Januarska jubilarna jutra

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jubilarna jutra

Počalji od JAmajka taj 21/1/2013, 12:36

cufta ::
Jamajka zeno, nije bre to vise za nase godine. Ili lumpovanje ili posao. To je moglo pre 20g.

yes yes ,ali šta ću kad volim lumperajke?

Lilya,SREĆNA VAM GODIŠNJICA!Želim vam da se uvek toliko volite i da se iz te veeelike ljubavi "desi"jedno,malo beba u kolicima ..,pa da uživate zajedno.
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 21/1/2013, 13:18

Lili, srećna vam godišnjica zajedničkog života! da ih proslavite još puno, puno, i da vam na neku skorašnju proslavu stigne u goste i roda
poljubac
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 21/1/2013, 13:38

BiKsi :) ::Možda Mirna, kad ide najava za glasanje, ona je ispred one jedinice koja označava titulu! lol! A ima i najbolje sise! lol!

o Biksi u sta ti gledas :)
hany

Broj poruka : 2016
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 21/1/2013, 13:39

Hvala devojke, red je da se malo pocasti kada su ovakve stvari u pitanju Very Happy
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 21/1/2013, 13:40

lilya ::Hvala devojke, red je da se malo pocasti kada su ovakve stvari u pitanju Very Happy

cestitam
hany

Broj poruka : 2016
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 21/1/2013, 13:44

Pozz svima...meni danas nije dan, ali nije bio ni juce, ali proci ce, naidje to tako ponekad...Jedino me nervira ovo pretoplo vreme, meni ne prija, boli me glava...Za mene zima treba da bude zima, a leto leto, i po mogicstvu izmedju prolece i jesen. Slucajno sam jutros citala Politiku, moj tata je redovno cita, i naletim na clanak o Beogradu iz cetrdesetih... , i doslovce pise " hrana se prevozila sankama preko zaledjenog Dunava"... Ja se ne secam kada sam poslednji put videla zaledjen potok.... A da mi fali sneg, onaj suvi, sa temperaturama oko nule, fali mi... obicno kada puno napada, mm i ja obucemo skijaska odela, skupi se drustvo, pa izadjemo napolje da se grudvamo, jurcamo i sl, naravno sa sve psima...bude nas "odraslih" oko 7-8, i svako imam bar jednog psa, neki i vise, odemo na jedno poljance gde ne smetamo nikome i uzivancija... prosle godine mm nije mogao zbog operacije kolena, ali sam ja uzivala...

Sto se tice tog placa koji Pari pominje, negde sam citala da su u pitanju strahovi kod dece, koji se negde oko 6. meseca javljaju. Neka beba ima strah od odvajanja od majke , a neka od mraka...A sada kako se sa tim izboriti, ne znam... znam da je moja majka jedva prezivela mene i sestru bas zbog nocnog plakanja...sve i svasta su nam radili, da bi na kraju prestalo samo od sebe....moji,koji su obrazovani ljudi, intelektualci i protivnici svih vrsta cini i madjija, mene su vodili kod neke babe da mi gata... eto, koliko je mama bila ocajna....posto na mene nije delovalo ( moz misliti), sestrin plac su prihvatili kao nuzno i prolazno zlo...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 21/1/2013, 14:19

Jutro
Pari mila znam kako ti je ja se sa jednim cudom vec skoro 4 g raspravljam,naravno nocu jer je danju super decak.
Kod nas paracet pomogne za 3 h dobrog sna i onda opet urlanje za ne znam sta.
Sad kad ima skoro 4 g umem da puknem i viknem pa sta ti sad hvali?On ustane i kaze veliko mi kure lol! ,pa dal da pucam od smeha ili placa ne znam,samo znam da je posle napunjene 3 g postao mnogo bolje.
M brat je svima dusu kidao,mama je lupala glavom o zid,nosili po gatare,po doktorima i uvek sve ok,i dan danas je prgav i ljut.
Svi su mi govorili da jako tesko odgajati decake posto su prgaviji i jeste tako,s tim sto je Vuk dvogodisnji sisavac ali mnogo dobro spava,ne probudi se za sisu skoro nikad,lepo jede ali je opet prgav i ljut danju.Bolje danju nego nocu.
Napolju vreme pravo prolecno,celo prepodne smo napolju,Vuk skako u baricama s patikama i sav je prljav,odo da ih glancam pa na spavanje.
ljubic svim curama
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 21/1/2013, 14:19

Lilya srecna godisnjica,nek ih bude jos puno ai da vec sledecu slavite sa jednim malim bicem.
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 21/1/2013, 15:14

MARA ::kaze veliko mi kure lol!

Hahahaha, imamo i mi ovakve situacije. Budi se i kuka "maaamaaa, boji me pisa. pojasla pisaaaa". MM i ja umremo od smeha. Ali mi ga bude zao...pa moram da mu odmaknem gacice da ga ne zulja dok se ne spusti! Katastrofa...od malena mora da im se udovoljava oko pise, njegovog velicanstva... lol!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6396
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 21/1/2013, 15:41

hahaha, pisa Very Happy
moj prle obozava da 'luftira surdila'
lol!
tad se skroz raspeci i u stanju je da se smeska i cuti dokle god se luftira
naravno redovno me i popisa lol!
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 31
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 21/1/2013, 15:41

dr mali pariz ::..evo skeoz je pospan,i ha ga uspavam i spustim u krevetac...nije ni dva minuta prošlo,explorer se izvrnuo na stomak,izdigao na ruke,i isteažuje po krevecu vrteći se u krug. e,sad je noge izbacio kroz rešetke,pa je u nemogućnosti da menja mesto...ne znam,pitaću,videću.

Ovo kao da sam ja napisala za Anu A resenje nemam, a ni objasnjenje Rolling Eyes
Korpice, videh jos nocas za operaciju, neka sve prodje glatko
Lilya srecna godisnjica, svidja mi se ova torta, mljac
Ana i ja se upravo vratile iz duge setnje, bas divan dan danas, ko prolece
Zene sve vas
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 21/1/2013, 15:44

dr mali pariz ::Hvala Rode na savetu-već su se džorali za krevet. Kad plače zbog zuba-obe ruke su ustima ili vija naše...gladan nije,flajka uvek kraj njega. lepo jede..stolice uredne,sve sem sna uredno-a odatle i taj fucking plač...evo skeoz je pospan,i ha ga uspavam i spustim u krevetac...nije ni dva minuta prošlo,explorer se izvrnuo na stomak,izdigao na ruke,i isteažuje po krevecu vrteći se u krug. e,sad je noge izbacio kroz rešetke,pa je u nemogućnosti da menja mesto...ne znam,pitaću,videću.
Sad bas mi je zao sto se muci, misic mali....
vi imate sad 6 meseci, da nije ipak skok u razvoju sa sest meseci
u skokovima znaju da se promene za 180 stepeni
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 21/1/2013, 15:45

moj je nesto ovih dana bas miran a ja ocekujem neki haos, ceka nas taj skok s tri meseca Laughing
pripremam se polako za vrisku, plac, stalno sikenje u prazno....
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/1/2013, 18:38

E kakvi bre skokovi, strahovi, zubi i sl.... mani je muka da vise nalazim uzroke u njihovim ponasanjima, jer tek kad mislim da sam blizu, oni okrenu u drugu stranu... dete je jednostavno takvo ili nije i tacka. Sto Ivonu ne bole zubi, nema strahove, nema skok u razvoju i sl... sto nije moja Lenka imala te probleme...nisu jer su takva deca. Lenka je isto imala plac od 6-og meseca, al malo se zaplace, ja je uzmem i ona anstavi da spava, a ovo kad vratim, ona trazi jos... kod nas je sad situacija mnogo bolja od kako ne sisa i dalje mislim da je dojenje tesko sr...
A ovo sto Biksi prica, ja se 100 % slazem!
Lili, srecna godisnjica i da sto pre zavrsite taj Skadar love
Korpice, mislim na tebe....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 21/1/2013, 19:11

ja ne mislim da je dojenje tesko s. Mili, niti mislim da su skokovi,zubi glupost... a to sto neka deca to ne osete, a druga da, pa to je valjda normalno, nismo svi isti.... moje dete je imalo kao po knjizi svaki skok i ako malo procitas o njima videces da su 'simptomi' skoka veoma razliciti i siroki, te ga i deca ne dozive iste, ali fizioloski gledano oni fakat postoje.... kao i nervoza zbog izbijanja zuba.... msm ne kontam bas te stavove "dete je takvo" .... vise mislim da deca kroz plac komuniciraju s nama i pokusavaju da nam kazu sta im fali.... ne verujem da placu jer ne znaju sta bi drugo....
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 21/1/2013, 19:23

Ja isto mislim da dojenje nije sranje vec po MENI nesto najlepse na svetu.U trenutku kad sam prestala da dojim Viktora bila sam jako nesrecna,tuzna,besna....zato i dan danas dojim Vuka koji uziva da sisa.
I mog Viktora je sve kao po knjizi snalazilo,od grceva do skokova,zubica i td.
Tino nasmeja me,znaci i kod vas ista situacija,kod nas je mozda zato sto se i posle otvaranja jedna strana ponovo zalepila i kad se podigne bude haos,jos on pojede po ne znam koliko kikirikija,badema,oraha,pistaca...to mu je omiljena hrana i oces nocu muke,zato mm kad ustane za posao sve sto mu je na oku pokupi i sakrije lol! .
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 21/1/2013, 21:18

koliko kasnim za vama od subote uvece od 45 strane sam se morala vratiti da sve iscitam .ja sam skroz zaboravila da pozelim zelju u ponoc jer sam za veliko cudo legla oko 11 a inace uvek posle ponoci nekad i 1 docekam ovde,ali sam ujutru pozelela zelju i nadam se da ce mi je ispuniti.nemogu verovati koliko ste otkucali za noc pre bogojavjanja cak 7 strana ali maus m ije najveca krajica bila i verujem da jebila i njena ispunjena zelja te noci odma.kad sam citala sta ti se jede odma mi je palo na pamet jedna mala bebica jer u zadnje vreme si mi nesto sumljiva uvek neku zelju imas a takve su trudnice.
plava ptico daj tu dijetu da 3 kg za nedelju dana skines ja bi slavila i 1 kg jer posle vto nikako da izgubim nego dobijam.ali kad gledam kod mog brata na vagi da sam izgubila 4 kg u zadnjih godinu dana ali po meni nije tacno jer vidim kako mi stomak raste i kako mi je nesto tesno
korpice ikod mene se 11 godina za redom odrzava plivanje za krst ja sam isla 4-5 puta ali ove godine mi se nije islo jer je bilo ladno i klizavo i bojala se dam ise deca ne okliznu i upadnu u vodu jer vole da budemo na samoj ivici da vidimo sta se desava.kodnas je momam po 3 put zaredom pobedio i po propozicijama nemoze vise da ucestvuje a dosad je vec bilo isto dali jos 2 takmicara nemogu vise.u zadnje 3 g pliva cak i jedna devojka koja se profesionalno bavi plivanjem .ove i prosle godine su imali srece nije bilo jako hladno a preprosle godine su morali seci led da bi mogli plivati i stos kad su svi stali na ploton gde su trebali da startuju propo pod njihovom tezinom i ko se snaso prvi kreno je a nek icekali da ponovo krenu jer je bilo nepravedno pocetak starta ali popovi nisu dali da ponovo krenu
devojke koje ste slvili juce slavu da cestitiam sa malim zakasnjenjem svima koji su slavili
biksi verujes da je meni falilo da se mucim sa decom a ne da budemo sami jer i dalje vodim najmanje 50 posto zivota kao sto sam imala bez dece 5 g i uvek mm i ja kazem oda nam je jos to bilo falilo ali nismo tipovi koji vole da se provode po kaficima i izlascima nocnim.znamo i mi da odemo negde da se opustimo ali to pretezno radimo u dnevno vreme a ak oi idem onegde uvece to je pretezno sa decom i i tad smo skroz opusteni.veruj da znam njih par sto mi zavide sto zivim tako opusteno i dalje i sto mi je sve do kosova ravnosto se slabo nerviram oko svega jedino oko dece se iznerviram a za ostal oboli me uvo.cak njih par su mi rekli da bi se menjale sa mnom a i one nerade ko i ja ali nikako nemogu da se organizuju u zivotu.
lili srecna ti godisnjica braka veruj da ja uvek racunam dan kad sam se preselila kod mm a ne kad sam se vencala za njega
citala sam vas skoro zadnja sat ipo vremena pored ovih mojih zvrkova i usput slusala i gledala preljubnike.sad izgleda da necu vise da kasnim za vama i desavanjima
nina :)

Broj poruka : 5024
Godina : 42
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 21/1/2013, 21:21

Cekaj da vidim sta se desilo u medjuvremenu.
Lili slavi godisnjicu opaaaaa, imamo i tortu! Hvala Lili.
Ema, i ja volim zimu i sve to sto si napisala.
Tinche, vi ste u kompletu sou!
Ja crkla danas od posla, Lucija je super!
cufta

Broj poruka : 5391
Godina : 49
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 21/1/2013, 21:45

Drustvo legla sam posle rucka i sad ustala v nocas cu sama da se dopisujem Very Happy

Juce sam snimila Talenat pa cu sad da gledam natenane.

Lili srecna godisnjica cvet

Saljem ljubav za mame i nestasnu decicu
SladZana

Broj poruka : 2752
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/1/2013, 22:03

Bojana, citala sam, bas kao i ti, u prvoj trudnoci sve te stvari, ali ja sam tip koji vise veruje praksi nego teoriji, a na osnovu svoje (koja je prilicno duza od tvoje po pitanju dece) opet kazem da su sve to same gluposti. Kad se nadjes u situaciji kao Pari i ja, mozes da probas jedno, drugo, trece sto ces opet pokupiti iz necijeg iskustva i, ako ne pomogne (kao sto meni nije pomoglo) mozes da cekas da prodje i da ti to bude jedina nada. Moje resenje je bilo adaptirano mleko, i da je ona htela da ga pije ranije, jos tad bi nasi problemi bili reseni. Eto, ja iz tog razloga (i meni nekih licnih koji su ovde manje vazni), kazem da je dojenje sranje i ne mislim da polemisem na tu temu. Ja jednostavno nisam taj tip, nije mi nista znacilo ni kad sam dojila ni kad nisam... ravna linija... nismo svi isti.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 21/1/2013, 22:40

Ja hoću da me Milijana usvoji, majke mi!

Hany, a ti kao ne voliš da vidiš dobre sise, ajde, nemoj me zezati! lol!

Odo da se prevrnem, danas još više gostiju bi nego juče! I bi lepo!

Sada, spavanjac!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21544
Godina : 37
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 21/1/2013, 22:48

Vece Jutra!

Danas akcija ceo dan, trci na uz, sve je ok yes trk na slavu, trk sa slave, uf

Sutra u nove radne pobede

Ljubim vas i zelim vam da svi vise spavate, pa i mali drekavci osmeh srce
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 21/1/2013, 22:49

Milijana ::Bojana, citala sam, bas kao i ti, u prvoj trudnoci sve te stvari, ali ja sam tip koji vise veruje praksi nego teoriji, a na osnovu svoje (koja je prilicno duza od tvoje po pitanju dece) opet kazem da su sve to same gluposti. Kad se nadjes u situaciji kao Pari i ja, mozes da probas jedno, drugo, trece sto ces opet pokupiti iz necijeg iskustva i, ako ne pomogne (kao sto meni nije pomoglo) mozes da cekas da prodje i da ti to bude jedina nada. Moje resenje je bilo adaptirano mleko, i da je ona htela da ga pije ranije, jos tad bi nasi problemi bili reseni. Eto, ja iz tog razloga (i meni nekih licnih koji su ovde manje vazni), kazem da je dojenje sranje i ne mislim da polemisem na tu temu. Ja jednostavno nisam taj tip, nije mi nista znacilo ni kad sam dojila ni kad nisam... ravna linija... nismo svi isti.
pa mili, kakvo citanje, msm, i ja pricam onako kako je kod mene u praksi, ispade po ovome da samo citam a nemam gde da primenim procitano?
ovo u zagradi tek ne kontam, msm, sta si ovim htela reci, ja neiskusna, ti iskusna, ja neiskusna pa ne znam sta je glupost... msm, ako je do iskustva samo, evo Mara ga ima, pa delimo stavove....
ili mozda da se usudim da dam savet koji nece biti sra*e kada rodim drugo, trece, cetvrto? lol!
a ne kontam ni pricu o ad i dojenju, ok nisi uzivala, cinilo te nesrecnom, ok.... mene ne cini nesrecnom, uzivam.... kolko sam uspela da pohvatam i Pariz je uzivala...
ili opet to zavisi od iskustva, pa kad ga budem imala ko ti, shvaticu da je i to glupost?

i ja kao i svi ostali sam zelela samo pomoci svojim savetom
ti si dosla i napisala kako su to sve sr.
ok za tebe, al mozda za pariz nisu, otkud to znas....

uglavnom, odoh sada da spavam, savete vise necu deliti, jer ne znam nista....

Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 21/1/2013, 22:55

Sto se dojenja tice, i ja mislim da je to dar,nikako s.... Ja jesam malo gadljiva i picajzla po pitanju mnogih stvari u zivotu, pa se malo dojenja i pribojavam, ali posto znam koliko je to zdravo, ima da stisnem zube i da dojim dok treba. Naravno, ne treba preterivati, zgadi mi se zivot kada vidim da neke zene doje svoju decu do dve tri godine, ali smatram da dojenje do nekih 9 meseci ili godinu dana nikako ne treba zanemariti. Moja mama nije imala nesto mleka, kao ni sestra, ali sam ja resila da pokusam sve, samo da dojim bebca do 6. meseca makar. Makar morala da idem kod baba gatara.... Very Happy
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 21/1/2013, 23:04

Milijana, bas zato sto nismo svi isti, trba prihvatiti i to da je Bojanino iskustvo dragoceno. Takodje, mislim da je bilo malo netakticno porediti duzinu necijeg majcinskog staza i iskustva... neko moze da bude i majka puku vojske, pa da ne zna nista o deci, zar ne... Takodje,i kao neko ko cita strucnu literaturu, i ko je ceo zivot medj lekarima raznih specijalnosti, odgovorno tvrdim da majcino mleko nema zamenu. Jedno je kada majka nema mogucnosti da doji dete, pa je adaptirano jedini preostali izbor, ali, birati izmedju prirodnog i vestackog, zar treba uopste razmatrati tu opciju.

Nemoj da se ljutis, ali zaista mislim da si bila malo gruba prema Bojani!
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: