KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako mi savetovalište može pomoći?

3 posters

Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od HappyGirl 4/11/2012, 17:59

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? 2qjvjpy
kako - Kako mi savetovalište može pomoći? 20tezbr
kako - Kako mi savetovalište može pomoći? 2yxoj60ž
kako - Kako mi savetovalište može pomoći? O8c7m9
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od ZarPtica 4/11/2012, 22:44

molitva Docekasmo i Savetovaliste!!!!


Hvala Happy najlepse, zaista predivna vest!!!


ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od nena beba 14/6/2013, 15:02

drage nase pisah na temi beby psiholog, pogledajte please . dal ima sanse da sprovedemo tako nestok?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od nena beba 14/6/2013, 15:12

ne uspevam da kopiram link teme niti da multiqutujem. nadam se da cete naci. ako neko moze nek kopira ovde. 
nadam se da bi mogli ovo da pokrenemo jer je kutak ipak porastao o sad ima mnogo dece i potreba vezano za njihov razvoj. nije vise samo za nas koje se borimo ili smo se borile sa problemom steriliteta. happy sta mislis moze li nesto da se pokrene na ovu temuk? 
mamama znace iskustva drugoh mama i razmena misljenja, ali bo takodje mnogo znacilo strucno misljemje, saveti...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od HappyGirl 14/6/2013, 21:14

Neno, psiholozi u savetovalištu su stručni baš za oblast steriliteta. Da li si sigurna da u okviru dz ili nekih drugih ustanova nema već nešto slično ili baš to. Ja ću porazgovarati sa kordinatorkom savetovališta da vidim znaju li oni ko se bavi ovom temtikom. Javljam kada nešto saznam.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od nena beba 14/6/2013, 21:31

hvala happy. 
nisam sigurna, ali u nbgd-skom koje je prilicno veliko, nema. dali su nam upit za institut kad je trebalo uz neurologa ici na pregled psihologa.
a tamo se prilicno ceka i zakaxuje i nije zgodno za svakodnevne pitalice...
ovo bi bilo sjajno ako neka od njih ima interesovanja i znanja i u ovoj oblasti...hvala unapred
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako mi savetovalište može pomoći? Empty Re: Kako mi savetovalište može pomoći?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu