KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugi rodjendan

+12
Republica
snedra
ciklama
jabo
neca73
anak
jecab
nina :)
Sara
lilymar
Struzzo
Simona
16 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od snedra 30/12/2013, 16:06

Draga Daco,

srecan ti unapred tvoj drugi rodjendan!  sunny 

Nadam se da cemo imati srece i zdravlja da sa nasim Lepotanom i posle 22 godine zivota u nasoj porodici slavimo taj dan!

snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Sara 30/12/2013, 16:22

Daco, srecan ti unapred tvoj drugi rodjendan !   ff  I mi ga slavimo dana kada je nasa malena dosla kuci ... d
Sara
Sara

Broj poruka : 399
Godina : 50
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Daca88 30/12/2013, 16:31

Hvala devojke  ljubav 
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 4/3/2014, 13:45

Nama će uskoro drugi drugi rodjendan... još dva meseca  d d d 

Daco,
ja se tešim svaki put kad se setim kako si ti napisala da imaš dvadesetdve godine po drugom a dvadesetpet po prvom... Tako moj Vilenjak znači ima dve i pet godina  lol! U tvojim godinama to i nije tako velika razlika a u njegovim jeste... A često se ponaša baš kao da ima dve godine pa mu ja to i kažem a u sebi pomislim - pa i ima (po drugom rodjendanu).

Ne znam još kako ćemo proslavljati ove godine, još je rano za planove... Mada znam da ćemo imati tortu, to smo dogovorili još prilikom čitanja Medvedića Srećka pre nekog vremena pa se Vilenjak bavio njegovim drugim rodjendanom i kako je imao tortu a onda sam ja upitala hoće li i on tortu za drugi rodjendan, naravno hoće, pa je već smišljao koju, mislim da će zečića ili tako nešto... Videćemo da li ćemo slaviti samo nas troje ili ćemo zvati moje i muževljeve kao i prošle godine, zavisi kako i oni budu raspoloženi...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Struzzo 4/3/2014, 13:58

Ja bih da slavimo druge rođendane na moru. Wink
Datumi su približni... Kako se u svemu prate (moji kompletno različiti blizančići) možda i spojimo rođendane u jedan dan između i napravimo fiestu...videćemo....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 13/3/2014, 14:25

Super za slavljenje drugih rodjendana na moru...

Vilenjak je juče pitao kako su svi naši rodjendani u različitim danima... Počeo da kuka da hoće da nam rodjendani budu u isti dan (mm, njemu i meni). Odmah sam se setila spasa od kuknjave...

- O ali drugi rodjendan nam je u isti dan, tad je naš sin došao kod nas i svima nam je rodjendan a to je i uskoro...

Bio je jako zadovoljan što imamo i zajednički rodjendan pa je odmah prešao na biranje ove ili one torte za taj dan.

ps: Sad tek vidim da sam rekla da je tada došao kod nas, mada mi slavimo dan upoznavanja... Do duše to pada u sedam dana... No u tom trenutku mi je bilo važno da prestane da dreči i da se sprema za vrtić Very Happy A biće vremena za priču kako smo ugledali našeg sina, kako je bio najlepši na svetu i kako sam ja plakala što ne može odmah sa nama i kako su mi tih sedam dana bili kao večnost... Koliko god da je puta čuo tu priču uvek voli da je sluša iznova.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 14/3/2014, 22:00

Nadjoh ove članke o prvom i drugom rodjendanu iz ugla usvojenog deteta pa vam možda budu zanimljivi za čitanje... Meni jesu mada mi samo potvrdjuju uvek slična osećanja usvojenih... Inače devojka koja je pisala je usvojena sa deset godina, nisam iščitala sve ali možda ima nešto i značajno za usvajanje starije dece...

http://www.adoption.net/adoptees/blog/birthdays-are-hard-for-adoptees?vnc=ZTeQpOOo6L52CqeLr5nxsUhHSgc0ldQ7Ox0xtpdvsZw&vnp=2

http://www.adoption.net/adoptees/blog/celebrating-adoption-anniversaries?vnc=ZTeQpOOo6L52CqeLr5nxsUhHSgc0ldQ7Ox0xtpdvsZw&vnp=1
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Daca88 15/3/2014, 21:35

Pročitah ove tekstove...

Ima nekih poklapanja...Recimo ta da se za glavni rođendan uvek setimo b-majke bar na momenat pitajući se da li se ona seti taj dan nas..Međutim to više prođe kroz glavu na momenat, nego što je neko konstantno razmišljanje...

Drugi rođendan je poseban...Ne bih se ovde složila sa devojkom da je težak..Naprotiv, iz mog ugla je lepši i emotivniji, a posebno intimniji od glavnog rođendana, s obzirom da je prvi rođendan pružio puki goli život, drugi sve ono što je trebalo sa prvim.

Takođe ne slažem se da bismo trebali proslavljati rođendane b - majki. Istina ja nisam znala datum njenog rođenja do otvaranja dosijea i jedina razlika je sad u tome što pomislim na nju taj dan, ali daleko od toga da bih osetila neku euforiju, emociju ili želju da joj poželim sve najbolje. Možda, možda bih to uzvratila da je ona meni ikad čestitala, no ovako potpuno je besmisleno i bespotrebno.
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 15/3/2014, 22:00

Daco,
možda je to vezano baš konkretno za ovu devojku, ona je usvojena sa deset godina, znači ipak starije dete, a rodjendan biološke majke i nje su bili blizu pa je to njena asocijacija... Nego baš mi je drago da si ovde, razmišljala sam da li dolaziš da te nešto upitam ali ću na drugoj temi - iz ugla usvojenog deteta...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 15/3/2014, 22:30

Evo pitala sam...

A ja sam već pisala da sam uverena da se (gotovo) sve biološke majke sete dece na zvaničan rodjendan a mislim da su njihove misli upućene nama i češće. Možda se u tome razlikujem od drugih usvojenih majki, znam da se na nekoj ranijoj temi nismo složile oko toga... ali meni bi bilo totalno sumanuto da nije tako... Mislim ne poradja se žena svaki dan pa da taj dan može da izbriše iz svojih sećanja. Sem toga ne radi se o jednom danu nego o devet prethodnih meseci takodje i o vremenu kad se može izvršiti abortus i žene ga često vrše nije to neka nepoznanica pa da kažemo da nisu čule... Ali iz nekog razloga na našu sreću i na sreću naše dece one se nisu odlučile na to. To je za njih bio mnogo lakši izlaz a nisu ga odabrale. Kakve god da su njihove priče sem nekih izuzetaka baš, da, sećaju se...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Struzzo 15/3/2014, 22:44

Simona,
možda si u pravu ali ja znam par žena iz moje okoline kod kojih uopšte nije izražen majčinski instikt, osećaj iako su postale majke. Jedna moja koleginica je toliko zamenila tu ulogu sa svojim mužem da se često i ona sama šali da on jedino nije rodio zato što nema matericu... Sve je radio od prvog sata pa do sada, ustajao noću, presvlačio, hranio na flašicu, nosio, uspavljivao, oblačio, lečio - sve. Tako da i među ovim ženama, biološkim majkama koje rode dete i odreknu se roditeljskih prava verujem da ima onih koji nemaju takav pristup, osećaj.... možda im je deseto dete i biće ih još šest i ko zna koliko još prekinutih trudnoća...prosto su joj ti (ne)željeni činovi prečesti...navodim ovo primera radi.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 19/3/2014, 11:03

Struzzo,
svakako ima raznih žena... Mada je i inače pitanje šta je dobro. Moja majka je bila poput te koleginice, o meni kao maloj je uglavnom brinuo otac, govorila sam da me je on rodio, takodje nikad nije kupila nešto prvo nama, uvek sebi, a meni ako ostane, sestra već je samo nasledjivala moje... A opet, nisam sigurna da će mene koja drugačije postavljam stvari Vilenjak više ceniti nego ja moju majku, možda ćemo biti bliži do duše... Ja mislim da je retkost da taj instikt uopšte ne postoji, npr slušala sam neku priču na tv gde je baba dobila starateljstvo nad dvoje dece od ćerke a razlozi sa zapostavljanje dece su bili jer je majka sa dečkom išla u provod?! Kod nas možda ta deca ne bi ni bila oduzeta nego ta biološka majka živi u Velikoj Britaniji gde dete pre 12 godine ne sme da ostane samo u stanu. Prvo su joj oduzeli sina, ali za njega nije bio problem da baba dobije starateljstvo, pošto je naš državljanin. Ali za ćerku je bio problem jer je britanska državljanka i tamošnje vlasti su hteli da je tamo daju na usvajanje. Pa je emisija bila o tome da je intervenisala naša država, ne znam ko sve ne, da ta devojčica dodje ovde i bar živi sa babom i bratom. Eto i takve "majke" postoje, da joj dvoje dece oduzmu zbog provoda, kakav bizaran razlog...

Nego sam htela još nešto da vas upitam... Da li vam nekad bude vreme čudno? U smislu da su deca tek došla kod vas a već kreću u vrtić ili školu? Da li vam to nekad bude prebrzo u odnosu na neki uobičajen tok kako deca odrastaju i kako ste vi dok ste bile male? Meni najčešće ne, prosto prihvatam usvajanje od onog trenutka kada je krenulo... Ali ponekad sam znala da primetim razliku, npr u opuštenosti, budem u kontaktu sa roditeljima Vilenjakovih drugara a oni su roditelji mnogo duže vremena od nas pa su opušteniji, ležerniji... Naročito mi je prvih dana kad je Vilenjak došao bilo neobično, osećala sam se kao glumica na pozornici kad ga izvedem u luna park ili igraonicu. Ponašam se kao sve je tu meni prirodno a jedva da znam kako funkcionišu igraonice ili luna parkovi a takodje i dete s obzirom da u selu toga nije bilo... Very Happy Sad je to sve daleko iza nas. Pošto i mi već imamo skoro dve godine roditeljskog "staža" tih razlika je malo ako ih uopšte ima a i dete se odavno prilagodilo gradskom životu. Ali nekako mi se desi takodje da mi vreme nekako prebrzo protekne, npr Vilenjak je krenuo nakon šest meseci u vrtić... Ja sam se osećala kao da šaljem šestomesečnu bebu tamo... Dve nedelje sam preplakala, naravno kad on ne vidi, ali sam znala da je to dobro za njega. Pa sad sam već počela da se raspitujem oko škole, naravno to je još daleko ali toliko mi se čini komplikovanim šta sve treba da se uradi...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Struzzo 19/3/2014, 15:35

Simona ::

A ja sam već pisala da sam uverena da se (gotovo) sve biološke majke sete dece na zvaničan rodjendan a mislim da su njihove misli upućene nama i češće.

Zato sam ti navela primer moje koleginice. Možda to nije dovoljno uspešan primer. Definitivno je bolji taj tvoj sa majkom iz UK koja je ostavila decu zbog zabave.
Eto, I ti se slažeš da nisu sve majke iste. Zbog toga se ne bih saglasila da gotovo sve biološke majke se sete svih datuma rođenja dece koju su rodile I ostavile. Mislim da ne sve.

P.S. Zanimljivo mi je kod tebe što je očigledno koliko si blagonaklona prema biološkim majkama (iz priča o usvojenju). I o tome smo već pričale. Biće da je do različitih priča usvojene dece.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 19/3/2014, 16:45

Hehe i ja se čudim Wink Malo je od priče a malo od toga što čitam razna iskustva a najviše od toga što želim najbolje za Vilenjaka. Treba se tu čuvati da se ne ode ni u drugu krajnost poput onih usvojitelja koji su pričali da je biološka majka genije a ona nije završila ni osnovnu školu... Ipak mislim da smo (uglavnom) svi skloniji da isključimo/zaboravimo na biološke roditelje nego da deci razvijemo suviše lepu sliku o njima. Nemoj me držati za reč, nisam ni za ovo uglavnom svi sigurna ni kod usvojenih roditelja kao ni kod bioloških majki, to su neki samo moji utisci iz onoga što čitam... A zapravo sa većom sigurnošću mogu da pričam samo o samoj sebi. Uglavnom bih htela da stvorim opušten odnos Vilenjaku u kome on može sa mnom da priča o biološkoj majci a da ne misli da mene to nešto ugrožava. A da bih to postigla moram prvo da izgradjujem sebe...

Inače imali smo maločas opet jednu situaciju na tu temu. Vilenjak hoće da mu muž nacrta tri medveda, dve mame i jedno dete. Mm opet nacrta mamu, tatu i dete meče  affraid Ali ovaj put sam ja čvrsto stala iza toga da je odlična ideja nacrtati dve mame i meče i naterala muža da to nacrta (on odlično crta za razliku od mene) tako da je nacrtao i tu sliku a Vilenjak boji. Posle mi mm kaže da namerno hoće da Vilenjaku potisne sliku sa dve mame, šokirala sam se. Eto zato gore kažem da je to tako lako... Nisam imala kada da pričam sa njim jer je Vilenjak bio blizu ali uveče ćemo imati jedan razgovor  borba 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 6/5/2014, 07:32

Nama se drugi rodjendan baš približio... Mislila sam da Vilenjak odluči kako ćemo slaviti ali pre neki dan moja majka samopozvala njih, tj podrazumeva da je isto kao prošle godine pa ćemo onda tako... Inače kod nas i dalje nema nikakvih razgovora niti pitanja o usvajanju te je drugi rodjendan prilika da se podsetimo da smo uopšte usvojeni  lol! Kad je već krenula o rodjendanima moja majka je počela da propituje ne nameravamo li valjda opet da i zvanični rodjendan slavimo tri puta a ja odgovorih da nameravamo... Vilenjak ne pominje da će da zove hranitelje ali nekako pretpostavljam da hoće... Pa i ako ih zovne preživećemo jednom godišnje da ih vidimo... No ima vremena dotle, prvo sledi naš rodjendan  d d d 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od milkyway 8/5/2014, 14:56

Mi smo naš "drugi" rođendan proslavili sami, nas troje, bez velike pompe. I nazvali ga "porodični" rođendan. Tog dana smo joj pričali kako je došla kod nas, kako je nama tog dana stigao najlepši poklon, naš "paketić sreće" kako je zovemo, a onda i celu (jako pojednostavljenu) priču o usvajanju. I poklonili joj neke sitnice. To je bilo poodavno, pre par meseci. I pre neki dan, pričam joj ja o usvajanju, namestilo se nešto, sluša me pažljivo i na kraju kaže:"Dobila sam to i to" (poklone koje je dobila za "drugi" rođendan). Ja samo što nisam pala sa stolice. Setila se priče o njenom dolasku koju smo joj tada pričali i povezala to sa ovom ponovo ispričanom. I nekako je, valjda, na svoj detinji način shvatila važnost tog našeg "porodičnog" rođendana, njen ulazak u naš život (a i pokloni su verovatno doprineli da se toga priseti Laughing). Inače je već jednom kada smo pričali o usvajanju pomenula i te poklone, ali sam tada mislila da je možda u pitanju slučajnost.

milkyway

Broj poruka : 151
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od snedra 8/5/2014, 16:32

Bravo Milkyway za malu pametnicu!  Very Happy Lepo ona to sve povezuje iako je mala. Bas mi se svidja taj naziv "porodicni rodjendan"! Moramo i mi to da prihvatimo u nasem recniku.

Inace, Milkyway, koji dan vi proslavljate kao "porodicni rodjendan"? Simonina porodica, koliko se secam proslavlja dan kada su prvi put videli Vilenjaka, dan kao iz filma, a ne dan kada je dosao kuci ili dan zvanicnog usvajanja.

Mi svaki od tih dana obelezimo, ali nekako najvise paznje i price bude u vezi sa danom zvanicnog usvajanja kada je nas sin dobio nase prezime i mnogo poklona, kada smo organizovali i malu proslavu u restoranu.
Dan upoznavanja i kasnije dan dolaska u nas dom su nam izuzetno vazni, ali su ipak bili u senci njegove tadasnje vezanosti za hraniteljicu (koja je prespavala kod nas te veceri kada je Lepotan presao konacno kod nas).

Simona, uzivajte u vasem "drugom" rodjendanu!   Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 8/5/2014, 18:50

Milkyway,
Prosto mi je neverovatno kako tako malo dete povezuje... Baš je tvoja ćerka kao što kaže i Snedra mala pametnica.  yes 

Snedra,
hvala... nadam se da ćemo uživati, pisaću...

Jeste, mi slavimo dan kad smo upoznali našeg sina kao drugi rodjendan. Kod nas je taj dan bio baš filmski i najupečatljiviji je... Mi ga zovemo 'naš zajednički rodjendan' ili 'drugi rodjendan'.

Inače ja se setim i drugih značajnih dana, spomenemo muž i ja uveče kad Vilenjak zaspi, ali Vilenjaku ih ne spominjemo.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od milkyway 9/5/2014, 13:41

Snedra, Simona, hvala! Very Happy 

Snedra, mi slavimo dan kada je došla kući! I drugi su bili nezaboravni, (naročito kada smo je videli prvi put srca1), ali je taj dan bio posebno dirljiv.

I Simona, i ja da ti poželim da uživate u svom "zajedničkom rođišu"!

milkyway

Broj poruka : 151
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Struzzo 13/5/2014, 09:58

Milkyway,
divno I pametno dete...
Simona,
je l su pripreme u toku....

Mislim da ćemo mi naše druge rođendane slaviti zajedno kao jedan. Datumi si približni, pa I sam period  Wink Oni sve više liče na blizance, u svemu se prate, sve mora da bude isto pa će I ta proslava biti izraz njihovog zajedništva.  zagrljaj 
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 13/5/2014, 13:03

Struzzo,
drago mi je da to čitam za tvoju dečicu... mada sam i pretpostavljala da će tako biti :)

Meni je Milkyway dala ideju vezano za poklone pa sam smislila Vilenjaku da poklonimo nešto što već dugo traži. I sad je sav u panici oko tog poklona, broji dane, nagovara me da ipak kupimo ranije i sve tako Very Happy Sam drugi rodjendan je sasvim u senci poklona. Spomenula sam kojim povodom dobija poklon a i da idemo sa babama, dedama i tetkom u restoran pa će i od njih dobiti poklone. Rekla sam da je to sjajno što ima dva rodjendana a Vilenjak je pitao da li može da ima još koji lol! Tako da je za nas sreća da mu ne spominjemo ostale značajne datume jer bismo bankrotirali Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 29/5/2015, 18:55

Naš drugi rodjendan je prošao predivno ove godine  srca

Na sam dan rodjendana Vilenjak je putovao pa nismo slavili a ovaj pomereni drugi rodjendan trajao je dva dana. Na sam dan kada je Vilenjak došao kod nas tj trogodišnjicu od tog dana bili su nam Snedra, njm i Lepotan. Dečaci su se kao i uvek sjajno zabavljali dok su roditelji pričali uglavnom o ovim temama. Imali smo tortu u obliku srca. Mnogo mi je i opuštenije kad smo i mi sada odmakli sa pričom tako da možemo da pričamo o tome a da Vilenjak ne deluje zapanjeno ili neobavešteno. Sad je njemu to već sve poznato samo uz pominjanje koje je neizbežno za ovaj dan razradjujemo, ponavljamo, prihvatamo našu i njegovu priču. Sledeći dan su nam bile u gostima babe i dede i moja sestra a onda smo imali vreme za majku i dete, vreme za oca i dete što nam u poslednje vreme stalno nedostaje (ne zbog nas nego Vilenjak stalno hoće da je sa drugarima, prošao je period kad su roditelji bili zanimljivi za zajedničko provodjenje vremena). Ali ovog dana je sa mamom ipak čitao knjigu o usvajanju bez ikakvih pitanja ali uz komentar da je lepa. A onda smo se upustili u neki kreativan rad što smo ranije često radili. Sve to propraćeno grljenjem i ljubljenjem. A onda je sa tatom krenula akcija, dosta je već bilo mirovanja...

Uglavnom jako, jako sam zadovoljna srca srca srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od snedra 29/5/2015, 20:36

Čestitamo i na ovim stranama!bb

Želimo vam mnogo ovakvih dana!

Drago nam je da smo bili deo vašeg slavlja! d
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Simona 29/5/2015, 21:45

Hvala Snedra srca srca srca

Nešto razmišljam - pošto je dan kad je Vilenjak došao kući isti dan kad ste i vi prvi put videli Lepotana - značajan i za vas i za nas a niko ga ne slavi kao drugi rodjendan... Možda bismo svake godine mogli da se okupimo pa proslavimo zajedno... šta misliš?
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od snedra 29/5/2015, 22:19

Može, Bože zdravlja i života!

d
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drugi rodjendan - Page 3 Empty Re: Drugi rodjendan

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu