Januarska jubilarna jutra

Strana 20 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 13:35

Tanja koliko si minuseva dobila kad si onoliko crvena?Glupost...
I mene - ne interesuju,nikom ih nisam dodelila i bas mi bude cudno da npr eto za to sto se Mili svidja jakna a ne treba joj neko dodeljuje -.
Jeste to njena stvar i ona je napisala ovde,kao i Tanja svoje misljenje(prohtev,zelju) i ja ne vidim da se za to dodeljuje -.
I meni puno toga ne odgovara u nekom postu ,mislim neke glupe price i nikad ne stavim minus,jednostavno pocnem da citam,ne odgovara mi i citam sledeci post.
Bjanka i ja to hocu da te pitam sta bi sa stanom?

Odoh do banke po ovom glupom kisovitom vremenu ali kolima,nesto mi se pesaka ne mili,taman cu i dete da pokupim da vidim kakav je danas bio i kolikoo je plakao?
Odoh
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 31/1/2013, 14:01

Maro, kod nas granulo sunce, sad ce i vama na jug da stigne sunny
Ja se nesto bas unervozila.... ne mogu da idem u park jer je sve blatnjavo, a deca poludese u kuci.... jos gore, mm danas radi ceo dan, ne ocekujem ga pre 19, a tad idem kod Cvrleta...
Cufto, bas sam se radovala tim sendvicima sreca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 14:11

Pa eto Maro trazim ga ali polako:) Resila sam da se useljavam na prolece,a ne po snegu i ledu:)
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 40
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 15:14

Mili hvala na sunny stiglo
Prolece najlepse g.doba za svaki pocetak...ma za sve je lepo prolece
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 31/1/2013, 17:16

NJEN DNEVNIK:
Večeras mi se muž ponašao čudno. Imali smo u planu da se nađemo kod novootvorenog restorana i odemo na večeru. Pre toga sam bila u šopingu sa kolegicama pa sam pretpostavila da je bio uznemiren jer sam malo kasnila, no nije ništa komentarisao. Tokom večere nije rekao ni reč. Jako sam se uplašila. Kad smo izašli iz restorana i krenuli prema autu povukla sam ga sa strane i upitala šta nije u redu. On je odgovorio "ništa".
Pitala sam ga jesam li ja kriva što je uznemiren,a on je odmahnuo glavom i rekao da nema veze sa mnom i da se ne brinem ni oko čega. Dok smo se vozili kući rekla sam mu da ga volim, a on se samo osmehnuo i nastavio da vozi. Nisam nikako mogla objasniti šta se događa i ne znam zašto nije rekao "I ja tebe".
Kad smo došli kući, bio me je strah više nego ikada, ignorisao me i ponašao se kao da ne želi da ima nikakve veze sa mnom. Samo je ćutao i piljio u TV. Činilo se da je odsutan s ovoga sveta i osećala sam se udaljeno od njega. Uz svu tu tišinu odlučila sam da odem na spavanje. Nakon 15 minuta mi se pridružio u krevetu. Za sex nije bio raspoložen. Samo je legao i zaspao. Zaplakala sam. Ne znam šta da radim. Čini mi se da je u mislima s nekom drugom. Moj život je propao!

NJEGOV DNEVNIK:
Zeza me motor pri paljenju. Ne razumem zašto.
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 17:21

:)) joj,ovakva sam ja u PMS, a ponekad i bez PMS-a:)
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 17:26

Ha,ha lepa prica cufta.
Ja se ne pronalazim u njoj ali zato mm mislim da da.Kad da njega drma pms na pocetku svakog meseca.
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 31/1/2013, 17:36

Milka - jedan komadić i tamo ste.
Rakija - jedna boca i na podu ste
Marihuana - jedan dim i nema gde te nema
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 31/1/2013, 17:59

Ona iz dnevnika ko ja, u 10 sekundi razvije film, posvadja se, razvede i pomiri lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 31/1/2013, 18:17

Di ste zene? Sta radite osim sto delite minusice i plusice? lol!
Odjednom imam sto pitanja za Cuftu kad procitah da je kardiolog. Laughing I ja se pronadjoh u njenom dnevniku. Wink zato mm odmah kaze tj podvikne da ne snimam film.
Oko nas svi bili bolesni i to dooobro, neki se patili sa temperaturom i po nedelju dana...uzas.
Miss, jel stigose Ruje?
Misu, zmajceku sunny

Ja danas obavila kontrolu kod endo. pojacala mi terapiju-siofor 3x850mg, kaze da sam spremna i da do juna konacno moramo znati sta cemo i gde cemo. E sad, mi resili da idemo u Austriju na konsultacije da vidimo sta ce nam oni reci, zakazani za 26.2. Sto Biksi kaze da vidimo sta Jevropa kaze. Sad imam ocemu da razmisljam. Eto...
Jeste gledali ovo http://www.youtube.com/watch?v=R-t_01h_6cE
cicsa80

Broj poruka : 2714
Godina : 36
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 31/1/2013, 18:24

Cicsa, sjajno, drzim fige iz sve snage za Jevropu radost
Znas da su Belgijanci najveci majstori za muski sterilitet, al su im cene No

Cufto, skoro sam to procitala za dnevnik, plakala sam od smeha yes

Mili, stisni Cvrleta i za mene smajli angel

Ljubim sve, izlezavam se, sve me nesto zigucka, ne secam se da mi je ranije tako bilo zbunjen Dokon mozak......

Ljubim
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 31/1/2013, 18:26

Devojke, sa zavrsimo sa " svadjom" izmedju mene i Tanje. Nema potrebe o tome da se razglaba dva dana, jer ne vidim da je vredno toga. Ali, takodje nema smisla da se bilo ko vredja,na bilo koji nacin, ne zbog pravila foruma, vec iz ciste kulture. To da li sam ja ovakva ili onakva, kao uostalom i bilo ko od nas, nije tema ni jednog podforuma ovde, trebalo bi da svako iznese svoje misljenje, nekom ce se svideti, nekom ne, ali boze moj. Svaka od nas ima nekog koga ovde ne simpatise, ali ne vidim razlog nerviranja zbog toga.

Ako se nekom ne svidja sta ili kako pisem, ne mora da cita, ni ja ne citam dosta toga ovde. Takodje , ne slazem se sa nekim misljenjima, ali ne sa osobama, niti bi mipalo na pamet da bilo kome bilo sta napisem o tome.

Tanji u svakom slucaju zelim sve najbolje, i ako jos nekoga nerviram, slobodno preskocite moje postove, mozete i minuse da mi date, mene to zaista ne nervira. Moji svi postovi su pisani u najboljoj nameri, nikome nisu odmogli, mozda su samo pomogli.

Pozdrav svima, sutra je petakkkkkkk !!!
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/1/2013, 18:46

Bakiša, grebucka, žigucka? Neka, neka! osmeh srce
Cicsa, nadam se da ćete uraditi nešto dobro po Jevropi. Samo napred, nema predaje! Mm mi napričao neke priče o lečenju steriliteta u Švajcarskoj, ne znam gde se to on informiše Rolling Eyes
Ćufto, lepo si me nasmejala, ali moj favorit je i dalje ona s kravatom i očima! lol!
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 19:07

Samo da prEjavim da sam kupila papigu. Mlad...obecava da ce biti kao Zule Mule...ehhhhh kako mi nedostaje.

I napisasmo 100 strana u jednom mesecu. Masala! I neka je sa srecom!

Sutra opsirnije. Ili kasnije ako se ne onesvestim. Milan i dalje jauce,jednolicno sa istim razmacima izmedju dva jauka... koknucu ga svega mi!
Ana je poblesavila. Tri dana u kuci. Samo trci oko stola i zove papigu. Inace zove se Pipi. Tako Ana rekla lol!
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 19:10

tako se i mojih 10 zvalo...uvek Pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))) Bravo za Anu!!!!
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 31/1/2013, 19:17

Bjanka ::tako se i mojih 10 zvalo...uvek Pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))) Bravo za Anu!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Izvini molim te, al ja crkoh od smeha. Pa sta si radila sa 10 papiga lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Ti si bas talicna papigama osmeh srce

Maus, bravo za Pipija Razz Fali vam Gudi Razz
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 19:24

Paaaaaaaa....moji su imali jednog i pre mog rodjenja....Pa onda kroz citavo detinjstvo,pubertet...Poslednja dva sam poklonila kad sam macu usvojila:) Presla sam na vece zivotinje....

Razlicite su im sudbine bile...Jednog mi je nana ubila stolicom za ljuljanje,er su moji bili na moru, a mi na zimovanju...a on jadnicko voleo da kljucka....a ona ga stara nje videla....preplakala sam zimovanje na Jelovoj Gori....Sto ga je bacila u djubre,sto ga nije sahranila u saksiji:)))

Jednog mi je brat pustio...da se malo igra,pa da se vrati...:)Naravno,niakda se nije vratio

A jednog sam cak ja pustila...Nisam mogla da uciim od njega,kljucao me je stalno,najvise po glavi:)))

Mislim:))

Ali svaki se zvao Pipi:)
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 31/1/2013, 19:32

Crna Bjanka, slatko me nasmeja...Ja ne volim ptice, a kao kucne ljubimce uvek sam imala pse. Ni mace ne volim nesto posebno, ne znam zasto... E sada, uvek su mi psi bili u dvoristu, ovo je sada prvi put da su u stanu, i tek sada vidim sta znaci kucni ljubimac. slim da cemo uvek imati jednog kucnog zlatnog retrivera, da se medjusobno maltretiramo. Ne mogu da zamislim dan bez kontakta sa mojim psima, i najteze mi je palo kada sam kod mojih bila bez njih.
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 31/1/2013, 19:34

stvarno si queen
Ja nisam nikad imala te sitne zivotinjice, imali smo akvarijum u kuci, ali je on zvanicno bio mog brata. I toliko sam plakala kad je jedna "specijalna" ribica uginula, da sam rekla nikad vise se necu vezati za te zivotinje sto kratko zive. Kaze mm da je za mene kornjaca, kad tako ponekad spomenem kad Baka vise ne bude bilo...
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 19:36

Ja sam za svakim plakala ko kisa...
I sada kada je Reu udario auto skratio mi se zivot..
ne smem ni da pomisljam na to šbb kbb...

A tek decu kad budem imala:))
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 31/1/2013, 19:38

je li rea ok, nadam se nista strasno?
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/1/2013, 19:40

Pa jos krajem novembra....Malo vrcka u jednu stranu,ali je prosla dobro...Tada sam mislila da je mrtva koliko je udario..

Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/1/2013, 20:00

Samo da mahnemo Tanja i ja, evo nas na kafi, pošto smo Mazuljka i Nemirka otpratile kod bake i deke. Izveštaj i dokazi stižu sutra, a sad samo da se zna da su oni anđeli jedni, u prirodi poš slađi nego na slikama. Ako je to uopšte moguće!
osmeh srce
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 31/1/2013, 20:07

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/365361/Lek-zabranjen-u-Francuskoj-prodaju-u-Srbiji

Devojke, sada sam ovo procitala, a posto znam da medju nama ima onih koje piju kontraceptive kao deo terapije, mozda nije losa informacija. Ne znam gde bih drugo postavila.
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 20:09

cicsa80 ::

Ja danas obavila kontrolu kod endo. pojacala mi terapiju-siofor 3x850mg, kaze da sam spremna i da do juna konacno moramo znati sta cemo i gde cemo. E sad, mi resili da idemo u Austriju na konsultacije da vidimo sta ce nam oni reci, zakazani za 26.2. Sto Biksi kaze da vidimo sta Jevropa kaze. Sad imam ocemu da razmisljam. Eto...
Jeste gledali ovo http://www.youtube.com/watch?v=R-t_01h_6cE

Drzim fige za 26. I samo napred, ja jako jako jako verujem trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
Odgledah vk...meni njega zao

bak ::
Ljubim sve, izlezavam se, sve me nesto zigucka, ne secam se da mi je ranije tako bilo zbunjen Dokon mozak......

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Bjanka ::tako se i mojih 10 zvalo...uvek Pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))) Bravo za Anu!!!!

sreca sreca sreca

bak ::

Maus, bravo za Pipija Razz Fali vam Gudi Razz

Ima u frizideru Very Happy po komata Very Happy

Bjanka ::...
Razlicite su im sudbine bile...Jednog mi je nana ubila stolicom za ljuljanje,er su moji bili na moru, a mi na zimovanju...a on jadnicko voleo da kljucka....a ona ga stara nje videla....preplakala sam zimovanje na Jelovoj Gori....Sto ga je bacila u djubre,sto ga nije sahranila u saksiji:)))

hahahahaha izvini bjanka ali ....jooooooj pa ona ga je spljoskala skroz

missile ::Samo da mahnemo Tanja i ja, evo nas na kafi, pošto smo Mazuljka i Nemirka otpratile kod bake i deke. Izveštaj i dokazi stižu sutra, a sad samo da se zna da su oni anđeli jedni, u prirodi poš slađi nego na slikama. Ako je to uopšte moguće!
osmeh srce

Uzivatjte u kafici torokuse jedne.

Ema, da si znala mog papigu Zuleta, promenila bi misljenje. Bio je legenda!
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: