Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana taj 24/12/2012, 21:00

[quote="plavaptica"]
Shizika ::
cufta :: Shizi, ova ideja sa puzzle je NAJBOLJA ideja za poklon koju sam ikada cula!
Samo nemoj greshkom da je poshaljesh u vrtic sa Lucijom, da podijeli sa drugarima! lol!

b  b  b  b lol!
 b  b  b  b
plavaptica ::taja juri oko zgrade decu koja bacaju petarde, cak je otisao i do osnovne skole u komsiluku da se svadja sa nastavnicima v
king lol!

nina :) ::
Sretno Badnje veče i Čestit Božić svim dragim prijateljima katoličke vjeroispovijesti, kao i da ovaj blagdan provedu u miru, zdravlju i veselju sa svojim najmilijim....
Pridružujem se čestitkama osmeh srce

Ovde je danas takva gužva na ulicama, da mi je trebalo sat vremena da stignem do bolnice koja je na 20min vožnje od nas. Katastrofa No
Inače, odoh do Rode da se snabdem. Drugarica mi javila da nema gužve. Kad sam potrpala sve što mi je bilo potrebno nisam mogla da guram kolica. Pozovem pomenutu drugaricu da pomogne (radi u Rodiću), a ona kad me je videla affraid kaže:"Pa proš'o e smak sveta!"
Fizijatar kaže da je Cvrle napredovao, baš d d d
Što se nje tiče, možemo ga stavljati da sedi po malo f

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 24/12/2012, 21:40

Shizi, nemoguca si sunny
Ema, bas mi se svidja kombinacija boja koje si izabrala!
Odoh da spavam, sutra ceo dan radim!

smisljajte zelje za Deda Mraza, ondolazi u ponoc za 7dana, i ko nema smisljene zelje, odlazi, ne ispunjava

cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 24/12/2012, 21:52

cufta ::Shizi, nemoguca si sunny
Ema, bas mi se svidja kombinacija boja koje si izabrala!
Odoh da spavam, sutra ceo dan radim!

smisljajte zelje za Deda Mraza, ondolazi u ponoc za 7dana, i ko nema smisljene zelje, odlazi, ne ispunjava

zato sam ja odavno spremila zelju

hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 24/12/2012, 22:35

Vece jutra Very Happy

Svima koji slave neka je srecno Badnje vece cvet

Ja danas bila u NS i napokon odradila histero, i ovde je sve u redu tako da ne znam vise ni sama dali da se radujem ili tugujem, pisacu na temi opsirnije. Rolling Eyes

MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 23:50

Trenutno, imam samo jednu zelju, a to je da mi se vrati moj ritam spavanja... barem do porodjaja...

Ema78

Broj poruka : 4231
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 25/12/2012, 08:51

DOBRO JUTRO SVIMA!!!!!

Hvala na cestitkama osmeh srce
Dobila Ana juce i cestitku od bak. Postavicu sliku posle u RD. Hvala bak, hvala i Tinche, posto se nisam tebi i batici zahvalila na ovim stranicama na predivnoj cestitki. Ana se mnogo obradovalai pravi se jako vazna Rolling Eyes
Juce bile na klizanju, cela 2 sata. Vise sam bila iza Ane jer je bila guzva , tinejdzeri puni adrenalina jure kao pomahnitali, ne gledaju da li ima nekog ispred njih.

[youtube][/youtube]

OdoK malo da radim pa se kuckamo kasnije ff

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/12/2012, 08:54

Dobro jutro Very Happy

Krenula na kontrolne briseve pa kako mi bude Rolling Eyes

Ajd zive bile...

lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 25/12/2012, 08:58

Jutro! Very Happy

Samo da podelim s vama čaj

i tortu

da vas sve pozdravim, poželim dobro jutro i dobar dan, i da kažem Mišici da jedva čekam da vidim Anu i da se nadam da će sve ići po planu! igra

Najzad dođe i mom mužu divan dan, kupismo juče farmerke i neki duks za njega, on je zadovoljan. Very Happy I puno vas pozdravlja, pita- jel opet u nedelju samo žene, ja kažem DA, I NE POMIŠLJAJ DA ĆE SE TO PROMENITI! lol!

d

ff

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 25/12/2012, 09:13

Dobro jutro!

Miss,čestitke tm za rođendan!

Maus..,Anči klizanje ,mnogo je slatka. cveće

Lilya,navijam da brisevi budu dobri. navijacica

Svima,koji danas slave Božić-SREĆAN PRAZNIK!

Sada odoh da radim.Kod mene na poslu je opuštenija atmosfera,jer nema gazde(otišao na skijanje).Uživa on na planini,a i mi (bez njega)na poslu.

Curice, d

JAmajka

Broj poruka : 1899
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/12/2012, 09:15

Cure, malo sam u stisci ovaih dana, kao i uvek decembrom ali vas onako na brzinu iščitam i uživam i baš me slatko nasmejete.
Htedoh samo da vas podsetim da 30.12. u 17h u prostorijama savetovalištu imamo onako neobavezno druženje. Ko želi dobro je došao.Ponesite po flašu pića koju želite da pijete i neku grickalicu i to je to. Ulaz se ne naplaćuje lol! Dobrodošli! Very Happy Možete i tamo na sarrivenoj da se javite da dolazite a možete i ovde.

plavaptica ::taja juri oko zgrade decu koja bacaju petarde, cak je otisao i do osnovne skole u komsiluku da se svadja sa nastavnicima v
Joj ptico Laughing zna li on kakve mi muke imamo s klincima zbog toga, šta nam sve rade. Dobro neko od osoblja škole nije dobilo srčku a on će još i da nas riba lol! Uvek je to tako mi nastavnici smo krivi za sve Rolling Eyes Zabranjeno je nositi ih u školu i koristiti, ali ajde ti sprovedi to kad roditelji daju pare i vode decu da im kupe i to na kutije... pa ajd ustanovi ko je bacio u hodniku, ko ispred nas, ko u dvorištu kad ih svi imaju i devojčice. Nema tu spasa moramo da istrpimo... I šta na kraju uradi taja lol!

ĆAO! osmeh srce

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13208
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 25/12/2012, 09:18

Miss,srecan rodjendan na muza:)

I ja bi da klizam tako lepo kao Ana ...

Liliyoooo drzim palceve yes

Ema ,zelja ce ti se ispuniti,kaze moj dousnik usne

Bjanka

Broj poruka : 480
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 25/12/2012, 09:26

Dobro jutro, miss sretan vam rodjendan
Lilyy sretno s brisevima

Anci je prava mogla bi me nauciti Wink

hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 25/12/2012, 09:43

Lili, srećno! igra

Hepi, nema da brineš, nema da se zaboravi! ljubav

hany ::Dobro jutro, miss sretan vam rodjendan

Posebno mi se ovo dopalo! Ja i doživljavam ovaj dan kao svoj rođendan. yes Šta će tek biti kad dođe beba, pa taj rođendan! lol!
Hvala, cure, na čestitkama, ljubim vas puno SVE, spavalice, gde ste Rolling Eyes

Moraću da radim, a ne da mi nije do posla... affraid

Hajde, šta ću, pozdrav! ff

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 25/12/2012, 10:19

Jutro cure
Spavalice pristizu polako Very Happy
Missile,neka ti je srecan muzicu rodjendan.Sledece godine ga slavili sa bebicom.Hvala na torti,deluje jako ukusna
Maus,malo zakasnih da cestitam tetkinoj deci rodjendan,mada,nikad nije kasno,sve najbolje,puno zdravlja i srece im zelim
Anci je pravi mali profesionalac na klizaljkama,moram je zvati da mi bude ucitelj
Lilya,drzim fige da brisevi budu dobri
Kod nas lepo vreme, sunny sija a ja jos malo u drugu smenu Rolling Eyes
Stomak me nesto muci,malo pa problem.Evo,poruku kuckam neznam od kad,sa sve prekidima.Stvarno neznam da se ne cuvam i ne pazim kakvih bih problema imala Rolling Eyes Ma,uopste,sva sam kilava postala evo vec par godina.Pre neki dan me uhvati gusenje,toliko sam se uplasila i samo gledala da dodjem do kuce,razmisljam,gde da umrem na ulici  b Strasno!
Inace,sto se tice moje VTO,nista neznam kad je produzenje potvrde u pitanju.Neznam nista ni po pitanju operacije i ciste ali definitivno ove nedelje cu znati.Kontrolni uz,i onda,ili operacija ili,kojim cudom,ciste nece biti
Pozdravljam vas sve i sve vas d

korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 34
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 25/12/2012, 10:33

korpica ::Jutro cure
Missile,neka ti je srecan muzicu rodjendan.Sledece godine ga slavili sa bebicom.Hvala na torti,deluje jako ukusna
Maus,malo zakasnih da cestitam tetkinoj deci rodjendan,mada,nikad nije kasno,sve najbolje,puno zdravlja i srece im zelim
Anci je pravi mali profesionalac na klizaljkama,moram je zvati da mi bude ucitelj
Prepisujem i potpisujem Very Happy
Korpice mila, tako sam ti i ja kuburila sa gušenjem yes Od kad se porodih, nisam ni jednom ostala bez daha. Navijam da i tebi što pre prođe radost igracice radost igracice radost igracice radost igracice radost igracice
Anči klizanje klizanje klizanje love usne usne usne

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 25/12/2012, 10:55

Mirjana ::
korpica ::Jutro cure
Prepisujem i potpisujem Very Happy
Anči klizanje klizanje klizanje love usne usne usne
I ja prepisujem i potpisujem. Prava smo Resavska škola. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/12/2012, 11:04

Evo me u blagom soku. Ja sam briseve placala po 2700 i 2900 i odem danas u tu laboratoriju Markovic kod Bogoslovije kad tamo oba brisa 1200. Kad se ne slogirah. Jos sam pitala da li je to za oba brisa cena ili za jedan.

Miss, srecan vam divan dan love
Korpice, sve to od stresa. I ja imam utisak da sam kilava i kljakava. Evo prehlada me ne prolazi vec vise od mesec dana. I dalje mi je zapusen nos, slinavim i krkljam Rolling Eyes
Misice, kako Anci vozi... nemam reči
Inace se slazem sa Happy oko petardi. Sta da rade nastavnici kada roditelji to dozvoljavaju i daju novac da se petarde kupe? I ja ih mrzim, ali deca se loze na to, ne razumem zasto Rolling Eyes

Hvala sto navijate da dobre briseve, valjda ce biti OK radost

Odo sad malo da radim nesto ff

lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/12/2012, 11:08

lilya, tako smo i mi prošli sa cenama za briseve na početku naše borbe Very Happy pa kada sam provalila taj lopovluk više me nikad nisu nasankali Laughing

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13208
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 25/12/2012, 11:13

Hvala, cure, a ja se stvarno ponašam ko da je moj rođendan! lol! Ionako sam prvo sebi poklon uzela, a onda mužu. Evo me, nosim novi džemper, a niko da me pohvali na poslu! Mad Pih! lol!
Lili, cene variraju. Konzilijum je tako poskupeo, kako ja računam, za početne analize za Prag mm i ja da odvojimo 200 evra, i mirni smo, ostaće nam kafu da popijemo. Laughing
Petarde ne podnosim, iako sam missile. Mad Naučila sam da sa takvim stvarima treba znati rukovati i posebno da ne služe za igru! Ali šta ćemo, svuda ih je, a tek kod mene u kraju affraid

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/12/2012, 11:18

HappyGirl ::lilya, tako smo i mi prošli sa cenama za briseve na početku naše borbe Very Happy pa kada sam provalila taj lopovluk više me nikad nisu nasankali Laughing

Ma mene cudi kako je moguce da bude vise nego duplo. Ko se tu ugradjuje i koliko? Sramota bre da toliko zaradjuju na takvim stvarima. Eto.
Ja od sad idem samo kod ovih. I to sam otisla prvi put sad kod njih zato sto je ovde nekoliko zena bilo zadovoljno njihovim radom i zato sto su im pomogli, nisam ni znala da su toliko jeftiniji. Znaci nije kvalitet u pitanju.
Eto cure, da znate da je ta laboratorija Markovic jeftinija od raznih Ristica, Konzilijuma, Bio medica, o klinikama za VTO necu ni da pricam.

lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 25/12/2012, 12:08

Mirjana,Lilya,hvala zagrljaj
Ko zna,sve je moguce,mozda je gusenje od silnih stresova Rolling Eyes
O,Boze,jadne li smo mi zene,sta sve moramo da prezivljavamo,trpimo,prolazimo kroz svasta,ma nama orden treba dati yes
Sad se bas setih,pre par meseci odem ti ja da radim kolposkopiju,zavrsila i ulazi zena nekih 50ak godina i sva izbezumljena pita mene,jer boli?
Samo se nasmejah i rekoh,ne.Razmisljam,koja je meni do tad kolposkopija po redu a ona je ocigledno radi prvi put i umesto ja nju da pitam kako je,ona pita mene.Ali,opet,sta da se radi,nismo svi isti,nek je ona zdrava i kamo srece da smo svi bez problema
Lilya,sta reci za cene,znam ja vec to sve,samo zavisi od coveka do coveka,ko je veci lopov a ko manji
Miss,slikaj ti nama dzemperak pa ces da vidis kako pljuste pohvale Very Happy
Odoh da se spremam za posao

korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 34
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 25/12/2012, 12:27

ff
Anci klizanje usne Obozavam klizanje i jedva cekam da ovu moju guzaru naucim istom.
Miss srecan rodjendan tm vv
Brisevi, cene... No proklete derikoze, uh odmah se iznerviram c
Happy, stvarno vama nastavnicima nije lako biti u kozi. Veruj da sam i ja pomislila sta da se ne daj Boze nekom detetu nesto desilo zbog tih glupih petardi. Nastavnici i direktor bi nadrljali ni krivi ni duzni, a mm kaze da je cela ucionica smrdela na petarde.
poljubci Odoh da spremam podvarak kuvar1

plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 25/12/2012, 14:40

korpica ::
Miss,slikaj ti nama dzemperak pa ces da vidis kako pljuste pohvale Very Happy
Tako je lol!

plavaptica :: Nastavnici i direktor bi nadrljali ni krivi ni duzni, a mm kaze da je cela ucionica smrdela na petarde.
Nateraćete me da pomislim da su naši klinci super Laughing Kod nas se usude da bacaju samo van školskog dvorišta. A i tada, ako ih neko od nastavnika vidi, samo se nadaju da ne kažemo biologičaru Laughing Laughing Laughing
Naravno, biologičar je moj omiljeni kolega king

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 25/12/2012, 14:49

Devojke, sto se tice briseva, ja vaginalne i cervikalne briseve uvek radim u Batutu, na uput koji uzmem od dr iz dz, nikad mi nije pravila problem. Jeste da je malo gadno sto je zgrada ornula, ali ne zakazuje se, samo mora da se odradi do 10 h ujutru, i naravno , ne salju mailom. Ali, extra su ljubazni, lepo rade, nikakvu zamerku nemam.

A inace, dodje i taj dan... evo mene i majstora u kuci, menjamo sobna vrata... vrata lepa, bela, nova... milina.... samo sto ce ta milina da me prodje kada budem krenula da cistim....mada radujem se...mesecima nista ozbiljno nisam radila po kuci, i krajnje je vreme...samo da me ovo lepo vreme poskuzi da mogu i prozore da operem...

Sto se tice peardi, i ja ih mrzim...ali dok neko ozbiljno ne nastrada, nista od zabrane...

Ema78

Broj poruka : 4231
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 25/12/2012, 15:52

ja briseve radim u gradskom zavodu

hany