Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od LaFolie taj 25/5/2012, 18:33

jaao da, moljakanje za cigare c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox taj 25/5/2012, 18:38

rekla sam mu, tiho i stalozeno
da ako zapali pljugu kada se beba rodi
ista ce mu zavrsiti u guzici
eto...
i ja sam pusila 10 godina pa sam ostavila
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 33
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 25/5/2012, 18:42

Bojana86 ::
ista ce mu zavrsiti u guzici
eto...

lol!
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 25/5/2012, 19:43

...evo sad primera. Kad se razboli, ponasa se kao mala beba. Kao da niko nikada nije bio bolestan. Samo njega boli i ja ga sluzim i trckam oko njega. Muskarci Rolling Eyes
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 41
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 25/5/2012, 20:32

e Dra, ti i ja vazda na istim talasnim duzinama! lol!
evo mm upravo sad boleZtan, malo kaslje, promukao i ima temperaturu od citavih 38, sav se presamitio ''kuku, otkud to, sta mi je, sta da radim''...ja naravno ne smem ni da mrdne, moram cak da budem u istoj sobi dok on spava budenje .... svi su isti, neverovatno v
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3207
Godina : 43
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 26/5/2012, 00:29

Hahahahahahhaha umirem od smeha!!!! Pa svi su isti :))
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 28/5/2012, 13:06

E moj je sasvim drugačiji kad se razboli!

Zimus je imao temperaturu preko vikenda skoro 40 affraid

Ja udri po čajevima, pa u apoteku, pa zovi hitnu pomoć da pitam za savet... Sad

A on na to kaže:

Ej, prekini da se ponašaš prema meni kao prema bolesniku, na kraju ću se stvarno rezboleti!!!  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 49
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/5/2012, 13:13

LaFolie ::Snimaj ga telefonom, to ja radim
Cak sam ga zezala, stavim taj zvuk kao zvono :)))

b  b  b I slovima hahahahahaha...
Pa ti nisi normalna Very Happy

Mene nervira sto ovaj moj nekako bas vikendom se probudi ko kokoska u ranu zoru i kao nece da me budi pa se vrti, ali kao cuti. I medveda u sred zimskog sna bi probudio, ali zato radnim danom ko za inat ne mozes ga iz kreveta izvuci da se sprema za posao. I onda se vikendom navije, ja ne znam gde sam, a on (inace nevidjeni cutolog po prirodi) meljeee... v Dodje mi da ga zadavim i onda ga uglavnom isteram da ide na pijacu i u nabavku da se malo oladim da ga ne bi zadavila.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 28/5/2012, 13:24

moj sedi za kompom, ja legnem, probudim se, on za kompom ...
To cudo nosimo i na more...srecom to ne ide na plazu, ali zato nosi knjige  b
Sada je bila teska svadja, na ulici sam plakala jer nije hteo da idemo na more jer nema free wifi u hotelu, sobi, na plazi - da on moze da cita HOW TO GEEK na plazi!!!!

Pritom se ne zezam, www.howtogeek.com stvarno postoji! c
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 28/5/2012, 14:34

Joj Lafe...istu muku mučimo!
Samo moj-ne čita knjige Rolling Eyes

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 0913 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/5/2012, 14:45

Moj blene u telefon i igra sah na plazi v
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/5/2012, 09:15

Moj ne ispušta štao za pecanje iz ruku! Imalo ribe, nemalo, svejedno je, 'ne peca on zbog ribe, ribu ćemo kupiti na pijaci, ma ja to prosto ne razumem...'
 b

Sreća njegova, nisam osoba koju treba zabavljati, meni je u principu uvek ok (osim kad nije)
missile
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 29/5/2012, 09:51

missile ::Moj ne ispušta štao za pecanje iz ruku! Imalo ribe, nemalo, svejedno je, 'ne peca on zbog ribe, ribu ćemo kupiti na pijaci, ma ja to prosto ne razumem...'
 b

Sreća njegova, nisam osoba koju treba zabavljati, meni je u principu uvek ok (osim kad nije)

Pa tvoj muz je apsolutni hit yes
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/5/2012, 10:12

Gomila slika s mora, tj skoro sve slike s plaže su kako on peca. A kad završimo s plažom, na povratku u pansion svratimo do nekog doka u obližnjem gradu, gde peca sitne ribe i hrani mačke. lol!

Za to vreme ja obično šetam gradom i šmekam radnje, sednem na kaficu... g On ne podnosi radnje, tako da mi dobro dođe. Wink
missile
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/5/2012, 10:28

U svakom slučaju, tu se uklapate, i koliko vidim, tebi to i ne smeta...dakle, smao napred sa pecanjem,koje i ja volim Very Happy
samo sam kečegice male pecala

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 0913 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 8 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 29/5/2012, 10:32

missile ::Gomila slika s mora, tj skoro sve slike s plaže su kako on peca. A kad završimo s plažom, na povratku u pansion svratimo do nekog doka u obližnjem gradu, gde peca sitne ribe i hrani mačke. lol!

Za to vreme ja obično šetam gradom i šmekam radnje, sednem na kaficu... g On ne podnosi radnje, tako da mi dobro dođe. Wink

Ijaoj, evo jedan veliki pozdrav od mene za tm zbog tih macaka ff

Inace ovaj moj takodje ne podnosi radnje, ali kad nesto kupujem obavezno ide samnom, posadi se u kabinu, ja se isprobavam, a on komentarise. Nije mu bas neki provod, ali kaze da bi mu bilo dosadno da sam bleji.
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/5/2012, 10:40

Puškom ga ne mogu naterati da ode samo da proba farmerke, pošto ja sve prošpartam i pronađem. I onda kupujem napamet, pa često i menjam. Za cipele ne brinem, uvek mu odgovara 43. f

Prošle godine sam u svakoj radnji vadila iz tašne njegovu majicu koju mi je dao kao meru, i prinosila uz majice da odredim veličinu. Stvarno me je bilo sramota. Embarassed
missile
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/5/2012, 12:23

Ja sam ocajna, OCAJNA!!!
Sad sam se posvadjalam preko telefona sa Milanom. U pitanju je njegova ljubljena mama. Mene izludjuje njegova privrzenost majci i sve, ali bas sve baca u drugi plan. Njegova majka nema nikakvih primanja, od bivseg muza dobija mesecno 6.500,00 i mi joj mesecno dajemo oko 5.000,00+troskovi :shock:Verujte mi, mnogih se stvari odricem zbog ove sume, mnogih. Na moj predlog da izda sobu koja zuji prazna i dala mali milion razloga zasto ce to biti dobro ( i za nju i za nas) i da bi mnogo roditelji hteli bas takvu sobu za svoju decu i na tako lepom mestu je zgrada( blizu AS i blizu srednjih skola) malo pre mi rece moj muz kako on ne da mamin mir, kako ce neko da joj setka po stanu,ona je navikla da bude sama,malo se stisnemo kakve veze ima...I zna da njegova majka razmislja isto.Ne mogu da ga razumem! Mi da se stisnemo da bi njoj bilo lepo!!! Eeeeeeeeeeej ja te pare mogu da odvajam u stranu ili da uplacujem Ani na racun. Necu da se stisnem. Neka se ona malo potrudi, zasto ne bi izdala sobu...Jedna zena vec danima dolazi da pita za svoje dete i njenu drugaricu za sledecu skolsku godinu. Siznucu, majke mi. Toliko me nervira fd
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/5/2012, 12:29

Joj Mima, apsolutno te razumem...a te egoistične osobe...to je moj otac...ni on nije hteo zarad mojih studija da se odrekne svog "komfora" u vidu jedne sobe...
pa sam htela, ne htela, morala da radim u BG da bih se izdržavala...
A kad imaš svoje dete, i na uštrb njega izdržavaš nekog od koga TI nikakve pomoći nisi imala...to mi nije jasno.
Ne vredi...ne znam šta da ti pametno kažem.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/5/2012, 16:31

Joj Mima ne znam sta bih ti pametno rekla. I stvarno se trudim da razumem takve roditelje al mi ne ide u glavu! Rolling Eyes Jesi li pricala sa Milanom da bi VAMA to značilo, i Ani, pre svega da obezbedite još kvalitetnije detinjstvo?! Da je njegova majka prilično zaokružila celinu, i da treba sad vi da budete ti koji će imati mir i konfor, a ne ona! Kako ne volim egoiste, c, c, c, naročito u ovakvim situacijama kad čitam! Grrrrrrr

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 22546
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/5/2012, 16:33

edit --- komfor Wink

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers

Broj poruka : 22546
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/5/2012, 20:45

To je ono, svi naši roditelji su imali svoje prilike da uređuju svoje živote i žive po svojim pravilima...nek puste bar nas da imamo svoje prilike da živimo svoje živote.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragmilk taj 29/5/2012, 21:58

maus ::Ja sam ocajna, OCAJNA!!!
Sad sam se posvadjalam preko telefona sa Milanom. U pitanju je njegova ljubljena mama. Mene izludjuje njegova privrzenost majci i sve, ali bas sve baca u drugi plan. Njegova majka nema nikakvih primanja, od bivseg muza dobija mesecno 6.500,00 i mi joj mesecno dajemo oko 5.000,00+troskovi :shock:Verujte mi, mnogih se stvari odricem zbog ove sume, mnogih. Na moj predlog da izda sobu koja zuji prazna i dala mali milion razloga zasto ce to biti dobro ( i za nju i za nas) i da bi mnogo roditelji hteli bas takvu sobu za svoju decu i na tako lepom mestu je zgrada( blizu AS i blizu srednjih skola) malo pre mi rece moj muz kako on ne da mamin mir, kako ce neko da joj setka po stanu,ona je navikla da bude sama,malo se stisnemo kakve veze ima...I zna da njegova majka razmislja istoUu.Ne mogu da ga razumem! Mi da se stisnemo da bi njoj bilo lepo!!! Eeeeeeeeeeej ja te pare mogu da odvajam u stranu ili da uplacujem Ani na racun. Necu da se stisnem. Neka se ona malo potrudi, zasto ne bi izdala sobu...Jedna zena vec danima dolazi da pita za svoje dete i njenu drugaricu za sledecu skolsku godinu. Siznucu, majke mi. Toliko me nervira fd

Zao mi je sto tvoja Ana ima takvu baku. c
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 44
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/5/2012, 10:03

Mišice, pokušaj taktički s mužem. Roditelji kako stare postaju sebični, čast izuzecima!
MM-u je otac umro i sveki živi SAMA u preko 80 kvadrata, to je kod Sava centra, za taj stan su 2 lepa dvosobna mogla da se uzmu i zamenu. Jedan za nju da živi, i kad umre a nasledi dever koji ima stan sa ženom inače. Drugi da da nama, ili neka izda i živi super! A, ne! Neće ona da RASPARČAVA IMOVINU! affraid Tako mi iznajmljujemo, a ona grca da plati komunalije. GLUPOSTI! Njen izbor!
Sreća da mm nije u fazonu kao Mišicin, žao mu je nje, ali nije pod njenim uticajem.
missile
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/5/2012, 10:05

Moja mama, opet, renovira stan, ulaže i kod dede, kupuje skupu belu tehniku, a nama je rekla da nam je spremila 300EUR kao pomoć za VTO!!!! Sad

I ja se trudim da o tome ne mislim, ali nerado razgovaram s njom o kinti. No
missile
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu