KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li "modirate" decu?

+22
BiKsi :)
Shizika
dacans
tuli
Orline
Mirjana
lilly13
era
cufta
penelope
Simona
Struzzo
Ema78
lilya
HappyGirl
Tanja83
nina :)
plavaptica
Milijana
MARA
Xena
nena beba
26 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 13:47

Shiz, bolje sundjere nego vatu, prošetepaš i samo menjaš kad podere. Pritom joj napravi ranflicu ispod samih kolena, da joj se ne povlače sundjeri sa kolena naviše, i pustiš je da se pentra do mile volje. Proizvodjaci ipak gledaju šta većina kuupuje, a ti ne spadaš u tu ketegoriju draga moja. Ti si ipak neko ko drugačije i lepše gleda na svet! Bar po onome što ovde prezentuješ!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 13:50

Inače, ja Arseniju po kući oblačim bodiće, trenerčice, šta mi padne pod ruke, a za napolje, šetnje, druženja i izlaske, e tad ga upicanim! :) Volim da je lepo obučen. Videćemo za kasnije, kad krene da puže, hoda i slično, tad ću biti krajnje praktična, pretpostavljam. Inače, kod nas i nema neki izbor dečije garderobe, onako šmekerske, al zato imamo divne prijateljice ( i sa Kutka) i šire, kao i kumove, koji nam uvek kupe neku super krpicu iz hm ili ca, pa ja to fino ukombinujem. Nadam se da ću u Grčkoj na leto uhvatiti tržni centar gde imaju ti dečiji butici, da mu kupim nekih slatkih stvarčica.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od Shizika 3/6/2014, 15:29

BiKsi :) :: Ti si ipak neko ko drugačije i lepše gleda na svet! Bar po onome što ovde prezentuješ!
Raspisa se ti, a mogla si ukratko reci da sam zahtjevna!  Razz  Zezam se, hvala na komplimentu.  love 
Simona, ovde se pretjeruje sa cvjetnim dezenima, a zimi ako ima nekih kao shtofova, ili su ustvari poliester, ili su basnoslovno skupi, shto nema smisla kad klinci tako brzo izrastu. Najpovoljnije shto pronadjem bude ili francusko ili talijansko, od "ekstavagantnije" odjece. A ovo svakodnevno je, shto reche Biksi, zbilja najbolje od H&M, oni imaju jeftin pamuk, i to organski (vesh i potkoshulje), nisam nigdje prochitala da im se nizvodno od fabrike gdje bojaju tekstil potrovalo lokalno stanovnishtvo. Iz Srbije mi sestra poslala par pamuchnih gacica koje imaju i pamuk oko izreza za noge pa sasvim mozhe da se pegla, na njima pishe MYPE, ne znam jel' cirilica. E one su vrhunske kvalitete, stvarno peri/deri.  as 
Za djechake malo kad primjetim neshto da bash odudara od ustaljenih fazona, stvarno ce mame i klinci sa Kutka morati lansirati neku nashu modu.  Very Happy 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od zoxa 4/6/2014, 10:27

Odlicna ideja za sundjer na koljenima!
Moja Nina ove godine poderala 10+ helanki, pantalona... Mala je stize posto i dalje puze, hoda samo kad joj se hoce.
Bas kupujemo u H&M ponekad u C&A, volimo Next i Zaru. Pokazale su mi se dobro obicne pamucne helanke iz Lidla, znaci njih jos nije poderala a imamo ih mozda malo vise od mjesec.
Ja i mm smo za prakticne stvari, sportske a za izlaske neka haljinica, baletanke ili duboke patike i pantalone na tregere...
Nina obozava suknje i haljine, sto vise roze i sa sjajem, da lici na princezu, maica mora biti sa slikom a suknjica je obavezna.

Sizo ja bih trazila u nekim sportskim radnjama, outdoor... Kad nadjes javi koja je, nama isto fali :)
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od bundevica 4/6/2014, 16:59

Shizika, ciciban pravi sandalice koje su zatvorene napred tako da prsti imaju zastitu, a koza je kako spolja, tako i unutra.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od Vecka 15/8/2014, 21:14

Ja sina mnogo volim da modiram. U ormaru vise imamo kosuljica i farmerki od trennerki i kajica. I on voli da je skockan, veruje da mu je preslo u naviku i kad se spremamo da idemo negde sam vadi kosulju iz ormarica... i dragoi je sto voli da je skockan, a ne kao njegov tata da mu je sve jedno sta ce nositi na sebi. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li "modirate" decu? - Page 3 Empty Re: Da li "modirate" decu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu