KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 2/11/2012, 19:02

Drage moje, ja danas bila kod dr... Beba je super, hvala Bogu, a ja sam dobila da pijem Palitrex zbog besike i Gynipral jer mi je videla na uz kontrakcije.
A pored toga u poned.moram da radim i ks da bi mi proverili leukocite zbog bolova u desnom delu stomaka jer se dr plasi da moze biti i slepo crevo u pitanju. v
Jel pila neka od vas ovaj Gynipral?

Kako ste mi vi? Ljubac za sve ljubav ljubav ljubav ljubav
Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 2/11/2012, 21:52

Nensy85 ja sam pila ginipral na 6 sati ali uz njega sam pila i verapamil jer mi od njega lupa srce kao blesavo, pa sam pila verapamil pola sata pre giniprala. Ako hoces mogu ti pokloniti dve kutije giniprala i dve kutije verapamila koje su mi ostale a rok trajanja je do 2014 godine. Ukoliko si zainteresovana posalji pp sa adresom i svim podacima da ti ih posaljem.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/11/2012, 22:43

Opa lily i ti si bas blizu,ja sam se porodila sa 37n.i 4d.pa se bas nesto najezih kad videh tvoj tiker,a i ostale trudnicice sve ste lepo dogurale,mijaki,heart,medolino i ostale..puno srece...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/11/2012, 22:46

Maki nisi mi odg.na pitanjce? Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/11/2012, 23:30

Samo da ljubnem trudnoce i novopecene mamice,
Maki divno zbori trudnoca proleti za cas Very Happy
Srce sttoki ti u pocetku i dodje kao kolevka,
nema potrebe za dve, to je gnjezdo
Moj prvi favorit je bas bilo sve od njih
ali smo narucili u xilonu komodu i krev.
Uzivace bebac lepi komadi namestaja sa stilom osmeh srce
Ljub
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 2/11/2012, 23:48

noja ::
Srce sttoki ti u pocetku i dodje kao kolevka,
nema potrebe za dve, to je gnjezdo

Znam da postoji i ta mogucnost , ali posto je moja svekrva insistirala da kupi kolevku, onda smo krevetac uzeli odmah kao veliki,postoji i ta varijanta, da ne bude prvo kao kolevka,i ispadne dosta jeftinije, jer kad se kupuje prvo kao kolevka, posle mora da se dokupe jos dve stranice i veliki dusek, ovako smo odmah to uzeli i cena dosta niza Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 2/11/2012, 23:59

Znam sve lol!
A sad mi je jasno i zasto lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/11/2012, 00:16

noja ::Znam sve lol!
A sad mi je jasno i zasto lol!

Bas tako Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 3/11/2012, 09:34

Stefi izvini sto ti nisam odgovorila. Evo sad cu. Dojim Katarinu, ne dajem uz siku nikakvu dohranu. Rucka na 3-5 sati kad se probudi sama ja je ne budim jer sam primetila da je onda nervozna. Tkodje nije sve ni u klopi vec i u pajkenju i tad oni napreduju pa je samim tim ja i ne budim nego sve po njenoj zelji. Desava se ponekad da se probudi i na dva sata ali je to mnogo redje. A ti jel dojis ili dohranjujes tvoju bekanu?
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/11/2012, 10:04

jutro curice....
nikako nisam spavala, nocas oko 1 me je zvao brat da mi kaze da je imao udes sa mojim kolima...Bogu hvala svi su dobro, niko nije povredjen, steta izgleda 100%, ode auto u delove...po svoj prilici...
Kakav sam sok dozivela ne moram da vam pisem...oka nisam sklopila, a ni sada nisam puno bolje...
a moja plinceza sutira li sutira, izgleda je i ona uznemirena...
odoh, ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 3/11/2012, 10:36

Jutro drage ff
Igleda je danas neki cudan dan...
Mijaki,najbitnije je da je tvoj brat dobro i da njemu nije nista..verujem kakav je sok,cuvaj se mila i cuvaj tvoju princezicu...

I ja sam danas nesto bez volje,nemam pojma sta mi je,slabo sam spavala,zeludac me bas pece a pocela je i gorusica ali mi je najbitnije da moji vragolani udaraju po stomaku... Uhvatila me neka tuga i samo placem,od jutros sam sama u kuci,svi se negde razbezali a ja listam kutak,gledam klipove u roditeljskim dnevnicima i placem,zatim odem na jutra i tamo se isplacem kao kisa,postala sam jako emotivna i shvatila sam da sam se vezala za nas kutak osmeh srce Odoh da obrisem suze i malo legnem i mazim moje vragolane u stomaku ff
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 3/11/2012, 11:20

Jutro trudnice Very Happy

danas isto divan dan, tako bih negde skitala,ali juce sam bas bila aktivna tako da mi nepreostaje nista drugo nego da odmaram danas Crying or Very sad

Mijaki vazno je da nema povredjenih i da ti je brat uredu
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 3/11/2012, 11:36

Mijaki pa sta ces sad vazno je da je dobro,a auto pa bice neki novi...verujem da si se potresla..
Maki u principu i mi tako,dojim ga samo,nece ni flasice ni vestacko,samo malo na kas.vodu i one kapi vigantol,a za grceve espimisan L,ali nesto ni nisu efikasni,jutros je bas plakao. A ne budim ga vise,on sam trazi na 2,3 sata,a nocu recimo 2do3puta kako kad
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 3/11/2012, 11:41

Heart mi uzeli i kolevku i krevetac,stvarno nije bilo potrebe,evo je kolevka sluzi za stvari i to kako ga presvucem samo ubacim ili posteljinu tako nesto.. cak i krevecu cim ga stavim odma otvara oci,a kad je pored mene spava kao klada...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 3/11/2012, 11:47

Mijaki, najbitnije je da ti je brat dobro. A za auto , pusti... malo od osigurnja, malo stednje i eto ga novi lepotan.

Medolino, verovatno znas da su to hormoni... i ja imam te napade tuge, odnosno vise me potresaju neke situacije, ali uvek mi na pamet padne da to nije bas moje uobicajeno stanje, pa mi bude lakse. A ako bas vidim da ne popusta, ili se lepo isplacem, ako sam tuna, a ako me uhvati bes i muka, uglavnom se prosetam. to mebas lepo smiri i ohladi, jer u sustini ne mogu ni dodrugog ulaza da otpesacim a da ne ne zamorim kao da sam trcala maraton. I posle sam mirna. Laughing
Dojenje jos necu da komentarisem, jer sem bola u grudima, u tom delu tela ne osecam nista... prosto se pitam kako cemo beba i ja da se snadjemou tome, ali mislicu o tome kada bude vreme. sunny

A inace, bila sam do prodavnice, malo prosetala po parku, i odoh nazad u krevet, da povratim malo snagu, pada spremam rucak.... jeste da sam sama, mm mi se vraca tek u sredu, ali ok, prezivecu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/11/2012, 11:55

ma sredih se nekako...uostalom, ovaj auto je i bio planiran da ostane mom bratu kada mi kupimo novi, e sada moze da se slika! pa neka i sledeci put jurca kako mam.laz....dodje mi da ga dobro izdevetam borba
a moj dragi, ja ga budim da mu kazem, on se okrene, pita jel su svi zivi i zdravi, ja potvrdim, i on nastavi da spava, kaze nema razloga za brigu affraid
odoh da napravim pitu sa sirom ako skupim snage da odem na vecerasnje druzenje....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 3/11/2012, 15:28

Stefi nama je patronazna rekla da ne dajemo ni vodu ni cajeve dok beka samo siki jer u nasem mleku ima svega potrebnog. Ja joj dam10ml caja od kima da bi lakse prduckala i to je to.
Mijaki batali kola bitno da je sa batom sve ok a kola ce biti ihaaaj.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 3/11/2012, 16:48

Mijaki, dušo, mogu da zamislima kako ti je bilo! Nek se sva šteta završi na kolima, iako znam da ti nikako nije svejedno. I nama da ova crknu, a nismo ih još ni otplatili, ne znam šta bi... Baš je kriza!
Ovde je već dva puta iznenada bila oluja, leteli su krovni prozori sa naše zgrade. Ne mili mi se u šetnju.
Mi smo bebanu davali vodu i čaj, tako nam govorila patronažna -stavovi su različiti i menjaju se.
Čuvajte se sve!
Velika pusa za bebice i mamice!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 3/11/2012, 19:25

Pa da to jeste u mleku ima svega,sada mu dajen redje to je bilo zbog zutice da nalo vise mokri. Jel mu dajes pre ili posle podoja i koliko puta? Jel bas kim prokuvas ili ono kao preradjeno u vidu nekih granula? Koji bas caj?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/11/2012, 22:45

Samo bebci nek sikaju sto duze ...
od sestog meseca se prelazi na cvrstu hranu pa u kombinaciji sa sikom extraaaaa
...
Moja gooza nece vise siku, od kad sam dobila pre dva meseca,
jedno mesec dana sam je varala nocu i kad je bas pocela da se budi odustala
, imala bi mleka, a za iscediti ne bas cedila cedila al kad ona nevuce nije to to,
sad mi jos curka iz jedne sike, eto tvrdoglavica moja
Ljub ljub ljub
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/11/2012, 22:47

Jbg Rolling Eyes
Noja, ima tema o uvođenju čvrste hrane, pa bi mogla da podeliš sa nam svoje iskustvo.
Kako ste vas dve? osmeh srce osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/11/2012, 22:54

Ok,
Mirce danas bile na picnicu na palacinkama,
na vazduhu ceo dan,
imamo dva zubica donja,
imali smo i prvu virozicu odma sam povezala sa tim sto nesiki Very Happy lol! setamo koristimo lepe dane i bas se pitam kad zazimi sta cemo ?? Al jakna kapa sve spremno ...
Ljubi Nebojsu on vec veliki momak tj momcina osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/11/2012, 22:56

Mijaki, šta da ti kažem zagrljaj Nek su svi živi i zdravi!
Trudnjače, plakite po malo? Čekaj da vas stisnem d
Medić, tebe još jednom zagrljaj
Da vidiš tek u porodilištu kad krene. Ja i cimerka kao šizofreničarke, čas neutešno plakale, čas se neumereno kikotale. Baby blues! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/11/2012, 23:01

Jeste Noja, porastao je Very Happy
Znači imate dva zuba sreca likeit Super! Laughing
Je l ti smešna, neobična? Ja ne mogu da zamislim Cvrleta sa zubima.
Inače, i mi šetamo dok još možemo. Kupili smo i jaknicu i dva skafandera, ali nam se ne mili da ih oblačimo. U stanu je pretoplo, pa je još uvek u bodićima bez ili sa kratkim rukavima.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/11/2012, 23:10

Da jako je inace smesna,
sad se prevrce okrece i puze,
pa nema osecaja pa se malo malo negde cukne,
sve sto pojede izvrti iskace


e a ja sam imala cimerku koja je sve prespavala, bukvalno, Very Happy
A jaaaa oka nisam ta cetiri dana euforicna bas bas
a znala anestez. I trazila nesto za spavanje Very Happy
nisam popila a bilo mi na stocicu sa vodom i gledajuci u tu pilulicu uspela Very Happy
da dremnem malo lol!
Ljubimo trudnice uzivajte odmarajte uskoro upoznavanje,
Pogotovo mame sa dve bebe loodnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu