KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decije bolesti

+42
ragaco
Klarica
fight&faith
Niny
JocY
bak
zvoncica36
Vecka
BiKsi :)
dragmilk
HappyGirl
Anuska
Erata
Struzzo
fmala
zoxa
snedra
buby
tuli
Shizika
bobica83
Ema78
pudza
Mirjana
Marija86
nesalela
caci
Milijana
plavaptica
Orline
cici
bokica
agata
penelope
Sami
cufta
Tinche
MARA
lilymar
era
Simona
nena beba
46 posters

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Sami 1/2/2016, 14:15

Sprej ne mogu dobit, nemam recept a isti nam ne daju.
Upala je sanirana, gluhoca je jos prisutna, danas 11-ti dan, stanje je bolje, desno uho sam cesce kapala i puno bolje cuje (posto je govorio da na desno ne cuje ama bas nista, sad je drugacije, na lijevo slabije cuje dok na desno cuje i tiho kad se prica, zavisi kakav polozaj ima prema meni, ako je okrenut ili ako je desno uho do mene odlicno cuje ali kad je suprotnom smjeru slabo) mislim da ce kroz par dana da ce se lagano vratiti sve u normalu, #"mozda i prije nego stignemo do doce ORL#"Uz moju terapiju je poceo da kasljucka, da stvara sekret, koji uredno izbacuje.
Vrsimo teletu nosica svako vece pred spavanje iako sve uredno zna da izbaci.

Hvala Vam drage moje na savjetima, dobro su mi dosli, neke sam primjenila a biti dr u kuci nije mi struka , od kako sam postala mama cesto sam DR-Vise medicine Razz i uvijek nadem pravo rijesenje.
Hvala js jednom, javim se ja opet , nadam se u ljepsem izdanju igra
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Sami 8/2/2016, 21:03

Bili danas kod ORL
Timpanogram je nezadovoljavajuci desnoa/b dok je lijevi katastrofa b/c
Doca je iznenaden rezultatom, dao nam je terapiju i za 2 sedmice kontrola
Sirup za kasalj Fluimukan i toaleta nosa sa Quixx sprejem, vjezbice uobicajne.
Po meni da je stanje bolje nego sto nalaz kaze, ali postovati se mora videno, strah me
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od BiKsi :) 11/2/2016, 12:39

Bice to ok Sami,  al svakako ispostuj twrapiju.  Ljubim smekera!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Ema78 13/2/2016, 08:03

Sami, nadam se da ste uspeli da se izborite.
Vodila sam Petra kod ORL-a na kontrolu, zbog cevcica,i zakazano nam da za dva meseca ponovo dodjemo. Jedna se pomerila, mozda i ispadne, a druga stoji i ne mrda. Ako ne ispadnu same, moracemo da ih vadimo u anesteziji. Crying or Very sad

A da je pun slina jeste, ali nema temperature, i kao da mu ne smetaju....ma samo nek gura....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Sami 26/2/2016, 00:10

Bili na ponovnoj kontroli 22.02. stanje je bolje, tipanogram je obostrano A sto me tijesi dok je mjerilo sluha skoro pa isti, ja se uplasila , kaze doca to je bilo od upale, polako se vraca na svoje.
Neki govorni sluh mu se u potpunosti skoro pa vratio dok pozadinski je daleko od toga, on meni reagira na sve, mada sam primjetila kad radi TV-e i kad mu nesto kazem uvijek moram reci par puta kao da ne razumije, dok u tisini sve dobro cuje.
Terapiju smo ispostovali, reakcija na nju je krenula tek 2-3 dan (noc) kasalj, sline, sljam, uspjesno smo sve izbacili iz sebe.
Doca je zadovoljan, rekao da nastavimo sa Qvixom i nista vise, kontrola krajem marta -pocetkom aprila.

Ema, stvarno covjeku dogruha kad je dijete stalno bolesno i slinavo, ma vala i ja se borim sa tim od rodenja, pravo se bili opustili unazad godinu i pol kad ono opet, al haj preguracemo mi to, sve to spada u roditeljski staz.
Nadam se da je Petar do sad vec prizdravio..
Bixi, ljubim te u Arsu :*
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Ema78 26/2/2016, 07:37

Sami, i dalje je pun slina, onih zelenih odvratnih...ali, ne uzbudjujem se previse, sve dok nema temperature i dok mi kontrira.

A bice sve to u redu, vidces....prvo se pojedes ziva, pa onda se opustis, pa sve u krug... ko sto kazes, roditeljski staz !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od BiKsi :) 27/2/2016, 12:18

Dobro je Sami, do sledece kontrole ce on biti opet onaj stari!

A sto se tice prehlada, virusa i ostalog, jeste smor zaista, i bas iscrpljujuce i za njih i za nas. Meni je Arsa bio tri puta bolestan za mesec ipo dana. Dva puta pod visokom tem po vise dana, pa inhalacije, pa se osuo od antibiotika. Pa smo isli na kontrolu kod fizijatra, dobili smo cipele protivu ravnih stopala i vezbe, cipele danas stigle, preslatke su i odmah ih je prihvatio i ne skida ih! Jos imamo slinaca, al i to ce proci. Taman kad smo hteli malo na planinu, i imali lufta sto se tice dana i mm i ja, on sve dane praznika pod temp, i tako, sve u roditeljski staz. Oko nas su skoro sva deca bila pod ovim virusom visoke temp i upale grla, kaslja, cak i upale pluca. Vreme je grozno, u februaru do plus 24. Pa nema sanse da ostanu zdravi koliko god da ih cuvamo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Ema78 28/2/2016, 09:44

Meni se Petar juce probudio sa temperaturom 39, ispovracao sve zivo, prespavao dan i sad nista...jede kao zmaj, doduse kasice zbog povracanja, ali i da mu dam slaninu, jeo bi... to nam se jos nije desilo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decije bolesti - Page 13 Empty Re: Decije bolesti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu