KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 2/12/2012, 23:03

Da se i ja upišem,pre nego što odem na spavanje.

Čufto,vredna ženo,14 sati na poslu i to nedeljom-svaka čast. as

Vučice, b b b vv vv vv wavecrowd ,navijamo za tebe.

Bojana,Miro,deca su vam slatka kao med.Cvrletu čestitam prvo pričešće! poljubci

Ostale cure, zagrljaj
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 2/12/2012, 23:10

Vasa dasa je jedan ozbiljan konkurent, nema sta king Vidi ti samo te farke i cizmice, pravi smeker. Cestitamo prvo pricesce cvet
Cufto, nedostala si i ti nama ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 2/12/2012, 23:41

Jao sto su slatka deca....pu pu pu...

Nego devojke, cita mi se neka knjiga...ne bih neko tesko stivo...vise nesto tipa Sofi Kinsela( sve njeno sam procitala), imate li neki savet...poslednje sto sam citala je Pedeset nijansi, i bas je je za 2 grama mozga...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 2/12/2012, 23:52

Dobro vece,
Nema me celog dana jer mi je guzva po kuci. Sestra i zaet bili sa decom na rucku, a to trajeeee, pa onda bili u setnji, pa komsije... okupali decu i uspavali i sad se mi spremamo...
Vucice, navijacu i ja radost
Mirka, srecan pricest Cvrletu momku, duplo vecem od moje Mime Shocked
Otisla sam....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 2/12/2012, 23:58

laku noc svima lepo spavajte
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od tetreb 3/12/2012, 07:25

Dobro jutro,pao nam eto prvi sneg
Cvrletu srećan pričest...........................jooooooooooj mnogo je sladak
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 3/12/2012, 07:30

Dobro jutro Rolling Eyes
Puno hvala na lepim željama Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Yawn
Duša mi spava, ali ne i dete! Probudio se u 4h i od tada na smenu peva ili kenjka Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Staying-awake
Sad je već vreme i za vežbice. Pa, odoh da ga oblačim. Prijaće mi kafa kad se vratim, a vama evo sada, tek zakuvana, samo sipajte
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Kafa
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 3/12/2012, 08:15

Dobro jutro iz snezne Loznice.
Provejava sneg, hladno je , ja na poslu, Ana u vrticu. A ako vas interesuje gde je i sta radi mm, reci cu vam. U podrumu je lozi vatru i on ce posle da radi.
Vladeta i Cvrle lepote osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Kako su slatki, ne sto su nasi, ali su medeni skroz! Njihova prva zima radost radost radost radost radost
Cuftta rasplakala Happy svojom pricom. Kada smo kod price DEFINITIVNO je saljem u ovoj sedmici. Jes da sam otegla,neko napise 3 romana za to vreme, ali ja nisam romanoipisac, jel tako, tako je Very Happy I Cufta naterala vodu na usta svima nama onim kolacem.
Vuchice svim srcem navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Mala sta rade moji drugari? I njima prva zima i prvi sneg radost radost radost radost radost radost radost radost
Orle ljubi Cedoviste da pukne. I njemu je ovo prva zima i prvi sneg, ako u Bg uopste pada sneg radost radost radost radost radost radost
Miro hvala na kafici, upravo je srkucem i srecno na vezbicama.
Sve vas jako grlim i ljubim i odoK da iscitam moju pricu po ko zna koji put, da dodam i izbrisem po ko zna koji put i taK, malo cu i da radim...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 3/12/2012, 08:47

jeeeeeeeeeee, prvi sneg, prvi sneg...pokrio je breg! Evo ga sneg, pocinje zima......Maus, vi ste fenomenalnii. Leti ti lovis ribu a zimi mm lozi. Lepo ste se podelili u radu. Pisi tu pricu vec jednom.
Vucice, koji dan tacno vadis betu, da znamo kada da naaaajvise navijamo? Nema ostalih.... ko se budan a trenutno ne radi, neka odmah krene da malo vezba zajedno sa cvrletom. nije lose tako poceti nedelju

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od KoMetaK 3/12/2012, 09:24

Dobro vam prvo snezno jutro! Ja mu se ne radujem uopste Embarassed
Mirka, neka je na zdravlje i spasenje prvo pricesce! Very Happy
Evo kafice i od mene i lep dan vam zelim!
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 432321_4183106259560_1447224270_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 3/12/2012, 09:35

Dobro jutro u decembru!!! Very Happy

Ja ga volim. U decembru je rođen moj životni saputnik, čovek kome mnogo dugujem, koji je od mene napravio bolju osobu, boljeg hrišćanina, u mnogome mi ulepšao i olakšao život! I još uvek to radi!
I povrh svega, voli me (rekla bih... Rolling Eyes lol! )(To je mm Wink )

Nemam mnogo vremena, pa ne pišem više sada o sebi. Iščitah vas, al neću da prozivam! To radi tradicionalno Mišica, ja samo par reči... lol!

maus :: Ja ga ne volim, i kako se blizi 4. decembar sve mi je teze. Ali zivot ide dalje, Pedja ce uvek biti u nasim srcima, u nasim mislima.
Mirjana ::
I meni zastane knedla u grlu kad pomislim na Decembar i Januar, od kad smo pre dve godine, jutro posle dočeka saznali da je jedna sjajna zvezda otputovala u neki lepši, jako dalek svet.
Metaurina ::
Ne volim ga, jer me podseca koliko godina zivim bez mame, ali ko zna, mozda ce ovaj promeniti moje misljenje.

Mišice, Mirka, Meta, mogu samo da vas jako d i v Žao mi je, meni se takvo nešto nije desilo u decembru, a ko zna kako bi mi bilo da jeste! Zapravo, ja nekako retko vezujem mesec za nemile stvari, već datum. Želim da vam ovaj decembar donese puno lepih trenutaka, ne biste li lakše prošle kroz tužne misli poljubac

Mišice, hvala na prekrasnom otvaranju decembarskih jutara, divno! cvet

mijaki ::....a ovaj Decembar 2012 ako ne donese smak sveta donece moju princezu.....
Ma kakav smak sveta, ali princeza stiže!!!! d

Biksi :) ::Mene grlo steglo, pa me boli kad gutam, ajd i grlo što boli kad gutam, neg i uši. Rolling Eyes
Pa nije valjda i tebe steglo!!!! No Eh... Ozdravi nam što pre!!!! osmeh srce

lilya ::
Ne volim ga ni ja. Ne volim sto mrak padne u 16h, sto je bljuzgavo i hladno, sto se novac kojeg mnogi ni nemaju trosi nemilice. Mi smo akciju kupovine poklona deci izbacili. Imaju mame, tate, babe, dede pa nek im kupuju. Mi novcem od tih poklona kupimo deci u Svratistu stvari, vice i slatkise i to je to. Ko se ljuti, sta da mu radim, njegov problem.
Ne volim svodjenje racuna, izjavljivanje usikjenih lepih zelja. Uopste me nervita ta euforija oko NG, cist marketing i nevidjen nacin da se potrose pare.

Bas sam nesto gdhfbddidhsg.

Vama zelim pre svega zdravlja i lepog raspolozenja i da nam decica budu zdrava, a trudnice da uzivaju.

Odo da biram plocice.

Lili, oduševila me svaka tvoja reč!!! Sve što ti ne voliš ja nekako ili volim ili jednostavno prihvatam kao ustaljeni ritual lol! Prosto volim zimu i na sve gledam sa iskrenim osmehom na licu. I volim oštar rezak minusni zimski vazduh!!!! yes
Ipak, za onu priču o poklonima, i deci bez doma, ja mogu samo da kažem da ste tm i ti king i queen !!!! cvet
I nek vam se svaka lepa reč upućena toj deci bez toplog doma dobrim (tj. vašom bebom) vrati! beba

Milijana ::Sad odoh, vec 5 noci ne spavam zbog Milene, al sam i dalje lepa Wink bar tako kaze mm lol! I posle kazite da ljubav nije slepa Razz

Mili, nije ljubav slepa, već je lepa!!! x g

dr mali pariz ::Sve u svemu ,želimo svima ko i nama . Pre svega zdravlja ,ali i ove sreće koju mi delimo već četiri ipo meseca.
Ljubimo vas i stiskamo sve! osmeh srce
Hvala, draga naša Parižanko!!!! c Mislim da već znaš da tebi i tvojoj porodici želim od sveg srca svako dobro family Ali, pored toga, želim ti malko više slobodnog vremena, da te češće ovde viđamo! yes Naravno, ne na račun b b .

MJP, pa dobro se ti nama vratila na jutra! Very Happy

Vučice, nek ti beta učini ovaj decembar najlepšim do sada!!!! g

Bebe da nam još uznapreduju, trudnice da nam budu školski dobro, koračaljke da se primaknu cilju, čekalice da zaplaču od sreće! I svega vam još lepog želim!

I sve nepomenute, ali ne i nepročitane cure Wink , sve vas jako d
I da mi zavolite sneg! usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 3/12/2012, 09:45

Missile, svojim postom si mi ulepsala vec lepo jutro sreca
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 3/12/2012, 09:50

Dobro jutro devojke i od mene kijavicave i bolesne!!

Moze li neka da mi kaze sta smem da pijem od lekova i da li smem da koristim septolete s obzirom da sam u iscekivanju, a razvali me suvi kasalj!!
Sagorelo mleko i secer sa puterom pila, ne pomaze!!

Inace, decaci i njihove cizmice i farmerice su preslatki!!DAjte i neke devojcice slatke,posto ih obozavam!!

JA volim zimu,volim praznicno raspolozenje,sama pravim cestitke...Sto se tice poklona ,kao i za bilo koju priliku, mislim da to treba da bude sitnica...Tako da se ne opterecujem sta ko od mene ocekuje....
Ali Lilyo,to je tako divno sto tm i ti radite!!!

Ema, sinoc nam je bio prijatelj koji kaze da nam se u stanu oseca na psa, pa sam se malkice iznervirala...Ja ne osecam,a i nos mi je trenutno zapusen:)) ALi te razumem u vezi sa kucama!!




Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 3/12/2012, 09:52

Da, i ja se slazem, poptpuno prelepo to sto si napisala MIssile za svog muza!! Lepo je kad neka odaje priznanje da ga je neko ili nesto ucinilo boljim!! Volim sve te lepe reci zahvalnosti i ljubavi kad se izgovaraju,naravno ne precesto.....Ali,volim:hvala,izvini,molim te..... Bravo Missile i ta tebe i za tvog muza!!
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 3/12/2012, 09:57

Bjanka ::DAjte i neke devojcice slatke,posto ih obozavam!!
Slažem se! A sad Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Sleepy-smiley-face
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 3/12/2012, 09:58

Lepo sanjaj Mirjana!!!a mi te budimo kasnije sa kaficom budenje
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 3/12/2012, 10:19

Bjanka, nista ti nece pomoci dok samo ne prodje. Pisala sam o tome sta su sve moji ukucani i bez bebe u stomaku pili. Strpljen - spasen!
Bilo je vlazno ovih dana, pa i zivotinje kao i mi ovih dana vise mirisemo na sebe. Je li ti taj sigurno prijatelj?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 3/12/2012, 10:23

:)))))))))) pa jeste ,prijatelj je mm Cufto, nego od onih sto nikad ne bi, kako oni kazu, drzali zivotinje u kuci:) Odavno sam prestala da se ubedjujem, svako ima pravo da zivi kako izabere...

ma ja nocu ne mogu da spavam od kaslja,toliko kasljem da i ako sam zabebila,jadan taj plod koliko se ja tresem:)))
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 3/12/2012, 10:25

Bjanka, ovako ja nama spremam.
1. Zagorim šećer i dolijem vode, da napravim šerbet. U to odmah, i pre ključanja, stavim veću glavicu crnog luka. Ostavim da ključa, da bude koncentrat. Kad se prohladi, ispod 50 stepeni Celzijusa, nacedim limun i dodam meda. Taj sirup pijuckam celi dan. Nije neukusno.
2. Efikasnije, ali i neprirodnije: kupi Fluimucil 600, jedna šumeća uveče, na pun stomak.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 3/12/2012, 10:27

P.S. Bjanka, kad je beta? Ajd navijamo!!!!!! igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 3/12/2012, 10:37

"Ja nikad ne bih drzao zivotinje u kuci" = ja ne volim zivotinje.
Ma ko ga je#e.
Nece niko nigde otici Bjanka, ne sekiraj se.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 3/12/2012, 10:46

Dan Jutra!

Zelim nam puuuno snega, puno radosti, smeha, veselja, beba i sex

Od snega naravno danas u Bgd nema nista, nisam ni pahulju videla Crying or Very sad

Bice, bice, vazno da se ja nadam radost

Ljubim vas sve, sve, sve osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 3/12/2012, 10:50

Bjanka, i ja sam u periodu cekanja bete imala taj magareci kasalj. Daj boze da ti bude kao meni. DR mi rekla da je to reakcija na trudnocu! Jao, sto bi bilo dobro da je tako !!! Posle nedlju dana se sam sredio.

Bila sam kod lekara, rekla mi je nista da ne pijem, ama bas nista, dala mi je samo antibiotike ako bi mi skocila temperatura,a za ostalo striktno rekla ne ne !!! Moze caj, moze neka obloga, moze med i luk ako mozes, ali sem toga nič.

Sto se tice mirisa psa, moj rodjeni otac nije bio kod nas u stanu dve godine, jer mu zaboga smetaju psi...vidjamo se po kafanama i restoranima, ili kada ja odem kuci...

Missile, nemoj da me shvatis pogresno, molim te, ali fluimucil nije dobro resenje kod suvog kaslja, jer tu nema sekreta, samo nadrazaj sluzokoze.On je super sa produktivan kasalj. U ovakvim varijantama je bolji sirup, cini mi se da je beli slez.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 3/12/2012, 10:59

Missile paaaaaaaaaaaaaaaa dve nedelje isticu sledeceg ponedeljka,,,aliiii ja se nesto misluckam da uradim neki testic,odavno nisam,da me mine zelja:))) Jedno vreme su fino zaradjivali na meni:)

Cufto, ne obazirem se ja na to,nego mm ne zeli psa u kuci pa u toku je hladni rat hoce li biti unutra preko zime ili na terasi u kucici, pa je postavio pitanje svom najboljem prijatelju : "Je l oseca na kuci?" na sta je ovaj brze bolje odvratio da se oseca:) Ma.....Svi u Honduras!:)

Proci ce ovaj kasalj,preko dana mi je lakse...Imam i temperaturicu od 36.9 do 37.3.....

Emaaaaaaaaaa drugarice po vise stavki :), hvala ti na tom slatkom pozitivnom mantranju osmeh srce

ljubav
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 3/12/2012, 10:59

Dobro jutro!Hladno i vlažno,ali na moju sreću,bez snega.
Ja danas ne radim,tj.donela sam"posao"kući,pa ću laaagano,uz Mirkinu kaficu iz fildžana... sreca

Lilya,oduševila si me svojom idejom o poklonima za decu iz svratišta.Podstakla si me da i ja uradim nešto slično. zagrljaj

Bjanka,i ja pravim neki sličan sirup,kao i Miss.Ušpinujem šećer i jak čaj od žalfije,pa kada se prohladi,dodam sok od limuna i med.Vrlo je ukusno,a i pomaže .Želim ti da brzo ozdraviš i da nas obraduješ poz.Betom. navijacica navijacica navijacica

Maus,Anči se sigurno raduje snegu . klizanje
Curice,sve vas zagrljaj
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 3 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu