Januarska jubilarna jutra

Strana 18 od 21 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya taj 30/1/2013, 19:28

Juce otvarac za flase, danas pola kile pite. Umesila mi mama da imamo za sutra Wink
Plus, citam Santaram, skoro 900 strana. Ubih samu sebe koliko mi je teska torba.
Sta cu kad obozavam da citam po busevima, a hranu od mame nikad ne odbijam Very Happy
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tanja83 taj 30/1/2013, 19:40

lilya ::Devojke, nemojte se srditi.

cufta :: I ja isto mislim - nemojte se svadjati.

Ja ovde ne vidim da se neko uopste svadjao,samo sam iznela SVOJE misljenje i to je to.
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 34
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 30/1/2013, 19:43

Divan dan Jutra!

Hvala vam puuuuno na pozitinim mislima, cestitkama mrvici i meni!

Et prosao super, sad cekamo!

Dve diiiiiivne devojke su me narocito danas obradovale i dirnule smajli angel

Ljubim bolesnu decu i njihove majke, ljubim trudnjace, zdravu decu i buduce trudnjace osmeh srce
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/1/2013, 19:56

Evo je Bak! Bravo kraljice, trudnice, rodjendanko.
U stvari si u pravu Tanja, niko se nije svadjao.
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 30/1/2013, 19:58

Veče cure !
Bak ,mila srećan ti rodjendan ,zelju ne treba da pisem ,znaš je !

dr mali pariz ::Đole, slušam na Dnevniku vest-explodirao auto...podmetnuta bomba...setim se tebe...posle one vesti,ni traga ni glasa od tebe.
Mila,jel imate neko rešenje?
ljubim te,i kao stari alkos,kad otvorim friz i vidim dunju,nasmejem se,setim se tebe...ljubim te!
E i ja sam ti eksplodirala ko taj auto lol!
Dunja .... likeit
Rešenje je tu ,roditelji nećemo biti ali srećni svakako hoćemo yes ,samo nam malo sveki kvari koncepciju ali i to će se u dogledno vreme rešiti !
Ljubi mi Zvezdice u vratić !

cufta ::
Parizu, kakva je to dunja u frižideru? U kojoj je vezi naša Djole sa njom?
Domaća dunja ,Ćufto ,domaća ,doooobra ....ona što kad je cimneš leči sve Very Happy

missile ::
Đole, dobro se ti nama vratila! osmeh srce

osmeh srce

maus ::

Djole mila saljem ti veliki zagrljaj i zovem kod mene u goste na dobro druzenje.
Druzićemo se letos ,garant .Ove godine sam propustila Drinu i tačno mi se odrazava na duševno zdravlje lol! lol! lol!
Mozda ti se i uselim negde u komšiluku .....MM i ja imamo veliku zelju da kupimo plac i pravimo brvnaru kraj Drine.
Ljubim!

BiKsi :) ::
djole39 ::Veče cure moje drage !Nemam ni šta da napišem ...dugo već trazim super lepak da zalepim krhotine svoje duše pa ako neka zna gde se kupuje nek mi javi ....
O mila moja drugarice, kako ova rečenica boli...Da te stisnem jako, najjače i da ti pošaljem pozitivne energije, koja dok stigne do tebe, nek se pretvori u taj super lepak! Ova naša borba, ovi naši životi, valjda će se jednom zvati drugačijim imenom nego pokušaji, nego rasparčana srca, nego krhotine duša... Koliko se samo umorimo od pokušavanja...Ljubim te i volim!
Grlim jako superlepkovasto pilence moje !

bak ::
Djolence moj, stiskam jaaaaaaako, da bar dva delica od 100 sastavim zagrljaj I ako te svako od dragih ljudi tako stisne i samo cuti, verijem da ces se sastaviti poljubac
Grlim,mislim i navijam !

lilya ::
Lepa nasa Djole, zagrljaj
Što vas sve voleeeeeeeeee Very Happy

Izgoreće mi baklava .....odohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!
usne
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 30/1/2013, 20:40

Bak, bravo ti ga mala wavecrowd ne moras nista da mi kupis za rodjendan ali ocekujem da me obradujes yes

Ja sam danas imala djake, lijepo li je raditi sa djecom, ozdravi covjek pored njih Very Happy
Kupila poklon, sjutra idem na zurkicu za 1 rodjendan kod jednog malog Maksima radost

Tanja, mi smo se danas na poslu sluzili lokumima iz Istanbula, direktor donio sa puta, malo je reci da su preukusni, cekamo slike da bar malo i mi prosetamo po Carigradu.

Turkish sada ima opet promotivne cijene iz Pg a vjerovatno i iz BG, ko moze dobro se isplati.
SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 30/1/2013, 21:24

Da se odjavim sa januarskih jutara..ili imamo još dan?
Nisam danima na ovim stranama,ne stižem...
Bakiša,ljubim te još jedared za sreććan rođendanko!
Ćufta,izvini,da Đolesku nije prekopirala tvoje pitanje,ne bih ga ni videla,ali...već ti je duša odgovorila.
Đolesku,dušo...nisam znala za konačnu odluku...samo poruku da nikako ne dozvoljavaš nikoom,posebno ne nj.majci da vam remeti mir.
mi smo o.k. ja.sam danas posebno malaksala i sa mučninama,al guram.m.m. je juče bio loše, no dobro,biće boljih dana. Deca su dobro,to je najbitnije.

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 30/1/2013, 21:25

ne stade mi završetak...
odoh da se komiram.
stisak cure!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 30/1/2013, 21:55

Dobro veče i laka noćca!

Tanja, toliko sam se ismejala, da nemaš pojma! queen I dalje se smejeeeem! Prosto preskoči emine postove, da je menjaš ne možeš u ovim godinama! lol! Ajde što pre slike da gledamo!

O Mala, nisam znala da ste ti i Velja smalaksali, je li nisu neki virusi, ne daj Bože?! Ljubi mi mačiće piliće, i štipni ih za guzice mekane koji put od mene!

Stisak cure!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20510
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/1/2013, 22:00

Djole lutko! Dunja...mmmmm...........
Sutra da se svi koji su bolesni, ili se oporavljaju probude potpuno zdravi!!!!!!!!!
Sutra, poslednjeg dana ovog meseca.
Odoh i ja da Sleep

Laku noć svima!
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/1/2013, 23:18

Ej, uspavane lepotice, Pariz, Ćufto, lepo sanjajte!
Đole, pa ti iščitala sve propušteno, svaka čast! Pišem s telefona, pa je živa muka stavljati smajliće, al šaljem ti veeeliki poljubac. I mm je u Nišu, tj u Niš, pa vas na jedan trošak ljubim oboje!
Tanja, dobrodošla kući! Jedva čekam da čitam izveštaj!
Lenka, Ana i Ana jesu li dobro večeras? Ljubim sve princeze! A Lucija? Pregurala boginje i spremna za rođendanko?
Ja čitav sat biram šta da obučem gore uz suknju, i poludeh. Pojma nemam. Jedino znam koje ću čizme. Lili pošla bez suknje, ja ću bez bluze.
Ajd laka vam noć i lepi snovi.
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 30/1/2013, 23:52

Vece cure
Kad ne stigoh pre,bar sad da vam pozelim laku noc Very Happy
Svaki dan neki gosti,ispadoh pravi bolesnik Razz
Tanja,super za dobar provod.Jedva cekam slike.Moja zaova ide u maju,nemoze da doceka
Sta nam je sa decicom?
Maus,kako je Anci,jer spala temperatura?
Dusa mala,bas se muci zagrljaj
Procitah i za Lenku,drugu nasu Anicu,kako je njima?
Zavladao neki virus i sve po deci c
Cufta,jer prolaze boginje kod Lucije?
Missile,bolje bez bluze,nego se pretrpavati lol!
Pronadjoh neki stih na internetu i bas me podseti na kutak,mene i vas

Zaboravih,Bak drago mi je da je sve proslo dobro na ET,dace Bog da se jos malo radujemo velikoj beti i trudnoci
Poz vas sve i jos jednom,LAKU NOC
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 06:51

Dobro jutro!
Ja od 4 jutros budna. Milan bukvalno jauce... sve ga boli, visoka T, kaslje..ma uzas. Ana je super. Od juce popodne nema visoku T. Sinoc je imala 37,5, u toku noci ne. Panklav radi svoje. Ne zali se da je svrbe usi a i ne pecka je nos vise. Zvala sam tatu da dodje sa placa da bude sa Anom danas a i da neguje zeta Very Happy
Ocistila sam kotao i pripremila potpalu. Tata samo da kresne sibicu. Rano je da lozim a i nije hladno. Danas cu ranije sa posla.
Sad pijuckam kafu i slusam Milana kako stenje.

Djole dusko moj, radujem se nasem druzenju pored Drine. I nasa zelja je da kupimo plac pored najlepse reke, ali tako su digli cene u poslednje 3-4 godine. Ods prosle godine smekam jednu vikendicu. I Natasa, Pedjina zena se zagrejala neverovatno, pa postoji sansona da je kupimo lapo-lapo. Znam coveka koji prodaje...taaak...videcemo.

Mala i ti i Velja bili bolesni. U Lo je uzas, prava epidemija. U vrticima spojili grupe, jako ih je malo.

Korpice odlican je ova tekst lol!

Miss duso, bar brus obuci, molim te, ak` ces ici bez bluze Wink

Tanja jasno i glasno lol! Poitaj sa slikama pliiiiz.

Biski odradjene sve analize lol! nema sta, kad ubacis u 5. samo picis. Strasno to volim Very Happy

Sa` cu ja i kaficu.

ljubav
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 06:54

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 06:56

Od danas specijalno navijanje za BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 31/1/2013, 07:37

Dobro juuutroooooo!
Maus, jadan Milan. Sa muškarcima nikada ne znaš koliko su ozbiljno bolesni, jer se ponašaju kao da su na samrti. Važno da nam je Ana dobro.
Ja krećem na odbranu jednog rada, ali prethodno idem da probudim bratovljevu devojku da čuva L.
Baaaaaaaak kako trudnoća?
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 31/1/2013, 07:39

Dje si Mima, sunny te grijalo! Laughing

Tanja, Tanja, zacrveneše me što si mi smeha pružila, mangupi jedni. Laughing

Što se tiče pravila Foruma, nema vredjanja ni po kojoj osnovi, nema priče o politici, ne ispravljamo pravopisne greške, sem ako nam baš bodu oči! lol!

E sad, ne može nam svaka cura ovde prirasti za srce, što je sasvim ok, rekla bih. Isto kao i u privatnom, stvarnom Laughing, životu. Zato sam i dala predlog da Tanja preskoči čitanje Eminih postova, jer joj ne prijaju, i podižu joj pritisak. Ne vidim šta tu ne valja, bolje i to, nego da nam se Kutak crveni od silnih minusa, i da posle administrator mora nekoga da opominje i daje mu žute kartone. Isto tako smatram i za sebe. Ako vas smaram koje čime, slobodno preskočite moje postove, umem ja da se rasplinem i bespotrebno često! Ako mi date minus, volela bih da vidim šta vam smeta, pa da probam da ispravim. A iako nećete da mi kažete šta vam smeta, opet dobro. Eto, sve rešismo. lol!

Odo da radim! Mah, mah!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
BiKsi :)

Broj poruka : 20510
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/1/2013, 08:38

cufta :: Dobro juuutroooooo!
Maus, jadan Milan. Sa muškarcima nikada ne znaš koliko su ozbiljno bolesni, jer se ponašaju kao da su na samrti. Važno da nam je Ana dobro.
Ja krećem na odbranu jednog rada, ali prethodno idem da probudim bratovljevu devojku da čuva L.
Baaaaaaaak kako trudnoća?

Da znas Cufto! Sad pricam mojoj sestri bliznakinji kako je jaukao od 4 jutros. Pa sedne, hukne-jaukne, cucne, zajauce, cikne, pisne, prevrne, okrene uz sve jauknjavu. Pitam ga :"Jel moguce da ti je toliko lose?" On (naravno uz kuknjavu):"Nemas pojma, smeta mi majica, boli me koza, kosti, misici, sve me kida. Glava rastura, muka mi je..."

Cufto, zivota ti, gde radis? bas se pitam. Vezano za bolnicu? Ajd odaj tajnu, placam Wink

BiKsi :) ::Dje si Mima, sunny te grijalo! Laughing

Tanja, Tanja, zacrveneše me što si mi smeha pružila, mangupi jedni. Laughing

Što se tiče pravila Foruma, nema vredjanja ni po kojoj osnovi, nema priče o politici, ne ispravljamo pravopisne greške, sem ako nam baš bodu oči! lol!

E sad, ne može nam svaka cura ovde prirasti za srce, što je sasvim ok, rekla bih. Isto kao i u privatnom, stvarnom Laughing, životu. Zato sam i dala predlog da Tanja preskoči čitanje Eminih postova, jer joj ne prijaju, i podižu joj pritisak. Ne vidim šta tu ne valja, bolje i to, nego da nam se Kutak crveni od silnih minusa, i da posle administrator mora nekoga da opominje i daje mu žute kartone. Isto tako smatram i za sebe. Ako vas smaram koje čime, slobodno preskočite moje postove, umem ja da se rasplinem i bespotrebno često! Ako mi date minus, volela bih da vidim šta vam smeta, pa da probam da ispravim. A iako nećete da mi kažete šta vam smeta, opet dobro. Eto, sve rešismo. lol!

Odo da radim! Mah, mah!

Dje si ti BiKsi i tebe sunny ogrijalo. Ko te zacrveni, sram ga bilo??? Ja klepam samo plusice lol!
Potpuno se slazem sa tobom, kao i uvek.

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/1/2013, 09:04

Dobro jutro!

Mišice, kakav je to virus kad odraslog čoveka tako slomi!!!! No Valjda ti muž još danas bude bolje! yes

Korpice, čuvaš li se ti virusa? Oprosti mi, ali ne stižem previše da šetam Kutkom ovih dana, kako si ti, jesi li se oporavila? cvet usne

Biksi, skakutavo pilence vedrog duha, ime moje poljubac

SVE do jedne poljubci
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 09:21

Jutro
Ako je do kuknjave i nespavanja i ja pola noci spavala nisam isto od muza.
Kao i Milan kuka,cice,okrene se i ima iste simptome samo sto nema temp.
Malocas kaze kako je meni tesko,kako li je deci ako se ovako osecaju No

Maus vazno je da je Ana bolje.Ljubim

Vreme uzasno,kisa lije,odvezla dete do vrtica i svakog dana ista pesma kuka i place dok ne zatvore vrata vrtica,cim se vrata zatvore on kao buba.

Rucak imam,kuca cista,ima nesto malo vesa za peglanje,to cu sad obaviti i pakujem torbe sutra i vikend pravac Skoplje.Ima da se nauzivam za sve pare.

Tanja i ja sa nestpljenjem cekam slike. ljubi momke

Djole stisak.

Mili kako su devojke?

Biksi-kiksi ljubim

Mis i tebi jedan ljubav

Cufto i tebi i Luciji po jedan ljubav

I Korpici ljubav

Mirka Cvrle je presladak,veliki momak,uzivaj kod tvojih.

Svim ostalim curama stisak i ljubav
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 09:23

Nina zaboravih tvoju decicu ljubav ljubav
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 31/1/2013, 09:27

I Tini i Bati i maloj mrvi ljubav

Sto se pin-ova tice ja imam 4-5 kartica i na nijednoj ne znam pin,sve ja to uredno i lepo upisem u tel,a s'obzirom da tel menjam cesto (citaj mm) on lepo obrise sve podatke iz tel i ne znam pin,ali zato na njegovoj znam,i zato je puna do maksimuma nekih 100 000 uvek ima na njoj No
Meni je zbog toga zao i zato ne zelim da pamtim svoje pinove,i njegovu koristim samo za benzin ponekad.
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 31/1/2013, 09:34

Jutro jutra!!!

Ustala rano, otisla po doznake i sada sam kod kuce uz nesic i kasljucavog baticu.
Nocas je bolje spavao...al od kad je oci otvorio jednako kenjkav ko juce.
Sigurno da je sindrom muskih..."mamaaaaa, nije mi doooooboooo, daj mi siiijuuuuuup!" a kada telefon zazvoni brzi je od mene da skoci i da se javi! :) sou.
Svejedno nije svoj...i vidno je bolestan. Tako da mu udovoljavam...lakse mi.

Prasim za Kak i brisem u kuhinju!

Ljubac za sve! :)

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 31/1/2013, 09:34

Drugari, samo da mahnem, danas sam pretrpana poslom Mad
Ako cujete da je bilo krvoprolica u PG, znajte da sam ja nekog ovdje boks u kanc.

Ljubim decicu i da sto prije ozdrave ljubav i sa njima i mame i tate.
SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 31/1/2013, 09:34

Misicina se vec ohladila, evo moje! lol!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009