KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 28/3/2013, 10:32

Klarice čestitamo zelim ti skolsku i laku trudnocu!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/3/2013, 23:06

Sad kad sam videla vekijeve slikice Maksima, razmisljam i ja o tom profi studijskom slikanju da li se neko susretao sa tim da li ima iskustva,
Gledala sam upravo na internetu otprilike 150 min fotografisanja izadje tu oko 100 eur
Zanima me da li neko ima iskustva sa tim slik . ?
Ljybim trudnice, mame, tete i decicu osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 29/3/2013, 23:22

Klarice, divna muzika! Uzivaj u trudnoci!
Noja, znam ja nekog ko radi to studijsko slikanje, saljem na pp. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacans 30/3/2013, 07:23

Trudnice ljubim vas sve od reda usne
Bulevar NS izvin sad sam tek malo proskitala ovom temom..pa evo da odgovori tebi tvoja novosadjanka...ja sam obe trudnoce zavrsila CR...Vodio mi prof Vejnovic..i za Minu sam morala da idem na CR jer je bila karlicna prezentacija..on i je na poslednjem pregledu zakazao prijem u betaniju22.7 a CR za 23..morala se proci ta komisija i odraditi jos neki pregledi za CR..mene je 22. stvarno na UZ pregleala neka druga dr da vidi da li je karlicno..odradili anesteziologa i to je to..sutra dan tigla Mina...a onda sa Andrejem ista prica potpuno..samo 17 meseci kasnije..legla 22.12 a porodila se 23.12..tu je indikacija za CR bio blizina dva porodjaja...e sad ja ne znam kako izgleda kad drugi vode trudnocu, meni je Vejnovic sve zavrsavao..msm nisam isla na te komisije za CR..ali znam da je moja koleginica koja je bila kod Budakova i Novakovke morala dobiti taj papir od ortopeda, fizijatra..za kicmu..ili papr od oftalmologa da zbog velike dioptrije ne mozes na prirodni porodjaj i ona je to nosila na komisiju za CR jedno mesec dana pre termina..to je sve kod mene bilo 2010 i 2011..ne znam da li se sad nesto promenilo..mislim da nije i da moras imati dokaz zasto na CR..a sad da li ces ici na komisiju ili ces direktno u Betaniju pa tamo predati papire tog dana na prijemu nemam ojma, verovatno u dogovoru sa svojim lekarom...ajd ljubim vas tako lepe i napredne..i drzim fige a sve i na dalje ide glatko..a tvoja dg Diskus hernije je sigurno dovoljna za odluku o CR usne usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 30/3/2013, 12:11

Evo i mene, da vam mahnem, pa da idem da se spremam, danas idemo na kontrolu, da vidimo koliko smo dugacki i teski... Very Happy

Ne znam kako je u NS, ali meni je dr trazio potvrdu da mi je kicma ok, i ja sam to zavrsila za 5 min.Doduse, odnela sam stari snimak, jer nemam novi, ali dali su mi savet, napisali potvrdu i pozeleli sve najlepse. Sa papirologijom u toku trudnoce nisam iimala problema. Sada moram da vidim za potvrdu za hepB, ali pretpostavljam da ni to nece bti problem.

Ljubim vas sve,i javljam se veceras sa izvestajem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 30/3/2013, 19:37

Hvala Daco puno . Probaću da nabavim taj izveštaj od fizijatra a idem i krajem sledećeg meseca kod hematologa pa ću i nju pitati da mi i ona nešto napiše na osnovu tromboembolije koju sam imala . Iskreno ja bih više volela da idem na prirodni porođaj ali se bojim da kičmu ne zeznem još više i šta sam onda uradila tako da mi je CR sigurnija varijanta . Znači opet komisija ne možeš pobeći od njih Laughing Laughing Laughing gledaću da što pre završim te papire da se posle ne cimam .

Ljubac za sve trudnice i mame usne
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 31/3/2013, 00:35

Klarice sjajan nick Wink Uživaj u trudnoći lol!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 31/3/2013, 10:55

Evo mene sa jednim pitanjem... u 20. nedelji mi je grlic 2.4 cm... kakvi su vasi i kakvi su bili tada... dr. kaze da je na donjoj granici normale, ali da je zatvoren, nije tunerliziran, pa jos nista ne poduzimamo... Kakva je kod vas (bila) situVacija???
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 31/3/2013, 11:38

Ninche, mislim da je to individualno, sve zavisi koliki je grlic bio pre trudnoce. Ako nema tunela ni kotrakcija, bice da je normalno.Ono sto mozes da uradisje da leskaris, tj da mirujes...

Meni je od pocetka trudnoce oko 4.5 cm...ali zaista mislim da to nista ne znaci.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 31/3/2013, 12:44

Ninche, meni je dr.objasnila da ispod 2,5cm mora strogo mirovanje, lezanje, da ne dizes nista, ne cucis, da stavljas utrogestan. raspitaj se,...dobro je da zatvoren ali mozes malo da se primiris i da odmaras za svaki slucaj.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 31/3/2013, 12:45

Emice, cekamo tvoj izvestaj od sinoc Very Happy
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 31/3/2013, 12:53

Ima li neka od vas da joj nije ni muka ni nista u trudnoci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 31/3/2013, 16:41

Samo da ljubnem sve lepe trudnice, posebno moju Zuki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 21831
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 31/3/2013, 16:50

Ja sam jedva cekala da prodje trudnoca i sve trudnicke mucnine, gorusice, ziganja...gvirkanje u gace i ostale brige.....a sada bih sve ponovooooooo!!!!!!:-)

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 31/3/2013, 16:52

Da nije carskog reza i dojenja princeze, i msm da sam dobila ciklus, ja bih pravac opet ns vto....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 31/3/2013, 17:48

Ja zaboravila da napisem ovde uzvestaj, ovi sinusi mi opsno remete koncentraciju... Mad

Bili smo na pregledu, sve je u redu, onaj fokus na srcu kao da se povlaci, a na levom bubregu stoji malo nakupljanje mokrace. Bebac je tezak oko 1200grama i jos uvek se nije okrenuo glavicom na dole, ali koliko se rita i mrda, izaci ce on meni na usi...To nakupljanje mokrace me uopste ne brine, jer sam skapirala da je ovaj moj dr bas bas detaljan, i ima dobar uz, pa vidi i ono sto "ne treba" da vidi.Svaki put sve gleda,nema ono obicni i experstki pregled. POnjemu, sve je u ocekivanim granicama, i trebalo bi da tako i ostane.

Sledeca kontrola je za mesec dana, do tada nista posebno, sto vise tenosti, sto vise setnje i eto...

Dao mi je preporuku da odmah odem do dz, jer po njemu vezbe za trudnice treba da krenu od sedmog meseca, ne od osmog, i da vidim sta se to dogadja. I meni je bilo cudno kada mi je sestra u dz rekla da dodjem u maju, a ja 15. maja ulazim u deveti mesec...Tako da cu sutra ici da se ponovo raspitam...

Sto se tice trudnickih simptoma, ja sam u pocetku samo spavala, a sem toga se nista nije desavalo. Tek od 9. nedelje su mi krenule mucnine, malo kasnije glavobolje, pa se sve to smirilo, a na scenu je stupilo budjenje nocu i rano ujstajanje, oko 4-5 h...

Sada, sem povremenog bola u predelu zucne kese, i lakog zamaranja, nemam neke posebne tegobe. OK, bebac se rita, mrda, li ne bih to nazvala tegobom...


Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 31/3/2013, 21:20

ja ništa nisam zapamtila, jedino da kod svih ide sve ok (pu,pu, pu) a to je i najbitnije

što nećete da se slikate, hajde da vas malo vidimo https://kutak.forumotion.com/t2146p150-stomaeiai

trudnice drage ljubimo vas ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 31/3/2013, 21:41

Jao Lilly otvaraj dnevnik, vidi ti tu lepoticu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 196545Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 21831
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 1/4/2013, 13:10

Lily, love love love , sve lepša od lepše sličice likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/4/2013, 11:26

Devojke, imam jedno pitanje... kada su se vase bebe postvile u pravilan polozaj za porodjaj?
Moj Petar je jos uvek okrenut karlicno, ponekad cak i koso, i dr se oko toga nije nesto previse uzbudjivao. Nisam ni ja, dok drugarce nisu pocele da me zapitkuju i da mi pricaju kako je do sada vec trebalp da se okrene.
Znam da ako se ne okrene, predstoji mi CR, ne bezim od toga, i to mi je ok, samo sam radoznala. Meni je najbitnije da bebac bude zdrav, nacin porodjaja mi nije btan, mada bih volela da bude vaginalno..
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 3/4/2013, 11:42

IMA vremena da se okrene evo moja najbolja drugarica je sad u 32 i sad joj se mala okrenula ne brini kazu da je dobro uzimati lampu onu rucnu sorry neznam kako se zove na srpskom :-)
I svetliti od glave bebine u pravac Dole
Bebe su radoznale pa kao prate to

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 3/4/2013, 11:44

ja onda treba da svijetlim obrnuto, prema gore Very Happy... ova se zakucala glavom dole i ne mrda... :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/4/2013, 12:11

Ninche to je dobro sto je tako okrenuta odmah kako treba, msm bebi najvise odgovara takav polozaj glava dole, mi smo se isto okrenuli na dole.oko 30 pa do kraja bili a isto bili najvise bocno, za sad je karlicno kod nas Very Happy ja sam cula da je dobro kasnije setati kao kuca cetvoronoske na kontu lampe Very Happy
Ja gledam da odspavam sad kad mi Andrea spava tako odmaram zbog niskosti i osetim bebu uveliko , nekad i blage kontrajcije ...
Trudnaje sve vas ljubakamo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/4/2013, 12:42

Cula sam i ja to za lampu, kao i za vezbe, i plniram da se bavim vezbama, lampa mi je nesto Laughing Ali, vise me izludjuje sto svi od trudnoce prave patologiju...i to tesku...nit meni nesto fali, nit bebi, planiram da i tako ostane, a svi mi nesto jaucu i kukumavce, kao da ce u najmanju ruku neko da me muci i kao da sam bolesna od neizlecive bolesti... v
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 3/4/2013, 12:49

Jutro devojke Laughing ja sam se sada probudila celu noć nisam spavala , ubi me nesanica a malac se igrao celu noć , zamenilo dete noć za dan i već mi neda da spavam jaojjj nadrljala sam Laughing
I moj bebac je okrenut karlično , prošli put kada smo bili na UZ bio je postavljen kako treba glavicom na dole a sada opet tera po svome tako da Ema ne brineš, nisi jedina valjda će se za dva meseca namestiti naši bebani u normalan položaj .

Odoh da nešto radim ljubim vas sve
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu