KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEKANICAA- VTO dnevnik

+43
hany
nena beba
vero
brankav
jaca*caca
saska1
ragaco
ivi
neca73
ninica2
Orline
suncokret
bak
korpica
tuli
bulevarka
bibi.libi
BiKsi :)
lilya
dragana76ns
Ambra
Erata
menora72
SannI-AlL
KoMetaK
plavaptica
Jelica
Simona
makica84
Tinche
Mirjana
anak
primorka
noja
heart84
Malina
medolino
MAAKKI
Niny
Veca77
Smoki
blubej
Bekanicaa
47 posters

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 29/11/2012, 13:38

Videcemo king .. Ma ima da pozure malo samnom queen , inace cu sve da ih tucem tamo doktor klizanje . Ahahaha, salu na stranu, ja cu uraditi sve, apsolutno sve sto je do mene, da to sve ubrzam, pa kako bude trudnica . . Ma samo da ja odradim, punkciju, i posle sam na konjicuuuuuuuuuuuuuuu love
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od KoMetaK 29/11/2012, 18:41

Bekanice, UVEK kad pomislimo da cemo da prsnemo i ne mozemo vise, stvari se polako vrate na svoje mesto. Samo polako! yes Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od menora72 30/11/2012, 14:28

Bekaniceeee srce beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba


menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 30/11/2012, 21:51

Drage moje osmeh srce , Podigla briseve. CB Normalna genitalna flora. A u VB U direktnom preparatu nadjene su Clue Celije. Ne znam sta to znaci? Malo listala i tamo pise da je mozda poremecena flora Sad No . Sta da radim? Jel to moze da me koci? A, ja cu svakako u pon da idem kod mog ginek da vidim sta ce reci. Mozda to ni nece imati nikakve veze, za punkciju No affraid , a opet moguce i od injekcija da je, prehlade Shocked . Ne znam No . Pomagajte drage moje, Vi znate sigurno nesto Wink Wink
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 30/11/2012, 22:01

Mozda sam i ja malo preterala, perkam se dva tri puta dnevno king . Jer me sam ja u Batutu, pitala onu sto izdaje rezultate, sta je to. Pa mi ona tako kaze No Ne znam.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 1/12/2012, 00:00

Da, to znaci poremecenu floru, manjak laktobacila. Ne bi trebalo da ti prave zbog toga problem, pogotovo sto ti je CB dobar. Nadam se da ce tako biti molitva
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 1/12/2012, 11:16

Pa sta mislis draga, da ipak idem u ponedeljak da mi vade krv, i ujedno ce videti nalaz CB i VB? Samo se nadam da me zbog toga vrate No . Mada, ja sam radila 6 dana od pms-a. Mozda i to ima neke veze, a i koliko mi je unazad kasnilo... Pa jel to nije strasno? Ja nikakve simptome ne osecam dole cista ki suza, ko beba Wink . Znaci ti mislis da se moze raditi punkcija?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od dragana76ns 1/12/2012, 20:44

Bekanice uzmi vaginalni probiotik ginoflor i to stavlja, mojoj prijateljici je dr rekla ako nece da radi briseve pre postupka da slobodno uzme gynoflor i da je to ok...

Sreecnoooo dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 512172
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 2/12/2012, 01:33

Ne znamo ta je, verovatno nebuloza, stavi taj ginoflor. Ja sam stavljala normogin pred preglede on izregulise vag floru, al izgleda je nestašica...a valjda je ginoflor isto....u Frontu ni ne traze vag.briseve za te intervencije, samo cervikalni...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 2/12/2012, 02:13

Ja sam isto normogin koristila kada sam imala eserihiju i pomogao mi je vise od svih antibiotika pre toga, a super sto sada ima bar ta druga varijanta ginoflor. Ne brini Bekanice, ako ti vec nisu napisali da je izolovana neka bakterija, to je sve ok. Msm mogu ti praviti problem jedino ako rese da cepidlace, a sto se punkcije tice ti sigurno neces imati nikakvih posledica zbog takvog nalaza.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 2/12/2012, 14:10

Pa sve u redu , nema nikakva bakterija, samo to? A, sto se tice cepidlacenja, videcu sutra, sta ce reci Laughing . Ja cu sutra ici kod njih, da zakazem. U stvari da vidim kad bi to bilo? Jer ako su rekli samo sredom, znaci ili prva ili druga. Mada je meni nesto palo na pamet, laicki. Mozda i jesam u pravu! Wink Ako sam ja imala ciklus 24.11, ova prva sreda bi pala pred ovulaciju? A, ako bih u drugu sredu , to pada tacno iza ovulacije? Pa, vec ako radim punkciju, bolje mi je ta sreda iza ovulacije, u slucaju da opet neki folikul nije pukao... Pa, taman, da budem tip top za Decembar king Boze zdravlja, tako bih volela vise da krenem sa tim. Drage moje drugarice, kad bih znale kako se lose osecam zbog svega sto mi se desava Sad ... Ova silna odlaganja, me dokusurila. osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 3/12/2012, 12:41

Bekanice kako si prosla, imal' sta novo? :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 3/12/2012, 19:23

Jao samo kad bi znale koliko sam jurcala danas Shocked , ne bi li sve zavrsila. Ali, sam sve obavila Very Happy . Zakazali mi za sad ovu sredu Wink , izvadili krv, i tako. Pa u sredu da sam tamo u 8h. Nisu nista rekli ca one celije Shocked , dal nisu videli ili je to ok. Mada moja ginekolog, posto sam i kod nje morala po uput kaze, pa jesu li videli, ja kazem naravno, njima dala. Ona kaze pa dobro, i dala mi da stavljam vaginalete. Orvagil. Ja cu ih tek nakon punkcije stavljati... Ona kaze ispiraj Tantum rosom.. Ma, ja mislim da je meni takav taj nalaz sad bio, jer sam radila 5 dana cikl Shocked , a i od onolikih Microginona. Ponovicu ja nalaz tamo one neke nedelje... Inace, kazu da Tulic ide na odmor sad od 7 No No ... Kao mora jer mu puno neiskoriscenog ostalo. A, kao oni se nadaju da nece No . Po meni, pa sto i da ne ide, ima covek pravo? E, pa to bi onda znacilo, da mi nece verovatno on raditi VTO? Ma sta me briga, vazno je da se ja malo pomerim sa mrtve tackiceeeeeeee....Pa, sta mi bog da osmeh srce , nadam se da ce prepoznati moju borbu beskonacnu sunny ...A, hoce, jer ja verujem. Tako drage moje, javljam kako je proslo u sredu, kad se vratim. Pozzzzzzzzzz king
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 3/12/2012, 19:37

Bekanice svaka ti cast i sa srecom u sredu :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 3/12/2012, 20:00

Hvala Krk sestro slatka , valjda ce sve biti ok na punkcijiciiiiiiiii Wink . Ja i sutra primam gentamicin, ujutru i uvece, tako da sam za punkcijoooooooooo spremna Razz . Mada, toliko sam vise nepoverljiva.... Ostavili takav utisak ljudi Wink , salu na stranu..
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 3/12/2012, 22:22

To su rutinski zahvati, nema sta da brines, bice to sve ok :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 4/12/2012, 00:13

Nekako mi lakse, kad znam da ce to odraditi, pa onda posle mozda i imam cemu da se nadam trudnica . Vucem, tu jednu cisti , iha odkad Rolling Eyes , a pojavila se i druga sad skoro No .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 4/12/2012, 09:52

Nista se ne brini, ima oni da te spreme ko bombonicu i posle uskaces odma u proceduru. Jes da si se natrcala ali isplatilo se. good job
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od lilya 4/12/2012, 12:21

Ja tek sad vidim da ove ima novih dnevnika Rolling Eyes
Bekanice, sretno otvaranje dnevnika i jos sretnije zatvaranje osmeh srce

Ajde resi se te ciste pa da ko covek krenes da se bodes lol!

Sto se vaginaleta tice, Normogyn koliko god da je dobar, nemoj ni da se trudis da nadjes, ja sam obisla sve zivo i nema ih. Toliko sam ih trazila da je jedna apotekarka na kraju pitala redom sve sta se desava i rekli su joj da postoji neki problem oko registracije ili tako neceg i da ta procedura traje mesecima. U svakom slucaju ako te sutra primaju onda je sve to sto pise na rezultato OK. Nema potrebe da se plasis te punkice, to je zaista skroz rutinska stvar yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 4/12/2012, 12:46

Hvala Vam drage osmeh srce . Ma neplasim se ja toliko punkcije, koliko sam naplasena svim tim silnim odlaganjem lol! . Kao da mi na celu pise, odlazite je da vidimo koliko moze da izdrzi Shocked borba . Kao da je ovo neki test treniranja strpljenja Wink . I na njih sam ljuta sam , vec sam do sam trebala da budem trudnica ... Pokazacu ja njima ponosno uskoro moj trudnica , jer roda samo sto nije cvet .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 5/12/2012, 14:23

b Nista od punkcije affraid , a kao razlog kazu, pa prof nece biti tu, bice na odmoru. najbolje je da odlozimo Shocked . Sad kad dobijem da pijem Microginon od 5 dana ciklusa pa do 25 dana. Pa da dodjem u januaru, 2 dana ciklusa, i kao tad krecemo. Ja kazem pa sta cemo za cistu? ona kao, pa mozda ce otici affraid , Sve cemo u Januaru. No No Kao razlog, da te ne prepustamo drugom Dr posto prof, nece biti tu.. c Ja sva od iznemoglosti, i cekanja celo pre podne, nisam imala vise snage, pa sta sam i mogla kad su tako odlucili,, Nemam reci, a ni komentar. E, drage moje, tacno sam predosecala, da ce nesto iskrsnuti Sleep
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Niny 5/12/2012, 14:42

E bezveze Sad Nemoj da se nerviraš, sad će i to brzo yes Mene izluđuje odlaganje i čekanje, ali šta da radimo... nova godina će ti doneti nove pobede osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 5/12/2012, 14:51

Nadam se Niny king . Nema mi druge, nego da se sad posvetim malo sebi, i malo povratim poljuljano samopouzdanje Very Happy
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 5/12/2012, 16:05

Bekanice, kad se tako dogodi nesto sto odlaze sve - ja kazem "ko zna zasto je to dobro". Pusti, teraj ih sve u mp3, bolje da su odlozili nego da ti rade preko one stvari, pa ne urade lepo ili da nesto drugo upropaste. Ovako ce bar doktori da proslave sve praznike, da se lepo odmore i taman se vrate u januaru orni za nove radne pobede. I ti ces malo da se oporavis, napunis baterije i kao nova krenes u proceduru :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 5/12/2012, 16:12

Nadam se Krk cvet . A, tacno sam osecala da ce nesto izmisliti Wink . Nema mi druge, nego i ja da praznujem Rolling Eyes , i da sto bolje provedem sve predstojece praznike, pa lepo u Januaru, kako bude Very Happy . A, bas sam rekla pre neki dan, nek bude po Bozijoj volji osmeh srce . Pa kako bude! Nego da Vas pitam, da li da pocnem da koristim one vaginalete sto mi moja dr dala Orvagil?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 5 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu