KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta je ko po struci-da se prebrojimo

+36
Sofija Veks
dragmilk
lelas
twinsi
tetreb
pcelica
Tangerine
hocukusurnecuzvaku
SladZana
agata
jaca*caca
noja
cicsa80
bulevarka
Smoki
bobica83
Mirjana
djole42
dr mali pariz
Tanja83
OKacica
dragana76ns
nina :)
DMANA
Veca77
Ema78
lilya
dacans
KoMetaK
neca73
plavaptica
JAmajka
ciklama
Milijana
missile
nena beba
40 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap20%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 19 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap5%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap5%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap14%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 13 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap16%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap8%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap2%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap2%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap1%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap3%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap1%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap0%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap0%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap4%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap1%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap0%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap1%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap2%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap1%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap2%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_lcap11%sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 11 ]
 
Ukupno Glasova : 96
Back
 
 

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od OKacica Pet 8 Feb 2013 - 13:41

Meta ::jos jedna inzenjerka! lol!

I JOS jedna igracice !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Tanja83 Pet 8 Feb 2013 - 14:09

Mедицинска сестра звана шалтеруша lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od dr mali pariz Pet 8 Feb 2013 - 21:00

po struci sam profesor srp.j.i knj.,a obavljam posao u prosveti-te kategorija prosvetni radnik-nije struka.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od nena beba Sub 9 Feb 2013 - 17:35

Opaaa medicinari prešli u vodstvo! Very Happy sad nam treba neki vic za njih
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od missile Sub 9 Feb 2013 - 18:18

Ulazi pacijent kod psihijatra, i sve vreme pravi pokrete rukama kao da nešto zbacuje sa sebe, kao da se čisti od nečega. Pita ga dr 'šta to radiš?', on kaže 'doktore, beli medvedi svud po meni, pomozite mi da ih oteram'.
'Ma dobro, nego nemoj da ih bacaš na mene'

nije neki, al mi prvi pao na pamet.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od OKacica Sub 9 Feb 2013 - 18:25

lol!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od missile Sub 9 Feb 2013 - 18:39

dr mali pariz ::po struci sam profesor srp.j.i knj.,a obavljam posao u prosveti-te kategorija prosvetni radnik-nije struka.

Pariz, i moja mama je iste struke, tj zanimanja kao ti i isto bi tako komentarisala! yes
love
Inače, ume još i da kaže 'dok si ovde, molim te, učini nešto da mi ne škripe vrata na visećoj kujni i zategni šarku na vratima od plakara. Pa to je tvoj posao, zar ne?'
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od djole42 Sub 9 Feb 2013 - 18:53

Glasala !
Stomatološka sestra ,drzaću vas za ručicu kad idete kod čika zube lol!
Inače sam trebala biti Metina koleginica al ostadoh večiti apsolvent lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Mirjana Sub 9 Feb 2013 - 20:22

missile ::Ulazi pacijent kod psihijatra, i sve vreme pravi pokrete rukama kao da nešto zbacuje sa sebe, kao da se čisti od nečega. Pita ga dr 'šta to radiš?', on kaže 'doktore, beli medvedi svud po meni, pomozite mi da ih oteram'.
'Ma dobro, nego nemoj da ih bacaš na mene'

nije neki, al mi prvi pao na pamet.
lol! lol! lol!
Medicinari prešišaše i "ostalo" lol!

Prof.engleskog jezika i književnosti-filolog
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od nena beba Sub 9 Feb 2013 - 22:10

U trenutku kad je mladi hirurg izlazio iz operacione sale, zaustavi ga upravnik bolnice:

- Kolega,kako je prošla operacija?

- Operacija? U, **** te, ja mislio autopsija…
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od bobica83 Sub 9 Feb 2013 - 22:11

Ala vodimo nema sta,medicinska sestra al ne salterusa lol! kao moja drugarica osmeh srce ja sam u soku IMD-a! Rolling Eyes
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od nena beba Sub 9 Feb 2013 - 22:14

bobica83 :: ja sam u soku IMD-a! Rolling Eyes

lol! queen as
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od nena beba Ned 10 Feb 2013 - 14:03

razmisljam nesto, da li je slucajno sto ovoliko preovladjuju odredjene profesije na forumu za nepolodnost...? da li su prosto cesce od ostalih (jer medicinari ukljucuju i dr i sestre i mnoge druge), ili je u pitanju, "zivotno kasnjenje" sto bi rekla moja kuma...? naime, ovi fakulteti traju 5 i 6 godina, pa specijalizacije, pa jurenje karijere, pa "malo da prozivimo"... i eto nas u kasnim tridesetim:" ups! a deca?"
eh... da mi je ova pamet i one godine... verujem da bi u 20tim ovaj " posao " vecini nas glatko prosao...

na srecu, stigoh da nadoknadim, uz veliki napor i silno vreme, ali nadoknadih...
sto i ostalima zelim...
...mala digresija... izvin'te na off...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Smoki Pon 11 Feb 2013 - 11:26

Jos jedan medicinar ... babica sreca
Smoki
Smoki

Broj poruka : 53
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Ema78 Pon 11 Feb 2013 - 12:17

Smoki, divno !!!

A evo specijalnog pozdrava za sve one koji su u stomatolooskoj stuci...

One koje se plase zubara, neka zaobidju ovaj link... Wink https://www.youtube.com/watch?v=v_VU1q7czkE




Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od bulevarka Pon 11 Feb 2013 - 22:11

Evo i ja da se prijavim . Ekonomista , bankarka tu sam da vam dam parice i da vam iste uzmem . Laughing Laughing Laughing
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od cicsa80 Pon 11 Feb 2013 - 22:20

prof muzicke kulture i solfedja v
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od noja Uto 12 Feb 2013 - 15:29

Ja sam strukovni menager, tacnije PR Very Happy
A imam muza inzinjera pred kojim je karijera Very Happy
Sve mi je poznato iz neninog texta,
mada nisam znala za vanzemaljke zbunjen
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od jaca*caca Uto 12 Feb 2013 - 18:49

bulevar ns ::Evo i ja da se prijavim . Ekonomista , bankarka tu sam da vam dam parice i da vam iste uzmem . Laughing Laughing Laughing

I ja,i ja!!!!!! Wink
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od agata Ned 17 Feb 2013 - 23:57

Evo da i ja povecam kolo medicinara!

Lekar sam, fizijatar.

Dacons, mozda se i znamo. Very Happy

agata

Broj poruka : 301
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od SladZana Čet 21 Feb 2013 - 23:26

Hem. tehnolog :) i nesto sto ne znam kako se zove, u nedostatku mjesta u sistematizaciji radim kao koordinator IPA projekata, od PR do racunovodje Laughing
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od hocukusurnecuzvaku Pet 22 Feb 2013 - 14:18

strukovna medicinska sestra ili viša medicinska sestra ili šta god,nema neke vajde lol!
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od nena beba Pet 22 Feb 2013 - 14:26

super ti je nik...ajd na temu da cujemo kako, zasto?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Tangerine Pet 22 Feb 2013 - 17:15

Ja sam se četvoroumila -- prosvetni radnik, filolog, lingvista, književnik. Zaokružila sam to poslednje, to mi je najdraže.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od pcelica Čet 28 Mar 2013 - 20:10

Hemijsko inzenjerstvo, Tehnoloski fakultet.
Radim kao Rukovodilac kontrole proizvoda.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

sta je ko po struci-da se prebrojimo - Page 2 Empty Re: sta je ko po struci-da se prebrojimo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu