Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK taj 28/12/2012, 02:30

Bjanka, pa ti si stvarno macketina ipo! sestro slatka nemam reči

Zene, u novoj vam zelim ovako nesto!

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 28/12/2012, 08:16

Dobro jutro,
Ko bi rekao, opet ja prva Shocked
Sve me boli, svaka kost, definitivno sam prestarela za zabave Shocked Nisam vise u formi No A bilo je lepooooo..... prvo, moram sebe da pohvalim jer su i mene svi sinoc hvalili. Kazu nikad bolje nisam izgledala... iskreno, ne znam kako, akd nikad manje nisam spavala Rolling Eyes Onda su me smestili za glavni sto, sa direktorima Shocked i svecano me obavestili da jedva cekaju da se vratim Very Happy Ostatak veceri sam se smejala kako odavno nisam, igrala i pevala i dosla kuci u 01:30. Eto, pregrmeh to, a danas vec novo slavlje radost U to ime, izvolte za svaku od vas

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 28/12/2012, 08:59

Dobro jutro!

Mili da i ovde cestitam Lenki 2. rodjendan i pozelim sve najlepse. Citam da si ludovala sinoc lol! Ako, ako tako i treba. Svi se raduju tvom povratku na posao Very Happy Posluzenje je divno. Ja vec navalila, vi zene poItajte dok jos ima.

Bak, mila, ljubim te da sto pre ozdravis. Evo raspusta jeeeeeeeeeeeeeeeeee radost radost radost radost radost radost

korpica ::
Ja nemam proslavu u firmi,kolektiv ide u subotu u,ajde da nazovem,kafanu.Ocekujem lud provod i naravno idem sreca

To korpice, uzivaj i lep provod ti zelim igra

lilya ::Samo da vam mahnem. Mislim da sam dobila neki stomacni virus ili tako nesto nocas. Pola noci nisam spavala, provela sam ih u kupatilu, a mm na putu.
.

Draga, kako si jutros?Jes gadan taj stomacni virus. Zahvaljujuci njemu Laughing pre 13 godina(bice u januaru) sam ostavila cigarete.

Biksi mila kakva solja, kakav poklon!!! Stvarno originalno, divno, bravo za malenu Arianu g g g g g g Frka na poslu...jbg ali, izborices se sa tim, ti si bre zena zmaj!

Bjanka, a ja se pitam ko je ova cica maca Very Happy Vidim novi avatar, nema vise one slatke male devojcice. `Si bre zeno mladolika i lepa lol! A maca je bas slatka.

Plava ptico okicena jelka, a Anci uziva, sve sljasti i sjaji. Njene srece... osmeh srce

Meta kakav vk sreca

Cufta jel veceras provod?

U Lo pada kisa, bas je smorno. Sve je sivo, svuda bare i blato...Jedva cekam leto Very Happy
Idem da pristavim kaficu.
usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 28/12/2012, 09:01

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 28/12/2012, 09:28

Evo ja gustiram tu kaficu sto je Maus spremila, i razmisljam da skocim na bajs,da se razmrdam...Danas radim neke ikebane, i radujem se... Obozavam cvece!!!

Hvala Meta,Maus...Ja sam jedna slatka buca, ali sredicu i te kilograme, pa cu onda stvarno biti maca...

Razmisljam danas da uplatim loto:),kupim bingo.i jos po nesto:))

Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 40
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 28/12/2012, 10:03

Jutro!

Mili, tvojoj Lenki, preslatkoj princezici, želim srećan drugi rođendančić!!! osmeh srce

Mišice, Fala na kafici!!! usne

Lili, kako je danas? Rolling Eyes cvet

Bak, zagrljaj

Meta, živa ti nama bila i, naraFski, trudna ostala!!!! radost

Korpice, Lepo se provedi u subotu!!! igra Very Happy

SVE cure, redom usne i d i srce
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 28/12/2012, 10:07

Bjanka ::http://img27.imageshack.us/img27/9111/54083547430002260754610.jpg

evo jos jedne slatke slicice
HAHA! Bjanka, sad videh ovo, fenomenalno!!!!! usne
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 28/12/2012, 10:22

Dobro jutro drustvo, ja jutros gustiram caj kod mame, pa cu da skoknem do posla, stize nam ZIMA1 danas.

Lenki zelim srecan rodjendancic pokloni

Posluzenje je izvrsno, ne znam sta prije, kafa ili kolaci?
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 28/12/2012, 10:27

Lenki srecan rodjendancic! love
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/12/2012, 10:46

Dobro jutro sreca

Hvala na pitanju, dobro sam. Juce skoro nista nisam jela da bi izdrazala na poslu sad vec grickam neki djevrek i OK mi je. Izbacila sam i Siofor i vitamine dok me ovo ne prodje da malko oladim od lekova.
Vako:
Mili, da vam je Lenka zdrava i vesela i samo da bude onakva kakva jeste, a to je pametna, radoznala, vesela, nasmejana, ma jedna precakana devojcica ljubav
Bak, cvet da sto pre ozdravis.
Meta, jel bese u nedelju kreces? Deder smoci jednom goozu i za mene, molim te. Lepo da se odmoris i osolis yes
Korpice, ajd samo se ti provodi, ako i treba.
Biksi, superiska poklon. Ja se inace lozim na solje kao luda i sto ih vise imam to bih jos neku da uvrstim u svoju kolekciju. Vazno je samo da su sto blesavije Very Happy
Bjanka, ti si bre neka zena od ideja vidim ja. Daj negde na pdf Blablabla okaci neke od tvojih kreacija da malko uzivamo u tvom radu. E da, ja loto obavezno uplacujem za NG, mislim da je izvlacenja u ponedeljak.
Cufta, kako je bilo juce na maskendbalu?
Pticice, i ti da kacis slike jelke, Ane...
E Maus, konacno da neko kaze da jedva ceka da dodje leto. Konacno.

nego da vam kazem, juce krenem ja na posao, obujem cizme, obucem kaput i krenem. Izadjem iz stana i kad sam krenula da zakljucavam skapiram da nisam obuhla suknju v
Mozgala koju cu i na kraju nisam ni jednu obukla. Jutros zaboravim da obujem carape pa sam usput kupovala neke pa ih ovde u kancu obukla v
Ja potpisujem da nisam normalna.
Inace mi rezultati briseva jos uvek nisu stigli. Trebalo juce, ali kao danas ce, a ja kao na zeravici Rolling Eyes

Odo sad da nesto radim pa se kuckamo kasnije.

lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gramatika taj 28/12/2012, 11:00

Pozdrav, devojke!

Mili, srećan rođendan tvojoj Lenki!
Gramatika

Broj poruka : 4085
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 28/12/2012, 11:11

Lilya  b  b bez suknje,je li? obradovale bi ti se kolege? I ja se bas pitam,jesam li propustila tvoje rezulatate?
Stavicu ovih dana neku slicicu ikebana,mada su mi skoro sve ostale u Bg,u lap-u...ali posto polovinom januara idem po ostatak stvari,i selim se za Bg ,u stan koji cu tek da iznajmim, onda cu imati vise slicica....
Vec mi je muka,da malo mracnem,od odlaska u stan gde smo ziveli,ne znam kako cu....No...sve to ide u rok sluzbe...
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/12/2012, 11:16

Bjanka ::Lilya  b  b bez suknje,je li? obradovale bi ti se kolege? I ja se bas pitam,jesam li propustila tvoje rezulatate?
Stavicu ovih dana neku slicicu ikebana,mada su mi skoro sve ostale u Bg,u lap-u...ali posto polovinom januara idem po ostatak stvari,i selim se za Bg ,u stan koji cu tek da iznajmim, onda cu imati vise slicica....
Vec mi je muka,da malo mracnem,od odlaska u stan gde smo ziveli,ne znam kako cu....No...sve to ide u rok sluzbe...

Bjanka, ako ti se ne ide, a ti posalji nekog, npr drugaricu ili tako nekog.
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 28/12/2012, 11:22

Dan jutra!

Lenki strecan rodjendancic, da nam je uvek ovako vesela, nemirna, pametna, poslusna i zdrava!

Bjanka, ja ne prokomentarisah da si stvarno cica maca yes

Maus, i ovde kisa, i to ona naaaajgora a ja treba da idem po poklone No Al dobro, sta da se radi

Lilya, a jesi malo opicena lol!

Miss, ljubim te jaaaako zagrljaj

Meta, jedva cekam da odes pa da se vratis pa da nam pricas Razz

ja slinava, smrcava, mada mislim da ce biti malo bolje, svasta sam nesto primenila, ne znam sta vise nisam u nos gurnula yes

Ljubim vas osmeh srce

E da! RASPUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTT radost radost radost radost
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 28/12/2012, 11:23

ufffffffffffffffffff nemas pojma kako mi se ne ide...Imam napad panike na samu pomisao...
Ne moze niko umesto mene,zato sto stvari koje su ostale nisu spakovane,po citavom su stanu...I to najvise vezano za ovaj moj posao, onda knjige,diskovi,obuca...
Mi smo...ja sam izgleda,mislila da cemo dugo biti zajedno, svasta nesto moje je u tom stanu... Da ne pricam o gomili sudova, posteljina, prekrivaca koje necu iznositi.
Ogromna sprava za nordijsko skijanje moja koju treba rasklopiti i poneti...
evo..placem na samu pomisao da to sve iznosim...

Zelim sebi,i svima, u Novoj da me niko nikada ne zavarava da zeli sa mnom zivot ,decu, da sa mnom pravi decu..

ajde....Ja kad krenem ne umem da stanem....Necu da kvarim praznicno raspolozenje....
uffff....bas sam smor....Obecavam,sledece godine cu se popraviti:)
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 28/12/2012, 11:28

lilya ::nego da vam kazem, juce krenem ja na posao, obujem cizme, obucem kaput i krenem. Izadjem iz stana i kad sam krenula da zakljucavam skapiram da nisam obuhla suknju v
lol!
Meni se desilo da krenem sa dve različite cipele (gledala koje bolje stoje i zaboravila), ali ovo do sada nije! lol!

bak ::
E da! RASPUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTT radost radost radost radost

f f f
I to nije sve! Da sreća bude veća, danas je PEEEETAAAK!!!!! d
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 28/12/2012, 11:28

Meta likeit likeit likeit
Mili bravo za dobar provod.
Lenčici lepotici želim

Korpice želim te super provod igra igra igra
Mišu, hvala za kafu love
Bak usne da brzo prođe
Lilya affraid Nisi tačna  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Bjanka, Missile, Biksi, MarijaPG, Ptičice, Gramatika, Ćuftice i ova i ona i sve drage kutanjkice poljubac
Za sat vremena imamo Deda Mraza u školi, pa odoh da se spremam dok mi dete spava osmeh srce
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 28/12/2012, 11:38

Dobro jutro!

Ja sam od jutros sumorna,kao i vreme.Imam "brdo"posla ..,pa da završim sa 2012.god.

Prvo,da čestitam rođendan maloj Lenki i da joj poželim sve najbolje. d

Bak,brzo nam ozdravi.

Meta,srećan put i lud provod u "toplim krajevima."

Bjanka,baš si slatka.Želim ti lepši "novi početak"u BG,a sve staro da ostaviš u 2012.god. c

Lilya,nasmeja me  b,bez suknje na posao...Meni se dešavalo da krenem u papučama ili sa viklerima na glavi,ali bez suknje-nikad.

Sve ostale curice, d
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/12/2012, 12:09

Bjanka ::ufffffffffffffffffff nemas pojma kako mi se ne ide...Imam napad panike na samu pomisao...
Ne moze niko umesto mene,zato sto stvari koje su ostale nisu spakovane,po citavom su stanu...I to najvise vezano za ovaj moj posao, onda knjige,diskovi,obuca...
Mi smo...ja sam izgleda,mislila da cemo dugo biti zajedno, svasta nesto moje je u tom stanu... Da ne pricam o gomili sudova, posteljina, prekrivaca koje necu iznositi.
Ogromna sprava za nordijsko skijanje moja koju treba rasklopiti i poneti...
evo..placem na samu pomisao da to sve iznosim...

Zelim sebi,i svima, u Novoj da me niko nikada ne zavarava da zeli sa mnom zivot ,decu, da sa mnom pravi decu..

ajde....Ja kad krenem ne umem da stanem....Necu da kvarim praznicno raspolozenje....
uffff....bas sam smor....Obecavam,sledece godine cu se popraviti:)

Naravno da ces se popraviti zato sto ces srediti svoj zivot, krenuti novim putem, pronaci svoju srecu. U to uopste ne sumnjam yes
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/12/2012, 12:19

Bjanka ::Lilya  b  b bez suknje,je li? obradovale bi ti se kolege?

Samo se mislim kako bi se pogubila da sam npr na ulici skapirala da mi fali suknja ili u busu v

bak ::
Lilya, a jesi malo opicena lol!

Malo?

missile ::
lilya ::nego da vam kazem, juce krenem ja na posao, obujem cizme, obucem kaput i krenem. Izadjem iz stana i kad sam krenula da zakljucavam skapiram da nisam obuhla suknju v
lol!
Meni se desilo da krenem sa dve različite cipele (gledala koje bolje stoje i zaboravila), ali ovo do sada nije! lol!

Sad mi lakse nisam jedina pogubljena Very Happy

Mirjana ::
Lilya affraid Nisi tačna  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Nisam, to je makar sigurno.

jamajka ::
Lilya,nasmeja me  b,bez suknje na posao...Meni se dešavalo da krenem u papučama ili sa viklerima na glavi,ali bez suknje-nikad.

Sa viklerima sam stigla na faks nekoliko puta. To vise ni ne racunam lol!

Sta reci, stvarno nisam tacna sto rece Mirka.
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 28/12/2012, 12:28

lilya ::Dobro jutro sreca

Hvala na pitanju, dobro sam. Juce skoro nista nisam jela da bi izdrazala na poslu sad vec grickam neki djevrek i OK mi je. Izbacila sam i Siofor i vitamine dok me ovo ne prodje da malko oladim od lekova.
Vako:
Mili, da vam je Lenka zdrava i vesela i samo da bude onakva kakva jeste, a to je pametna, radoznala, vesela, nasmejana, ma jedna precakana devojcica ljubav
Bak, cvet da sto pre ozdravis.
Meta, jel bese u nedelju kreces? Deder smoci jednom goozu i za mene, molim te. Lepo da se odmoris i osolis yes
Korpice, ajd samo se ti provodi, ako i treba.
Biksi, superiska poklon. Ja se inace lozim na solje kao luda i sto ih vise imam to bih jos neku da uvrstim u svoju kolekciju. Vazno je samo da su sto blesavije Very Happy
Bjanka, ti si bre neka zena od ideja vidim ja. Daj negde na pdf Blablabla okaci neke od tvojih kreacija da malko uzivamo u tvom radu. E da, ja loto obavezno uplacujem za NG, mislim da je izvlacenja u ponedeljak.
Cufta, kako je bilo juce na maskendbalu?
Pticice, i ti da kacis slike jelke, Ane...
E Maus, konacno da neko kaze da jedva ceka da dodje leto. Konacno.

nego da vam kazem, juce krenem ja na posao, obujem cizme, obucem kaput i krenem. Izadjem iz stana i kad sam krenula da zakljucavam skapiram da nisam obuhla suknju v
Mozgala koju cu i na kraju nisam ni jednu obukla. Jutros zaboravim da obujem carape pa sam usput kupovala neke pa ih ovde u kancu obukla v
Ja potpisujem da nisam normalna.
Inace mi rezultati briseva jos uvek nisu stigli. Trebalo juce, ali kao danas ce, a ja kao na zeravici Rolling Eyes

Odo sad da nesto radim pa se kuckamo kasnije.

lily meni se to desilo srecom da mi je bilo hladno kad otvorih vrata pa ukapira da sam u carapama, a skoro mi se desilo u visegradskoj kad sam bila u toaletu da sam izasla u hodnik sa raskopcanim kaisom au Embarassed
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 28/12/2012, 12:28

prvo lenki da cestitam rodjendan da se lepo provede danas i da uziva u velikoj pazni

lili podseti me na mariju sto je uradila pre 2-3 nedelje bila u hajini i krenula u radnju ona i miki i dete lepo obukla jaknu ja vidim da joj se dole vide hulahopke jer znam da je u hajini i jos se cudim kako joj se hajina nevidi ispod jakne a znam da je dugacka.oni izasli a mm pita dali je ona to lepo otisla u radnju jer mu se nesto ne uklapa a ja ladno kazem pa ima hajinu ispod i znas da se uvek hulahopke vide cele a hajina kako kad jer je jakna dugacka.kad ona dosla kuci i skinula jaknu ja u soku macka skinula hajinu pre nego sto je krenula u radnju kaze ovako joj bolje ilepo tako samo u hulahopkama isla do radnje .na kraju sam ja ispala glupa i luda a pre tog mm reko dali sam ja glup i lud da neznam da ima nesto ispod jakne

bjanka zelim ti prvo lep pocetak 2013 g i da sce ostane u ovoj 2012 da se lepo smestis u novi stan i da uzivas u poslu koji volis,sto se tice stvari ja bi sve uzela sta sam donela moje i sta sam ja kupila ili dobila pa on nek se pusi i ljuti koliko oce ali to je moje sto da mu ostavis kad nije vredan toga
nina :)

Broj poruka : 4988
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 28/12/2012, 12:28

lenki sretan rodjendan sve naj naj
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 28/12/2012, 14:47

U vaginalnom ima i streptokokosku i e. coli, u cervikalnom "samo" e. coli.
Ljudi moji, ja stvarno ne znam sta da radim. Eto.
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gramatika taj 28/12/2012, 14:54

E, Lilya, baš bzvz! Ne znam kako bi bilo da se raspitaš za nekog dobrog dr koji će se posvetiti lečenju bakterija. Verovatno je potrebno odraditi još neke analize... Msm, ja ne znam, ovo govorim laički, onako kako bih sama razmišljala za sebe.
Moja koleginica je bila zadovoljna nekim proizvodima Forever Living na bazi aloe.
Gramatika

Broj poruka : 4085
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh