Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica taj 24/12/2012, 00:22

E koliko sam ja izgubljen slucaj v Ceo dan mi je u glavi kako u 22 ima dobar film i tek sad dok citam vase komentare shvatih da sam ga propustila Rolling Eyes
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 24/12/2012, 08:25

Dobro jutro od mene i Mime

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 08:31

Dobro jutro svima...

I ja sam sinoc odgledala film, zajedno sa mm i uzivali smo. I umesto da posle toga odem lepo na spavanje, ja vilenela do pola dva, i jutros se probudila u sedam... ajd da imam neke obaveze, ali nemam, cak i rucak imam za danas. I onda sam se setila da bi ove nedelje trebalo da nam stignu ta famozna vrata...KOliko im se radujem toliko i ne, jer cemo morati da skidamo laminat u hodniku ( tu dolaze plocice koje jos nismo izabrali), a to znaci i busenje zidova zbog struje, jer je mm majstorisao proletos i napravio kratki spoj...I koliko god jedva ekam da konacno zavrsimo taj hodnik, kada pomislim na majstore i ciscenje posle njih...NIje mi tesko da ocistim, ali me nervira sto ce ponovo to sve da se razvuce u nedogled...A kada samo pomislim na kupatilo i krecenje u martu ili aprilu...Samo sto sve ostalo i nismo morali da radimo, a kupatilo moramo...Jos nismo ni poceli, a ja jedva cekma da se zavrsi.

A da priupitam ove trudnice, sta ste radile sa glavoboljama u trudnoci?Nije da me nesto previse boli glava, ali boli...il me boli glava il mi je muka, trece nema...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 24/12/2012, 08:55

Jutro!
Evo opet toplijeg vremena, virusi haraju, svi sa gripom za doček NG,... zar nije lepši minus? Jedino, ali jedino što je meni lepše po ovom vremenu je obuća. Wink
Ponedeljak, affraid spava mi se, u glavi mi već praznici, kako ću podneti ove dane.... Rolling Eyes

cufta ::Za sve koji veruju u ljubav (za Bjanku najvise), veceras na RTS u 22:05h "Love actualy". Da podestim, Hju Grant je Toni Bler.......
Tu cete imati ideju i za poklon.....kada onaj tip donosi kasetofon i nekoliko panoa na kojima pise......

Bilo bi lepo kad mm ne bi gledao Utisak nedelje! affraid Ali kupiću DVD svakako, ja volim takve filmove. Very Happy

Shizika :: Negdje sam vidila da profesionalno rade izazovne fotografije pa od njih naprave puzzle da muz sastavlja dok te "boli glava". Wink

Shizika, svaka čast za ideju!!! lol! lol! lol!

Jutros sam objavila, videla sam solidne farmerke, a trebaju mu nove, idemo danas da proba. Wink Da olakšam muke. Very Happy

Cure, odoh da radim, ostajte mi zdrave i vesele! ff
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 24/12/2012, 09:16

Dobro jutro svima!

Vratih se unazad 8-9 stranica. Slabo ostade u ovoj mojoj glavudzi sta ste pisale.
Novi avatar u Mirke lol! Divan je! Cvrletu preti neka devojcica, a on se predaje...jao duse mile osmeh srce
Meti stigli koferi na vrata lol! I muzic se promenio od kada koristi hromo ishranu lol!
Mili nije nista nasla za Lenku u Rodi. I jedva ceka da se muzic vrati sa Zlatisa kako bi decu predala obozavanom taji.
Happy postavila divan vk lol!
Miss ispratila Ruskaje lol! I kupila sebi poklon umesto muzicu. Ali je bitno da je boja dzempera ona koju njen muz voli.
Cufta nakupovala svasta za praznike a ne zna sta ce spremati. Lucija nasla drugaricu uz vrtica na Dininom rodjusu lol!
Plavaptica zaboravila da odgleda odlican film. Anciki uredu kukici i moze da sedi radost radost radost radost radost radost
Jocy uzivala na koncertu. Secam se Makarske davne 1999. godine...kakav koncert. LUDILO!
Lilya i muzic kupuju sve za stan. Setih se slanika Laughing ...bojler i ploca nisu dugo cekali na izbor lol!
Ema ide u popodnevnim satima u bioskom kako ne bi zaspala lol!
Nina sory, mislila sam na tebe kada sam prolazila, cak sam i bacila pogled na levo( kada sam isla put Kikinde) i desno ( kada sam se vracala). Ali to je nemoguca misija. Kada budem bila sama sa Anom, obecavam, svraticu.
Korpice ljubav
Cicsa, Dragance, mislila sam na vas dok sam vozila kroz NS. Jbt citavih 30 minuta od mosta Slobode do autobuske stanice. Da siznes. Mic po mic, guzvaaaaaaaaaa fd
Mala i na tebe sam mislila kada sam prolazila kroz Pariz.

Nama je bilo divno u Kikindi. Sam put je prosao super, sem magle koja nas je skoro ceo put pratila i guzve kroz NS. Ubija me ona ravnica od NS do KI...nikad stici Laughing Decica su uzivala sa velikim U. Jana i Bosko su u subotu u noc dobili visoku temperaturu ,Tanja u nedelju ujutru isto... tako da Ana i Nadja nisu stale u KI na njihovu veeliku zalost. Njima je danas rodjus, 10. Tetka Mima u to ime sluzi tortu.

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 24/12/2012, 09:31

Dobro jutro!
Napokon lepše vreme... Very Happy
I ja sam sinoć gledala film,po ko zna koji put.Imam i dvd.I ne bi mi dosta,nego nagovorih mm da gledamo "Ljubavni terapeut"na dvd.Legla sam u 03h.Jedva gledam na oči.Imam 1000 obaveza danas,valjda ću nešto završiti.

Shizika,super ti je ideja za puzzle.
Maus,dobro došla nazad.Srećan rođendan"tetkinim klincima"i hvala na posluženju.

Ne videh da je neko skuvao kafu,a meni se baš pije.

Odoh da radim.Sve vas d
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 24/12/2012, 09:34

Shizi, ova ideja sa puzzle je NAJBOLJA ideja za poklon koju sam ikada cula!

Napolju je stvarno divno! Uzivajte svi!
cufta

Broj poruka : 5391
Godina : 49
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 24/12/2012, 09:47

film je ekstraaa
hany

Broj poruka : 2016
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 24/12/2012, 10:14

Shizika :: Shocked Nema nikog, svi gledaju onu limunadu od filma.
cufta ::Kakav Deda Mraz! Malo me i plasi. Gleda me kao da moram svasta da ispunim da bi mi ispunio zelje. Vec vidim u njegovim ocima : "debela si, hranu nisi ni smislila za Novi godinu, staru nisi ispratila kako dolikuje, kucu jos nisi okitila...mada je najgore sto sii dalje debela".
Ovo su =><= kontradiktornosti. Da si debela i hocesh da jedesh josh poodavno bi smishljala i smislila shta cesh spremati. Ti samo imash puniju figuru, pa vidjeh te uzivo! yes

Mirjana ::Meta, prepiši od Missile. Sexy veš za tebe u omiljenoj boji TM-a Wink
Negdje sam vidila da profesionalno rade izazovne fotografije pa od njih naprave puzzle da muz sastavlja dok te "boli glava". Wink

lol! lol! lol! Genijalno.
Ja sam videla kod nekih poznanika iz Amerike da kad im se rodi beba prave profi fotke, kao fora umetnicke. Meni to nesto bzvz, mozda zato sto vise volim da uvatim decu dok ni ne znaju da ih slikas, onako zabunjene u nesto. Do duse, ove profi su sa tek rodjenim bebama, tako da i one ne znaju da ih neko slika Very Happy

maus ::Dobro jutro svima!

Vratih se unazad 8-9 stranica. Slabo ostade u ovoj mojoj glavudzi sta ste pisale.
Novi avatar u Mirke lol! Divan je! Cvrletu preti neka devojcica, a on se predaje...jao duse mile osmeh srce
Meti stigli koferi na vrata lol! I muzic se promenio od kada koristi hromo ishranu lol!
Mili nije nista nasla za Lenku u Rodi. I jedva ceka da se muzic vrati sa Zlatisa kako bi decu predala obozavanom taji.
Happy postavila divan vk lol!
Miss ispratila Ruskaje lol! I kupila sebi poklon umesto muzicu. Ali je bitno da je boja dzempera ona koju njen muz voli.
Cufta nakupovala svasta za praznike a ne zna sta ce spremati. Lucija nasla drugaricu uz vrtica na Dininom rodjusu lol!
Plavaptica zaboravila da odgleda odlican film. Anciki uredu kukici i moze da sedi radost radost radost radost radost radost
Jocy uzivala na koncertu. Secam se Makarske davne 1999. godine...kakav koncert. LUDILO!
Lilya i muzic kupuju sve za stan. Setih se slanika Laughing ...bojler i ploca nisu dugo cekali na izbor lol!
Ema ide u popodnevnim satima u bioskom kako ne bi zaspala lol!
Nina sory, mislila sam na tebe kada sam prolazila, cak sam i bacila pogled na levo( kada sam isla put Kikinde) i desno ( kada sam se vracala). Ali to je nemoguca misija. Kada budem bila sama sa Anom, obecavam, svraticu.
Korpice ljubav
Cicsa, Dragance, mislila sam na vas dok sam vozila kroz NS. Jbt citavih 30 minuta od mosta Slobode do autobuske stanice. Da siznes. Mic po mic, guzvaaaaaaaaaa fd
Mala i na tebe sam mislila kada sam prolazila kroz Pariz.

Nama je bilo divno u Kikindi. Sam put je prosao super, sem magle koja nas je skoro ceo put pratila i guzve kroz NS. Ubija me ona ravnica od NS do KI...nikad stici Laughing Decica su uzivala sa velikim U. Jana i Bosko su u subotu u noc dobili visoku temperaturu ,Tanja u nedelju ujutru isto... tako da Ana i Nadja nisu stale u KI na njihovu veeliku zalost. Njima je danas rodjus, 10. Tetka Mima u to ime sluzi tortu.

Da potpisem gospodzu iz Lozane kada nas je tako lepo sve popisala yes
Drago mi je da ste se lepo proveli radost

Ja cekala taj film (koji nisam gledala Embarassed ), ali je kasnio i smorila se. Iskljucili ono sto mi nazivamo TV-om i nesto cituckali i tako...
A sto se tice izbora bojlera, ploce i ostalog, to ja vama kazem kad je vec kupljeno. Mi to studiramo prvo na netu (Boze, hvala ti sto postoji net) zilion puta pa onda odemo u radnju da sve pogledamo pa jos jednom na netu da proverimo da nam nesto nije promaklo pa tek onda odlucimo v U principu, postoje stvari za koje oboje kazemo "To je to" i tu onda nema muke, ali za ono za sta smo zamislili jedno, a toga nema tako kako smo mi zamislili krecu drame u 8 cinova v
Bas sam razmisljala o tom nasem biranju od slanika preko kola do stana pa sad svega u stanu i ono sto mene cini jako srecnom je sto se niti jednom nismo posvadjali oko necega. Uvek nadjemo zajednicko resenje i onda se zajedno radujemo tome sto smo izabrali. Mene ova cinjenica cini jako srecnom. Sta mi vredi sve ako je neko od nas dvoje nezadovoljan?

Ema, htedoh ti reci da u Beo keramici (javi ako ti treba link da ti posaljem na pp) imas jako veliki izbor plocica, a moze da se placa na 6 rata. Ima i jeftinijih i skupljih i svakakvih i mozes na licu mesta sve da kombinujes pogotovu ako je potrebno da uklapas npr podne i zidne ili tako nesto.

Odo sad da radim, kuckamo se kasnije ff
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 24/12/2012, 10:51

Joooj Lili, podseti me na nesto.... Mi smo sredjivali stan 9 meseci, s tim sto je moj svekar doveo arhitektu i rekao da se sa njim dogovaramo sta i kako hocemo. Sve smo se dogovarali, radili, onda doveo covek nekog da nam pravi namestaj, ja iscrtala kuhinju i neku komodu za dn. sobu. Sve je bilo prihvatljivo osim te komode, svi su bili u fazonu, sta ce ti tako, pa to je bez veze (ima tri duboke velike fioke) , a ja il komoda ili nista. Ok, krene da stize namestaj nekih 20 dana pred svadbu kad vec krece i nervoza i panika (svadba je bila sa 300 ljudi, sve u nasoj organizaciji) i kad je stigla komoda, ja zgranuta: Ne zelim ovo u dnevnoj sobi affraid Ogromna je, ruzna, ne uklapa se.... samo se meni nije svidela, a svi ostali odusevljeni. Mm (uvek se trudi da mi udovolji) pita sta da radi sa njom, ja kazem da je izbaci u selo. A ona od punog drveta, teska, glomazna, jedva je uneli.... Posvadjasmo se mi na krv i noz, ja cak necu ni da se udajem.... izletim iz stana... scena kao u filmovima Julije Roberts.... ah... kad se setim... koji likovi mm i ja Shocked Nije ni sudo sto su nam deca ovakva No

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 24/12/2012, 10:57

Ma deca su vam divna. Zamisli da imas neke dve mirnice. Pa smorila bi se ko kanta sa njima. Ovako ti zurka svakog dana Wink
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 24/12/2012, 10:59

cufta :: Shizi, ova ideja sa puzzle je NAJBOLJA ideja za poklon koju sam ikada cula!
Samo nemoj greshkom da je poshaljesh u vrtic sa Lucijom, da podijeli sa drugarima! lol!
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 48
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 12:17

Ovo oko slagalica dobija ozbiljne komentare... Very Happy

Lilya, hvala na savetu, bas sam gledala Beokeramiku, imaju super mogucnosti. Inace, ja sam moje kupatilo resila da sredim po fengshuiju, jer nam je u centru stana i nema prozor, tako da nam bas vlazi ceo stan. Tako da gledam sada te varijnte, da ono sto mogu uklopim sa tim nekim pravilima. A sa druge strane, moram da prilagodim i psima, tj da mi bude lakse kada njih kupam... Videla sam u Merkuru fenomenalnu nisku kadu, ali me nervira sto je dugacka... Videcemo, imam dosta vremena, a neke ideje se vec kristalisu

Inace, sto se tice fengsuija, mislim da tu neceg ima...Nase kupatilo je staro, lose uradjeno, budjavo i u centru stana... Kako sam pocela da citam istocnjacku filozofiju, resim da promenim malo stvari u kupatilu, jer jedino sam tu i mogla. Bilo je kreceno na plavo, zavesa na plavo, elementi na plavo. Onda sam ga prekrecila u belo, i sve sto je moglo da bude zeleno, promenila sam u zeleno.Cak sam i peskire kupovala u toj boji, ili boji zemlje.
Posle nekog vremena, primetila sam da mm vise ne kaslje, da se mnogo bolje slazemo, i da se ja bolje osecam...Za njegov kasalj medicinskog objasnjenja nije bilo, sem eventualno neke alergije, ali sta god da smo pokusavali nije uspevalo.
Ja sam navodno smanjila uticaj energije vode u stanu tako sto sam u kupatilo ubacila energiju drveta i zdravlja, a pluca su vezana za energiju vode, koja je kod nas bila u visku. Recite da sam luda, jeste da sve to izgleda sasavo, ali mm ne kaslje, to mi je najbitinije.

I sada cemo kupatilo uraditi u kombinaciji bele, zelene i eventualno zute, samo jos da se dogovorimo oko konacnog izgleda elemenata. A sto se tice detalja, tu mi se nikada nije mesao, tako da e to biti opet neka energija drveta,videcu sta kod nas moze da se nadje.
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 24/12/2012, 12:37

Ema78 ::Ovo oko slagalica dobija ozbiljne komentare... Very Happy

Lilya, hvala na savetu, bas sam gledala Beokeramiku, imaju super mogucnosti. Inace, ja sam moje kupatilo resila da sredim po fengshuiju, jer nam je u centru stana i nema prozor, tako da nam bas vlazi ceo stan. Tako da gledam sada te varijnte, da ono sto mogu uklopim sa tim nekim pravilima. A sa druge strane, moram da prilagodim i psima, tj da mi bude lakse kada njih kupam... Videla sam u Merkuru fenomenalnu nisku kadu, ali me nervira sto je dugacka... Videcemo, imam dosta vremena, a neke ideje se vec kristalisu

Inace, sto se tice fengsuija, mislim da tu neceg ima...Nase kupatilo je staro, lose uradjeno, budjavo i u centru stana... Kako sam pocela da citam istocnjacku filozofiju, resim da promenim malo stvari u kupatilu, jer jedino sam tu i mogla. Bilo je kreceno na plavo, zavesa na plavo, elementi na plavo. Onda sam ga prekrecila u belo, i sve sto je moglo da bude zeleno, promenila sam u zeleno.Cak sam i peskire kupovala u toj boji, ili boji zemlje.
Posle nekog vremena, primetila sam da mm vise ne kaslje, da se mnogo bolje slazemo, i da se ja bolje osecam...Za njegov kasalj medicinskog objasnjenja nije bilo, sem eventualno neke alergije, ali sta god da smo pokusavali nije uspevalo.
Ja sam navodno smanjila uticaj energije vode u stanu tako sto sam u kupatilo ubacila energiju drveta i zdravlja, a pluca su vezana za energiju vode, koja je kod nas bila u visku. Recite da sam luda, jeste da sve to izgleda sasavo, ali mm ne kaslje, to mi je najbitinije.

I sada cemo kupatilo uraditi u kombinaciji bele, zelene i eventualno zute, samo jos da se dogovorimo oko konacnog izgleda elemenata. A sto se tice detalja, tu mi se nikada nije mesao, tako da e to biti opet neka energija drveta,videcu sta kod nas moze da se nadje.

Evo ja ne mislim da je sve to sasavo. Enrgija kruzi pa kruzi oko nas. Nista nas ne kosta da je pretvorimo u pozitivnu i da nam ide na ruku yes
Ajd pliz napisi sta si od literatute citala, bas me zanima, ai volim da citam takve stvari Very Happy
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 24/12/2012, 12:56

mau ja se sve nadala da cemo se konacno videti ovih dana ali nema veze bice opet prolaza kroz moj kraj ili ko zna mozda ja prodjem nekad kroz tvoj pa da se vidimo onda na tvojoj teritoriji.mogu zamisliti sto se ana razocarala sto nije ostala u gostima malo ali sta ces kad je tako islrslo boje dete cuvati nego kasnije da moras trcati po nju nocu za ki
nina :)

Broj poruka : 5025
Godina : 42
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 24/12/2012, 13:13

Maus, neka je srecan dodjendanac Jani i Bosku!!! čestitamo love love

Zemske, samo brzinski ljubac, odoh u skitnju, pa na Badnje vece kod sveki Very Happy

Sto volim kad se probudim u ponedeljak i shvatim da ne moram da radim! sreca sreca
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 24/12/2012, 13:44

sad vidim da nisam tetkinoj deci cestitala rodjendan nek su zivi i dravi sto godina jana i bosko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 13:49

Lilya, nemam trenutno kod sebe te knjige, da bih ti rekla tacne naslove i autore. Cim ih se dokopam, saljem.... E sada, sto se tice fengsuija, tu sam pocela od onih komercijalnih stvari, nisam se upustala u detalje. Onda sam krenula sam Energetskom medicinom, Vibracionom medicinom , pocela da citam makrobioticke prirucnike, i polako je poceo krug da se zatvara. Sada sam spremna za nesto ozbiljnije, bas u smislu prave filozofije, tako da cu uzeti u skorije vreme Knjigu promena.

Manje vise imam sve sto je moglo da se nadje od Kušija na nasem trzistu, ali sam ja gledala da sve te knjige nekako imaju veze sa medicinom, jer je to ono sto najbolje razumem. Trenutno citam Kušijev Makrobioticki put do potpunog zdravlja,ali sam paralelno sa tim recimo uzela i Harisonovu inernu medicinu( to je uzbenik za studente medicine), da mogu da uporedim. Imam dosta knjiga i o yogi, ali me ona ne privlaci previse, ne znam zasto.

Jako me interesuje homeopatija, akupunktura, kvantna medicina...Sada bas imam dosta vremena, pa pokusavam da sto vise citam, sto da ubijem vreme, sto da naucim neke stvari, jer cim dodje beba, cao cao citanje...

ovih dana cu ici do ordinacije, tamo su mi sve te knjige, pa ti saljem spisak !
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 24/12/2012, 13:54

nina :) ::sad vidim da nisam tetkinoj deci cestitala rodjendan nek su zivi i dravi sto godina jana i bosko

Embarassed Embarassed Embarassed
Ja pisem i pisem, a rodjendan tetkinoj deci nisam cestitala. Hvala ti Nina sto si me podsetila cvet
Maus, srecan rodjendan tetkinoj deci i da ih tako lepo slavite jos sto godina ljubav

Ema78 ::Lilya, nemam trenutno kod sebe te knjige, da bih ti rekla tacne naslove i autore. Cim ih se dokopam, saljem.... E sada, sto se tice fengsuija, tu sam pocela od onih komercijalnih stvari, nisam se upustala u detalje. Onda sam krenula sam Energetskom medicinom, Vibracionom medicinom , pocela da citam makrobioticke prirucnike, i polako je poceo krug da se zatvara. Sada sam spremna za nesto ozbiljnije, bas u smislu prave filozofije, tako da cu uzeti u skorije vreme Knjigu promena.

Manje vise imam sve sto je moglo da se nadje od Kušija na nasem trzistu, ali sam ja gledala da sve te knjige nekako imaju veze sa medicinom, jer je to ono sto najbolje razumem. Trenutno citam Kušijev Makrobioticki put do potpunog zdravlja,ali sam paralelno sa tim recimo uzela i Harisonovu inernu medicinu( to je uzbenik za studente medicine), da mogu da uporedim. Imam dosta knjiga i o yogi, ali me ona ne privlaci previse, ne znam zasto.

Jako me interesuje homeopatija, akupunktura, kvantna medicina...Sada bas imam dosta vremena, pa pokusavam da sto vise citam, sto da ubijem vreme, sto da naucim neke stvari, jer cim dodje beba, cao cao citanje...

ovih dana cu ici do ordinacije, tamo su mi sve te knjige, pa ti saljem spisak !

Hvala Ema cvet
I mene svasta nesto interesuje, ali se za sada zadrzavam na jogi. medicina mi nije jaca strana Rolling Eyes
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 14:10

Moj tata se nekad bavio yogom, i njemu je prijala...tako da ja vecinu polozaja znam nesvesno, i vrlo cesto se upravo i zagrevam koristeci te polozaje, a da tga nisam ni svesna...Kao deca smo se zabavljali tako sto smo izvodili vratlomije iz knjige Jasmine Puljo i Pet tibetanaca... Ali, kako vrme odmice, vdim ja da mi se namestaju takve stvari, kao znakovi pored puta...
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 24/12/2012, 14:11

Moj tata se nekad bavio yogom, i njemu je prijala...tako da ja vecinu polozaja znam nesvesno, i vrlo cesto se upravo i zagrevam koristeci te polozaje, a da tga nisam ni svesna...Kao deca smo se zabavljali tako sto smo izvodili vratlomije iz knjige Jasmine Puljo i Pet tibetanaca... Ali, kako vrme odmice, vdim ja da mi se namestaju takve stvari, kao znakovi pored puta...
Ema78

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 24/12/2012, 14:48

maus ::Nama je bilo divno u Kikindi. Sam put je prosao super, sem magle koja nas je skoro ceo put pratila i guzve kroz NS. Ubija me ona ravnica od NS do KI...nikad stici Laughing Decica su uzivala sa velikim U. Jana i Bosko su u subotu u noc dobili visoku temperaturu ,Tanja u nedelju ujutru isto... tako da Ana i Nadja nisu stale u KI na njihovu veeliku zalost. Njima je danas rodjus, 10. Tetka Mima u to ime sluzi tortu.

Srečan rođendan tetkinoj dečici, Jani i Bošku! radost d vv v

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 24/12/2012, 15:42

missile ::
maus ::Nama je bilo divno u Kikindi. Sam put je prosao super, sem magle koja nas je skoro ceo put pratila i guzve kroz NS. Ubija me ona ravnica od NS do KI...nikad stici Laughing Decica su uzivala sa velikim U. Jana i Bosko su u subotu u noc dobili visoku temperaturu ,Tanja u nedelju ujutru isto... tako da Ana i Nadja nisu stale u KI na njihovu veeliku zalost. Njima je danas rodjus, 10. Tetka Mima u to ime sluzi tortu.

Srečan rođendan tetkinoj dečici, Jani i Bošku! radost d vv v

I od nas love love

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 24/12/2012, 17:09

Shizika ::
cufta :: Shizi, ova ideja sa puzzle je NAJBOLJA ideja za poklon koju sam ikada cula!
Samo nemoj greshkom da je poshaljesh u vrtic sa Lucijom, da podijeli sa drugarima! lol!
[quote]

b  b  b  b lol!

Dobar dan jutra ljubav
Bilo bas lepo vreme danas, pa smo Anci i ja setale i setale sve dok se nismo uspavale i potpuno izbalavile skafander, portiklu, duksericu....pa morale kuci na presvlacenje. Ana sad spava, a taja juri oko zgrade decu koja bacaju petarde, cak je otisao i do osnovne skole u komsiluku da se svadja sa nastavnicima v
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 24/12/2012, 20:49

ptico tela da pitam otkud skola danas pa se setila da srbija ide jos u skolu a deca uvojvodini su od petka na raspustu i uzivaju.

Sretno Badnje veče i Čestit Božić svim dragim prijateljima katoličke vjeroispovijesti, kao i da ovaj blagdan provedu u miru, zdravlju i veselju sa svojim najmilijim....

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh