KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEKANICAA- VTO dnevnik

+43
hany
nena beba
vero
brankav
jaca*caca
saska1
ragaco
ivi
neca73
ninica2
Orline
suncokret
bak
korpica
tuli
bulevarka
bibi.libi
BiKsi :)
lilya
dragana76ns
Ambra
Erata
menora72
SannI-AlL
KoMetaK
plavaptica
Jelica
Simona
makica84
Tinche
Mirjana
anak
primorka
noja
heart84
Malina
medolino
MAAKKI
Niny
Veca77
Smoki
blubej
Bekanicaa
47 posters

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 5/12/2012, 16:33

Ja bi pocela, kad vec nema punkcije, bar da se zalecis kako treba. Da skode ne mogu.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 5/12/2012, 17:03

Kod mene pici mjuza, sve u 16, za dobro raspolozenje igra . Saljem i vama malo pozitivne energije konfete navijacica . Odlucila sam da izbrisem, sve one ruzne prethodne dane, i krenem ispocetka Wink .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od MAAKKI 5/12/2012, 20:25

Bekanice samo se ti lepo opusti, sada ce praznici i bolje je da ne radis u to vreme nista, jer ce da te odrade onako i ko zna kako. Ide nova godina pa sa njom i nove pobede srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 5/12/2012, 21:16

Hvala Maakki, pa kad je vec ispalo ovako Rolling Eyes , mozda je i najbolje da zabacim mamac Wink u novoj godini sunny . Zivot pise romane, a ja cu napisati knjigu , bas dobru, ukoliko se sve zavrsi trudnica beba . as Salu na stranu, ali posle obilnih kisa, uvek dodje sunce sunny .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 5/12/2012, 23:54

Krk ::Bekanice, kad se tako dogodi nesto sto odlaze sve - ja kazem "ko zna zasto je to dobro".
[quote]

yes yes yes smiledraw

Za orvagil, ja bi ga koristila, moze da pomogne ako su neke bestije krenule da se naseljavaju da ih otera, a posle njega ti predlazem turu Ginoflora.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od menora72 6/12/2012, 07:35

Bekanice , i ja sam uvek za tu " ko zna zasto je to dobro" ... tako mora ...samo da ti kazem da je meni cista otisla sama sto i tebi isto zelim osmeh srce

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 6/12/2012, 11:02

Hvala Vam drugarice moje. Pocela sam da koristim vaginalete Very Happy . Nadam se da ce nekim cudom otici cista sama od sebe, ali No .. Nisam pametna sta da pijem, jedem radim da bih joj pomogla da ode Wink ? Ima li neka neki predlog?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 6/12/2012, 11:18

I ja sam bila kroz zivot slucaj da su ciste nicim izazvane odlazile same od sebe. Igra se priroda :))

Ne mozes joj nista, ne opterecuj se time. Zivi normalno, hrani se kao i uvek, dodaj samo veci unos vitamina (ako vec nisi) da te ne potkaci neki virus ili grip i da budes zdrava i to je to. Nemoj da nosis i teglis teske stvari i nemoj ko sivonja da cistis po kuci. Obrati malo vise paznje na sebe da bi januar docekala u najboljoj mogucoj kondiciji.

Mozda ce ti ovo sto cu sad napisati delovati smesno ali ja sam to radila. Kako sam sklona raznim vaginalnim infekcijama (ja i kandida smo prilicno dobri drugari), ja sam pred operaciju a i u nastavku vto vodila visok nivo licne higijene. Posle svakog gosta koji bi nam dolazio ja sam ribala wc solju, nikad ni u cijoj kuci nisam sela na wc i ako znam da su nam svi prijatelji cisti ljudi. Inace sam ti jedan od onih tipova kojima je dovoljno da sednu na tudju wc solju i dobiju neki svrab, peckanje i tome slicno. Zato sam 2 meseca drzala gard samo da ne zakacim nesto. I nisam hvala Bogu.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od lilya 6/12/2012, 12:54

Bekanice, mislim da je i Korpica imala slican problem i da je pocela da pije neki caj.
Posalji joj pp pa ce ti reci ona sta pije.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 6/12/2012, 13:38

Bekanice, sta da radis, ne nerviraj se!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od anak 6/12/2012, 16:25

Bekanice, to je izgleda bolje za tebe. Brzo će janurar draga, evo ga pred vratima. Lepo si ti provedi za praznike, čuvaj dobro zdravlje i dok trepneš evo te u postupku. yes I onda trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 6/12/2012, 18:28

Nista mi drugo ne preostaje nego da budem strpljiva sunny Znate sve, kako me je sve ovo iscrpelo No , ali, sta da radim. Izgleda mi da mi nije bilo pravo vreme Wink . I ako sam se toliko iscimala predhone nedelje Shocked , ufff.. Sad cekam ciklus, pa da pijem Microginon Sad . Nego nesto mi palo napamet, da ovih dana kad uhvatim malo vremena, bas izracunam koliko sam do sad ispila i isprimala injekcija Wink . Od momenta pocetka lecenja steriliteta. Nesto se mislim Shocked bice to sokantna cifra lol! . Prosto da imam neku statistiku, pa posle jos dodam ovo ostalo sto cu isprimati i piti. Ne znam da li je neko to vodio kao evidenciju? Ali, ja cu poceti da je vodim.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 8/12/2012, 08:47

Kod mene bas zavejalo ZIMA6 . Pocela nam zimicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od blubej 8/12/2012, 11:07

Draga Bekanice, u istom smo sosu. I ja sam pocela da sa suprefaktom i juce, 14.dan bockanja ustanovi mi dr. cistu...sad nikako dobijem, pa da vidimo hoce li sama otici..ako ne ode verovatno punkcija da bismo nastavili sa pripremama za vto...kontam da se stvotila od klomifena, jer sam imala u oktobru IUI...do sada u nikada nisam imala ciste...inace zavejalo i kod nas ljubav

blubej

Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 8/12/2012, 11:22

Isti sosic No Wink , ma tim cistama nemozemo nista, one kad zablokiraju Shocked , kao malterom da su pokrivene Rolling Eyes . Punkcija je najbolje resenje, ali kod mene ni to nebese affraid , nego kao do Januara nista. Pa, videcemo sta ce tad izmisliti fd zbunjen fd . Jedino sto mi preostaje je da cekicammm b f b do tog ciklusa u Januaru. Gde ti radis? Pa kako to da ti do pre bockanja nije video cistu??? U sto su i ovi Doktori malko cudni sad pred kraj godine  b , i oni se zamorili v .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od blubej 8/12/2012, 13:23

Radim u Genesisu, uz svo duzno postoavnje lekarskoj struci i njihovoj prezauzetosti, mislim da prave greske u koracima. Npr.nije mi radjen uz do juce, a bockam se od 24.11. Naravno da je radjen u postupku za IUI ali tad ciste nije bilo. Nekako se osecam kao na nekoj traci, pravim beleske sta bih sve trebala da pitam, ne mislim da je to hormonsko stimulisanje bezazleno, pogotovo kad je vec i sami dobro rade. Sve se ubedjujem da treba da verujem svom lekaru,a svaki put ostane nedorecena. Punciju pretpostavljam da ce raditi ako cista sama ne ode, cim mi je rekla "ma sredicemo je" Uglavnom u ponedeljak idem da ponovim nalaze E2 i Lh pa cu valjda vise znati. Ne znam samo sta ce biti ako dobijem danas ili sutra a ne krenem sa stimulacijom...nemam pojma. Kanda cu morati i ja za svoje pare biti zesca!!! Dok ne dodjemo do cillja! Pozdravljam te puno draga osmeh srce

blubej

Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 9/12/2012, 12:12

E pa Blubej zelim ti u ponedeljak dobre rezultate, i javi kakvi su? Inace menei se prehlada ponovo vratila, u stvari nije ni prosla skroz Shocked .Pored 14 injekcija, 7 inhalacija i cajeva, evo opet bas gust sekrat iz nosa. Bas bezveze, u opste ne znam da li da idem ponovo kod lekara, ili da vidim oce li samo proci? Taman otkacis jedno, eto drugo No . I sve tako u krug... Inace, snega i kod mene na tonu Laughing , ali vreme mu je Very Happy . Pa cemo preziveti i te snezna i hladne dane.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 9/12/2012, 15:40

Bekanice samo da pozdravim ff Navijam da se dnevnik sto pre preseli na gornji deo b Ozdravi nam sto pre c
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 10/12/2012, 11:33

Hvala Plavaptico osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od menora72 10/12/2012, 14:56

Bekanice osmeh srce -samo pravo kod bake
Blubej , mi cemo se sretati u Genesisu Very Happy , drzim fige igracice ...
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 10/12/2012, 16:11

Bices ti ok Bekanice, pojacaj uzimanje vitamina c na sve nacine: kroz voce, sumece tablete, obicne tablete, bilo sta samo ga unesi sto vise.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 11/12/2012, 15:09

Ne vredi, celu noc bas kasljala, a kad sam ustala boli glava... Moracu da odem ponovo kod lekara, jer se nisam izlecila, vec se ponovo vratilo No . Bas iskasljujem slajm, katastrofa... Ja sam sve mislila procice, ali napravilo se gore affraid Primila sam 14 injekcija, i nista. Bas me snaslo...Odo danas kod nje, pa da vidim sta predlaze.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od blubej 11/12/2012, 19:56

Drage, da se javim. Cistu smo punktirali i lh i e2 popadali kako valja Very Happy tako da od sutra krecem sa stimulacijom...inace ne pamtim ovako obilnu menstruaciju, nadam se da ce mi to biti poslednja za ovu i narednu 2013. Pa neka me ponovo obraduje tamo negde u januaru 2014. skromna zelja Laughing Bekanice brzo ozdravi! srca Menora, bilo bi lepo da se i upoznamo i prepoznamo srca

blubej

Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 11/12/2012, 22:12

E pa blubej, bas mi je drago da su ti otklonili cistu. mene isto to sve ceka, i jos stosta Rolling Eyes . Ali, sta de se radi, kod mene bas krenulo bez nekog rede, ali se nadam da cu uspeti da se vratim u uspesan kolosek Wink . Mozda i meni ona moja cista ode, ali neverujem Wink No bas, kad vec dosad nije. Bila danas kod Orl, i kaze da ipak moram kod opste da mi poslusa pluca. Tako da cu sutra, zakazala.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 12/12/2012, 19:30

Dosla od lekara, ipak sam bila u pravu Very Happy Bronhitis No No , Tako da cu morati sad vise da lezim.. Htela opet da mi da injekcije, a ja joj rrkla ako ipak moze tablete, jer me d..... jos boli od onih sto sam primala Wink
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 6 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu