KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+61
dragmilk
tetreb
djole42
zoxa
InNaturaVeritas
nena beba
lenabeograd
Malina
d77
bak
laKole
OKacica
brankav
cufta
plavaptica
Tanja83
Sofka
Mirjana
JocY
dacans
SladZana
Tinche
heart84
Bekanicaa
missile
dr mali pariz
neca73
lenjivica
Erata
suncokret
LaFolie
maki79
Orline
caci
Vuchica
noja
KoMetaK
Lyanna
maus
cicsa80
anak
Struzzo
Shizika
Gramatika
MAAKKI
BiKsi :)
ninica2
tuli
Niny
saska1
korpica
Dionisia
lilya
SannI-AlL
medolino
dragana76ns
jaca*caca
ragaco
bulevarka
ivi
menora72
65 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 2/4/2013, 15:57

Sanjanje gluposti ide uz trudnoću! Još 5-6 dana, joj Bakiša, moraš me vući za nos, dogovorile smo se! VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Struzzo 2/4/2013, 16:32

Dude, dude, navijamo za dude....koliko se sećam, one su kod tebe ključne, Bak....
SVE nas vučeš za nosiće....razumela...Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od tetreb 2/4/2013, 22:13

beta beta beta beta beta
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 2/4/2013, 22:29

Bak, ja davno rekoh da si trudna, a ni u postupak nisi krenula, zbunio me tvoj avatar lol!
Želim ti let sa krilima, padobran da ne treba Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 2/4/2013, 22:59

evo mene sa folikulometrije. Totalno sam se ubila u pojam, nije dr nista kriv, sedeli smo oko 45 minuta razmatrajuci koje su mi opcije.
Ovo je opet jedan od losih ciklusa, mada u poslednjih godinu dana nijedan nije bio ok. Nijedan folikul se ne izdvaja. Endo je 5mm, iako sam i juce krvuckala, kao poslednji dan ciklusa (a ciklus mi se bas razvukao na 10dana).
Sve u svemu, dr kaze da ce kod mene tesko da se ista desi bez nekakve stimulacije, ali ja imam izrazen PCOS na UZ, jajnici su mi kao grozdje. Kada sam primala po 1 gonal dnevno, onda su mi jajnici nabubreli, ali nista nije moglo da poraste preko 11-12mm.
Ako ne uzimam stimulaciju, nemam ovulacije, ne izdvoji se nijedan folikul. Ako primam stimulaciju, odem u drugu krajnost: hiperstimulaciju, ako se polustimulisem, samo nabubrim....
On kaze da mogu da probam par meseci sa kontraceptivima, pa cim prestanem da idem na folikulometrije.
Mogu da idem na pravi stimulisani ciklus.
Mogu bez stimulacije da do nove godine gledam svakog meseca ima li kakvih folikula....
Nemam pojma sta da radim. Dodje mi da odem direkt u Prag.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lenabeograd 2/4/2013, 23:38

La folie cime te stimulisu ?
BAK samo napred sestro slatka Jos malo beta beta
Ljubim te srcasti poljupci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 2/4/2013, 23:42

Nisam ja na terapiji, od prosle vto nista nisam konzumirala....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 2/4/2013, 23:53

lafe a da probas klomifen uz recimo par gonala ? pa da idete iz polu*prirodnog
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Struzzo 2/4/2013, 23:56

La Folie,
a jeste li bili na FET-u...vidim isti potpis...Možda upravo FET bude dobitan kod tebe...
Ne znam, ja prosto ne mogu da verujem da ne postoji rešenje, čini mi se goreg problema u vezi sa jajnicima od poor responderstva nema...Kakve si sve stimulacije probala..
kako reaguješ na klomifen...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 3/4/2013, 08:45

LaFolie ::evo mene sa folikulometrije. Totalno sam se ubila u pojam, nije dr nista kriv, sedeli smo oko 45 minuta razmatrajuci koje su mi opcije.
Ovo je opet jedan od losih ciklusa, mada u poslednjih godinu dana nijedan nije bio ok. Nijedan folikul se ne izdvaja. Endo je 5mm, iako sam i juce krvuckala, kao poslednji dan ciklusa (a ciklus mi se bas razvukao na 10dana).
Sve u svemu, dr kaze da ce kod mene tesko da se ista desi bez nekakve stimulacije, ali ja imam izrazen PCOS na UZ, jajnici su mi kao grozdje. Kada sam primala po 1 gonal dnevno, onda su mi jajnici nabubreli, ali nista nije moglo da poraste preko 11-12mm.
Ako ne uzimam stimulaciju, nemam ovulacije, ne izdvoji se nijedan folikul. Ako primam stimulaciju, odem u drugu krajnost: hiperstimulaciju, ako se polustimulisem, samo nabubrim....
On kaze da mogu da probam par meseci sa kontraceptivima, pa cim prestanem da idem na folikulometrije.
Mogu da idem na pravi stimulisani ciklus.
Mogu bez stimulacije da do nove godine gledam svakog meseca ima li kakvih folikula....
Nemam pojma sta da radim. Dodje mi da odem direkt u Prag.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ako je taj dr u pravu, nije trenutak za Prag. Ako nije.... Ajde ti po još jedno mišljenje, šta misliš? Kod kog dr ideš? Vodi računa da ti ne vrate pingvine a da nemaju šanse za implantaciju, i uzmi ti još jedno mišljenje. Možda to kakvi su jajnici baš i nije presudno za FET? Rolling Eyes
LaFe v poljubac

Struzzo ::La Folie,
a jeste li bili na FET-u...vidim isti potpis...Možda upravo FET bude dobitan kod tebe...
Ne znam, ja prosto ne mogu da verujem da ne postoji rešenje, čini mi se goreg problema u vezi sa jajnicima od poor responderstva nema...Kakve si sve stimulacije probala..
kako reaguješ na klomifen...
Stru, javiće se već ona ovde, al koliko sam ja shvatila ona i ide na FET Rolling Eyes ...ili krenula na prirodnjake, pa šta bude- prirodnjak ili FET?

LaFe, skroz si me zbunila.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 3/4/2013, 09:23

Bakic jel mazis tibicu roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 09:26

au, ustadoh u 6 jutros smorena... meni je FSH 3 a LH 4, nije neka inverzija, ali je visi LH, ali su mi hormoni generalno niski.
Problema sa glukozama i insulinima nemam, imala sam ranije problematicnu kozu, imam osecaj da je kod mene pubertet jos uvek aktuelan i da su mi hormoni pobrkani. Dr Sumarac me je poslala na sve moguce i nemoguce analize i na kraju dosla do zakljucka da imam PCOS bez indikacija, testosteron mi je cak blizi donjoj granici.
E sad, ja odlicno reagujem na kontraceptive.
Ne baca mi se ta jedna blasta koju imamo cisto da bih to odradila, ako vec covek kaze da ovo i nije neki ciklus. Juce sam na UZ imala bar 15 folikula, ali se nijedan ne izdvaja, svi su oko 5mm.
I da dodjem za nedelju dana na kontrolu, ali da se ne nadam previse.

Ja ok reagujem na 2 menopura dnevno, prvi put bez cetrotida sam imala 17jc, sledeci put je bila malko blaza terapija uz cetrotid i imala sam 10jc.
Ciklusi su mi bili posle stimualcije (proslog aprila) obilniji i cesci, ali sam nakon prosle stimulacije isla u Egipat i donela neke parazite, pa sam se lecila par meseci, pa nisam ni otisla na FET. Onda su od jeseni opet poceli ciklusi da se jako proredjuju, isla sam i na folikulometrije i svi su bili anovulatorni.
Ja sam nezahvalan slucaj za polustimulacije, jer sam od 1 gonala dnevno lose reagovala, svi moji folikuli samo nabubre, a nemaju goriva da porastu.

Pala mi je na pamet i cikloproginova, da li je mozda to ok, jer ne sprecava ovulacije koliko znam.

Da li da odem u Prag, sad u junu, kad su mi vec hormoni niski, da me malo dopinguju, pa i ako ne uspe, da posle te stimulacije, dok sam jos izdopingovana pokusam prirodnjak i fet... ili da ostanem ovde, da pijem par meseci kontraceptive pa cim prestanem da jurimo JC, uz sansu da je ne nadjemo do nove godine....

a sad me jos dodatno nervira, ako prelomim da idemo u Prag, kako li cu da dobijem ciklus, jer treba i krv da vadim da im posaljem hormone, pa onda u sledecem ciklusu da krene bockanje c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 3/4/2013, 09:39

U bre Lafe, bas svasta kod tebe Rolling Eyes
Meni samo pada na pamet, posto su ti i inace dugacki ciklusi, da si rano bilana uz, da ce se tek sledece nedelje izdvojiti neki.
A sto se tice stimulacija i postupka, ne znam sta bih ti rekla, nije resenje ni u srljanju, a nije resenje ni u cekanju godinu dana, bez jasne nade da ce se nesto promeniti.
Ala pomogoh v

Ljubim ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 09:40

bak ::U bre Lafe, bas svasta kod tebe Rolling Eyes
Meni samo pada na pamet, posto su ti i inace dugacki ciklusi, da si rano bilana uz, da ce se tek sledece nedelje izdvojiti neki.
A sto se tice stimulacija i postupka, ne znam sta bih ti rekla, nije resenje ni u srljanju, a nije resenje ni u cekanju godinu dana, bez jasne nade da ce se nesto promeniti.
Ala pomogoh v

Ljubim ljubav

a ja juce puna nade 11-12 dana ciklusa otisla da radim FET i prirodnjak uz to :)))

mozda da uzmem zlatnu maku
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 3/4/2013, 10:00

Lafe, ne rece mi kod kog doktora idesh...
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 10:03

kod Rakovica, Jevremova
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 3/4/2013, 10:32

Ja ko Bak, nemam pojma i nisam ni za srljanje, ni za oduglovacenja (a vidi mene gde sam vec godinu dana Rolling Eyes ).
Mozda da sacekas sledecu nedelju pa ako nista ne bude potrazis jos necije misljenje. Takodje, obavezno pisi Sonji, sve potanko objasni pa ces videti sta ti ona kaze. Ne znam, mozda da pokusas da dobijes misljenje jos nekog doktora vani. Nista te ne kosta da pises i pitas, mozda ljudi imaju vise iskustva i individualni pristup, u Jevremovoj se ipak na kraju dana sve svede na grupe.


Bak, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Ja mislim da prolece dolazi sa tvojom betom yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivi 3/4/2013, 10:35

Lafe navijam da za nedelju dana bude jedan folikul na vidiku, mozda si ipak rano otisla na UZ, a u doktora imam potpuno poverenje ako nije siguran nece ni raditi prirodnjak, znam iz iskustva Wink

Bak za veliku beturinu beta igracice igracice igracice
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 10:55

ivi ::Lafe navijam da za nedelju dana bude jedan folikul na vidiku, mozda si ipak rano otisla na UZ, a u doktora imam potpuno poverenje ako nije siguran nece ni raditi prirodnjak, znam iz iskustva Wink
videcemo sledeceg ponedeljka, dr je stvarno ok, nije ok kriv sto su meni ciklusi kilavi
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 3/4/2013, 11:29

LaFolie ::kod Rakovica, Jevremova
v v v Embarassed Embarassed Embarassed
Naravno da si mi rekla da ti je blastica u Jevremovoj, a ja skroz izgubljena! Izvini!!!! Makar mislim na tebe i navijam! radost
poljubac
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 11:32

mozda nije tema. ali sam se sada setila, kako sam 6 meseci imala super redovne cikluse Very Happy
nasla prvog decka i poceo letnji raspust, zaljubili se ko budale, 20 sati dnevno blejali i isli po kaficima...
samo tada i nikad vise u sat tacni ciklusi  b
onda smo se razisli i sve je po starom krenulo Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 3/4/2013, 11:49

Lafe, vidim, smisao za humor ti je i dalje na zavidnom nivou, iako te tamo dole malo drndaju ti folikuli. Samo ti ostani pozitivna vesela, koliko god se u sebi jela Wink, je li tako, tako je. Mene zanima je li uzimaš metformin idalje za pco? Da sam na tvom mestu, ne bih srljala i tek tako ušla u postupak. Ja bih fino sačekala još koji dan, opet otišla na uz da vidim kakvo je stanje, pa ako se endo deblja kako treba, tražila da mi u tom ciklusu vrate blastu, bez ikakvih dodatnih stimulacija i zajebancija. A ako endo zeza, sačekala bih sledeći ciklus. Poslala bih email u Prag da pitam za mišljenje, to bar ne košta, a vrlo si specifična oko štimanja ciklusa i stimulacije. Jedino prva opcija otpada ako si mislila da vratiš i blastu i da iz tog ciklusa ti vrate jajnu ćeliju koja se oplodi baš u tom ciklusu. Zavrzoh, al valjda ćeš razumeti.

Sledeća opcija je da nadješ tog bivšeg, da se samo malo prošetate i izblejite, čisto da ti se srede hormoni i ciklus, pa da se dovatiš sa mužem! Laughing
Više mi ni jedna opcija ne pada na pamet.


Bakiša, naviiiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796 VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 3/4/2013, 12:04

Biksi, ti si skroz hit!
icicu svakako na UZ, mozda se i neko cudo desi (vec sam sinoc tugu u kafani lecila, pivo valja za endo Wink , ako ovako nastavim svakog dana, bice 35mm )

u pravu si, otpada varijanta celije uz fet, ali sta je tu je.

Lepo meni baba rekla da se udam za mladjeg v

ima neka zena ovde u mom gradu, izgubila cikluse skroz, ona i njen muz nesto mudruju, ko i moj i ja, samo za kompovima sede, i ona upozna nekog klinca preko FB, tako se zaljubila da su joj se vratili ciklusi Very Happy
Ja stvarno mislim da je trik u svoj toj hemiji u glavi, kad kazu deca prave decu, zaljube se klinci ko budale, hormoni odlepe, a ne ko mi sad, krckamo pare za VTO, krckamo pare za stan, smoreni od pokusavanja, gluposti.

tu neki estrofemi, gonali, cuda razna, trik je izgleda glavi Very Happy

Bak, zeno legendo, drzim fige najjace da nam ti izvuces prosek c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od OKacica 3/4/2013, 12:14

LaFolie ::ima neka zena ovde u mom gradu, izgubila cikluse skroz, ona i njen muz nesto mudruju, ko i moj i ja, samo za kompovima sede, i ona upozna nekog klinca preko FB, tako se zaljubila da su joj se vratili ciklusi Very Happy
Ja stvarno mislim da je trik u svoj toj hemiji u glavi, kad kazu deca prave decu, zaljube se klinci ko budale, hormoni odlepe, a ne ko mi sad, krckamo pare za VTO, krckamo pare za stan, smoreni od pokusavanja, gluposti.

I meni to pada napamet... Ja na kompu, mm na kompu, gledamo kad mi je ovulacija, smoreni od svega... Plus stres na poslu, odem na 6 sastanaka i posle toga idem na IUI i kao nadam se da ce da uspe... Aha... Izvinjavam se ako sam off topic...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivalina123 3/4/2013, 12:27

Devojke,

Verovatno ste već negde pisale, ali bih molila za svežu info.

Koja je otprilike cena VTO-a iz prirodnog ciklusa kod privatnika u Bg-u i imaju li neke posebne kriterijume da (ne)pristanu da to rade?

Pretpostavljam da "iz prirodnog" podrazumeva da nas ne kljukaju hormonima za stimulaciju...?

Svima koji čekaju ishod sunny .... držim palčeve

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 38 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu