Crvena jutra u februaru

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od Mirjana taj 20/2/2013, 11:48

Joj Anči naša mala kako se namuči No
Ribe, zviiiiiiiiiz Laughing Miss, ne zagledaj se, čitava si Laughing
Lilya osmeh srce
Korpice, za neki dan ćeš samu sebe iznenaditi naglim uplivom emocija Wink Sve je to normalno!
Ja kad čujem da je neko umro, obavezno se nasmejem. Uopšte to ne mogu da izbegnem No Valjda mi je to neka odbrana od loših vesti-mozak neće da poveruje. Čudni smo mi ljudi, vrlo!

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 20/2/2013, 11:56

Pozz svima...
Korpice, i ja sam u nekom tenutku bila ravnodusna prema svemu, a onda me je tako tresnulo kada sam prvi put cula kako kuca bebino srce da se ta sreca ne moze opisati...Trenutno sam zaboravila sve proplakane prve dane menzisa...

Maus, drago mi je da je Anci bolje... cvet

A sto se tice dobacivanja i zvizdanja po ulici, to mi se retko desavalo, valjda imam takav stav da svi beze od mene. Licno, to ne volim...Ali, desilo mi se par puta da sam dobila komplimente, koji su mi izuzetno prijali...prosle godine sam stvarno bila u top formi , i izmedju ostalog sam trcala po Adi... i desilo se da sam dva tri puta naletela na istu grupu momaka, vidim da su neki sportisti, i oni su mi par puta dobacili tipa svaka cast za kondiciju ili nesto slicno tome...nisu komentarisali izgled, vec to sto mogu da drzim korak sa njima, a rekreativac sam...e to mi jeste laskalo, jer sam silan trud, krv, znoj i suze ulozila u cilj koji je njima nepoznat, a to je bebac...
Ne volim kada neko komentarise moj izgled, ali volim kada me hvale za neke druge stvari...

Ema78

Broj poruka : 4231
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/2/2013, 12:24

Dan jutra!
evo sad popih kafu i razmišljam...zašto da smišljam način da dobijem-dozvolu- da večeras odem na željeno knj.veče...samo ću najaviti. Moram rećibda je zaista u najnezgodnije vreme kad su naša deca u pitanju,pa gledamo da oboje uvek budemo tu. Ali vreme je da se malo i pokrenem.
Vidim ribe se prepoznaju...a obe ste i ribetine uživo! Wink
Korpice, sa srećom draga, i razumem taj osećaj-normalno je.
TiMajka nam radi?
Tina,samo smišlja šta bi radila...kakva žena Very Happy
a zviždanje...ne znam što, Lilyo, smatraš da je žena u podređenom položaju ako joj neko zvizne ili dobaci-što bi to uopšte nju karakterisalo ili stavljalo negde...nikad se nisam.obaziralaa,pa tako i danas,kad mi neko od prijatelja trubi iz kola,ne osvrćem se,baš zbog te dobre-stare navike,kad se nekad često zviždalo za mnom...
Ništa pametno u planu danas.
Mima,čitam o tvojoj,tj.bakinoj seansi sa tobom...tibsi duša jedna,i ja za tvojom dušom mogu debelo i dugo da zviznem

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22877
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 20/2/2013, 12:35

Dan jutra!

Vidim da bolesti polako jenjavaju, to mi je bas milo em drago yes

Korpice, stici ce te ona euforija kad pocne bockanje, pa uz, pa beta, pa srce

Za dobacivanje, hm. Nije niko davno, ili ne primecujem. Al volem komplimente yes

Sta sam htela....

Cufto, pitala si me za planove. Sad u martu opet prirodnjak, pa u maju opet, pa pauza, pa u septembru-oktobru opet, pa u decembru, pa pauza lol!
Pa sledece godine stimulisani, Prag!
Nemojte se smejati, ja verujem jako u prirodnjake, al moram da imam plan, lakse mi je!
Doduse i plan mi je da u martu budem trudna, u martu ove godine yes
Moram da sebi rodim poklon za rodjendan sledece godine, tako sam odlucila, cvrsto yes

Ljubim, radim 3 stvari u isto vreme, sve cu izbrkati lol!

bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/2/2013, 12:47

Bak,dušo,ništa smešno...ja samo kad sam imala planove tog tipa, stvari su se rešavale i bez njih...neko kaže-ne baxuziraj, ne računaj unapred,ali meni se ispostavilo da tako moram. Čini mi se da mi Bog usliši želju tek onda kad čuje moju svest u kojoj čuči dobar rezervni plan.Dakle-ne bilo kakav.
Ljubim te!!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22877
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/2/2013, 12:49

Bak draga svidja mi se tvoj pocetni dio plana vezan za mart yes i ovo za rodjendan radost

Korpice usne mora sve da se slegne, taman ces relaksirana uci u trudnica

ja se danas dosadjujem na poslu, mrtav dan totalno, svi su Sleep ali sam zato dva puta doruckovala affraid ovih dana sam provaljena...

Cmokam Anusku da joj bude jos bolje poljubac

SladZana

Broj poruka : 2743
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 20/2/2013, 12:56

Dobar dan,
Od jutros sam sve sredila, usisala, obrisala pod, prasinu, pomerala namestaj, sad oprala kosu, pa cu da peglam... nemamo grejanje, kvar u toplani, pa da se ja zagrejem za "male pare" lol!
Mirka, u 06 affraid Meni je i 08 rano, al za neki dan ni to necu moci Rolling Eyes
Pari veceras u izlazak Laughing
Misu, ribo, vidim Ancika bolje g
Lenci je sva nikakva, samo kmeci, razdrazljiva je, nocu lose spava, place u snu, budi se... ne znam sta da radim sa njom...Valjda je i nju ovaj virus bas iscrpeo, ni sirupe vise nece da pije, a iskreno, nisam primetila ni da je neki delovao.
Mi veceras u komsiluk na veceru radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 20/2/2013, 13:07

Meni ce narednih par dana biti bas pusto, mm opet otisao na sluzbeni put... Mrzim kada sam sama...Mozda iskoristim to vreme da operem prozore u dnevnoj sobi, jer sam pre neki dan sredila spavacu, jutros kuhinju...ostala su mi jos ta tri prozora, ali nesto me mrzi...utvari nemam snage...Sledecu generalku samo nadgledam, pozvacu nekog da to radi umesto mene, i unapred se radujem tome....Ustvari radujem se krecenju, sredjivanju kupatila i kupovini stvari za bebu...A mozda me mm iznenadi pa uzmemo i novi ormar za spavacu sobu, iako smo se dogovorili da krpimo ovaj do se ne srusi...

Ema78

Broj poruka : 4231
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 20/2/2013, 14:42

MarijaPG ::

ja se danas dosadjujem na poslu, mrtav dan totalno, svi su Sleep

Marija,to nije humano..,ja danas "izgiboh"od posla. No Otišao kolega da mi kupi krempitu u pekari,da se malo "povratim."

Bak,bitno je da imaš plan.Ti si kao mm(taj ima plan za naredne dve godine).Navijam da ti uspe ovog proleća. igracice igracice igracice

Mirka,nemoj da nam grdiš Cvrleta.Ustajala bih ja zbog njega i u 04h. yes

Maus,Mala,"zeme moje" ff

Mili,ženo,šta ti sve uradi od jutros..,ja ni za nedelju dana ne stignem toliko.

Curice,sve do jedne poljubci Odoh,stigla krempita,mmm.

JAmajka

Broj poruka : 1899
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 14:50

A mogla sam pre par meseci da se zakunem da se lilya zove Ljiljana, a da se Milijana zove Milijana. v

bak ::
Sad u martu opet prirodnjak, pa u maju opet, pa pauza, pa u septembru-oktobru opet, pa u decembru, pa pauza lol!
Pa sledece godine stimulisani, Prag!

Nemojte se smejati, ja verujem jako u prirodnjake, al moram da imam plan, lakse mi je!
Doduse i plan mi je da u martu budem trudna, u martu ove godine yes
Moram da sebi rodim poklon za rodjendan sledece godine, tako sam odlucila, cvrsto yes

Uf, Bakiša, ulagani malo, jer nećeš se ti Praga nagledati uskoro! (Možda turistički, al bolje štedi pare za bebeću opremu) Da, da, moj osećaj ovaj put kaže - zatrudnićeš ove godine. yes
A ovo za rođendanski poklon - dala si mi sjajnu ideju, iskopiraću! yes Wink
Bakiša zagrljaj biće uskoro.

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/2/2013, 15:18

Sta sve poradiste od jutros, isli na vezbe, jeli krempite, ribe, zviždanje, pranje kuca, veceras knjiyevne veceri......... i ja radila, upravo stigoh.
kakvo bre budjenje i teskoce. Ja sma sampion! Uvek se budim sat vremena pred svitanje......sto je sada nesto pre 5! A u junu, vec u 3:30h sedim na terasi i pijem kafu. Kada legnem? Pa videle ste.... oko 22h lol!
Bak, i ja verujem u prirodnjake, u stimuslisane, u sve....ali navise u srecu pri tome! Super ti je plan, a i meni je najlepsi ovaj sada u martu. Korpica i ti ste nam martovski favoriti, a onda ide Tinche da se poradja!
Maus i Lili su i dalje sa nama i meni je bas zato lepo sto smo svi i dalje na broju

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/2/2013, 15:29

Matematička logika
Jednačina 1

čovek = jede + spava + radi + uživa
magarac = jede + spava

Znači:
čovek = magarac + radi + uživa

Odnosno:
čovek - uživa = magarac + radi

Drugim rečima:
čovek koji ne zna kako da uživa = magarac koji radi

Jednačina 2

muškarac = jede + spava + zarađuje novac
magarac = jede + spava

Znači:
muškarac = magarac + zarađuje novac

Odnosno:
muškarac - zarađuje novac = magarac

Drugim rečima:
muškarac koji ne zarađuje novac = magarac

Jednačina 3

žena = jede + spava + troši novac
magarac = jede + spava

Znači:
žena = magarac + troši novac
žena - troši novac = magarac

Drugim rečima:
žena koja ne troši novac = magarac

++++++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++
Da zaključimo:
Iz jednačine 2 i jednačine 3 jednoznačno sledi:

muškarac koji ne zarađuje novac = žena koja ne troši novac

Znači:
muškarac zarađuje novac da ne bi dozvolio ženi da ispadne magarac,
a žena troši novac da ne bi dozvolila muškarcu da ispadne magarac!

Dakle, imamo:
muškarac + žena = magarac + zarađuje novac + magarac + troši novac

Konačno, iz dosada navedenih jednakosti možemo da izvedemo krajnji
zaključak:

MUŠKARAC + ŽENA = 2 MAGARCA KOJI SREĆNO ŽIVE ZAJEDNO!!!

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 20/2/2013, 15:33

cufta :: Sta sve poradiste od jutros, isli na vezbe, jeli krempite, ribe, zviždanje, pranje kuca, veceras knjiyevne veceri......... i ja radila, upravo stigoh.
kakvo bre budjenje i teskoce. Ja sma sampion! Uvek se budim sat vremena pred svitanje......sto je sada nesto pre 5! A u junu, vec u 3:30h sedim na terasi i pijem kafu. Kada legnem? Pa videle ste.... oko 22h lol!
Bak, i ja verujem u prirodnjake, u stimuslisane, u sve....ali navise u srecu pri tome! Super ti je plan, a i meni je najlepsi ovaj sada u martu. Korpica i ti ste nam martovski favoriti, a onda ide Tinche da se poradja!
Maus i Lili su i dalje sa nama i meni je bas zato lepo sto smo svi i dalje na broju

ljubav
Mili, ako me ovo malo pameti ne vara, ti si ove godine vec imala problem sa grejanjem. Ili se varam zbunjen

Pari, lepo se provedi veceras yes

Cure, odo da drobim neko smarajuce stivo Rolling Eyes

lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 20/2/2013, 15:37

Cure d ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
d ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Razmisljam pozitivno kao Bak yes
Sebe vec vidim sa pozitivnom betom i trudnocom,samo,tuga me hvata,zasto bas ako uspe i sve bude dobro da mi se namesti termin koji mi je bio i pre 4 godine i do kog nije doslo? Crying or Very sad

korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 34
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 20/2/2013, 17:50

Ja samo da se javnem i mahnem ff
Bak i Korpica su sledece trudnice, prolecne yes A za njima....i sve ostale.
Ja sam Anu dobila kao poklon za rodjendan, zapravo rodila se sutradan.... Kada sam na pocetku postupka preracunavala kada bi mi bio termin ako sve uspe i kada sam shvatila da je blizu mog rodj. nekako sam osecala da ce uspeti.
Anci ozdravi nam sto pre radost
Lenka lepotice cvet
Zene sve vas ljubim, odoh da budem malo vredna usne

plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 20/2/2013, 19:28

Bakic drzim fige za mart likeit
Mi bili kod kume danas popdne , da decka malo izvedem iz ove ucmale sredine, jadno dete. jedva cekam prolece da sto manje budemo kuci. bas mi ej teslp kad se iz grada ili gostiju vratim ovde. Ponekad mi se cini da je bolje da ne idem nigde, mada je to linija manjeg otpora. cekam mart, nadam se i lepim vestima za stambeno pitanje.
Preziveh i test. Sutra uz stomaka i za par dana rezultati.
Idem da smislajm sta cu za veceru malom coveku koji obozava da jede yes
ljubav ljubav ljubav

cici

Broj poruka : 2588
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 20/2/2013, 19:31

samo da prijavim da sam gladna ko vuk
Very Happy

Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 30
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 20/2/2013, 20:30

Ne znam da li sam prijavila da sam krenula kod homeopatkinje kako bi se resila prokletih kokosaka. E sad vreme ce pokazati da li mi je ovih xy homeopatskih lekica koji se piju svi na razlicit nacin i u razlicito vreme pomoglo da se ratosiljam nesretnica, ali ja sam druga zena: kuvam treci dan za redom (nisam kuvala tri dana za redom nikada, ali ne ono kao ne pamtim, stvarno nikada), nista mi nije zagorelo ni u najavi (redovan pojava u retkim trenucima kada se zabavljam kuvanjem), pravila juce i slatko (ako vam kazem da nam se tegla zutog secera vuce 5 godina jasno vam je koliko retko pravim nesto slatko) i na sve to sad cu da peglam beli ves (ja nemam problem da idem izguzvana kao krava, a mm kad mu bas neprijatno opeglam mu ponesto, beli ves, peskiri posteljina itd nikada). Ja stvarno ne znam sta je u pitanju, da li su homeopatski lekici ili uzbudjenje pred preseljenje ili nesto trece, ali vidim da se mm cudom nacuditi ne moze i gleda me ko da nisam normalna. A kod preselenja me dve stvari najvise radovale: 1) uzimamo macku; 2) necemo za pocetak imati kuhinju pa cemo se slepati kod moje mame. Mojoj sreci nema kraja i vidi ti sad ovaj prokret u mojoj glavi c
Jbt jos ce od mene i domacica biti, a lepo sam verovala da sam antitalenat za medalju Shocked
Koji mi je pojma nemam Rolling Eyes

A da, sutra je divan dan, tetkinom piletu rodjendan. E jednu virtuelnu tortu cu sa zadovoljstvom da napravim osmeh srce

lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 20/2/2013, 20:41

Iju.... Pa ja nisam normalna. Sutra je cetvrtak, 21. Njemu je rodjendan 22. U petak Rolling Eyes
Odo ja. Vreme mi je Rolling Eyes

lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 20/2/2013, 20:54

Lilya, mozda ipak sve zajedno Wink a mozda ti bude nedostajala kuhinja u novom stanu lol! Ja bih bila najsrecnija osoba na svetu da mogu da se selim, a selila sma se do sada jedno 5puta. nadam se jos jednom i to zauvek yes

cici

Broj poruka : 2588
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 20/2/2013, 21:03

korpica ::
Sebe vec vidim sa pozitivnom betom i trudnocom,samo,tuga me hvata,zasto bas ako uspe i sve bude dobro da mi se namesti termin koji mi je bio i pre 4 godine i do kog nije doslo? Crying or Very sad
Kako zašto? Da taj datum ne bi pamtila po lošem? Wink osmeh srce

Lilya lol! likeit
Odoh ja kod homeopate pod hitno! Što samo ti da budeš normalna Laughing

Dete mi cvrči bez prestanka čitav dan...skrenuću, jer ne znam šta mu je c fd tuga
Evo trenutno izlude oca, koji mu je već više puta ponovio da majci treba orden dati! Majka-to sam ja! as za moju malenkost Very Happy

Da ne prozivam redom, nešto ću zaj.... sve vas volem i navijam za vas ljubav

Ček, ček, da dodam - Samo da znate da pamtim ko se nudi da ga Cvrle budi Wink Ih što sam talentovana Laughing
Biće dana za megdana na Mljetu!

Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/2/2013, 21:09

Lili, ti si fenomenalna. Tvoje raspolozenje je preslo i na mene.
Korpice, nista ne brini , ovaj put je sve drugacije.
Nisam znala Ptico da ti je Ana rodjis poklon.
Nama svratili malo drugari na kafu, nenadano, i bas nam je bilo lepo.
Ja se nudim da me Cvrle budi, odnosno cekacu ga sa kafom na terasi da gledamo u more. Mljet nam se blizi. Mirce, ima takvih dana kada su nemoguci

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 21:26

Veče, Jutra!
Ja napravila medenjake i smotala sarmu, muž gleda utakmicu. Eto idile. Nekad sam ja bila luđa od njega za fudbalom, ali sam vremenom prerasla fudbalere, bar po godištu.
lol!
Pretpostavljam da i Ćuftin muž gleda fudbal.

lol!
Lili, kujna je neiscrpan izvor ideja, experimenata, smiruje živce, leči dušu. Preporučujem.
Ajd odoh.

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/2/2013, 21:30

Ja o kujni, kad belaj! affraid Baš sam danas kupila neki 'beogradski melem', pa sam pipnula grejač u rerni, e da vidim da li leči opekotine. c

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 20/2/2013, 23:16

DObro vece,
Svasta ispisaste, ja sve procitah dok sam uspavljivala Milenu, a sad me tako boli glava da jedva vidim sta pisem... cini mi se da me i grlo boli... besika standardno svake veceri fd
Lili me pitala za grejanje... nismo mi imali samo jednom problema ove zime, mi ih imamo svakih mesec dana jer nasa toplana nije u vinklu... kad je napolju vrucina, oni greju ko ludi, pa spavamo sa otvorenim prozorima, a onda, kad nam najvise trebaju, oni ili nemaju uglja, ili imaju neki kvar na glavnom vodu, pa ceo grad nema grejanje.... Ludim od njih... zovem ih minimum tri puta mesecno, al ne vredi... evo od juce ceo grad bez grejanja. Ja imam klimu i topao stan, al drugi ljudi nemaju...
Miss, je l pomaze melem?
Mirka, pa sta je sa Cvrletom-cvrckom?
Eto, idem da se srusim ff

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 23:51

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole