Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta taj 23/12/2012, 14:08

Eto, sada znamo kako se to radi sledeca dva vikenda. Missile, ovo vazi i za tebe Wink , nesto ces MORATI da poklonis :) tvom muzicu.
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 23/12/2012, 14:15

Dobar vam dan cure
Kafa jos nije posluzena?
Ja ispijam popodnevnu,pa da ne pijem sama,ko hoce da mi pravi drustvo,izvolite

Mirjana,Cvrle je dasa pravi,veliki decko,slicica super,avatar jos lepsi
Missile,koji si ti lik,nasmeja me slatko,ali dobra ti fora,ubuduce cu i ja tako,znas,htela tebi,pa kupila sebi lol!  b
Srecan ti muzu rodjendan i hocu parce torte Very Happy
Srecni detinjci svima
Sve cure puno,puno d
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 23/12/2012, 14:36

PA nisam jos Cuftoooooooooooo.....I nemam nameru neko vreme sigurno. Bacila sam se na trazenje posla, pa zatim stana...nadam se da cu moci da iznajmim stan sa psom i macom...
Iz normalne price srecna sam i pravim dete sa covekom koga volim,sad sam lujka koja sa dve zivotinje trazi stan:))
Ali dobro...nisam od onih sto bi ih izbacila na ulicu.
Nisam okitila jelku,to ce moji,ja nisam praznicna,iako sve oko Nove obozavam..
Obozavam i detinjce,materice,paterice.....

ali,nadoknadicu sledece godine za 2014.:))
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 40
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 23/12/2012, 14:51

Bjanka ljubav , ja navijam da sledece godine kitis jelku sa stomakom do zuba i zgodnim dasom pored sebe igra
Sad sam gledala "Vreme je za bebe", bilo moje porodiliste i moja soba, sva sam se raspilavila i vratila 5meseci 3nedelje i 5 dana unazad smajli angel
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 23/12/2012, 14:58

Bjanka, samo polako....zelim ti svu srecu sveta i za posao i za stan, a sto se kuce i mace tice, ko ne voli zivotinje, ne voli ni ljude !!! yes

A kada pricamo o filmovima, je l se secate kada je maltene istovremeno izasao Avatar i Star Trek, pa kao slag na tortu Mamurluk 1. deo... Sada me brine taj drugi deo Star Treka, kako bre u maju, a ja treba da se porodim u junu !!! Kakve sam srece, premijera ce biti krajem maja, a meni ce bebac da porani koju nedelju, posto je u mojo porodici to tako...

Inace, raduje me jos jedna stvar...moj omiljeni glumac igra i u 2. delu Hobita i u Star Treku...jeste da igra negativce, ali nema veze, oprostila bih mu... Benedict Cumberbatch...uf...cak je i mm komentarisao kako imam vise srece od njega, jer njegova miljenica Eva Mendes nesto ne snima u poslednje vreme...

Lilya, sto se tice renoviranja stana... mi godinama rdimo jednu te istu stvar, a nikako da je zavrsimo... sada kao cekamo vrata, pa da sredimo hodnik, a na prolece cemo kupatlo... a planiramo da se selimo...nesto tu meni nije jasno... Rolling Eyes
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 23/12/2012, 15:00

Ptico,Ema,Cufto MIrjana,sve zene ljubav dodje sve na svoje..
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 23/12/2012, 15:15

Dobro jutro zene queen !!! Very Happy
Sta vi meni nije dobro jutro - meni jeste!!! lol! lol!
Joooj, sto volim da se izlezavam i ne radim nista i sto volEm odmor!!! igra igra
Ustala sam pre 2h i razvlacim se jos po stanu. Dragi me ni juce ni danas nije pustio da se naspavam ko covek i da se odmorim!!! c Budio me u 9, spremio mi kafu i dorucak!! Ma necu da jedem ni pijem nista, hocu da se n.a.s.p.a.v.a.m!!! Ja sam ga coolirala, pa sam uspela da spavam do 12-13h. lol! Od kad smo se bacili na hrono ishranu mm se promenio za 100%! affraid Ustaje rano iako je na odmoru, sprema dorucak, rucak, veceru, pere sudove rucno affraid kontrolise me da li sam uzela sve od suplemenata, sredjuje kucu, usisava, ne podnosi nered.... ma drugi covek! Da sam znala, odvela bih ga odavno kod dr! lol! lol! Jos je i svojima drzao slovo za dijetu 2h!!! lol!
Ovde je praznicna atmosfera i svi samo kupuju poklone za Bozic, ja sam resila sve osim mm-a, kao i Miss, nemam ideju sta da mu kupim! Rolling Eyes Garderobu ne zelim, jer ce da je preraste za koji mesec lol! telefon nece, jer ce ga kupit iza par meseci sam, cipele ima, tehnicke stvari ima, prosto mi vise nista ne pada na pamet! Embarassed Dajte ideju, ako je imate! Very Happy
E, da, stigli koferi juce na vrata!! likeit
Ja sam baba od svoje prve godine zivota, kao i tetka i to ne znam ni sama koliko puta! Laughing Rodjena sam ko tetka, a ako da Bog da ikad postanem mama, moje dete ce se roditi ko baba/deda! lol! lol! Sta cu, mama i tata su najmladji od brace i sestara, okasnili sa mnom, ja kasnim, a svi ostali pooooranili i eto situacije! Laughing Nema veze, neka smo zivi i zdravi, pa makar i babe! Laughing

Mame, srecan praznik vasoj decici!!! love
Cufto, queen obozavam te!!! yes
Miro, avatar ti je fenomenalan!!! love
Korpice, hvala za kaficu, da se neko seti d aje skuva kad nema Misa! Very Happy
Lily, sredicete vi stan pre aprila kako vidim, iako vas majstori usporavaju! Lep provod u SLO! Very Happy
Bjanka, svaka ti cast za stav!!! g tako i treba! Ako ti se zelja nije ispunila za novu 2013. ne znaci da nece u njoj! yes Zivot je cudo!
Miss, vazno da je dzemper u boji koju muz voli, obuces samo njega i lepsi poklon mu ne treba! lol!
Happy, ovaj video sam gledala vise puta i plakala, toliko neznosti i ljubavi...
Mis, pozdrav za Kikindjane i njihove goste!! Very Happy

Odoh kod S&S na rucak/veceru i da glafam hobita! Very Happy
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 23/12/2012, 15:22

JJeste Meta draga, zivot je cudo,i moramo da se boks

MOje me misli napadaju,ali ja se ne dam f

Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 23/12/2012, 15:28

Meta, prepiši od Missile. Sexy veš za tebe u omiljenoj boji TM-a Wink
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 23/12/2012, 15:47

I ja ima problem sa poklonom za mm...sve sto mu treba ima, pa meni palo na pamet da mu pokonim ili neki vaucer za neku masazu ili nesto slicno tome...Al, ima svoju maserku, koja nam kuci dolazi, pa mi propade ideja...Ja se ne razumem u tehnicke stvari,za proslu novu godinu sam mu kupila futrolu za mobini...sada pojma nemam... Navukao se na Ecco cipele, pa mi palo na pamet da mu kupim mozda neki kais ili novcanik ili nesto slicno tome u njihovoj radnji, pa cemo videti...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 23/12/2012, 17:25

Eh drage zene, ma da ne zivimo privatno i ne placamo kiriju ne bi se meni toliko zurilo.
Poklon za mm skroman: Converse privezak za kljuceve za novi stan i njegova omiljena cokolada sa kafom iz Adore cokolaterije.
Naravno, upakovana u srce bombonjeru. Malo kica nije na odmet.
Ema, i ja sam mom par puta poklonila vaucer za masazu. Idemo kod iste maserke on i ja, ali ova nasa radi u salonu.

Mirka, sve pogledam avatar pa se nasmejem pa opet pogledam pa se opet nasmejem. Prelep!!!
Bjanka, bices ti dobro. Bolje neko vreme sama, ali srecna, nego sa nekim i nesrecna.

Cula sam za ove praznike, ali ih mi nismo slavili.

A da, sad smo rucali: ostatak pasulja od slave sto nam poslala moja tetka, ostatak ribe od slave sto nam poslao mm otac i ostatak mamine redjendanske torte koju sam nam naravno donela u krevet. Sta da vam kazem? Ko nas spoji ovakve, svaka mu cast lol!
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 23/12/2012, 17:32

cufta ::Eto, sada znamo kako se to radi sledeca dva vikenda. Missile, ovo vazi i za tebe Wink , nesto ces MORATI da poklonis :) tvom muzicu.
Da, još samo da smislim ŠTA? Rolling Eyes Ima fore do utorka. Wink
Torta je ukusna, nadam se, ali što sam je nafilovala, kao crtani film. Ne idu mi od ruke slatkiši i gotovo. lol!
Zato je ruska salata ODLIČNA! Inače mu je riba omiljena hrana, a pošto sam zaboravila da kupim Embarassed smislila sam da uzmemo roštilj. lol!
Malo sam zabrljala ove godine, ali važno je da je lažni bor kupljen Wink
Eto, od jutros na nogama, a ja žena u 'pristojnim' godinama, sad ću malo da dremnem dok on stigne.
Meta, i ja sam u prazničnoj atmosferi, prosto ne verujem da sutra radim. I ne sutra, već cele nedelje! affraid
Cure, d
ff
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 23/12/2012, 17:46

missile ::
cufta ::Eto, sada znamo kako se to radi sledeca dva vikenda. Missile, ovo vazi i za tebe Wink , nesto ces MORATI da poklonis :) tvom muzicu.
Da, još samo da smislim ŠTA? Rolling Eyes Ima fore do utorka. Wink
Torta je ukusna, nadam se, ali što sam je nafilovala, kao crtani film. Ne idu mi od ruke slatkiši i gotovo. lol!
Zato je ruska salata ODLIČNA! Inače mu je riba omiljena hrana, a pošto sam zaboravila da kupim Embarassed smislila sam da uzmemo roštilj. lol!
Malo sam zabrljala ove godine, ali važno je da je lažni bor kupljen Wink
Eto, od jutros na nogama, a ja žena u 'pristojnim' godinama, sad ću malo da dremnem dok on stigne.
Meta, i ja sam u prazničnoj atmosferi, prosto ne verujem da sutra radim. I ne sutra, već cele nedelje! affraid
Cure, d
ff

Ijaoj bre, uplati mu neki pecaroski vikend. Covek je pecaros u srcu i dusi yes
Ili mu kupi crvice za pecanje Very Happy
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 23/12/2012, 18:03

Ja sam mm mislila da kupim gomilu gumenih bombona koje obožava i da ih stavim u neku simpatičnu kutiju. Razz Znam da nije neka ideja, ali nekad sam mu kupovala svašta nešto ... sad ima, čini mi se, sve. Ranije sam mu uvek kupovala nešto od garderobe (košulju, jaknu, džemper, kaput, kaiš, novčanik, kožne rukavice), sat (sa napomenom "za svaki minut ispunjen ljubavlju"), nešto od tehnike ili parfem ... od kako je počeo više od mene da zarađuje ponestaje mi ideja. A i kako uvek smisliti nešto novo kad smo 12 godina u braku, a pokloni se daju i za rođendane i za godišnjice braka i za Novu godinu, a nekad i za Božić. Rolling Eyes

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 23/12/2012, 18:19

ff
cicsa80

Broj poruka : 2714
Godina : 36
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 23/12/2012, 18:22

Jeste, to biranje poklona bas zna da bude opterecujuce.

Mi smo izbacili poklone za rodjendane. Uplatimo negde par dana, sednemo u kola i nja... na put. Lepsi poklon mi ne treba.
Za godisnjice izadjemo negde, provedemo lepo vece i to je to, bez poklona.
Ja sam sve pocela da proracunavam kroz "Gde smo mogli da otputujemo za te pare ili da smo jos malo dodali". Imam pundravce u doopetu Rolling Eyes

lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 23/12/2012, 18:23

cicsa80 :: ff

Hej Cicsa, ff
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 23/12/2012, 18:32

lilya ::Ja sam ovaj klip nekoliko puta odgledala i otplakala koliko je divan i nezan. Nikada iz odbora za pplaci pipi necu izaci Rolling Eyes

Sinoc gledali Hobita. Sta reci, sem da se ja lozim na takve stvari kao blesava Very Happy

Veceras proslava firme koju ja tradicionalno zaobilazim vec godinama. Jednostavno ne volim velika slavlja, djipanje, glasnu muziku, ne znam osecam se u tim situacijama kao slon u prodavnici staklenih figura, ne znam da se ponasam, bas mi ne prija. Ljudi se ljute na mene kao ja izgravam nekog posebno pa necu na proslave, ali nike tako, jednostavno se ne osecam prijatno na takvim mestima gde se igra i tako to. Jbg nisam taj tip Rolling Eyes

Kupismo danas prilotocni bojler, plocu za kuvanje i aspirator. Jos samo da stignemo do negde sa radovima. Cenim da cemo se useliti tamo negde u aprilu, nema sanse ranije. Taman pred put kod sestre.
Sad idem da gledam mog omiljenog Bonda.

Htedoh jos nesto da kazem, ali jednu poruku pisem citav dan.
Meta, kad stignes na Kubu sve ces da zaboravis yes

Sve vas pozdravljam

o lily ni ja ne volim ta mesta gde se igra i tako to :), drago mi sto nisam sama
hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 23/12/2012, 21:18

Za sve koji veruju u ljubav (za Bjanku najvise), veceras na RTS u 22:05h "Love actualy". Da podestim, Hju Grant je Toni Bler.......
Tu cete imati ideju i za poklon.....kada onaj tip donosi kasetofon i nekoliko panoa na kojima pise......
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 23/12/2012, 21:19

cekammmm 22:05 gledala sam najavu
hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 23/12/2012, 21:31

Hany odusevices se, mi ga svi gledamo veceras po stoti put!
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 23/12/2012, 21:37

cufta ::Hany odusevices se, mi ga svi gledamo veceras po stoti put!
Ja sam i DVD kupila Laughing
Mislim da znam svaku rečenicu napamet lol!
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 23/12/2012, 22:13

Mirjana ::
Ja sam i DVD kupila Laughing
Mislim da znam svaku rečenicu napamet lol!

I ja! I DVD i napamet sreca
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 23/12/2012, 22:53

Hvala Cuftice:) divna si,gledala sam ga,gledam ponovo,l usne usne usne
Bjanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 23/12/2012, 23:18

Shocked Nema nikog, svi gledaju onu limunadu od filma.
cufta ::Kakav Deda Mraz! Malo me i plasi. Gleda me kao da moram svasta da ispunim da bi mi ispunio zelje. Vec vidim u njegovim ocima : "debela si, hranu nisi ni smislila za Novi godinu, staru nisi ispratila kako dolikuje, kucu jos nisi okitila...mada je najgore sto sii dalje debela".
Ovo su =><= kontradiktornosti. Da si debela i hocesh da jedesh josh poodavno bi smishljala i smislila shta cesh spremati. Ti samo imash puniju figuru, pa vidjeh te uzivo! yes

Mirjana ::Meta, prepiši od Missile. Sexy veš za tebe u omiljenoj boji TM-a Wink
Negdje sam vidila da profesionalno rade izazovne fotografije pa od njih naprave puzzle da muz sastavlja dok te "boli glava". Wink
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh