KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 25/11/2012, 23:04

Fata je queen
Grama, video as Mislim da se Cvrle oprobao u svakom sportu Laughing
Djole zagrljaj usne
Cicsa bravo za sve i svašta lol! Stan, licencu, slavu, postupak vv vv vv vv vv
orline ::
Kad me začudjeno pogleda sa onim uuuuu, sve zaboravim Very Happy

Ko bi prošle godine rekao da ću danas pisati da te vrlo dobro razumem! sreca
Ko bi prošle godine rekao da ću JA danas pisati TEBI da te vrlo dobro razumem! sreca

Molim čekalice da obrate pažnju na rečenicu iznad Wink I vas isto čeka d d d

orline ::... i ja danima sa čedovištem sama Razz
 b  b  b
Baš se ludo zabavljate likeit

orline ::U pauzi izmedju plakanja da pozdravim tete sa Kutka Novembarska jutra :) - Page 38 275568

Novembarska jutra :) - Page 38 Miamb
LEPOTO love love usne b naočare cmoka grljenje poljubac anđeo cveće srca

cufta ::
Lucija i mm su bili u gostima kod nasih drugara koji imaju 2 psa i velikog papagaja. Poludeli su svi, psi su je pratili u stopu, ljubila se sa njima, lizali je, delili hranu i na kraju su psi crkli.
 b  b  b

plavaptica :: Oduvek me je nervirala ta tvrdoglavost i sto na kraju uvek ispadne da moram da kazem "I*ve told you so". c
Mm redovno kontroliše zdravlje! Jednom u 3 godine, odradi KKS, donese kući rezultate i da ih meni. Ja odlepim od visine holesterola, triglicerida i sl. i kažem:"Moraš da odneseš ovo nekom (dr-u) da vidi!" A on će:"Pa, videla si ti!" Shocked
Onda ja jadna nakupujem gline, algi, ribljeg ulja, magnezijuma, lanenog semena...... i kljukam ga neko vreme, pa odustanem.
Ljubuckam sve od reda srcasti poljupci

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Shizika 26/11/2012, 00:38

Djole, svi ste sad pod jakim emocionalnim nabojem, sigurna sam da ce tvoja mama jako brzo biti sasvim uz tebe. v Svekrvi sretan put (ode li u Austriju?) Najvaznije je da ste ti i tm jedno uz drugo. Nije chudno da tm josh nece kod dr, treba vremena da prihvati prvi dio ovog shto ga snashlo pa tek onda razmishlja o dalje. Ne mogu ni da zamislim koliko ti je teshko.
Bak, slushaj Maakki! grljenje
'Tic Orlic je prekrasan, zakovao me pogledom. naočare
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od tetreb 26/11/2012, 07:50

Orlić je kao sunce sunny šećer mali smajli angel
Dobro jutro kako smo danas?
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od hany 26/11/2012, 07:53

dobro jutro sreca
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 26/11/2012, 08:41

Dobro jutro i od mene! sunny ff

Ljubim PREDIVNOG tića orlića!
srcasti poljupci

Cure, cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 26/11/2012, 09:17

Dobro jutro!

Specijalno za Miru i Gramatiku Very Happy

[youtube][/youtube]

Bjanka ::
a danas stop primam,a u ponedeljak tacno u podne okrsaj kod OK korala:))
smajli angel

Bjanka srecno danas u podne. Bice to pakleni okrsaj sa fantasticnim krajem igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

orline ::

Ja vidim duplo, ali proći će...Kad me začudjeno pogleda sa onim uuuuu, sve zaboravim Very Happy

Pre neki dan se čudim kako je upišao i pantalone, skinem ga a on nema pampers, samo pelenu Laughing Za dva dana, dajem ga mužu i komentarišem kako mu taj zeka nije mali, šta mm priča da će da mu klemuje mudašca, a on pipne i pita gde su pelene. Novembarska jutra :) - Page 38 635297A on samo pampers....Čari majčinstva u četrdesetim...Sve je dobro dok mu dam da jede redovno. Novembarska jutra :) - Page 38 404938Mama je još neki dan tu, pa moram da iskoristim da dremnem popodne, jer su se ovi gafovi i dešavali kad je mama bila otišla, a mm po celi dan bio napolju i ja danima sa čedovištem sama Razz


orline ::U pauzi izmedju plakanja da pozdravim tete sa Kutka Novembarska jutra :) - Page 38 275568

Novembarska jutra :) - Page 38 Miamb

Jao zivote lepi sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca Koji med i secer i dusa mirisna.

A ono njihovo uuuuuu ili ooooo da odlepis i nista vise. hahahahahaha ismeja se za pelene lol! lol! lol! lol! lol!

cufta ::
Lucija i mm su bili u gostima kod nasih drugara koji imaju 2 psa i velikog papagaja. Poludeli su svi, psi su je pratili u stopu, ljubila se sa njima, lizali je, delili hranu i na kraju su psi crkli. Legli i vise nisu mogli. ona je izvadila svoje stvari iz ranca i pokrivala ih. Izgleda da deciju snagu za igru i ludorije ne mogu cak ni psi da izdrze.

To Lucija lol! lol! lol! lol! lol! Koji lik, obozavam je osmeh srce

cicsa80 ::
Odradila sam pocetkom novembra seminar, dobih sertifikat, sredjuju se kockice oko otvaranja te skolice i pocinjem da radim. Najbolja stvar u celoj prici je, khm.... da se malo pohvalim, da sam je dina u Srbiji obucena za to i niko ne moze da mi uzme posao!....utata.....Jesam ovan jel? Very Happy
7.12. putujemo za Sarajevo. Jedino mi je sto ce vec poceti post ali sta da radimo kad doca tad dolazi iz Turske i bice tu samo tri dana. Konacno stigla na red biopsija, osecanja se skroz pomesala. Opet mu se testosteron pokvario i mislim da je jedino onaj pusti testagen sto mu Stokicka dade uticao. Plakala sam toliko da nisam stigla ni nos da brisnem pa umazak trenerku Embarassed Pojeo me osecaj krivice jer smo prihvatili predlog a sve u najboljoj nameri da nam pomogne......znate vec-davljenik i slamka.... Sad je to iza nas.tacka. pa sta nam dragi Bog da a mi verujemo molitva

Bravo Cici bravo!!!! I treba da se falis i to na sav glas. Drago mi je za posao i sto kreces u nove radne pobede. Drzim jako fige za 7. decembar i navijaaaaaaaaam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

djole39 ::
Sveki se odselila Very Happy ali mi je napravila još jednu pi*dariju....Ja mojoj mami nisam rekla za poslednji postupak niti za ovaj koji je bio u pripremi ali se zato sveki potrudila da joj sve potanko objasni tako da je sad mama ljuta na mene i ne razgovara samnom .....ali objasniću joj prvom prilikom zašto je to tako moralo biti i biće sve ok(nadam se )
MM još uvek ne zeli da ode do urologa... ja čačkala net .....a tu svašta ima....i baš sam zabrinuta....
A ja ....izbacila svu tečnost iz tela kroz suze ,sigurno sam lakša 500g lol!
Guram onako kako ja umem ,lečim tugu osmehom i pesmom (alkohol još nisam upotrebila Wink )
Sve me je lupilo odjednom i raspala sam se na komade ....prikupljam ih polako i sastavljam ....

Sigurna sam da cete se ti i mama ubrzo pomiriti, ne brigaj. Sveki srecan put. Duso, zao mi je sto te sve tako zdrmalo. Lepo kaze Biksi, sve ce se to juce zvati.

cufta ::Mogu stvarno. A sto je najbisernije, sacuvao je izvestaj od prvog puta sa iste klinike. Cak je i doktorki rekao da ih je prvi put dobio kad nije otisao na utakmicu Zvezda Cibona 103:73. Mozes misliti kada se i rezultata seca. Doktorka nista nije komentarisala, verovatno je mislila da je lud. A kako i nije kada to pamti.

hahahahahaha king je nevidjeni! I u Loznickim vrticima ovih dana vladaju boginje. Ana je prosle godine u ovo vreme imala, ali nesto malo, jako jako malo. Ni 15 boginjica nije imala, smesno. I ja sam cula da se mogu ponovo dobiti Rolling Eyes

Meta vrednice Very Happy I uzivaj u Arandjelovcu. I ja bi probala sa tim homeopatom yes

Jamajka znas li da igras kanastu? To je odlicna igra.

Korpice kako je bilo na slavi?

Mili kako je Lenka jutros? Dusa malena, zao mi je sto ima problema sa grlom i ta dosadna temperatura.

Caci kako je tata? Da li cete raditi jos neke pretrage?

Lilya vidim da si u plocicama, sto podnim sto zidnim. Ja volim da biram sve te stvari za kucu.

Boki, ljubi Vladetu i da grcevi sto pre prodju.

Bakisa moj, ljubim te da sto pre ozdravis.

Plava ptico muza za ruku i pravac dr. Sa takvim ubodima, a jos plus ne zna od cega je ubod, ne treba se saliti.

Maaki i tebe ljubim da sto pre ozdravis.

Tinche dje si zeno lepa?

Mala ljubi guze malene jednom za mene.

Happy izvini sto sam ti sinoc odbila poziv, ali toliko mi je bilo muka da nisam mogla da pricam. Odjednom krenula mucnina, pola sata posto sam popila antibiotik. Ne znam da li je od toga, ali 2 sata mi je bilo jako lose.

Miss zeno lepa sta radis?

Ja se raspisah, nikako da prestanem. sad cu i kafu skuvati pa da nesto i poradim.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 26/11/2012, 09:24

Novembarska jutra :) - Page 38 Stock-photo-cup-of-black-coffee-249
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 26/11/2012, 09:42

Evo i mi ustali pre 9h Laughing
Moje dete od juče fura neki čudan fazon. Izgleda kao da je nabio donju usnicu u usta, i nije baš nešto pričljiv, da ne kažem gugutav! Da je bar gornju zateg'o, pa da maštam da skida britanski eng  b  b  b
Dobro jutro sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 26/11/2012, 09:45

Mišu poljubac igra igra igra igra v vv vv vv
.....ZAVIČAJU srce MIO, DOBRO JUTRO ŠUMAAAAADIJO...igra igra igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 26/11/2012, 09:53

Dobar dan Jutra!

samo da vam mahnem, kasljem kao krava ceo dan i noc, pila sve sirupe, cakjeve, travke, lovore i lukove, i ostalo mi samo da probam maslimovo ulje da popijem (to mi sad rece koleginica) i sve sam isprobala taktike i metode No
A taman mi malo proslo grlo, sad sam ga opet nadrazila.

A moram i da radim No

Ljubim sve osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 26/11/2012, 10:44

Dobro jutro!
Samo da virnem i da vas pozdravim,pa moram da idem, b sastanak sa partn.iz Italije.Kasne,pa ja koristim situaciju...

Orle,bebac je diiiivan. poljubci

Curice,drage,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 26/11/2012, 10:52

Dobar dan,
Ne vidim belu macku... mnogo sam slabo spavala nocas i jutros oba deteta budna u 07h affraid i po svemu sudeci danas ce spavati u razlicito vreme v
Lenka je bolje, hvala sto brinete, al danas i sutra nema vrtica, pa joj je malko dosadno, lepi se za mene kao krpelj, a malko hoce i Milenu da potkaci v
U sustini... nisam lose, planiram kad cu da idem da vidim malu Divnu, ima kosu crnu gustu i sva je crna kao cigance love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 26/11/2012, 11:12

Mili, Lenka je na tebe, majke mi. Pa ti ne miruješ ni dan! Non-stop neka akcija Razz
Ljubni malu Divnu od nas, ali prvo tog tasmanijskog đašu, i potkačenu sestricu Laughing srcasti poljupci srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Botox 26/11/2012, 11:21

orline ::U pauzi izmedju plakanja da pozdravim tete sa Kutka Novembarska jutra :) - Page 38 275568

Novembarska jutra :) - Page 38 Miamb
jao, lepota jedna orle , pu pu kaki sam lep srca
drugar nas vejiki :)

evo i vaseg malog kolege, dan mladjeg i sigurno duplo lakseg Very Happy
kao, folira mamu da pava :)
Novembarska jutra :) - Page 38 68076_4766400276469_1490473952_n
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od hany 26/11/2012, 12:29

ha ha slatkis mali ma ovda se vidi buduci obarac zenskih srca Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od nina :) 26/11/2012, 12:40

Odjednom krenula mucnina, pola sata posto sam popila antibiotik. Ne znam da li je od toga, ali 2 sata mi je bilo jako lose.
maus da nije od neceg drugo mucnina sto bi se ana obradovala cini mi se jako

odri tek sad vidim cda si postala zaboravna mama kako si vpamper zaboravila sinu da stavis.ma zezam se to se svima desava
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od hany 26/11/2012, 12:46

bojana izgleda je on krenuo tebe da uspava , pa sad proviruje jesi li zaspala :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 26/11/2012, 13:27

Mirjana ::Mišu poljubac igra igra igra igra v vv vv vv
.....ZAVIČAJU srce MIO, DOBRO JUTRO ŠUMAAAAADIJO...igra igra igra


igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
bak ::Dobar dan Jutra!

samo da vam mahnem, kasljem kao krava ceo dan i noc, pila sve sirupe, cakjeve, travke, lovore i lukove, i ostalo mi samo da probam maslimovo ulje da popijem (to mi sad rece koleginica) i sve sam isprobala taktike i metode No
A taman mi malo proslo grlo, sad sam ga opet nadrazila.

A moram i da radim No

Ljubim sve osmeh srce

Ih zeno lepa ala te stislo. Sad cu ja kao tvoja koleZinica. Jesi li probala sa oblogama? Mozda bi bilo dobro da popijes i erijus. I jesi li bila kod cika doktor

Bojana86 ::
Novembarska jutra :) - Page 38 68076_4766400276469_1490473952_n

Jaooooooooooo koknucu se majke mi.

nina :) ::Odjednom krenula mucnina, pola sata posto sam popila antibiotik. Ne znam da li je od toga, ali 2 sata mi je bilo jako lose.
maus da nije od neceg drugo mucnina sto bi se ana obradovala cini mi se jako


Nije ninuska...ne bi se tu samo Ana obradovala Very Happy

Mene i dalje boli desno uho, mada je dr rekla da ce me sigurno boleti 2-3 dana od pocetka koriscenja antibiotika. Sve vreme imam tup bol i blago zacepljenje. Pijem amoksiklav one velike, konjske, boKte jedva popijem tabletu, oce u grlu da zastane. Povuc` potegni ko cure izvijam vrat ne bi li se skotrljala niz grlo. I stavljam kapi neodeksacin 3x3kapi.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od nina :) 26/11/2012, 13:36

pila sam i ja te amoksilin prosle nedelje za upalu vilice jedva popustilo pose 2 dana na 8 sati pila da sam nocu navijala mob da mi zvoni da nebi preskocila terapiju.jedino mi zao sto nisam smela bambus za slavu da popijem makar 1 ali nadojknadicemo mi to
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 26/11/2012, 13:51

Misu affraid , ja i vitamin C delim na pola Laughing
Stigoh iz skitnje sa mojim patuljcima... treba to sovek videti... jos u povratku na 20 m od zgrade primetimo da je Milena izgubila cizmu, pa nazad istim putem, a Lenka sve vreme ide i prica: Didj, didja, gde je didja...ljudi nas gledaju, mi gledamo u zemlju i tako stigosmo do parka kad tamo baka na klupi zove: Zenske, da nije ovo vase? i drzi cizmicu... laknulo mi lol!
Sad smlatih patuljke u krevet i vec sam sebi razmestila drugi Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 26/11/2012, 15:13

"Didj, didja".....cizme - genijalna je!!!! Lenka, moja mezimica.
A Vladetina rucica i saka na ovoj slici......
Sta je ovo, i dalje smo svi jos uvek bolesni. Maus i ja sa usima, Nina sa zubima...... Mene zvali iz jaslica da dodjem, Lucija ima 38 temperaturu. Uvek je ona kada je tamo vrela, valjda te obaveze i nastava lol! ..... lepo im je pojela supu, ostalo nije stigla, jer sam taman dosla po nju. Dovedem je kuci, ona se rashladila......sada pratim. Nije nam ovo prvi put. Dok dodjemo do kuce nista od temperature. Ali, sada smo svi bolesni, za ocekivati je da i ona bude.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 26/11/2012, 16:07

Dobar dan, nemam vremena uopste, ali size mi jutros slika tetkinog pozera srca srca srca srca srca
Novembarska jutra :) - Page 38 2h6dbvn
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 26/11/2012, 16:12

kakav frajer za moju devojku!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 26/11/2012, 16:14

Ijaoo Lili kakve trepavice likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 26/11/2012, 16:18

Ovo me dete malo drnda Shocked Citam sad ovde i pisem, a ona mi sela u krila i sve vreme se vrpolji, namesta, premesta. Ja joj kazem: Ili sidji ili sedi lepo, nemoj da mi se vrpoljis u krilu, a na mrtva ladna, NNASTAVLJA DA SE VRPOLJI I VICE: KRILU, KRILU (i evo pritiska caps lock kad joj se prohte Shocked )

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 38 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu