KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masaža u trudnoći

4 posters

Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Masaža u trudnoći

Počalji od malaplava 13/12/2012, 20:53

Ako vec negde ima ova tema,recite
Meni je tako potrebna masazica a ne znam da li sme, znam zene koje su je redovno upraznjavale, a dosta njih smatra da nije preporucljiva...
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Re: Masaža u trudnoći

Počalji od Ema78 13/12/2012, 21:11

Malplava, koliko znam, ne preporucuje se klasicna masaza, zato sto podize temperaturu tela, kao ni klasicna masaza donjeg dela ledja. Ono sto se preporucuje je masaza stopala, saka i specijalno prilagodjena masaza za trudnice. Ako imas nekog od poverenja, za koga znas da je skolovani maser, zasto da ne, ali zaista mora d abude kvalifikovan za to. Pretpostavljam da je u pitanju neka vrsta relax masaze. Meni recimo iskljucivo prija sportska masaza, ali to je apsolutno kontraindikovano u trudnoci.
I mene zanima da li neko ima iskustva sa tim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Re: Masaža u trudnoći

Počalji od malaplava 13/12/2012, 22:18

Ema78 ::Malplava, koliko znam, ne preporucuje se klasicna masaza, zato sto podize temperaturu tela, kao ni klasicna masaza donjeg dela ledja. Ono sto se preporucuje je masaza stopala, saka i specijalno prilagodjena masaza za trudnice. Ako imas nekog od poverenja, za koga znas da je skolovani maser, zasto da ne, ali zaista mora d abude kvalifikovan za to. Pretpostavljam da je u pitanju neka vrsta relax masaze. Meni recimo iskljucivo prija sportska masaza, ali to je apsolutno kontraindikovano u trudnoci.
I mene zanima da li neko ima iskustva sa tim...

smrc Sad
ma salim se ... znam da je vise argumenata 'protiv'nego 'za' a sve to uglavnom predostroznosti radi te cu i ja ostaviti masaze za posle februara... Wink a do tada ce muz kao i do sad da pritekne :) On se ionako umori posle 2 min, sto ne moze da skodi sigurno lol!
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Re: Masaža u trudnoći

Počalji od darling_buds 22/2/2013, 11:57

Da malo ozivim ovu lepu, a zapostavljenu temu. Ja imam puno problema sa tzv. sindromom nemirnih nogu, nesanicom, trnjenjem ruku i sl, i profi masaza par puta nedeljno bi mi sigurno pomogla, (nogu, vrata i ledja, ruku). Da ne zna neko da preporuci salon ili osobu koja ima iskustva u radu sa trudnicama u Beogradu? Ja nista nisam nasla. Poz!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Re: Masaža u trudnoći

Počalji od tatjanica 30/3/2015, 11:09

...za sve trudnice iz subotice toplo preporuchujem prenatal masazhu u wellness centru hotela galerija.....prava uzhivancijaaaaaa...masazha lica,tela,stopala,vochna salatica,chajevi...lezhi se na specijalnom stolu koji se prilagdjava potrebama trudnice ..mmmmmmmm....ceo tretman traje oko sat i po i stvarno nije mnogo parica,1500 dinara...ja sam se navadila tamo bar jednom nedeljno pa se devojke iz wellnessa shale da che one biti kume bebici! Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Masaža u trudnoći Empty Re: Masaža u trudnoći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu