Crvena jutra u februaru

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Crvena jutra u februaru

Počalji od cufta taj 2/2/2013, 05:38

Odose, pa se svi naspavasmo.

Sta je sa Milenom Mili, javi nam.
Nina, postajes sve veca skitara.
Maus, ja tako mog pustim nekoliko dana, i onda odlepim. Dizi ga da ti pomogne.
Bak trudnjaco, Bikseto, Meta osmeh srce
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 49
Datum upisa : 20.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/2/2013, 06:39

cuhta nama je ns oko 30 km i imamo naviku da odemo svaki petak ili subotu ili svaku druku mislim petak ili subotu da uzmemo sta nam treba za kucu sta god nam treba uvek ostavimo za ta dva dana ako mm ima slobodno pre podne ako je 2 ili 3 smena a ako radi 1 onda preskocimo tu nedelju.nekad idemo sa decom nekad sami ili sa komsinicom jer komsija radi stalno 1 smenu.
ali nama to dodje i ko izlazak u grad ako nismo sa decom malo da opustim mozak od mama miki ovo ,mama marija ovo tako po ceo bozji dan od 7 ujutru do 12 uvece sa spavanjem u podne po pola sata.da vam nepricam jer svi i sto imate decu i znate kako je pored njih 24 sata dnevno ali stacemo i to je deo sluzbe u roditeljstvu dok su mali posle nas nece fermati 5 posto kad porastu i tad nece ni primetiti da nismo kuci
nina :)

Broj poruka : 5002
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 2/2/2013, 07:02

Veče,cure moje!

Mi smo pre sat vremena stigli iz skitnje.Bili smo na Adi,u zoo vrtu,išli na ručak,kod moje mame u bolnicu.Mrtva sam umorna..,mm kuva kafu,a ja sedoh za komp.da se upišem.Čekamo da nam dođu prijatelji na Remi.

Medenoj Luciji,njenoj mami i tati srećan rođendan!Da ste živi i zdravi još godina 100. d ff

Milenici želim da brzo ozdravi.

Maus,Biksi...držite se!

Bak, wavecrowd
Miss..,uživaj sa mužićem.

Ostale devojke,sve vas poljubci
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 2/2/2013, 07:14

Luciji srecan divan dan....Zivela, zivela i srecna nam bila v d
Mili, kako je Milena, ovaj virus bas razbija? Ana sada krci bas...cekam jos malo da vidim sta ce biti pa opet kod dr.
Miss uzivaj sa svojim dragim vođenje ljubavi
Bixi, Maus ozdravite nam sto pre poljubac
Bak saljem roda
Zene zagrljaj
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2/2/2013, 07:54

Naslonjena na zid,Ivona leđima naslonjena na mene,glava joj na mojoj levoj miški,spava li spava,samo coče svoju dudu,a desnom rukom drži moj levi kažiprst-valjda da ne pobegnem...
Veče Jutra!
dosta bolesnih na ovim našim stranama... Mima,čitam da je Milan bolestan,a sad i ti...jesi li se preznojila? msm,ne vezano za Milana...Very Happy
Bidžo,Rode,i ti mi bolesna? čuvaj mi se ,dušo.jeste li rešili tu havariju?A dnevnik...dance 4 life
... čitala ga nekoliko puta u trudnoći,i raspadala se od plača...jer se setih svega nezapisanog.
Bakiša,kako si,mila ?
Mili, pa šta mi je bre sa snajom? je l inhalacija pomaže?
Miss,lutko,kako si?
A danas nam je divan dan...našoj Luciji rođendan! nek joj je srećan!
Kako je protekao dan?
Odoh cokaču u ktevetac da spustim,pa malo krša da rasklonim,treba se kretati ovuda.
uživajte u vikendu!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2/2/2013, 08:09

Da se zapljunem i ja onaK februarski Very Happy

Veče cure !
Neka februar bude mesec ljubavi ,sreće ,bete ,bete,bete,beta ,i da još koji put budem forumska teta Very Happy
Ljubim !
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/2/2013, 08:13

Hvala vam svima na lepim cestitkama!!!!!!
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Ja sam joj sve procitala i objasnila od koga su.
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/2/2013, 08:16

Da Pari, baš taj dnevnik. Mogu misliti kako je tebi kad čitaš.

Gde si Djole, svi te volimo! Laughing

Ja se preznajam, preznajam, preznajam, jedem pomorandže, kivi, pijem limunadu i čajeve, razvalih se. Od jutros nisam popila febricet, jer nisam ni imala temp popodne. Videćemo šta nosi noć. I dalje sam smalaksala i sve me živo boli, al u odnosu na juče i noćas, dosta je bolje.

Mili, kako je Milena? Baš sam se zabrinula sad.

Jamajka, kako ti je mama?

Ljubac i stiskanjac.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21310
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 2/2/2013, 08:22

Joj zene, izvinite, bila sam kod svekrve celog popodneva, jer je mm u selu sredjivao meso (klali svinju danas), pa da ne budem sama...
Elem, nista posebno, samo inhalacije. Ja sam je i juce inhalirala, ali samo fizioloskim, a dr kaze da treba i Berodual. Ona lakse dise, ali i dalje kaslje...
Citam vas kasnije potanko.
Hvala vam sto brinete osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2/2/2013, 08:23

Biksi ,samo navataj Coleta ....mislim preznoji se još koji put i garant sutra nova koka Very Happy
djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/2/2013, 08:23

Cekaj da sve obrisem javila se Mili.
Djole, sve cesce si sa nama, podsecas me svojim prisustvom na neke dobre dane...... osmeh srce
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 2/2/2013, 08:27

Da se pridruzimo klubu bolesnih... mm "ga ufitiljio", eno ga na kaucu spava li spava... ja skitala pre podne, trazila farmerice, nisam nasla, pa cu sutra da nastavim...a, i mene nesto sve boli, ali ne znam da li sam samo umorna ili je pocetak prehlade... videcemo...nesto sam sama sebi teska, posto mi stomak raste za sve ono sto do sada nije... a prosto mi je neverovtno da i dalje imam manje kilograma nego prosle godine u ovo vreme...

A veceras smo planirali izlzak na cokoladni sufle... od toga do daljnjeg nista...preporucujem cokoladni sufle samo u Dorijan Greju, mada su nam preporucili i Tribeku u Knezu...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/2/2013, 08:36

Vidiš DJole, nije loša ideja, mada znam da neće pomoći! Pretprošle godine bismo na moru, Coke se prehladio, temperatura ga smlatila, ja htela da mu dignem samo raspoloženje Laughing , pa ko velim možda mu i temp spadne! Sve je bilo super, al seks pomogao nije, bar u skidanju temperature! lol! Al probaću opet! Možda ovaj put upali! lol!

Mili, samo kad joj je bolje. Srce milo.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 2/2/2013, 08:43

cufta ::
Djole, sve cesce si sa nama, podsecas me svojim prisustvom na neke dobre dane...... osmeh srce

Ma samo kad mi je popravljem komp kući ,sad ću vam dosaditi !

BiKsi :) ::Vidiš DJole, nije loša ideja, mada znam da neće pomoći! Pretprošle godine bismo na moru, Coke se prehladio, temperatura ga smlatila, ja htela da mu dignem samo raspoloženje Laughing , pa ko velim možda mu i temp spadne! Sve je bilo super, al seks pomogao nije, bar u skidanju temperature! lol! Al probaću opet! Možda ovaj put upali! lol!
Biksi ,Biksi ....loša ti bila doza na moru.....pojačaj dozu ...3x na pola sata lol! lol! lol!
djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/2/2013, 08:43

mali pariz to spavanje ce biti sve vise i vise kod mame jer je tako najlepse pogotovo kad se drzite za ruke.
mili dobro je da nam milenica moze lakse da dise,
djole dobro nam se vratila da sto vise pises ovde sa nama
ema prosla si pola trudnoce sad je vec fer da se i vidi stomak i da sto vise raste da beba ima vise prostora u njemu da se okrece i udara mamu,nadam se da ces uskoro naci pantalone koje trazis

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 2/2/2013, 08:57

Dobrovece drugari!
Ja sam jedna velika prasica, prvosam se dobro najela pa onda legla i spavala citavo popodne...i sad me naravno sve boli, neupotrebljiva sam.

Milenici je bolje, dusa mala mogu misliti kako joj je,kad je nama velikima tesko kad smo bolesni.
A vi veliki da mi brzo ozdravite...a preznojavanje ne moze da skodi Very Happy

I da znate mnogo sam ljbomorna kad setate po Bg i Ns,meni mnogo daleko a volje imam i previse Very Happy

Ema, kako brzo prolazi,bar se meni tako cini Very Happy

poljubac
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/2/2013, 08:59

Djole, pa nije da ja ne bih, al Cole nije baš tolika mašina! lol! Šalim se, nisam ni ja. Jedino bi moglo 3 puta na 8 sati, kao uzimanje lekova! lol!

Nina, svidja mi se što preglednije pišeš! Još samo da počneš da stavljaš tačke i zareze, i ekstra. A što ti ustvari ne koristiš tačku i zarez? Kad se već dotakoh teme, pa ko velim da pitam?!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 2/2/2013, 09:05

Uh zene, kakav dan.
Prvo sam jutros otisla pesaka sa Milenom do dispanzera i tamo cekala sat i po jer je ceo grad bolestan. Za to vreme je ispred dispanzera pomahnitala doga iz kuce preko puta nasrtala na neke zene sa decom. U stvari, ona je lajala na sve, ali je bas bila besna na par njih Romske nacionalnosti. Mislila sam da cu ceo dan da ostanem tu. Sestre su zvale komunalnu policiju, pa su onda valjda nasle tu gazdaricu i onda je ona ubacila kuce unutra, a ja otisla kuci.
Posle podne, Lenka se probudila vristeci iz sna, sva je jecala, nisam mogla da je smirim 15 minuta, a nisam znala sta joj je. U jednom trenutku je rekla da je boli zub, ali nije bilo to. Kao da je bila u transu. Prepala je i rasplakala Milenu i onda su se obe drale u glas, a ja sama. Mm je celog dana bio u selu, klali su svinju. Na kraju sam umivala hladnom vodom i, kad ni to nije pomoglo, pljusnula sam sakom vodu njoj u lice i ona se prepala pa stala. Nekako sam je smirila, Milenu poslala kod svekrve, a ja ostala sa njom nekih pola sata, pa onda i mi sisle.
Sad je kupanje u toku...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/2/2013, 09:15

marija i ja bi kroz podgoricu setala ali daleko mi ,samo sam prosla par puta kroz nju ali nikad nisam prosetala da vidim kako je.
biksi tako sam uvek i u skoli pisala a i za kompjuterom ali uvek razumem sta sam napisala,meni to nikakvog znacenja nema da ih stavljam a uvek sam imala problem pri pisanju slova j i lj u reci i sad se boljim kako cu decu da ucim kad krenu u skolu uvek ce morati mm da proveri posle mene dali je dobro napisano,znam u par reci gde ide ali pretezno gresim i to si sigurno primetila,a znam da nisam jedina koji ima taj problem i ja se nestidim tog sto gresim sa tim slovima kao sto ima ljudi koji slovo r neznaju da kazu ,a nikad im se nisam rugala.a koliko znam da nismo ovde da jedni drugima zameramo dali stavljamo zarez,tacku,veliko slovo i sve ostalo u nasem pravopisu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/2/2013, 09:20

mila to je strasno sta rade sa kerovima ispade kao da je nahuskana na rome da ih mrzi ,da sam ja bila u toj situaciji nebi dozvolila da je gazdarica uzme nego lepo nek je vode i uspavaju jer moze vec sutra da neko dete rastrga,ili vec nesto da urade sa tim kerom kad je tako agresivna
mozda ti je lenka nesto sanjala a nije znala da ti obljasni sta je sanjala pa zato je toliko plakala ili je nesto uplasilo kad se probudila

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 2/2/2013, 09:31

I ja mislim da je nesto gadno sanjala, a zbog jakog utiska nije mogla da se razbudi. Moram priznati da kada su gadni snovi i meni treba pola noci da se razbudim i otarasim takvog sna.
Nina sto si bre surova prema tim divnim zivotinjama No
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/2/2013, 09:42

Nina, daleko od toga da ti zameram, nego je prosto lakše za čitanje i razumevanje onoga što si napisala, kad pišeš sa tačkom i zarezom. To je bila dobronamerna sugestija, ništa više.

Poslednji izmenio BiKsi :) dana 3/2/2013, 01:00, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 2/2/2013, 09:54

cufta ja volim kerove i imam ih 4 komada ali nevolim kad su agresivni jer nedalj boze da je naislo neko dete samo moglo ga je rastrgati o tome sam mislila,jer je ipak prece dete nego ker pa makar bio i rasan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 2/2/2013, 10:00

Nina, kad te pun navede u PG vodim te u obilazak Very Happy

Cufto nova slicica? likeit mnogo ste slatki

Nisu psi krivi, lako se to moze rijesiti i bez uspavljivanja, kad se ima volja yes
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2/2/2013, 10:11

Au,lepog li avatRa kod Ćufte!!
svaka čast!
Mili,čitala sam u dnevniku-inhalacije i već je bolje. Koji inhalator imaš? Nina,bez ljutnje,čudno bi bilo da samu sebe ne razumeš Very Happy
i,da...srpski nemoj ti sa decom da radiš . Wink
ljubim te ja,i ne ljuti se, ne znam ni što Bixaču zacrvene Sad
Samo čekam u pola kzcanja da zaspim dok me dragu,po JUSU,češka po vratu...
Đolesku-ja te volem!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole