Novembarska jutra :)

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tanja83 taj 2/11/2012, 23:13

dr mali pariz ::Boli me koza koliko sam se najezila!!
Tanja, diiivna si draga moja duso!!

Mirjana ::
Tanja likeit likeit likeit likeit likeit
srca srca srca srca srca

Gramatika ::

cici ::Tanja, pedivnoooooooo, ko na filmu likeit likeit likeit najezi se skroz, sto rece Pari, svaka ti cast draga love
ljubav ljubav ljubav

MAAKKI ::Tanja divno sva sam se najezila likeit likeit likeit

Biksi :) ::Kako me divne vesti dočekale ovde, predivno posluženje, savršena slika Zvezda, i ovaj prelepi klip!
Hepi, toliko me tvoj post razvalio, i kad na kraju videh još ovaj privezak, oči pune suza!
Da li još šta htedoh, nemam pojma, odoh tek sad da se kupam, i da se pakujem, imam sutra neko dobro zezanje i privatavanje u Bg-u! lol!

P.S. Kako ovo super zvuči!

Mrvica ::Ja sam malopre videla nna fejsu i razdusevila se. Tanja,svaka ti cast. Predivno.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce Napravicu svima po jedan sa vasim slikama osmeh srce . To ce vam biti poklon za 5 godina Kutka osmeh srce

Ljubim vas sve i hvala na lepim recima
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 34
Datum upisa : 01.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2/11/2012, 23:27

Tanja, mogu samo da kažem da su mi oči u suzama!
love
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2/11/2012, 23:32

Meni nemoj, majke ti, ja ne volim svoje slike Razz
Ali klip je srca

Ja jedva, jedva cekam sutra! Mm sam ispratila u kafanu, ja ne odoh, necu onda sutra biti za nista Wink

Sredila malo kuću, mislim, valja se lol! Jos kuce da okupam i nasminkam i mi smo spremni!

A sutraaaaaaaaaa stiskanjacccccccccccccccc

Jedva cekam da cujem kako je Happy sredila mister zgodnoga Razz

bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od agata taj 2/11/2012, 23:41

Tanja, tako je lepo i toplo, nemam reci...
Ja ne poznajem cure sa fotografija, ali me je bas raznezilo.

smajli angel

agata

Broj poruka : 297
Godina : 46
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/11/2012, 23:45

Zene drage, puno vam hvala na ovako divnim cestitkama zagrljaj
Stvarno ste mi naterale suze na oci, a onda me Tanja dokusurila lol!
Bravo Tanja, zaista predivan klip osmeh srce

Nesto sam sva bljakic, tesko mi padaju ovi antibitici pa mi muuuka... Rolling Eyes
Odo da spavam da za sutra budem sveza i lepa yes

Btw, od srede nisam bila kod kuce i veceras spavam kod mame da ne bude tuzna, a mm danas otisao na put. Bojim se sta ce me sutra tamo snaci kad signem Rolling Eyes
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/11/2012, 23:46

bak ::Sredila malo kuću, mislim, valja se lol! Jos kuce da okupam i nasminkam i mi smo spremni!
Da nemaš sutra nekog gosta možda?!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21310
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 3/11/2012, 00:00

Tanja83 :: Napravicu svima po jedan sa vasim slikama . To ce vam biti poklon za 5 godina Kutka

Svaka cast!!!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 3/11/2012, 00:01

Tanja FENOMENALNO!!!!
I dok sam gledala vk jos teze mi je bilo jer ne mogu doci sutra na druzenje. Ana povraca od pola jednanaest. Tri puta je do sda povratila. trenutno spava. Jako mi je zao, toliko sam se radovala druzenju...
ne mogu vam opisati koliko va sve volim i jos ovaj vk, i Anino povracanje...suze samo liju iz mene...
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 3/11/2012, 00:04

Misu moj...napisah ti i tamo, bas mi je zao!
A mozda bude bolje vec ujutro...pa odlucis preko dana...i ipak dodjes.

Znas da kod dece to brzo prolazi!

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 3/11/2012, 00:06

Imam gosta i to kakvog!
odoh i ja da se kupam lol!

Nema mi muza iz kafane zbunjen Odoh da se plaknem, mozda ga dozovem f

Joj Misu No
A mozda sto kaze Tince....
Mada ako neces biti mirna, dzaba Crying or Very sad
Ajd ima dana za megdana. Ljubim te osmeh srce
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 3/11/2012, 00:07

Tinche ::Misu moj...napisah ti i tamo, bas mi je zao!
A mozda bude bolje vec ujutro...pa odlucis preko dana...i ipak dodjes.

Znas da kod dece to brzo prolazi!

Znam, i ako joj bude bolje, naravno da dolazim. Samo da nije stomacni virus, imale ga Sneza i Nadja pre par dana.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 3/11/2012, 00:12

Maus, odspavaj, nemoj sutra jos i nespavanje da te slomi. Pa ćeš nam sutra reći više kako stvari stoje. Meni je kod tog virusa pomogao Linex, ali najviše čaj od nane bez šećera.
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 3/11/2012, 00:15

missile ::Maus, odspavaj, nemoj sutra jos i nespavanje da te slomi. Pa ćeš nam sutra reći više kako stvari stoje. Meni je kod tog virusa pomogao Linex, ali najviše čaj od nane bez šećera.

Opet je povratila, samu vodicu neku braon i odmah zaspi...dusa. Milan u Bosni. Sad sam poslala seku da kupi probiotik i elektrolit da je pojim
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 3/11/2012, 00:19

O dusa nasa mala Crying or Very sad
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 3/11/2012, 00:40

Samo nek nam Ana ozdravi, lako ćemo mi u povratku doći da ti ispipamo prednje područje! Laughing Nemoj biti tužna, sutra je novi dan, a Ančiki će sigurno biti dobro, mantraaaaaam!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 3/11/2012, 00:40

Opa Bak, kupanje pada, o lepo lepo! lol!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 3/11/2012, 04:58

Jutro jutra!
U Beogradu magla! Jedva sam put do stanice nasla! Razz
Jos samo Caci da nam se ne izgubi usput negde. . .
Kuckam sa moba, smajlica nema, ni kafu n'umem da pristavim. . .a tako mi se pijeee!
Ljubim vas sve i lep dan zelim!
Veceras zurkaaaa!

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 3/11/2012, 07:30

O moja mišice, sad pročitah poruku na mobu. Ima šanse do većeras da sve bude ok i da stigneš. Anči je junak. Ajmo Anči, dušo naša. Ja sam ubeđena da sztižeš i da će anči biti odlično. molitva zagrljaj

Caci, dobro nam došla!Tinche, muž ti se dao svaki put kad oćeš lol! , svaka čast za vožnju u ovakvim uslovima as

Cure moje, juče me ona tribina poprilično uzdrmala. Popričah sa nablom vrlo uzbuđena, pomalo besna i ljuta...Tako sam došla kući skroz potonula. Nisam bila u stanju da pišem o tribini. Niti o naših 5 godina. Uključih Kutak ali neće ruka. I kao uvek baš kada mi je bilo potrebno i baš kada sam krenula nizbrdo punom brzinom da se kotrljam, sa tendencijom da potrefim na kraju baš jedini stud koji je bio u svom tom praznom prostoru videh tanjin klip. Skroz sam se ukočila ne od straha nego od pogleda na malu i mene i taj čudesni trenutak. MM je bio do mene i samo izustih vidi šta su uradile. Nisam smela da pustim klip. A onda sam kliknula (znam da se tinche sad smeje) i doživela blokadu. Kao da vremena više nema... gledala sam 5 godina svog života u minuti. Mog života, ej mog! Mojih prelepih 5 godina. Mojih pravih drugarica, saborki, žena koje su 5 godina mog života učinile posebnim, i koje su me naučile mnogo čemu. Klip se završio, tajac. Ćutim. MM ćuti. Ustajem.Kaže dođi. Bežim. Idem da spavam. Bežim jer knedla mi je u grlu.Ne želim da me vidi da plačem. Ležem, neokupana, prljava posle radnog dana koji je trajao 20 sata. Puštam jednu jedinu suzu. Muž mi dovikuje, divan je ovaj klip... u miru sam u sekundi zaspala. Jutros sam uključila kutak i plakala tiho... da me niko ne čuje.Bile su to suze sreće i bola...Suze koje su mi bile potrebne.
Nemam reči kojim bi izrazila zahvalnost koju osećam za sve što ste mi podarile i za trenutke koje ste provele uz mene.
Ja sam samo fizički otvorila Kutak! Život ste mu udahnule vi! Sve do jedne! Drage moje, hvala za ovih 5 godina. Ž I V E O K U T A K!

P.S. Kutanjek su uvek na pravom mestu u pravo vreme da urade pravu stvar. Tanja, stiskam te jako, stub je zaobiđen. HVALA!

Poslednji izmenio HappyGirl dana 3/11/2012, 07:55, izmenjeno ukupno 1 puta

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 3/11/2012, 07:41

Čuh se se maus. Anči je bolje. Ako bude ovakvo stanje pokušaće da dođe.Nije celu noć spavala a mora i na posao. Ako bude prilike odspavaće popodne i ako anči bude ok dolazi.
Ajmo anči, Bog te blagoslovio!

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 3/11/2012, 07:56

Hepi

Idemo Ancika, ozdravi nam, ozdravi nam, ozdravi nam!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 3/11/2012, 09:34

Dobro jutro, cure!
ff
Ja se od jutros presvlačim, perem bluzice koje je moguće obući, i pevušim 'u svetu postoji jedno carstvo'. x
Šta li nam Mišica radi, kako nam je Anči? Rolling Eyes
Posao me čeka, napraviću i neku pitu, ali ako ne ispadne dobro neću poneti da se brukam. Ajvar me ionako čeka u radnji. Wink
Ljubim sve, pa tako... Još malo. igra
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 3/11/2012, 09:58

HappyGirl ::Cure moje, juče me ona tribina poprilično uzdrmala. Popričah sa nablom vrlo uzbuđena, pomalo besna i ljuta...Tako sam došla kući skroz potonula. Nisam bila u stanju da pišem o tribini. Niti o naših 5 godina. Uključih Kutak ali neće ruka. I kao uvek baš kada mi je bilo potrebno i baš kada sam krenula nizbrdo punom brzinom da se kotrljam, sa tendencijom da potrefim na kraju baš jedini stud koji je bio u svom tom praznom prostoru videh tanjin klip. Skroz sam se ukočila ne od straha nego od pogleda na malu i mene i taj čudesni trenutak. MM je bio do mene i samo izustih vidi šta su uradile. Nisam smela da pustim klip. A onda sam kliknula (znam da se tinche sad smeje) i doživela blokadu. Kao da vremena više nema... gledala sam 5 godina svog života u minuti. Mog života, ej mog! Mojih prelepih 5 godina. Mojih pravih drugarica, saborki, žena koje su 5 godina mog života učinile posebnim, i koje su me naučile mnogo čemu. Klip se završio, tajac. Ćutim. MM ćuti. Ustajem.Kaže dođi. Bežim. Idem da spavam. Bežim jer knedla mi je u grlu.Ne želim da me vidi da plačem. Ležem, neokupana, prljava posle radnog dana koji je trajao 20 sata. Puštam jednu jedinu suzu. Muž mi dovikuje, divan je ovaj klip... u miru sam u sekundi zaspala. Jutros sam uključila kutak i plakala tiho... da me niko ne čuje.Bile su to suze sreće i bola...Suze koje su mi bile potrebne.
Nemam reči kojim bi izrazila zahvalnost koju osećam za sve što ste mi podarile i za trenutke koje ste provele uz mene.
Ja sam samo fizički otvorila Kutak! Život ste mu udahnule vi! Sve do jedne! Drage moje, hvala za ovih 5 godina. Ž I V E O K U T A K!

P.S. Kutanjek su uvek na pravom mestu u pravo vreme da urade pravu stvar. Tanja, stiskam te jako, stub je zaobiđen. HVALA!

Veceras cu te prvo dobro istuci Very Happy zato sto si me toliko rasplakala da ne mogu da prestanem sa plakanjem a posle cu te istiskati i izljubiti kao nikada.
Ne mogu vam opisati koliko vas sve volim i koliko mi znacite.
Da napisem i ovde da Ana ne povraca od 3 jutros, do tada na svakih 15 minuta je bilo pravo mucenje. Iskidala se mukica. Spavala je od 3 do 6 ali je stenjala i kenjkala,tako da nisam mogla da spavam, sve u prekidima. Jutros u 8 proliv, sama voda, a po budjenju se zalila da joj je muka ali nije povracala. Slini neverovatno i to su odjednom jutros krenule sline i pocela je po malo da kaslje, mada mislim da je taj kasalj jer je izritirala grlo od povracanja.
Ako bude ovako ceo dan ja dolazim ali ne mogu svracati ni kod Male ni kod Tince. Odspavacu sa Anom popodne da mi se vrati snaga i da mogu ludovati veceras sa vama. Krenula bi oko 19h i pravac zurka.
Sve vas volim i grlim.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 3/11/2012, 10:23

Jutro cure
Lilya,ne stigoh juce da se upisem.Srecna kupovina stana,vaseg gnezda,sto pre da u njemu zakmece,pa,bar dve bebice srca srca
Danas je divan dan,dan vaseg okupljanja,stvarno mi je zao sto sam sprecena da dodjem.Jos kad pogleda klip koji je Tanja postavila(lazem da sam ga pogledala jednom)jos mi vise krivo.
Tanja,da znas da si me rasplakala i Happy i ti si me rasplakala
Vi ste divne zene i zelim vam da se divno provedete veceras i site izljubite i izgrlite srca srca srca srca
Maus,procita za Anci,da joj je i malo bolje,sto pre ozdravila i ti otisla na proslavu.Pa,gde da prodje bez tebe?
Cure,sve vas d i jos jednom zelim lep provod
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 3/11/2012, 10:28

Dobro jutro svima osmeh srce

Lilly cestitam na kupovini stana i da uzivate u njemu i da se uskoro napuni decijim smehom i igrackama osmeh srce osmeh srce osmeh srce Hvala na posluzenju,sve je primamljivo yes

Pari,ja sam odusevljena Dusanom i Ivonom,dve zvezdice koje zrace punim sjajem!Ljubim ih mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav

Milijana,srecan rodjendan tm sa zakasnjenjem,nadam ste da ste uzivali i bili svi na okupu love A posluzenje je fantasticno ljubav

Mrvice,ljubim Vukasina tako musavog od hrane,meni su deca najsladja kad jedu i prave raznorazne grimase poljubac

Tanjice,hvala na ovako lepom videu,ja sam zaista odusevljena, iako vas ne znam,imam osecaj da vas poznajem ceo zivot i da ste mi sve poznate,mogu da zamislim kako je vama koje se znate od nastanka kutka osmeh srce osmeh srce Savrseno,pisem kroz suze,ne znam sta mi je od jutros me emocije gadno tuku.

Misu,nas,nadam se da ce se Anuska oporaviti i da ce biti sve u redu yes

Hepi,prvo sam procitala prvi tvoj post i odusevila se privesku,jel vidite koliko je kutak zaista mocan i pravo cudo!!! Zatim sam dosla do sledeceg posta,mnogo dirljivo,prepuno emocija i nastavljam da placem....
Moram da vam kazem,vi ste jedne duse od zena,zaista sam srecna sto sam deo kutka,mnogo ste mi znacile i mnogo mi znacite.Radujem se sa vama,placem sa vama,delim tugu sa vama,hvala vam od srca sto postojite osmeh srce

Biksi,procitah u dnevniku kod Tanjuske da je danas stiskanje sa decacima,ljubni ih i za mene onako medene ljubav ljubav

Tinche je sada uveliko sa Caci c

Devojke,koje idete na proslavu uzivajte i zelim vam da se lepo provedete i saljem svakoj po jedan poljubac na svaki obrascic poljubci
Zive bile i uvek vesele bile srca srca

medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 3/11/2012, 10:30

ooo veceras idete na zurezu :)
lep provod vam zelim, proveselite se i za nas :)

saljemo kiss i nasim malim drugarima :)

evo jedna jutarnja (moje cedo nije morning person, povuko je na taju njegovog) :))))

Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 31
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh