Crvena jutra u februaru

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Ema78 taj 20/2/2013, 19:28

Dobro jutro svima...mene moj dragi pas probudio u pet, da idemo napolje... vec par dana opet problemi sa stomakom, samo sto je mm setao, ali sada nije tu...
Sinoc sam zaspala u jedan, i sada ne znam gde sam,a li nema sanse da zaspim...a i prethodnih dana bila neka frka, jednu noc sam radila po tri, tako da mi se skupilo par napetih dana za redom, pa sam malo klonula...Mislim da ce ovo biti prvi put da ce mi prijati sto sam sama, bez obzira na nocne setnje sa psom. Sinoc sam iskljucila komp, telefon( ceo wifi sistem u stanu), ostavila samo privatni mob ukljucen, za n ne daj boze. Pozvala mm, i rekla mu da me ne zove...A danas cu, ako ovaj sneg ne napravi kolaps, da odem do NF da pokupim rezultate, posto nisam stigla prethodnih dana...i da kupim neku dobru knjigu. Fiksni i sluzbeni su i dalje iskljuceni...
MM rece da je do maja neka frka na poslu,a traje vec par meseci... i svo vreme je odsutan, napet, tezak za komunikaciju...tako da mi se izgleda malo skupilo...
Nego, kada se pada Uskrs? Palo mi na pamet da pokusam da ga nagovorim da otpuujemo negde, tu , po Srbiji...neka banja ili nesto slicno tome...nadam se samo da nece biti kisovit kao prosle godine...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/2/2013, 20:24

Dobro jutro drugari!

Ema cmoka za malo lijepog raspolozenja, proci ce, svi imamo razne faze. Kad beban dodje nece biti vremena za takvo raspolozenje.
A Vaskrs pada 5.maja, dosta kasno ove godine,, ne znam je li ti pogodno tada za setnju Very Happy jer je blizu termina

Jamajka, rado bih ti pomogla da sam blize, vise volim dane kad radim, kad sam gladna i kad ne stignem ni do wc da podjem.

Cuftice matematika ti je za 10 Very Happy

Cici zagrljaj

Sve cure zagrljaj a decicu poljubac
SladZana

Broj poruka : 2748
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/2/2013, 20:48

Dobro jutro iz snezne Loznice ZIMA3

Srkucem Marijinu kafu, mersi boku, divna je

Orliska srecan rodjus i ovde love

Biksi rode dje si ti?

Ema priupita za Uskrs a ja se odusevila kada sam saznala da necu raditi od 1. maja do 7. maja uhuhuuuuuuuuu uzivancija

Mili jel stiglo grejanje?

Cii nisam bas u toku(stigle me godine) a kakav test i uz stomaka? Izvini...

dr mali pariz ::
Mima,čitam o tvojoj,tj.bakinoj seansi sa tobom...tibsi duša jedna,i ja za tvojom dušom mogu debelo i dugo da zviznem

Rece DUSA OD COVEKA yes

bak ::Sad u martu opet prirodnjak, pa u maju opet, pa pauza, pa u septembru-oktobru opet, pa u decembru, pa pauza lol!
Pa sledece godine stimulisani, Prag!
Nemojte se smejati, ja verujem jako u prirodnjake, al moram da imam plan, lakse mi je!
Doduse i plan mi je da u martu budem trudna, u martu ove godine yes
Moram da sebi rodim poklon za rodjendan sledece godine, tako sam odlucila, cvrsto yes

Niko se ne smeje bakisa moj! Planovi su savrseni, mart stize i ja cvrsto verujem da ces za sledeci rodjus dobiti najvredniji i najlepesi poklon beba beba

jamajka ::
Maus,Mala,"zeme moje" ff

Dje si zemo nasa!

cufta ::
kakvo bre budjenje i teskoce. Ja sma sampion! Uvek se budim sat vremena pred svitanje......sto je sada nesto pre 5! A u junu, vec u 3:30h sedim na terasi i pijem kafu. Kada legnem? Pa videle ste.... oko 22h lol!

Moj covek nema sta! Za mene leti je propao dan ako ne ustanem oko 5 sati. Na moru i ranije, tada je najlepsa voda.

Miro i ja se prijavljujem da cuvam Cvrleta. Dok ti budes Sleep mi cemo plivati, roniti, traziti skoljke...

korpica ::
Sebe vec vidim sa pozitivnom betom i trudnocom,samo,tuga me hvata,zasto bas ako uspe i sve bude dobro da mi se namesti termin koji mi je bio i pre 4 godine i do kog nije doslo? Crying or Very sad

I ja te vidim trudnica i od srca navijam za uspeh

lilya ::ali ja sam druga zena: kuvam treci dan za redom (nisam kuvala tri dana za redom nikada, ali ne ono kao ne pamtim, stvarno nikada), nista mi nije zagorelo ni u najavi (redovan pojava u retkim trenucima kada se zabavljam kuvanjem), pravila juce i slatko (ako vam kazem da nam se tegla zutog secera vuce 5 godina jasno vam je koliko retko pravim nesto slatko) i na sve to sad cu da peglam beli ves (ja nemam problem da idem izguzvana kao krava, a mm kad mu bas neprijatno opeglam mu ponesto, beli ves, peskiri posteljina itd nikada). Ja stvarno ne znam sta je u pitanju, da li su homeopatski lekici ili uzbudjenje pred preseljenje ili nesto trece, ali vidim da se mm cudom nacuditi ne moze i gleda me ko da nisam normalna. A kod preselenja me dve stvari najvise radovale: 1) uzimamo macku; 2) necemo za pocetak imati kuhinju pa cemo se slepati kod moje mame. Mojoj sreci nema kraja i vidi ti sad ovaj prokret u mojoj glavi c
Jbt jos ce od mene i domacica biti, a lepo sam verovala da sam antitalenat za medalju Shocked
Koji mi je pojma nemam Rolling Eyes

A zato ovako jako pada sneg Wink

missile ::Ja o kujni, kad belaj! affraid Baš sam danas kupila neki 'beogradski melem', pa sam pipnula grejač u rerni, e da vidim da li leči opekotine. c

Nista gore nego kada cvrci koza, UZAS! I, jel pomogao melem?

Kada se jutros nisam srucila! Sve se beli, sneg vejeeeeeeeeeeeeeee. Stvrarno mi je dosadila ova zima, jedva cekam prolece, da sve ozeleni, cveta...prve tresnje, sunce, cvrkut ptica...Is zimo, is!!!
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 20:51

Jutro, Jutra! Very Happy
Ovde frka od jutros, imam fore 15min za čaj i u akciju. Wink Tu nam je Rus zvani Handsome, možda ga se neko seća Rolling Eyes Ne videh šta mu sada piše na džemperu lol!
Orle, srećan rođendan i ovde! cvet
Stigle i ribe na red. Wink Orao je prva riba u nizu usne

Mirjana ::
ko se nudi da ga Cvrle budi
Ja! igra

Milijana ::
Miss, je l pomaze melem?
Za suvu kožu - da. yes
Za opekotine - NE! Crying or Very sad

MarijaPG ::A Vaskrs pada 5.maja, dosta kasno ove godine,,
Taman da spojim celu nedelju van radnog mesta! f

Žene, budite se! budenje
ff
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 20:53

maus ::
lilya ::ali ja sam druga zena: kuvam treci dan za redom (nisam kuvala tri dana za redom nikada, ali ne ono kao ne pamtim, stvarno nikada), nista mi nije zagorelo ni u najavi (redovan pojava u retkim trenucima kada se zabavljam kuvanjem), pravila juce i slatko (ako vam kazem da nam se tegla zutog secera vuce 5 godina jasno vam je koliko retko pravim nesto slatko) i na sve to sad cu da peglam beli ves (ja nemam problem da idem izguzvana kao krava, a mm kad mu bas neprijatno opeglam mu ponesto, beli ves, peskiri posteljina itd nikada). Ja stvarno ne znam sta je u pitanju, da li su homeopatski lekici ili uzbudjenje pred preseljenje ili nesto trece, ali vidim da se mm cudom nacuditi ne moze i gleda me ko da nisam normalna. A kod preselenja me dve stvari najvise radovale: 1) uzimamo macku; 2) necemo za pocetak imati kuhinju pa cemo se slepati kod moje mame. Mojoj sreci nema kraja i vidi ti sad ovaj prokret u mojoj glavi c
Jbt jos ce od mene i domacica biti, a lepo sam verovala da sam antitalenat za medalju Shocked
Koji mi je pojma nemam Rolling Eyes

A zato ovako jako pada sneg Wink

KUVAJ, LILI. KUVAJ, ŽIVA BILA!!!! usne love
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/2/2013, 20:56

missile ::

Žene, budite se! budenje
ff

Ih kad` sam ja ustala Very Happy i sta sam sve do sad uradila Very Happy Da se ne falim Wink
Kada smo vec kod melema, imam neki melem sa Mljeta, strava stvar. Neka baka pravi,upoznala sam je prosle godine. Ane se zove. Ima kaze blizu 100-ke a dala bi joj max 70. Ona pravi taj melem i njena cerka, niko ne zna koje sve travke koristi, a divno mirise i zelene je boje. Ja ga zovem melem za sve. Sad bi ga poslala tebi Miss, garantujem da bi jako brzo rana zacelila.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/2/2013, 20:57

KUVAJ, LILI. KUVAJ, ŽIVA BILA!!!! usne love

kuvar1 sreca
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 20:59

Opet Mišica i ja pišemo istovremeno, pa sve duplo! v

Našle se ribe, šta ćemo... lol!
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/2/2013, 21:01

I to dve vredne ribetine lol!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/2/2013, 21:02

Miss i ja bih ti poslala svoj melem, prave ga u Manastiru celija Piperska, kad budete na ove strane isli, lijepo je vidjeti ga yes i on je zelene boje, lijepo mirise a jos ljepse djeluje. cmoka
SladZana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 20/2/2013, 21:49

Ostavaila sam Markica sa temperaturom od 38.5 kod kuce, dala sam mu brufen i evo me na poslu ludim. cekam da mi jave dali je pocela da spada. Koleginica na bolovanju pa nemogu i ja No
A dusa moja mila ima prvu premijeru 1 Marta i brine dal ce da ozdravi Sad
caci

Broj poruka : 4527
Godina : 35
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 20/2/2013, 22:05

Dobro jutro zene,
Brojim sitno dok ne krenem da se javljam iz kancelarije, a vec sam isplanirala spajanje praznika za Uskrs, Crnu Goru i svasta nesto.... Vidim, nisam jedina Laughing
Miss, gde si kupila taj melem. Sve sto je za suvu kozu oberucke prihvatam za Lenku, ubi je ekcem po ovoj zimi.
Kod nas ni pahulja nije pala, ili bar nije jos...
Ja nesto krenula da kasljem Shocked
Mis me pitala za grejanje... stiglo jutros u 04h yes

Poslednji izmenio Milijana dana 20/2/2013, 22:11, izmenjeno ukupno 1 puta

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/2/2013, 22:05

Naravno da ce ozdraviti do 1. marta!!!

Jutro jutra!

Kakav je ovo snegic? Dosadan je, pada samo da mi dan pobrka...nece ga biti ni za sankanje ni za sneska...Jedva cekam prolece.

Orliskaaaa, srecan rodjendankovic!!!

Bak...mart samo sto nije!!! ale aleeeeee
Miss nam se druzi sa dzemperom...ovaj Rusom...ma znam da je baja neki!
Mimica...ti i ja pod ruku i zajedno sneg da oteramo!!! Ove godine preskacemo more...guzica nam planove kvari. Al zato sledece idemo dva puta! Razz
Pari...prekosutra!!! :))))lalalalalalal

Odoh grejanje da pojacam...nesto mi hladno samo kada pogledam kroz prozor. Ko sisa racun za struju!

Ljub za Kutak i zene drage!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/2/2013, 22:08

Mili, bati je uvek jekoderm pomagao za ekcem...za sad ga ne menjam.
Ti ne kasljes...ti ne kasljes...ti ne kasljes...

Wink

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/2/2013, 22:08

Maus to! Ranoraioče. Čitam i ne verujem. i ja radim po kući od ranoooog jutra, i tek sada završih. Idem na posao od 13:30h do ujutru, pa zato stadoh - da ne potrošim baš svu snagu Very Happy .
Kakav divan raspored za Mljet. Ima ko ustaje rano da čuva decu, ko nabavlja hranu iz mora, ko ume lepo da kuva....... imamo sve!
Caci, i ti na psoao kad je dete bolesno. Ja odem uvek, pozavršavam poslove što pre mogu, i to samo ono što je neodložno, i dođem ranije kući. Možda i ti tako nešto da uradiš.
Ti Milijana uživaj, centralno grejanje iz toplane je zakon! Pa i kada ga nekada nema. Uh, što bih ga volelaaaaaaa
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/2/2013, 22:15

Vidite šta nađoh za Tinche i Lili...... moze i za ostale

http://www.wimp.com/modernfurniture/

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/2/2013, 22:26

Uuuuuuu, svidjaju mi se oni kreveti sto se sa plafona spustaju...nego sumnjam da bi nas izdrzali... Rolling Eyes

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 22:34

Milijana ::Miss, gde si kupila taj melem. Sve sto je za suvu kozu oberucke prihvatam za Lenku, ubi je ekcem po ovoj zimi.

U apotekama ga ima, zove se Beogradski melem. 40ml, košta oko 340 din. Za suvu kožu, ekceme isl.
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/2/2013, 22:42

Cufto super link, odmah sam ga proslijedila mm, da porazmisli sta moze da napravi Very Happy
SladZana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 20/2/2013, 22:45

Nestade mi ogroman post fd

Nema sanse da se setim sta sam sve napisala, ali evo pokusacu.

Korpice, znam da je tesko da se oslobodis straha, ali ovaog puta ce biti drugacije, a i mi smo tu da te bodrimo cmoka
Bak, meni je tvoj plan savrsen, ali verujem da ces morati da ga menjas koliko vec u martu posto ces nam se javljati sa TD yes
Orlicka, srecan rodjendan love
Miss, kako ruka?
Ema, Marija ti vec rekla za Uskrs. Mi tada palimo da gnjavimo tetkino pile sreca
Maus, zbog tebe kuvanje obustavljam do daljnjeg. Pa kad dodje prolece, nastavljam Wink
Cufta, i meni se svidjaju ti kreveti, ali se ko Tince plasim da li ce nas izdrazati Rolling Eyes Taj sajt obozavam i stalno gledam neke video klipove sa zivotinjama, mackama obavezno.
Caci, bice Markic bolje do 01. marta.

E to kuvanje, slazem se sa Miss da je eksperimetisanje i tako to, ali ja zaista nemam taj talenat kao Bojana ili Tinche pa da sama nesto osmisljam i da budem kreativna. Kod mene kuvanje izgleda tako sto stavim laptop pored daske za seckanje i redom citam i pravim. Da me ne shavtite pogresno da je kod mene opsti haos. Ja sam vise higijenicarski tip i sve cu da perem i ribam i spremam, ali me nesto kuvanje do sada nije privlacilo, peglanje nikada lol! Mozda zato sto mm obazava da kuva pa sam prosto lenja. Peglanje mu je strogo zabranjeno posto je sve sto je pokusao da ispegla izgoreo ili ti gori je od mene lol!

Sto se homeopatike tice, mogu vam reci da kod mene radi posao. Ja sam kod zene otisla polunormalna, uzasno depresivana i mracna i sa jezivom glavoboljom koja danima nije prolazila (inace nikad nemam glavobolje) i naravno sa bakterijama. Glavobolje ko rukom odnesene, a raspolozenja mnogo bolje jos samo da vidimo na kontroli sta smo sa bakterijama uradili.

Ajde odo da radim i da zalijem bockalice. Ostajte mi zdravo osmeh srce
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 20/2/2013, 23:03

Dobro jutro iz jos sneznijeg Va
Pada,nema nameru da stane ZIMA3
Citah vas,citah i koliko vidim mozak zablokirao nacisto,dal sta zapamtih v zbunjen
Lilya,kad te vec uhvatilo,mogla si doci popeglati i moj ves,nakupilo se bas Very Happy
Sto se tice kokosaka,istu muku mucis kao i mm.Nikako da ih se oslobodi.Evo i sad je imao u spermokulturi,doduse,mali broj,ali ih ima c
Nadam se samo da ces ih se sad napokon resiti
Cufta,odlican link,dugmence,malo truda i uzivanje.Samo jos fale roboti koji bi usisavali,cistili i peglali i miline Very Happy
Caci,da Markic sto pre ozdravi zagrljaj
Radnice nase,uzivajte na poslu.Ja uzivam jos uvek kuci,komisija mi produzila bolovanje Very Happy
d vas sve
Odoh do prodavnice dok nacisto ne zaveje,ostacu bez hleba i rucka,ovo je strasno Rolling Eyes
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 20/2/2013, 23:03

Dobro jutro. Kod nas samo neka dosadna kisa pada, nema vise ni snega Mad
Cufta, odlican klip, bas mi je osvezio ovaj tmurni dan, mnogo dobrih ideja za male prostore yes
Mili, ja kad citam da brojis sitno do posla, sve imam neku tremu kao da ja krecem da radim.
Bar mozete da spajate praznike, i to je nesto lol!
Cufta svaka cast na ranom ranjenju queen Ja sam potpuno suprotan tip...nocni Embarassed
Sta radi Cvrle, je li se primirio ili i dalje protestvuje Laughing ?
Caci ozdravice Markic do predstave yes
Ubacite i mene u taj aranzman za Mljet, mogu da radim sta god treba, a i kad sam na moru onda ustajem ranom zorom da slucajno nesto ne propustim sunny
Zene sve vas ljubav i zelim prijatan i veseo dan.
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/2/2013, 23:23

I ja bi na Mljet...zbog svih vas i zbog Miminih maratona rano ujutro...dok je more onako ko ogledalo mirno i ravno...nista lepse!!! :)

p.s. doooobro dooobro...i cuvacu decu, i kuce, i kuvacu...

lol!

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 20/2/2013, 23:23

Dan Jutra!

Ja se javljam za Mljet da pecam, trudnujem i nista ne radim yes Mogu da cuvam sitnu decu, eto yes

E vala i meni se smucila zima Shocked kad sam ja ovo rekla, znaci da je stvarno dosta. Mozda mi se ne bi smucila da je lepa, snezna, da je mraz, suncano ali ovako... Kisa, kisa, kisa, sivo, ni toplo ni hladno, uzas!

Idem da radim osmeh srce
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 24.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 20/2/2013, 23:35

Mirjana ::
ko se nudi da ga Cvrle budi
Ja! igra
I ja.Za Cvrleta-sve. igra

Lilya,ti homeopatski lekići su i meni neophodni.Vidi ti nju,kakva transformacija..,kuva,pegla,pere...

Miss,opet rusi?

Ćufta,link je extra.

Caci,ozdraviće Markić b b b

Ne volim sneg,i ja ,kao i Maus,jedva čekam proleće.Već razmišljam koje ću cveće da kupim za terase.

Mili počela sitno da broji,pa na posao.

Korpice,Bak b b b da nas uskoro obradujete najlepšim vestima.

Curice, d
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh