KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jubilarna jutra

+33
Botox
Tinche
MARA
djole42
menora72
cicsa80
dragana76ns
anak
Orline
Mirjana
ninica2
saska1
senka
Simona
Gramatika
BiKsi :)
korpica
SladZana
MAAKKI
Milijana
cufta
Bjanka
nina :)
plavaptica
hany
JAmajka
dr mali pariz
lilya
Ema78
Tanja83
maus
KoMetaK
bak
37 posters

Strana 6 od 21 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od BiKsi :) 25/1/2013, 07:50

Dobar jutar.

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Kafa

Da ne kažete kako nikad ne kuvam kafu! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Simona 25/1/2013, 08:36

MarijaPG ::Simona, Vilenjak je medenjak yes

Hvala Marija :)

Bixi,
kafica je odlična, pošto si već udata to znači da stiže i dete. Šolje iz kojih pijemo su baš originalne sreca

Dobro jutro d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 08:38

BiKsi :) ::Dobar jutar.

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Kafa

Da ne kažete kako nikad ne kuvam kafu! lol!

Dobro jutro!

Zato i pada sneg Razz
Morala sam prvo da prokomentarisem BiKsinu kafenzi, sto jes jes, nikada ne kufa kafu Razz

OdoK da citam i pisem dok imam vremena.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 08:46

Senka CESTIIIIIIIIITAAAAAAAAAAAAM sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Kosta je prelepo ime i a ti si prelepa mama i zelim vam sve najlepse i najveselije sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Cufta odlicna reklama i jos bolja cekaonica lol! Super za Luciju, tako je i Ana, par boginjica 2,3 dana i gotovo.
Korpice posavetuj se sa nekim od dr. Neka tableta, evo i Marija je napisala sta je njm pio.
Biksaco moja, steta sto je Cole bio treca sinoc.
Hany a kod tebe muzic Sleep - opet steta.
Simona odlican tiker lol!
Mili takodje lol!
A to sa stranama...ko zna sta Happy petlja Wink Ma salim se. Kad ispunimo normu idemo od jedinice...pa dokleN stignemo.
U Lo sneg veje. Mokar, ne zadrzava se na putevima, bljuzgavica svuda. Danas pravim pancerote pa izvolite.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 25/1/2013, 08:48

[img]Januarska jubilarna jutra - Page 6 33xj440[/img]

a za ovo osnezno jutro i Viski. neke crne vesti od jutros.
"Zivot nema reprizu" - to stalno zaboravljamo. Zato ZIVEEEELIIIIIIIII. A gde je ona Mirjana?

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od SladZana 25/1/2013, 08:54

Dobro jutro drugari!

Cufto bzvz sto moras zestoko jutros v

Misice, eto me, teleportovacu se kao da si znala Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 09:03

Cufto sta je bilo?
Ajd Marija, bice ih za ceo puk vojske.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 25/1/2013, 09:10

Ne znam Maus, moje najbolje drugarice sestra izgleda da ima neki rak. mozda na kraju i ne bude. Ne treba unapred brinuti. Eto......
Kad pobegnemo zauvek svi na Mljet svega toga nece biti. Nista necemo znati, pa cemo i uzivati.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 09:16

cufta :: Ne znam Maus, moje najbolje drugarice sestra izgleda da ima neki rak. mozda na kraju i ne bude. Ne treba unapred brinuti. Eto......
Kad pobegnemo zauvek svi na Mljet svega toga nece biti. Nista necemo znati, pa cemo i uzivati.
Uf! Nadam se da ce konacna dijagnoza biti ok.
Zaboravih reci, postoji sansa da skoknem do Mljeta u februaru mesecu na par dana. Jos nije sigurno, ali nadam se da ce tako biti. Nikada nisam bila zimi na ostrvu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od cufta 25/1/2013, 09:18

Odlicno, i pocni pregovore oko kupovine kuce, ove godine sigurni dobijamo na LOTO. ne brini, more je more,divno i zimi i leti
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 09:25

cufta ::Odlicno, i pocni pregovore oko kupovine kuce, ove godine sigurni dobijamo na LOTO. ne brini, more je more,divno i zimi i leti
Pocecu, ne brini. Nego, svaki ali svaki put kada se vracamo kuci sa Mljeta mene obuzme takva tuga da ja ne mogu to da opisem.Otici iz onog raja je zaista tuga, tuga!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od lilya 25/1/2013, 10:00

Uh bre Cufta... Ja se nadam da ce sve biti OK.

Sto se Mljeta tice, Misice, ti pocni pregovore, ja cu igrati loto i da zavrsimo vise sa time Wink
Zima na moru je meni super. Sad kad smo se vracali iz Pirana, stvarno sto ti kazes, nega tuga te obuzme sto napustas more.

Simona, novi tiker likeit

Moram sad da radim. Zene sva vas d
Jos jednom vam hvala za u ime malog gazde za komplimente.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od KoMetaK 25/1/2013, 10:07

Dobro jutro brzinsko Very Happy
Cufto, uh, nadam se da ce ipak biti sve u re du sa setrom tvoje prijateljice. molitva
A vala Maus, redno je da kupis najzad tu kucu! Samo nam dajes lazna obecanja! Razz
Lily, od ponedeljka pijemo kafu! Osim, ako te tvoj Skadar ne omete Wink
Pari, nisam videla ranije tvoje pitanje Embarassed Ne znam kad cemo u vase krajeve, svaki vikend mi je organizovan do marta Rolling Eyes Verovatno kad ogreje sunce, ali dogovoricemo se. Very Happy
Eh, sad mozete da zamislite kako je meni, jos sam duhovno na Kubi. Rolling Eyes Zima, a ti se kupas i suncas. Uzivancija! NE volEm sneg! No
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od missile 25/1/2013, 10:16

Jutro, cure!!! Very Happy
Ala ste bile vredne, nekako iščitah, mada brzinski, oprostite ali ide vikend, pa ću biti bolji đak. lol!

maus ::
lilya ::Maus, da li si razmisljala da budes sportski komentator? Laughing
Ma neeeeeee!
Pevacica!

Mišice, bravo, carice! queen

senka ::16.01.2013. u 21:28 se rodio moj sin Kosta Very Happy

Carski rez je bio planiran za 17.01. ali je mali jarcic odlucio da bude "komandant parade" osmeh srce

Dobro sam podnela porodjaj i izasli smo vec 19.01. iz bolnice Wink

Polako se snalazimo i uhodavamo, a kad nadjemo malo vise vremena sledi opsirniji izvestaj!

Ljubimo vas nas dvoje as

BRAVO SENKA!!!! ŽIVEO NAM KOSTA 100 I VIŠE GODINA, ZDRAV, VESEO, SREĆAN, DA UVESELJAVA MAMU I TATU!! ljubav

Ovo mi je ipak vest dana!

Lili, medeno ti je tvoje tetkino zlato, ti to već dobro znaš!!! love

PETAK je, Bak, gde si da se radujemo zajedno! igra Jutros jedan kolega kaže - joj, na žalost već petak! affraid Ma ne, sreća da je NAJZAD petak! Laughing Propadoh ovih dana od posla, napravila sam neki sistem, sad ga uklapam u postojeću konstrukciju, i jutros podelih poslove i sedoh. Ali avaj! Mad Crying or Very sad Sačekao me spisak sa drugim brigama, pa opet sve isto, ceo dan spid! Mad Ali se i spremam za izbor u bolje plaćeno zvanje, pa ne smem da poludim. Za sada.

Devojke, SVE do jedne d Uživajte u ovom lepom danu, zima nam se opet vratila! bb
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od hany 25/1/2013, 10:37

maus ::Senka CESTIIIIIIIIITAAAAAAAAAAAAM sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Kosta je prelepo ime i a ti si prelepa mama i zelim vam sve najlepse i najveselije sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Cufta odlicna reklama i jos bolja cekaonica lol! Super za Luciju, tako je i Ana, par boginjica 2,3 dana i gotovo.
Korpice posavetuj se sa nekim od dr. Neka tableta, evo i Marija je napisala sta je njm pio.
Biksaco moja, steta sto je Cole bio treca sinoc.
Hany a kod tebe muzic Sleep - opet steta.
Simona odlican tiker lol!
Mili takodje lol!
A to sa stranama...ko zna sta Happy petlja Wink Ma salim se. Kad ispunimo normu idemo od jedinice...pa dokleN stignemo.
U Lo sneg veje. Mokar, ne zadrzava se na putevima, bljuzgavica svuda. Danas pravim pancerote pa izvolite.


dok sam ja legla on se probudio pa nije meni dao da spavam Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od JAmajka 25/1/2013, 11:32

Dobro jutro!
Čitam šta se sve desilo juče,jedva popamtih.

Senka,čestitam ti rođenje sina. c

Lilya,tvoj sestrić je medenjak..,želim ti jednog takvog bebirona.

Ćufto,baš mi je žao.Možda nije sve tako crno.

Korpice,želim ti brz oporavak.

Maus,zima na moru je diiivna,ali bura zna da bude neprijatna.Jedne zime sam bila na Braču,duvala je strašna bura..,prozori i vrata na kući su bili beli od morske soli..,kao ih je sneg zavejao.Meštani su očajavali,a meni(pošto sam to videla prvi put)je bilo baš romantično.Ranije sam skoro svake zima išla na festival mimoze u HN..,svaki put je bilo prelepo.Lepa, stara vremena.

Miss,vredna ženo,odmori malo.

Ja sam na poslu,zatrpana papirima..,sinoć je bilo baš lepo(sa kolegama i italijanima).
Meta ::Jamajko, vodite i mene, da vam prevodim! lol! lol! (mislim, mogu i da jedem, pijem i veselim se Wink )

Meta,ja bih te rado povela..,ne znam kako bi moj "jadni gazda"platio dva prevodioca. c


Curice, d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Ema78 25/1/2013, 11:35

Senka nek je sa srecom.... Da je malisa ziv i zdrav sto godina...
cvet

I kod mene pada snneg, ali je u roku u od pola sata iz kise presao u vejavicu, tako da pretpostavljam da ce se ipak zadrzati !!

Odoh da nesto sredim po kuci, sutra mi dolazi mm, konacno, nismo se videli skoro tri nedelje, a u nedelju se vracamo za Beograd, i mi i kuce, i jedva cekam.Jeste da sam kod mojih uzivala, ali... od ponedeljka pocinjem da radim... i to jedva cekam...pocelo je sve da me boli od izlezavanja.Mozda necu bas da preterujem sa pacijentima, ali svakako cu da sekretarisem.

Jedino sto me malo smara je pomisao da generalno sredjivanje stana... em nismo bili u BGD'u vise od mesec dana( jadno moje cvece) em su majstori bili i sredjivali taj hodnik... svejedno mi je da li cu da sredjujem sama ili cu naci pomoc, ali koliko god mi je stan minimalisticki sredjen, bice loma... a onda me u aprilu tek ceka zurka....a sada odoh da gledam ideje za kupatila i bebecu opremu.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od nina :) 25/1/2013, 12:37

dobro jutro
napisala dugacak post malopre i da se vratim na prethodnu stranu sejanka nisam kopirala i sve izbrisala bas sam poludela.
vidim da ste sinoc imali dobru diskusiju ko je sama ko sa muzom se vacario meni dosla vestica pa nema ni jedno ni drugo a i mm mi 3 smena tako da od njega nemam nikakve koristi jos dan dva.
kod nas sneg oko pola 9 poceo da pada sitan i pado 5 min ali sad duva neki slab vetar.kad god isplaniram da idem subotom za ns uvek bude neke padavine pa prebacimo za sledecu subotu tako vec mesec dana,zato kazem da jedva cekam mart da malo otopli i da nema snega da biu isli da prosetamo

cufta koliko pratim desavanja mirjana nam se odjavila prose nedelje jer je otisla za bosnu a tamo nema internet
kako kazem 7u zadnej vreme nemozes cuti nista lepo dali je neko umro,razboleo se ,cak i razveo to mi je sve postalo normalno u ovoj novoj godini retko sta cujem da je lepo da se neko zeni,udalje,trudnoce ,radjanje dece nego samo najgore.da komentarisem da nije zato sto je 13 zadnji br u ovoj godini neznam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od bak 25/1/2013, 13:39

Dan Jutra!

Senka, cestitam rodjenje sina, nek je ziv i zdrav 100 godina!

Lillya, mnogo ti je sladak taj sef parade srca
Cufta, ziveli cmoka
Marija, ima li kise?
Meta ljubav
Maus, vredna zeno, ima li neki exces ovih dana lol!
Missile, petak radost
Mirjana, javi nam se, sto te nema ovde osmeh srce
Pariz, jeste spavali Wink

Sta sam sve sigla od jutros Shocked
Ustala u 5 sati, popila kafu, krenula u NS, stala na pumpu suvo, izadjem sa pumpe, vejavica Shocked Ajd dobro.
Stigla u NS, bila na uz, aspiracija u ponedeljak radost pila kafu sa jednom diiiiivnom trudnjacom i jednom diiiiivnom uskoro trudnjacom smajli angel
Izogovarala sam vas za sve pare  b love

Posle se vozala nazad, pa na KC, Miljic mi pobegao za par minuta, asistentkinja sve ogledala, uzela telefon, pa ce mi se javiti. Ajd vazi Rolling Eyes Mada je mnoooogo fina i simpaticna, divna dr
Pa stigla na posao, evo sam vredna vec 2 sata yes

Inace me fraxi svrbi i dalje, ali me od clexana 10 puta manje svrbi, tako da idemo sa clexanom yes .

Inace sam dobila objasnjenje ,od jedne forumasice kojoj neizmerno verijem, da heparin svrbi kao i ujed komarca jer razredjuje krv, kao i ujed komarca yes pa mora da svrbi, nekoga manje, nekoga vise, nekad manje, nekad vise yes
Hvala za objasnjenje, mnogo mi je lakse u glavi cmoka

I tako....

Odoh da raduckam, opusteno osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Milijana 25/1/2013, 14:10

Dobar dan, ja tek sad stigoh,
Jutros smo Mima i ja spavale do 10:30, sad obe spavaju opet, a ja se isfenirala i namazala nokte, pa cu tako doterana da peglam lol!
Prvo da reknem, MIRA JE U BOSNI i zato je nema ovde. Znam samo da je Cvrle tamo dasa za medlju, al ona ce vec da pise kad se vrati Very Happy
Moram da cestitiam Luciji, otresla je boginje kao od sale, da ne kazem kao slinu lol! Ovo drugo kod Cufte, nadam se da ne budu lose vesti zagrljaj
Bak se ceska, al ja verujem da ce vredeti srca1
Ema, jos malko pa svojoj kuci i poslu as I ja brojim sitno, jos mesec dana i eto me posle 3 godine sreca
Misisca ce nam kaparisati kucu u februaru Wink a ja se spremam na more za prvi maj i Uskrs...tako smo resili, ako nas nesto ne poremeti do tada, ali ako se sve poklopi, ostajemo decetak dana radost
Neko se sinoc mazio, neko nije, mi smo se ganjali sa decom do posle ponoci Rolling Eyes Naspavale se u toku dana, pa su bile orne za igru, meni nije tesko palo jer sam dremnula popodne, al mm je bio mrtav Sleep ja ga saljem da spava, ostacu sama sa njima, al on ne moze, mora da gleda klizanje Shocked
Kod neka susnezica celog dana, tek da se ne moze napolje Mad Nama dosli prijatelji iz Nemacke, pa se dogovaramo, ili vecers ili sutra uvece na veceru radost
Ajd sad, stvarno moram da pegla

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od maus 25/1/2013, 14:23

Bak postoji sansona da ET bude bas za tvoj rodjus radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Sta sve uradi s`rane zore zeno lepa! Svaka cast! Znaci torokanje bilo za sve pare i to si stigla, torokuso jedna, neka neka.

Da, da zaboravih Lilynog sestrica Laughing Medic osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Sef parade, zna se lol!

Ideeeeeeeem ff Po Anu u vrtic pa kuci, pravimo pancerote.
Caoooooooooo ff ff ff ff ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od missile 25/1/2013, 14:26

BAK, navijamo u ponedeljak JAKO! igracice Da je zrela, lepa, da se lepo oplodi, i da joj se svidi kod mame, tj tebe! Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od ninica2 25/1/2013, 14:34

Dan dobar jutrima,evo ja malo ranije da se javnem lol!
Bak draga aspiracija u ponedeljak,superiska radost radost radost Imala si susret,bas mi je drago a mislim da znam koje buduca trudnica,jedna lepa zgodna,dobrodusna cica osmeh srce Ljubim vas obe i trudnjacu koju ne znam ali nema veze srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Idem sad da zavrsim rucak,pa da njamkim bas sam gladna Rolling Eyes
ff
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od plavaptica 25/1/2013, 14:44

Cufta nadam se da ce vesti ipak biti dobre Januarska jubilarna jutra - Page 6 38642
Cvrle glavni dasa u Bosni, nisam ni sumnjala king
Bak, srecno u ponedeljak Januarska jubilarna jutra - Page 6 216281
Maus pravi pancerote, mmmm...ide na Mljet mmmmmm....uzivancija Januarska jubilarna jutra - Page 6 725654
Kod nas nista novo, lose vreme pa izludesmo u kuci Mad
Zene drage Januarska jubilarna jutra - Page 6 692299
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Mirjana 25/1/2013, 14:51

Drage moje, mi smo na teritoriji Rasinskog okruga sreca
U BOsni je bilo suuuuuuper!
Ovde će biti još bolje!
Juče nam je izbio donji levi kec (zuba)!
Cvrčak se okreće, pokušava da puzi, stidi se Laughing , zavodi pogledom, jeo je teletinu i jagnjetinu, igrao se sa dedom non stop i produžio mu život, garant!
Nemam puno vremena za javljanje odavde, samo da vam kažem da vas sve volim i da nam nedostajete!
Bak, Mili, Ptičice, Ćufto i sve drage drugarice love d
Na slavi smo bili u šumadijskoj nošnji (kako i dolikuje sinu nevjeste srbijanke Laughing ) koju sam malo "apdejtovala" Laughing pa vam šaljem mog deliju da vidite kako je zgodan
Januarska jubilarna jutra - Page 6 P1200002

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jubilarna jutra - Page 6 Empty Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 21 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu