KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+72
lenabeograd
caci
nena beba
Akijeva
Jejaaa
red
dacans
agata
LaFolie
missile
krol
OKacica
dacca
Shizika
SannI-AlL
Nensy85
anak
Dacaa
Smoki
penelope
Tinche
bak
hany
Botox
dr mali pariz
menora72
noja
Orline
cici
dra00
malaplava
heart84
MAAKKI
cicsa80
shenon
ivi
tuli
veki1
Struzzo
rada78
*AIDA*
dragana76ns
korpica
lilly13
Mirjana
seka 35
BiKsi :)
jagodica
zoxa
Niny
medolino
Vuchica
Simona
lilya
Mali Princ
maki79
Jelica
KoMetaK
ninica2
nina :)
gaga.ristic1
plavaptica
ananana
saska1
mijaki
Ema78
MIRKA85
fight&faith
stefi :*
bulevarka
Gramatika
Marija86
76 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 4/2/2013, 11:45

Vec stuca? :O Ja stucanje osecam od 8.meseca, mozda ranije nisam prepoznaavala da je to to. Saamo uzivaj, tek 21.nedelja, jos je mala beba da bi je tako intenzivno osecala.
I meni je vreme proletelo...najduza su mi bila prva tri meseca, i ovaj deveti Very Happy
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 4/2/2013, 12:03

Ćao devojke evo i mene Laughing ovih dana više pratim naše buduće trudnice i navijam da nas bude što više ali svratih i vas da obiđem .
Uhvatio me živac u leđima pa izbegavam puno da sedim , zeza me ova moja diskus hernia jaoj to mi je najveći problem a stomak samo raste , kg se nižu i vrše mi pritisak na leđa , no izdržaću nekako moram sve za bebu .
Ema mislim na vas i držim fige da sve bude u redu i da se više ne nerviraš molitva c
Mala plava lepe vesti , još malo i ti ćeš ugledati svoje čedo d
Medolino nam leži , stomak joj otežao i čeka CR pretpostavljam da ćemo je čuti tek posle porođaja . Javiće nam se sa svojim fudbalerima beba beba
Ja idem sutra na UZ jedva čekam da vidim bebana onda sam nekako mirnija . Počeo je i on da se vrpolji po stomaku ali osetim ga tek u večernjim satima kada legnem preko dana slabo . Mora da ga mrzi da se prevrće Very Happy ili je meni posteljica sa prednje strane pa ublažava njegove pokrete . No videću sutra sve .
Gaga srećno u četvrtak radost
Dra i Grama igracice

Pozdrav za sve trudnice
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/2/2013, 12:09

Nisam sigurna da li je to stucanje, ali povremeno osecam to nesto... Pokrete osecam od sredine 4 meseca, i lepo se razlikuju od peristaltike creva, i od ovog treceg osecaja...Ima dana kada je bebac bas miram, a ima dana kada me toliko sutira da me boli. A to stucanje je bas cudno, ne umem da opisem, ali osecam to vec neke dve nedelje, povremeno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 4/2/2013, 12:26

Trudnice, srećno na pregledima, navijam za jake i napredne bebe! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 512172

Naročito navijam za vas koje ćete se uskoro upoznati lično sa svojim čedima! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 32796

Ja se nešto sve teže nameštam za spavanje, malo osećam i nelagodnost u stomaku... Možda je beba rešila da se okrene, pošto su mu još uvek nožice okrenute na dole.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 12:38

Ema78 ::Ja je trebalo jutros da idem do ortopeda, da vidim sta cu sa kicmom da radim, tj da li je moje stanje kontraindikacija za epidural, i da li bolove mogu da ublazim...ali, sinoc smo kupali pse, pa se to malo oteglo, pa jutros mazenje, sa medvedima, jer kada ih okupamo dlaka im je ogromna, i jednostavno od ortopeda nista...
Znači Ema, prevrnuh se od smeha! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Ja ne pamtim da sam se ovako ismejala, i hvala ti zbog toga! Ne znam da li ti pročitaš ono što napišeš, stvarno ne znam, al kakve veze ima što je psima dlaka ogromna kad ih okupate sa odlaskom kod ortopeda?!

Ko pita za Medolino, negde pročitah da je ona u bolnici, čeka porodjaj 8.2. ako sam dobro zapamtila!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/2/2013, 12:54

Ema78 ::Nisam sigurna da li je to stucanje, ali povremeno osecam to nesto... Pokrete osecam od sredine 4 meseca, i lepo se razlikuju od peristaltike creva, i od ovog treceg osecaja...Ima dana kada je bebac bas miram, a ima dana kada me toliko sutira da me boli. A to stucanje je bas cudno, ne umem da opisem, ali osecam to vec neke dve nedelje, povremeno...
mislim da to sto osecas nije stucanje
bar ne znam da tako rano pocinje
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 4/2/2013, 12:55

Drage moje trudnaje,Medolino je za sada ok,kuci je lezi i odmara,sve je boli jel su bebci krupni.Malo sam se zbrkala sa datumima uglavnom 8mog ide u Betaniju ako ne krenu bebci ranije. I nece sacekace oni vreme Danas ide na ctg i pisacu vam izvestaj.Sve vas ljubi i pozdravlja nasa Medena osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 4/2/2013, 12:57

Poljupci za Medolina i bebe!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 4/2/2013, 13:00

BiKsi :) ::
Ema78 ::Ja je trebalo jutros da idem do ortopeda, da vidim sta cu sa kicmom da radim, tj da li je moje stanje kontraindikacija za epidural, i da li bolove mogu da ublazim...ali, sinoc smo kupali pse, pa se to malo oteglo, pa jutros mazenje, sa medvedima, jer kada ih okupamo dlaka im je ogromna, i jednostavno od ortopeda nista...
Znači Ema, prevrnuh se od smeha! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Ja ne pamtim da sam se ovako ismejala, i hvala ti zbog toga! Ne znam da li ti pročitaš ono što napišeš, stvarno ne znam, al kakve veze ima što je psima dlaka ogromna kad ih okupate sa odlaskom kod ortopeda?!

Ko pita za Medolino, negde pročitah da je ona u bolnici, čeka porodjaj 8.2. ako sam dobro zapamtila!

Verovatno je htela da kaze da se uspavala lol! lol! lol! lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 13:04

Ali posle samo 15 minuta na jutrima je napisala da ode kod ortopeda?! Jbt, osećam se ponekad kao da je ovo začarani forum! lol! I da me neko namerno šalta! lol! Mada se ja i dalje smejem. Ema, nemoj pogrešno da me shvatiš, al konfuzna si za medalju! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/2/2013, 13:13

E Biksi, Biksi... Laughing
Kada okupamo pse, imaju neverovatno meku i rastesitu dlaku, koja se posle par dana vrati u normalu... Za mazenje dusu dalo, a i samo tada im je dpusteno da udju u nas krevet...cim izadju napolje gotovo je, nema vise pentranja...I kako da odem do ortopeda, i da propustim mazenje, nema sanse? Ne kupamo ih tako cesto, pa samim tim i to mazenje u krevetu nije cesto...A i zavrsili smo oko pola dva sa cetkanjem, tako da mi je ustajanje tesko palo.
A i trudnice ne zakazuju, tako da imam fore da odem do ortopeda u toku nedlje...samo je stos sto moram da budem tako u malo pre devet.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 13:23

Ma pretpostavila sam ja da je tako što u pitanju, al ti kad ga napišeš, pa ne objasniš, zvuči sasvim suprotno! No, nema veze. Mene si oraspoložila.

Ajde, mani se kerova, pali kod ortopeda!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/2/2013, 13:27

Biksi ne saltam te, jednostavno ustanem, skuvam kafu, vidim sta ima taj dan od obaveza i pogledam forum...ako mi neko otkaze nesto u toku dana, pa mogu kasnije da izadjem iz stana, ili da uopste ne izlazim, jednostavno u trenutku promenim sve, jer pre podne radim od kuce. Jutros se namestilo tako, da dok sam se zezala po forumu, par obaveza je otkazano, i odlucila sam da ne mrdam nigde, jer ionako nisam ustala na vreme, kasno sam legla,mazila sam se sa psima, i napor mi je da se lomatam po gradskom prevozu ako bas ne moram...gledam da spojim vise obaveza zaredom.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 13:30

Ema, ma relax sestro! Samo nek je neke dinamike!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/2/2013, 13:33

To je zato sto mi je podeljena paznja izmedju vise stvari...a sto se tice kerova, jednostavno ne mogu da im odlim... da ih kojim slucajem znas, potpuno bi me razumela, jer jedna od njih ima neverovatno mekanu dlaku, potpuno netipicnu za retrivera... kao one decije igracke...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ninica2 4/2/2013, 19:38

Evo mene opet trudnaje moje sa izvestajem od Medolina osmeh srce
Danas je bila na CTG u dz pa su je poslali u Betaniju jer je donji beban skroz dole,tamo su joj uradili opet CTG i dobro je vratili su je kuci. Citiracu vam poruku od nje za vas :Malo je donji decak nemiran i pravi zurku,glava mu je skroz dole ali je sve u redu.Oboje su nemirni i skacu zato imam bolove.U slucaju krvarenja i jacih bolova da se vratim,do tada strogo mirovanje a u sredu opet CTG i u petak prijem.Pozdravi mi sve na forumu,saljemo poljupce moji pravi nemirni i nestasni vrtiguzi i njihova mama koja ih mazi i moji da je slusaju i ostanu sto duze u stomaku srca srca srca



Eto izvestaja a ja ljubim moju medenu i vrtiguze koji ce da sacekaju vreme svoje yes osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 4/2/2013, 20:09

Medicu moj uskoro upoznavanje lol! bebe bebe Odmaraj jos malo,a uskoro ce biti prava zurka igra d d d Jedva cekam!Sad si vec uveliko u devetom.Vreme je za radovanje v Puno mi je pozdravi Ninice2 ff vv
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 4/2/2013, 20:45

Bulevarko :) pazi ti tvoja ledja trebace ti Wink koristi svaku priliku da odmaras i cekamo izvestaj sa uz... to je najlepsi deo ovih trudnickih strana smajli angel

Medo drzimo palceve da sve prodje lagano...izdrzi jos malko... mada mogli su do sad i da poradjaju, ipak su to blizanci... ali stoji i to da svaki dan u maminom stomaku znaci... ljubimo nase drugare

Ema, Grama, Biksi,Ninice, Maki, Dacca,... ljubav

Bojana kako se lepo gledite osmeh srce
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 4/2/2013, 23:24

Kada god odem na kontrolu, toliko se oduševim gledajući bebu, da sasvim zaboravim da se požalim dr da mi srce radi ubrzano. Puls mi nikada nije ispod 80, a kada mi je sestra poslednji put na kontroli merila pritisak i puls bio je 120! Međutim, dr je već imala neku intervenciju u sali i nisam mogla da se vratim kod nje da je pitam šta misli o tome.
Šta mislite vi?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 5/2/2013, 00:03

120 jeste malo mnogo Rolling Eyes , ali inace je u trudnoci normalno da bude snizen pritisak i ubrzan puls, meni je tako bilo sve vreme.
Ema meni su isto prsti na rukama trneli, a pred kraj trudnoce jedan kaziprst nisam uopste osecala. Kada sam se pozalila dr, ona mi rece da je to sve ok, cirkulacija se usmerava na bebu. Posle porodjaja se sve vratilo u normalu. I da, i ja sam stucanje jako rano osetila i cesto se javljalo yes
Ninice pozdravi nam Medu ff
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 5/2/2013, 00:08

Meni pritisak nije snižen. Obično je oko 117/ 75, što je više od mog normalnog pritiska kada nisam trudna. Pre trudnoće mi je pritisak najčešće bivao oko 100/60 i tada se dobro osećam. Kada pada gornji ispod 90, tek tada mi smeta.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 5/2/2013, 00:45

grama To je malo nizi, srce pumpa za dvoje nebrini, mora da napumpa,
i moj je non stop oko 100 ...
Medic uskoro upoznavanje sa deckonjama
Malaplava cmokic
Ninice jedva cekam tvoj izvestaj !

Trudnjace ljubac
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 5/2/2013, 07:06

03.02.2013. tri nedelje prije termina stigla je Teodora....mala Palcica od 2500 gr i 48 cm ali potpuno zdrava i prava.....dobro nam dosla kceri moja,andjele moj....
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 20130204163424
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 5/2/2013, 07:18

krol ::03.02.2013. tri nedelje prije termina stigla je Teodora....mala Palcica od 2500 gr i 48 cm ali potpuno zdrava i prava.....dobro nam dosla kceri moja,andjele moj....
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 20130204163424

uffffff lepotica srce srce srce
neka vam je ziva i zdrava g g g

trudnjacheeee d

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 5/2/2013, 09:01

krol ::03.02.2013. tri nedelje prije termina stigla je Teodora....mala Palcica od 2500 gr i 48 cm ali potpuno zdrava i prava.....dobro nam dosla kceri moja,andjele moj....

Bosancice nasa :) dobro nam dosla... osmeh srce ljubav

malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu