuče jorgan na svoju stranu.Kad treba da mi kupi šminku bez obzira što sve ima napisano psuje.Gunđa kad ja vozim(uvek se svađamo).Voli da spava ispred tv-a.Brani mi da pravim torte i kolače.Kuka što ima višak kila(a realno ok izgleda).Stalno kasnimo zbog njega jer krene kad treba da bude negde.Sigurno ima još puno stvari koje mi smetaju,ali su to iste one stvari zašto je moj muž poseban i zašto ga volim.Najviše mi smeta što me toliko voli da bi me nekad držao pod staklenim zvonom.Kad bi nestalo svega ovog što me izluđuje kod mog muža bila bih slomljena.Volim da me izluđuje.Njegovih 100 mana ja volim jer je to on.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/12/2013, 16:19

Huh  lol! lol! lol! 
Izluđuje me činjenica da zaspi za 4 i po sekunde na lenjivcu posle ručka, a čini mi se i jednako brzo i uveče,dok ja ostanem da se vrtim kao vrtiguz i naredna 2h, što me toliko dobro poznaje da ne mogu ništa da sakrijem od njega, po najmanje da ga iznenadim. Njegovom oku nikad ništa ne promakne, u 90% situacija se ispostavilo da je uvek bio u pravu, naučio je od mene mnogo da psuje,a to ne ide uz njega,jer je mnogo fin, prasne dok kažeš keks, tvrdoglav je kao mazga i ne voli da se svađa samnom...Stvar je zapravo da su to sitnice bez kojih on ne bi bio tako poseban,verovatno da je drugačiji ne bih ga obožavala  Wink Tako da, ustvari me ne izluđuje čak ni najmanje,ma ni mrvicu  b
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Star77 22/4/2014, 08:27

Uh...izludjuje me to sto je uvijek na sve mrtav 'ladan , sto kad dodje iz nocne voli da se uvu e kod mene u dnevni boravak ( ja tu spavam kada on radi) evo, upravo je takva situacija, i sve bi bilo super da ja sada ne ustanem a moja ljubav spava jos do 12. Doduse, ja mogu da odvrnem muziku do daske, on ne reaguje, ali me izludjuje ona posteljina tamo...hm, i to bi bilo to za sad :) inace strasno mnogo volim svoga medu iako mi trenutno hrce na uho toliko da se citava zgrada ori...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mamadabudem 22/4/2014, 08:54

 b  b  b  b  b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mamadabudem 22/4/2014, 08:56

zvoncica36 ::Da krenem.Izluđuje me što moram po 100x da ga zovem da ručamo,a kad se familijarno okupljamo nikad nije gladan kad svi jedu.Izluđuje me što jede slatkiše(jedini,ali ozbiljan porok).Mladim devojkama i ženama oko 25god kaže ĆERKO!!!Naravno da bi neke muvao,ali ima pristup(dedice).Izluđuje me sve vezano za politiku i ratove.Izluđuje me što stalno vuče jorgan na svoju stranu.Kad treba da mi kupi šminku bez obzira što sve ima napisano psuje.Gunđa kad ja vozim(uvek se svađamo).Voli da spava ispred tv-a.Brani mi da pravim torte i kolače.Kuka što ima višak kila(a realno ok izgleda).Stalno kasnimo zbog njega jer krene kad treba da bude negde.Sigurno ima još puno stvari koje mi smetaju,ali su to iste one stvari zašto je moj muž poseban i zašto ga volim.Najviše mi smeta što me toliko voli da bi me nekad držao pod staklenim zvonom.Kad bi nestalo svega ovog što me izluđuje kod mog muža bila bih slomljena.Volim da me izluđuje.Njegovih 100 mana ja volim jer je to on.


  b  b  b  Ali, ćerko?!   b  b  b  b  b 
I moj je sličan...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od karakaca 6/6/2014, 22:02

Izludjuje me kad sednem da jedem, da ja sedim a on stoji i jede uvek napravi neku fleku ili na stolnjaku ili na bluzi.
Flegmata je nista ne moze da ga izbaci sve je kod njega polako cemo i lako cemo.
Kao i kusurko takodje imam istu muku on zaspi odmah kad ugleda jastuk i odmah krene da hrci razbija covek.
Njemu je uvek vrucina a meni hladno on se pokriva sa jednim tankim prekrivacem a ja sa dva debela cebad.
Inace me uopste ne izludjuje jer je tih i jedva da prica obicno slusa moje referate  Wink 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od sareni leptir 7/6/2014, 17:13

...pa das e i ja pridruzim nervozama ... Wink 
izlududjuje me kada ja pricam o nekim bitnim stvarima ,uvrne mi se jezik od price -a on me kulira (u vecini slucajeva) i gleda tv ! ja pop...dim! para na usi mi izadje !
 a nocu me izludjuje njegovo hrkanje ,ali ga vrtim ko na ringispilu ,ko sto on kaze ! sreco ,cesto je na terenu -pa se ja i odmorim ponekad .. Laughing  Laughing  Laughing 
dosta je smiren i velika je flegma za sve ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od tiramisu 25/7/2014, 13:12

uh,mnogo je toga.. krene u prodavnicu da kupi 3 stvari,dodje sa dve. 100 puta ga zovem na rucak. Kazem pomeri te peskire,on prebaci u drugu sobu/drugi krevet. kad je neki krajnje ozbiljan razgovor,on zaspi kao. npr. kad sam mislila da sam trudna ali bila biohemijska. kad sam dobila. ja kazem "sta cemo sad.." on: "pa nista" i posle 5 min.zaspi. njegovi svi su zlatni,pocev od sestre,majke,oca...a moji..pfff snajka naredjuje,brat trpi,majka se mesa...
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mamadabudem 25/7/2014, 14:04

IzluđAVA me to što mm voli da sluša glasnu muziku u kući...ali baš glasno  affraid Mislim, on ne može da živi bez muzike, bavi se muzikom, mi smo stari klaberi, ali , braaate, izgleda se ušlo u ozbiljne godine pa mi glasna muzika smeta...Što bi rekao Rambo: "ostara se.."  Laughing 
A hrkanje, pa to više ne čujem...Jednom je hrkao i ja uzmem da mu zviždim. Kad se on probudio i pita me onako sanjiv "Šta ti je? Jel si dobro?" I tako ispadoh luda   b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Dora1 10/8/2014, 11:43

Jao devojke, ja sam pala sa stolice dok sam čitala hahah.
I ja naravno imam momente kada bih udavila dragog zbog raznoraznih gluposti, počevši od hrkanja, pa ga kao na roštilju takođe okrećem Very Happy pa preko ostavljanja stvari po kući (kao da je on žensko a ne ja), do skupljanja kutija od tv-a, računara... ALI!!! Sve to nije ništa u odnosu na ono što on radi pogotovo dok smo u ovom postupku dobijanja bebe. Dok sam išla na stimulacije, bio je u stanju po ceo dan da riba u kući i kupatilo, i novu posteljinu da stavi, i ručak i doručak, i kupovina i sve što je bilo potrebno jer ja to nisam mogla bez imalo mrzovolje. Tako da sve te sitnice, gluposti opraštam jer znam da je jedan jedini i najposebniji kada je teško.  osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 10/8/2014, 19:53

Hahahaha otvorih ovu temu pre 6 godina ali uvek je aktuelna  lol! Čitam i umirem   b  b :aa76:Samo da napomenem kod mog dase i dalje ista meta isto odstojanje  lol! Neka, neka, samo neka je on meni živ i zdrav  igra lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Vecka 15/8/2014, 20:54

Izludjuje me sto sve moram da mu kazem min 3x da bi registrovao da sam mu nesto rekla ukolilo ne po ovim dovoljno puta da me registruje ubedjuje me da mu to nesto uopste nisam rekla.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od MalaSaJuga 14/9/2014, 00:54

E ovde nisam pisala, ali mi se bas dopalo...izludjujeme sto kad god jedemo on kaze, JEDI SANJA, pa onda krene da mi stavlja u tanjir i napravi mi brdo od hrane, a pored tanjira mi naslaze kriske hleba...a ja ne jedem puno, onoliko koliko mogu ali obavezno 3 obroka...i tako nekad to predje u veliku raspravu...eto to me nervira, samo bi da me kljuka hranom i da se ponasa kao da sam njegovo neposlusno dete... c
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od zvoncica36 14/9/2014, 14:26

Mene u poslednje vreme izluđuje što moj dragi slatkiše jede sam.Sve pojede kao halapljivo dete.Inače je savršen da keće kad treba negde da budemo(ja volim pola sata ranije da dođem na cilj).Iz kuće ne izlazi ako nije kakio i oprao guzu(makar bio smak sveta).Umaže tanjirić džemom ili nekim namazom(a u međuvremenu liže nož koji vraća u teglu).Sva sreća pa samo on jede džemove. Spisak je dugačak da bih mogla do sutra da pišem,ali ja ga baš zbog svega toga volim.Mislim da ću kasniti i na porođaj zbog njega.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od zvoncica36 14/9/2014, 14:29

Dora1 ::Jao devojke, ja sam pala sa stolice dok sam čitala hahah.
I ja naravno imam momente kada bih udavila dragog zbog raznoraznih gluposti, počevši od hrkanja, pa ga kao na roštilju takođe okrećem Very Happy pa preko ostavljanja stvari po kući (kao da je on žensko a ne ja), do skupljanja kutija od tv-a, računara... ALI!!! Sve to nije ništa u odnosu na ono što on radi pogotovo dok smo u ovom postupku dobijanja bebe. Dok sam išla na stimulacije, bio je u stanju po ceo dan da riba u kući i kupatilo, i novu posteljinu da stavi, i ručak i doručak, i kupovina i sve što je bilo potrebno jer ja to nisam mogla bez imalo mrzovolje. Tako da sve te sitnice, gluposti opraštam jer znam da je jedan jedini i najposebniji kada je teško.  osmeh srce
Do ovoga ALI kao da si mene opisala.Posle ALI mi se mnogo sviđa.Volela bih da moj muž riba po ceo dan.Obično kad to radi onda psuje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 12 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu