KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon konacnog usvajanja...

+23
maki79
JocY
KoMetaK
BiKsi :)
milkyway
noja
Jadraban
Tangerine
majat
Nela72
era
bak
snedra
Maman
JAmajka
pudza
anak
Sara
Masha UK
Struzzo
lilymar
ZarPtica
nina :)
27 posters

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole

Nakon konacnog usvajanja... - Page 13 Empty Re: Nakon konacnog usvajanja...

Počalji od Ambra 30/11/2017, 09:12

Ti si bar dosla do pravnice, ja do salteruse u DZ lol!

I meni je palo na pamet...zamisli kad Ana krene u skolu i kad pocnu sistematski ili sta vec, pa kad pocnu da otvaraju karton pred drugom decom i unutra vide onaj stari pa pocnu da se cude i komentarisu (onako idiotski svojstveno samo nasem mentalitetu bez da pomisle da je mozda usvojena i da bi trebalo da cute i zastite njene podatke a oni naprotiv razvuku pricu da svi cuju). Vec sam krenula da razmisljam sta cu i kako cu.... imam jos 4 godine vremena da dodjem do resenja.
Jos smo se zezali sa prijateljima...kaze moja drugarica daj da idemo u DZ, ti udji sa Anom u ordinaciju, ja cu da dodjem sa Jelenom (njena cerka) pa cu da ti izvucem doktorku (ista nam je) van ordinacije na 3 minuta da je nesto kao pitam a ti mazni stari karton. lol! Eto dokle smo isli sa razmisljanjem kako da se resimo starog kartona. Laughing Laughing Posto postoji pravni osnov, sacu to drugacije da odradim.

Ima i druga stvar...
Recimo u nasem slucaju jos uvek ne mogu detetu da izvadim izvode u BG nego podnosim zahtev online (sreca pa imaju tu opciju) i salju mi postom. Jos nisu te podatke promenili u maticnim knjigama u gradu iz kog je Ana ni posle godinu dana. Tu im nista ne mogu osim da sedim i da cekam kad ce to oni da urade.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu