KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

+36
ciklama
JAmajka
bibi.libi
nina :)
tisa
flyki
Dacaa
Vuchica
rada78
Ema78
Marija86
smarija
Niny
Bekanicaa
tetreb
laKole
menora72
Struzzo
Tinche
BiKsi :)
korpica
Erata
missile
KoMetaK
jaca*caca
Jelica
Mirjana
MAAKKI
SannI-AlL
dra00
lilya
medolino
HappyGirl
dragana76ns
plavaptica
Ambra
40 posters

Strana 16 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od menora72 15/12/2012, 14:26

i nisi pogresila , svaki postupak ima svoje prednosti i mane -bitno je da se uspe igra
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 15/12/2012, 14:48

Znas sta mi je krivo, sto ja nemam problem sa folikulima, bas sam danas gledala sve svoje UZ izvestaje pre stimulacije... pa svaki put sam imala po bar jedan dominantan folikul 20x17 (i tome sl.) na oba jajnika , imam ih takve godinama unazad. Pa mogli su Ivanovici bar jedan prirodnjak da predloze s obzirom da ja nemam nikakav problem sa zdravljem a mm jos manje. Uhhh kako sam besna samo da znas. A lepo sam im rekla da sam pre par godina isla na pracenje folikula ne bi li uspela prirodno i da je moja tadasnja doktorka bila prezadovoljna brojem koji je videla. Samo sto ja tad nisam istrazivala neuspehe a sada znam da su mi jajovodi bili zacepljeni.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od menora72 15/12/2012, 15:30

kontam i razumem te skroz ... ja sam recimo insistirala da i prva vantelesna bude prirodnjak ali DR me je odbila ... znas sta , ipak su DR sigurniji i mirniji a mi imamo vise sanse sa stimulisanim jer imamo veci broj JC , kontas , zato ja i njih negde razumem , veruj mi i njima je stalo da uspeju ...
dobro ,bilo tako i proslo , sada uradi onako kako osecas i mislis da je najbolje za tebe ... ja recimo sad aktivno ucestvujem sa DR u mom postupku , ako nesto necu ja kazem ,ili ona mene uvek pita oces li ovo ili ono ...
ajde samo polako zagrljaj poljubac

PS sto se tiche DR Milice raspitaj se jos o njoj , ja sam licno stekla utisak )doduse to je iz ovih pisanja ovde ) da je sasvim Ok ... ako oces dodji kod nas u NS Very Happy ...imamo tim za docek lol!
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 15/12/2012, 16:46

Krk sestro slatka , bas si me obradovala, kako se ti samo lepo snalazis nemam reči . Potpun pogodak za vto iz prirodnog napred scuro . Kao sto si i sam lepo rekla, da ti nikada nisi imala problem sa folikulima, cak naprotiv uvek ih je bilo. Tako da ja mislim, da ovaj sad sledeci put , ima sve samo da prsti od uspeha. Ja nesto kad malo bolje razmislim, pa nama je i dovoljan samo jedna lepa zrela JC radost , cak isto i mislim da je i kvalitetnija JC iz tog nestimuliranog... Nekako mi to tako u glavi Wink . Jao sto se radujemmmmmmmmm zbog tebe.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Mirjana 15/12/2012, 17:21

Odmah šibaj, nego šta Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 15/12/2012, 22:52

I onako u ponedeljak idem kod Milice, ako mi nelegne odma ce da bude otpisana. Sad znam odlicno sta hocu, sta necu i sta me ceka. Boli me uvo da tolerisem lekare i da radim onako kako oni hoce. Ima bre za moje pare da bude kako ja hocu :))

Nemojte unapred da se radujete, ja jos ne znam sta je od mene "ostalo" posle ove vto i da li uopste mogu da iznesem jos jednu aspiraciju u tako kratkom roku. Prvenstveno zelim da cujem da nisam navukla nikakve posledice, da su mi jajnici ok i materica dobra. Ako bude tako onda idemo dalje :))

Citam ove zenice sto su u NF, pa njih tamo bar pregledaju posle neuspesne vto a ovi ni da pitaju kako sam. Ma...
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 16/12/2012, 11:57

E, mico... svi bi oni paricke Wink ,. Samo ti polako kreni . Ih ostalo? Nego sta, da je ostalo. ja volim kad je neko borac, a ti to jesi. Polako kad krenes, videces sta i kako. Ne odgovara, ides dalje, ima toliko klinika koje se stvarno bave svojim pacijentima... Sve za svoj cilj. Kis
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Jelica 17/12/2012, 00:59

Krk, polako, moras prvo da odmoris jajnike minimum 3 meseca posle stimulacija. Oni su uvecani i moraju da se vrate na normalu pre svega zbog zdravlja, a potom i da bi pravilno radili i dali kvalitetean folukl sa zrelom jc. Moraćeš i hormone da proveris , a to se radi na 2-3 dan ciklusa. Sve to treba da se slegne pa onda u sledeci poduhvat. Cak i u prirodnjaku se prima pregnil ili ovitrel ( stop injekcije) , pa progesteroni posle itd...nekada cak lekari daju pred samu stop injekciju par ampula menopura ne bi li sto vise pospesili da u tom tvom folikulu prirodnjaku sazri sto bolje jajna celija. Pa opet treba da ti aspirriaju taj folikul i tako...Sacekaj mart, pa u prirodnjak...to ti je super ideja, al prvo da se jajnici srede od ove vto. Na kraju videces sta ce ti reci dr Milica. Ima dosta zena koje su kod nje radile vto...cini mi se da su zadovoljne sa njom...pogledaj imas temu o dr na forumu...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 17/12/2012, 01:19

Krk, ja podrzavam ovaj tvoj novi poduhvat i novi nalet optimizma. Bravo bravo napred scuro E sad Jelica je u pravu, treba malo da se slegnu stvari, vreme da sve dodje na svoje mesto posle stimulacije...Ma ja verujem da ces ti piti trudnaja u 2013. ZIMA4
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 17/12/2012, 10:23

Ja prvenstveno idem da vidim u kom su mi stanju jajnici i kakvo mi je opste stanje posle vto. Nisam mislila nista na silu da radim niti po svaku cenu. Dosta mi je sto sam iz operacije usla u stimulaciju pa nemam zelju da popijem ni aspirin sad a kamoli menopur ponovo.

Iskreno, sad posle svega, meni je vto ostala u tako ruznom secanju da nemam nista lepo po cemu da je pamtim. Toliko nerviranja, neinformacija, nikakve komunikacije sa doktorkom, psihickog presinga, mislim da ce mi trebati vremena da tih mesec dana zivota potisnem. Nemam zelju ni da prodjem pored one klinike i zato sam izabrala drugu da odem da se prekontrolisem. Sad stvarno samo zelim da cujem da sam ok i da se telo vraca u normalu. Strasno mi je vazna ta informacija, pomogla bi mi da se osecam bolje i da otklonim ta ruzna secanja o propaloj vto.

Ako pri tom ispunjavam uslove za jedan vto prirodnjak, bice mi drago jer stvarno ni ne razmisljam o novom stimulisanom postupku dokle god mi traje secanje o ovom prethodnom.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od lilya 17/12/2012, 15:17

Krk, ja bas i nisam upucena u to kako funkcionisu Ivanovici, ali bi trebalo da posle svega imas i jedan kontrolni UZ. Barem je tako bilo kada sam ja radila u Bisu. Znam da su ti se smucili i sve to, ali toliko si im novca ostavila da su ti toliko makar duzni. Ja sam imala kontrolni UZ sto sam preko Fonda isla, a ne ti da nemas sto si im platila.
Takva bi trebalo da bude procedura, bez obzira da li si im i koliko platila. Ili mozda ja nisam upucena zbunjen

U svakom slucaju, puno srece ti zelim sa VTO iz spontanog ciklusa radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 17/12/2012, 18:18

Ma neka hvala, platila ja lepo danas, dobila sve odgovore i dosla kuci srecna. :))
Sve se lepo vraca na svoje mesto, levi jajnik normalan, desni nesto malko veci ali dobar. Posle xy dana vratio mi se osmeh na lice.

Sto se prirodnjaka tice, ispunjavam uslove ali sanse su mi 10% u ovim godinama. Mogu da pocnem od sledeceg ciklusa ali mislim da cu da preskocim januar jer stvarno ne mogu po teskom minusu da lomatam po BG pa cu da prebacim na mart.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 16 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu