KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deca i čitanje

+7
Struzzo
maus
Ema78
MARA
nena beba
Milijana
Simona
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Deca i čitanje - Page 2 Empty Re: Deca i čitanje

Počalji od JAmajka 24/1/2015, 01:47

Knjige su moja velika ljubav od najranijeg detinjstva.Tu ljubav sam prenela i na moju decu.Ja televiziju gledam retko i selektivno.I decu sam tako naučila.Moja deca ne sede ispred tv po ceo dan.Mi slobodno vreme provodimo napolju,ili se igramo,čitamo,pevamo,sviramo,crtamo,učimo da pišemo,slažemo pazle,kocke...Postoji mnogo stvari,koje decu interesuju,ali mnogim roditeljima je lakše da deca sede ispred tv,ili sa lap.u krilu. affraid
Čitamo bajke pre spavanja,a preko dana razne slikovnice i knige za decu.Učimo pesmice.Čika Jova Zmaj je Milin miljenik.Matija obožava Dobricu Erića.Upoznali smo ga na sajmu knjiga,slikali se sa njim.Ta slika stoji na "počasnom mestu"u njihovoj sobi.Mila pored kreveta drži "Riznicu,"moju,staru,uz koju je mene mama uspavljivala i ne želi da joj kupimo novu.Zanimaju ih i dečije enciklopedije,priroda i životinje.Satima ih listaju.razgledaju i komentarišu,traže da im čitamo.Posle ispitiju jedno drugo,šta su zapamtili,naučili.Imamo i knjigu"Države sveta"i ona je veoma popularna.Moja deca se takmiče ko će više naziva država da nauči..,tad nastane takva cika i radost.
Često odlazimo u knjižare,posećujemo sajmove i uživamo zajedno u kupovini.
Biblioteka je super ideja.Mi imamo baš puuuno knjiga i stalno kupujemo nove.Ali,biblioteka je posebna priča.I ja ću prvom prilikom učlaniti svoju decu.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deca i čitanje - Page 2 Empty Re: Deca i čitanje

Počalji od BiKsi :) 24/1/2015, 09:58

Mi jos nismo veliki za uspavljivanje uz price, al smo dobili za rodjus bas lepe price i bajke, jedva cekam kad cemo poceti da ih citamo. Za sada samo imamo one knjige mekanice i one sa tvrdim koricama, neke i koje imaju i muzicku pratnju, koje Arsa obozava. Narocito sa zivotinjama i sa vocem i povrcem, takve su mu omiljene.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu