Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od LaFolie taj 3/2/2012, 20:30

e da, sto se tice kampovanja na wc solji, rekao mi je skoro prijatelj mog muza kako zene mrze sto moraju da imaju nuzdu, a njima je to super, jer vole da ga muce Shocked
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mirjana taj 3/2/2012, 23:17

orline ::
Miro, ja ne videh problem Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938Ili sam na strani zemljaka
Ma podržavate se vi svuda! Laughing cvet
Tako moja najbolja drugarica, kad sam ljuta na mm-a i žalim se na njega, ona ga sve brani i kaže:"Jadan moj Bosančeros, šta ga snađe - Srbijanka!" Shocked A kao moja najbolja drugarica! Eeeeee
LaFolie ::
A moj cale mu rekao: tike tike tacke, nema vise vracke  b
Ćale je king
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 43
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 4/2/2012, 09:24

e bas sam se nasmejala dok sam citala ovo. Moji problemi se podudaraju sa Mirjaninim, presvlacenje i bacanje stvari (kao tinejdzerka -haha), takodje nocu se frizider otvara cujem kako pije hladno mleko, nesto pojede i onda se vrati u krevet , ali ne ostavi nista u kuhinji jer misli da ja ne cujem. I naravno to sa racunima, Miki potpuno isto, sta da ti kazem, znam kako ti je.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 42
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 4/2/2012, 16:04

E Dra00, nije mi drago što je i tebi tako, al mi je drago da nisam jedina, pa ima ko da me razume poljubci
Mirjana
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 4/2/2012, 16:41

I ja sam se slatko ismejala!mm je upravo u wc vec desetam minuta a meni se uvek ide kad on zaglavi.ja onda odem do vrata pa ga sto puta pitam hoce li skoro,nedam coveku na miru ni da vrsi nuzdu. A izludjava me to ,vidi ovde imas paucine,sta ti je ovo,ono,ma pobogu covece,sve sto vidis a smeta ti,praska u ruke i cisti.Da ne pricam o tome kad izbacim smece ispred vrata ma saplice se od njega ali ga nece uzeti i baciti u kantu dok mu ne kazem,kao dete je.ali sta cemo ipak ih volimo osmeh srce
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 38
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 5/2/2012, 07:40

Ja ne znam da li sam pisala vec na ovu temu... ali pronasla sam se u vasim prethodnim komentarima da sve muzevima mora da se govori... Moj muz ima dobru volju za kucne poslove... Ali sve mora da mu se kaze. Nikad, ili vrlo vrlo retko da primeti nesto i sam i da uradi dok ja ne kazem, a ponekad i kad kazem to sto radi ne uradi temeljno u nadi da valjda ja necu videti lol! Ja sam sve mislila da je to u pocetku posto dok je ziveo kod roditelja nista po kuci nije radio, pa su mu kucni poslovi sveze nauceni, ali vreme prolazi a stalno je ako ne isto onda vrlo slicno...

Broj poruka : 8349
Godina : 51
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 5/2/2012, 11:54

ja mislim da su moji roditelji totalni hit: mama zna da popravlja elektricne uredjaje (mixeri, kosilice, depilatori, cuda razna jer je od oca majstora pa mu je pomagala jer jedino na nju nije vikao) a tata pere kupatilo i sudove i jako voli da je cisto (mama ga je terala da joj pomaze oko ribanja po kuci ) lol!
Onda smo cimale sestra i ja tatu da je metrosexualac jer se stalno doteruje i presvlaci kao tinejdzerka, pa se zalio mami da smo ga zezale da je gej  b

kad smo objasnile mami sta je to metro v ona se okrene i kaze mu "pa jeeeesi!!!!!!!!!!!!!"
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 7/2/2012, 22:46

La folie,
bas su ti simpaticni roditelji :) Moji roditelji su onako skroz klasicni, ne znam kako ja zalutah kod njih lol!

Broj poruka : 8349
Godina : 51
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 7/2/2012, 22:50

Blesače lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 8/2/2012, 01:08

Ne znam kako sam do sada preskočila ovu temu, ali imam i ja zamjerki na mm.
Čitam vaše postove, pa ne mogu da se poćžalim na slične stvari, čak šta više slake su mi.
MM pred spavanje se ponajviše zadrži u kupatilu, tuširanje, brijanje, obavezno namirisan ko da ide u diskoteku. Pa ga tako obučenog u pidžamu obično pitam "A gdje si ti pošao" lol!
No nije ova tema za simpatične stvari, nego upravo one koje nas izluđuju. I da zna šta ću vam sada napisati, vjerovatno mi ne bi dugo oprostio, zamjerio bi mi više nego kad sam mu rekla "Dabogda ti ć..a otpala što nisi pustio vodu u WC-u"
Najviše, ali najviše u životu što mi smeta jeste što čovjek nenormalno ispušta izduvne gasove, da ne kažem prdi. Ali to nije normalno, otpadaju mi dlačice iz nosa. Kad mu kažem da to namjerno radi, uvijek mi se ruga i kaže pa hajde ti probaj namjerno. Pokušala sam na raznorazne načine da mu objasnim da to ne radi, ili da bar ide u WC, ačli ne ide pa ne ide, kaže ako nije slobodan u kući gdje bi drugo bio. Pokušala sam da mu objasnim da na taj način izbacuje silne bakterije, i da će nas ili potrovati, ili ćemo se razboliti. Ni to nije upalilo, jer kaže da je u tom slučaju mnogo bolje da ih istjera napolje, nego da ih zadržava u organizmu. On je svojim gasovima dao i imena, onaj koji nema zvuk, ali obara u nesvjest se zove Tihi Prle (za koji on kaže da je gori), i onaj od kog zvoni čitava kuća se zove Zvonko Varga ( za kog on kaže da iako ima zvučno ime, je mnogo blažeg oblika)
Danas poslije posla opet pizdila, a on mi je odgovorio da će morati pitati nekog doktora zašto gasove ispušta samo poslijepodne, jer mu se ni jedan nije desio prijepodne, i to mi kaže mrtav ozbiljan.
Sve ostalo radi kao i ostali muškarci, ne diže dasku na Wc-u, presvlači se gdje stigne, nosi poderane čarape, ali mi to toliko i ne smeta.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 41
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marija47 taj 8/2/2012, 08:17

Hapy devojko Bog te blagoslovio za ovu temu...umirem od smeha svakoga dana....lolipop vristim , xaxaxax muz ti je genije zbog tih imena,moracu da ih prenesem mojoj kumi jer ima isti problem a on kad pusti gasove kaze sam sebi NAZDRAVLJE....xaaxxxx a ja kad otvaram ovu stranicu prvo stavim ulozak poa citanje jer vec dva puta ne stignem do wc-a.moram da vam prenesem sliku od sinoc.ja citam ovu stranicu i smejem se. mm ne izdrzava ostavlja daljinski i dodje da viri sta se smejem,naravno dam mu da cita i on sa jednim kezom cita i onda odjednom vikne E ETO NISAM JA JEDINI , OVAJ JE ISTI KAO JA...a onda ugleda avatar i shvati da je citaomoj post. ... nisam stigla do wc-a
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 56
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 8/2/2012, 09:27

Marija tvoj muz je genije  b
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 8/2/2012, 09:42

Joj Loli  b  b  b  b  b  b  b  b TihiPrle zna da bude jako gadan. To je ono kada se PUNE...smrdi k`o devet sera v Zato glasam da cesce bude Zvonko Varga...dosta je bezbolnije Laughing Zeznuto je u ove hladne dane, moras cesce otvarati prozore pa je onda ZIMA3 I ne znas sta je gore, smrdes ili hladnoca.
La folie koja luda kombinacija tvojih roditelja f
Marija a muzic se taman obradovao da je nasao sebi slicnog, kad ono on cita o sebi v
Simona, isti slucaj i sa mm. Pa zar posle skoro 10 godina boravka u kuci nije ukapirao da se trava mora kositi, ziva ograda seci...Lakse da sve sama uradim. I onda on:"Pa sto mi nisi rekla da treba, uradicu, nije problem." Nisam rekla, a trava pola metra, raj za zmije, a ziva ograda otisla pod oblake.

Mislim da nisam pisala, ali sam pricala na jednom od nasih druzenja, ja ludim od Milanovog skrgutanja zubima u kombinaciji sa mljackanjem i zvakanjem. I onda ispusti zvuk kao delfini iiiiiiiiiiiiiiii i to traje oko desetak minuta. Dovoljno da me razbudi i da mi digne pritisak na 500. Obavezno ga klepim da prestane, a on samo promrlja:" Opet skripim i cvilim, necu vise."
I jos nesto od cega dobijam alergiju. Sve mora da mirise. Njusi kao pas tragac po kuci. Mirise hranu, vazduh, odelo...sada ga upozoravam da to ne radi pred Anom jer ona sve upija od nas. Ne zelim da mi dete lici na psa.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 8/2/2012, 11:24

maus ::Joj Loli Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 TihiPrle zna da bude jako gadan. To je ono kada se PUNE...smrdi k`o devet sera Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 635297
I jos nesto od cega dobijam alergiju. Sve mora da mirise. Njusi kao pas tragac po kuci. Mirise hranu, vazduh, odelo...sada ga upozoravam da to ne radi pred Anom jer ona sve upija od nas. Ne zelim da mi dete lici na psa.
Jao ubih se od smehaŠta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938I moj isto...Pas tragač Razz
Da ih povedemo u šumu da nam nakupe tartufa da nas Bog vidi lol!

A Tihi Prle Laughing Ja ga zovem Tihomir Smrdić Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938
Maus nisi normalna, kad se PUNE, jedva skontah da je na u dugi silazni Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 48
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 8/2/2012, 11:32

Uf Ori kada bi mogli da nanjuse tartufe pa da imamo koristi od njihovih njuskanja Very Happy I samo ih pustimo u sumu i kazemo:"Ajde njusi, trazi!"
Ah, trebala sam napisati PUUUUNE. Ja to zovem PUVOSMRD Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 8/2/2012, 13:41

meni to ne smeta, desi se i meni, al mi se smejemo tome Very Happy nasi smo, kad smo sami mozemo i da prdnemo koji put Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 33
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 8/2/2012, 19:11

Boki, izvini ali meni to nije ni malo simpatično. Možda se to kod vas desi koji put,pa i nije toliko kritično.
Kod mene je što se mm tiče situacija krajnje ozbiljna, ne znam da li me više nervira to što ljubimce ispušta napolje, ili to što u tome toliko uživa.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 41
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 8/2/2012, 19:42

aaa, pa nisam te razumela
mislila sam da mu se ponekad desi kao i svakom drugom bicu, kad napadnu gasovi
nisam skontala da on to non-stop radi Very Happy hehehe
pa reci mu da te nervira
ja mom kazem uvek kad mi nesto ide na zivce i on se uvek trudi da me ispostuje , msm, ne tera mi inat
Botox
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/2/2012, 20:30

orline ::
Maus nisi normalna, kad se PUNE, jedva skontah da je na u dugi silazni Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938
aaaaaaaaaaaa, stomak me boli koliko sam se od Loli na ovamo smejala....
Mima, stvarno nisi normalna,da mi Orli ne otvori oči, ostadoh u zbunu Shocked Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 404938
Loli, razumem te, i žao mi je što od svih mogućih problema imaš taj, za mene,baš gadan..ali pazi ti njega, on svako veče obrijan i namirisan u krevet, a ovamo preko dana sabotira čist vazduh u kući Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 635297moraš mu ishranu malo izmeniti!
Mima-pas tragač... Rolling Eyes i ja sam taj...setra me zbog toga često zove autistom,ali ja pre nego što bilo šta stavim u usta lol! prvo pod nos guram Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 561840
joj,al se slatko ismejah,potresoh decu lol!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 0913 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 5 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 8/2/2012, 21:13

Mm taj kad PUNE zove Tihomir ili Hijavata mali indijanac koji se iskrade na prstima lol!  b
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 44
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 8/2/2012, 21:17

A ono sto me najvise izludjava kod njega je kad opali u hodniku od zgrade pa onda na glas kaze "Joooovana pa kontrolisi se bre" i upisa se od smeha lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 44
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/2/2012, 21:37

E Jocy, podseti me sad i na mm! I on koristi te fore, kao da me izblamira! Very Happy

Blesani naši, al stvarno imaju svi iste fore! lol!

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 22577
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 8/2/2012, 21:42

znate za onaj grafit " i devojke prde " lol!
Botox
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/2/2012, 21:46

lol! lol! lol! Šta je s muškarcima i tim puvanjem čoveče?!

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers

Broj poruka : 22577
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 8/2/2012, 23:07

kada muskarci shvate da zene KAKE?

Kada dobiju cerku love
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu