Udruženje Roda

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Udruženje Roda

Počalji od sareni leptir taj 28/1/2013, 14:33

udji na sajtt rzzo i videces sve uslove ,sakupljajte analize (i ti i partner),moraju biti sterilni nalazi,imaju rok vaznosti(neki vaze 3 meseci ,neki 6 meseci ,neki vaze godinu dana )...pogledaj ,pa idi kod svog ginekologa i reci mu da zelis vto o trosku drzave.dace ti potrebne upute (analize sa uputima ne placas i mozes neeke u svojoj bolnici da odradis ,a mozes i privatno o svom trosku)...za pocetak ,objasnila sam ti ponesto a verujem da ce se i ostale cure pridruziti i objasniti jos po koji detalj...slobodno pitaj a imas i teme gde mozes vise saznati....pogledaj portal ovog foruma ,ima sve.pa i tema o vantelesnoj o trosku rzzo...srecno

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Godina : 40
Datum upisa : 27.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 28/1/2013, 14:36

Brbljiva, niste se razumele, ne pita Draganica za VTO o trosku rzzo, vec se interesuje za beplatne pokusaje koje je dobilo udruzenje Roda od Jevremove.
Draganice, koliko videh na njihovoj FB strani se zene prijavljuju. Napisi im mejl ili ih nazovi da proveris.

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 28/1/2013, 14:39

Embarassed ...a tako sam joj lepo sve objasnila ..uh ...

Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 28/1/2013, 14:42, izmenjeno ukupno 1 puta

sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 28/1/2013, 14:40

Brbljiva hvala, ali ja sam mislila na ovo što Jevremova organizuje, 3 poklon postupka za parove koji ne ispunjavaju uslov za vto o trošku fonda tipa godine, ili azoo ili nizak amh (ja Crying or Very sad ), ili ako već imaju jedno dete, ne znam, tako sam ja shvatila

lenjivica

Broj poruka : 615
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 28/1/2013, 14:41

tnx Meta, pisaću im! yes

lenjivica

Broj poruka : 615
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Abacus taj 11/2/2013, 14:37

Zašto su brisali pitanja jedne članice udruženja na facebook-u? Zar ne mogu njima otvoreno da se postave pitanja?

Ovo udruženje je jako sumnjivo Mad

Abacus

Broj poruka : 32
Datum upisa : 03.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 11/2/2013, 20:05

Abacus, obajsni nam pobliže

cufta

Broj poruka : 5397
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 11/2/2013, 20:06

Abacus ::Zašto su brisali pitanja jedne članice udruženja na facebook-u? Zar ne mogu njima otvoreno da se postave pitanja?

Ovo udruženje je jako sumnjivo Mad

da ,cula sam -to je moja prijateljica !poludela je .....

sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 11/2/2013, 21:08

Meni se nikako nije dopalo da se izvlace parovi iz sesira. Malo je ljudima njihove muke, pa jos da ih neko tako za...ava. To sto Jevremova nudi je njihova promocija i ok, to je super. Oni tako utvrdjuju svoju poziciju, a nekim parovima to bude jedina sansa i poklon. Ali ljudi moji, da se izvlaci iz sesira, pa to je skandal. Moraju postojati neki kriterijumi. I eto, ispade da je ljudska nesreca stvar za sprdnju, reklamu, neka bingo i loto izvlacenja. Ajde da mi otvorimo fond i da svakog meseca uplacujemo svi po 100 dinara, a onda da izvlacimo iz sesira ko ovog meseca uzima pare iz fonda i ide na VTO. To je jedino ok, a ovo sto oni rade je sramota!

Erata

Broj poruka : 2468
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nena beba taj 11/2/2013, 21:17

nisam u toku sta se desava sa tom jovanovom, ali erato to sa uplacivanjem simolicnih suma da se skupi za bar jedan postupak ti je odlicna ideja!
mozda bas za one koji nemaju opciju preko fonda-azzo i slicno.
a onda se svi lepo okupimo na druzenju, ispisemo imena, ubacimo u sesir i... i bar jedna beba vise!
rekla bih da je pametnije da se utvrde kriterijumi, tipa godina, broja pokusaja, itd pa po dogovoru izabere "najkriticniji" par, ali znam da to ne uspeva kada se svima gori pod nogama... tesko je egzaktno utvrditi kriterijume.... zato ovaj sesir u tom slucaju pravi...

nena beba

Broj poruka : 4741
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 12/2/2013, 18:50

erato,
kriterijumi su postojali tj. svi dolaze u obzir koji ne ispunjavaju uslove preko fonda.
Ja sam tamo dala svoje mišljenje da su oni morali pre reklamiranja te tri besplatne da postave uslove, a ne da pitaju članstvo jer će svako imati svoje mišljenje i nigde se neće stići sem u veliki problem. Kao što se nažalost i desilo.
Lično smatram da kriterijumi ovde nisu potrebni jer onda se opet svodimo na to da je neko privilegovan u odnosu na nekog drugog što fond sve vreme radi a ja sam vrlo alergična na to. Tako da je moja ideja bila, a napisala sam je njima na zidu, da svi koji ne ispunjavaju uslove preko fonda a žele da okušaju svoju sreću prijave se, ubace u šešir (može i bubanj i kesa :)) i tri srećnika bude izvučeno i tada niko nema zamerke. U protivnom uvek bi neko imao zamerku i optužio ih za nameštanje, diskriminaciju... Svakako je sada ovo ispala anti reklama za udruženje. Iskreno se nadam da će pre sledeće akciju prvo razraditi plan pa tek onda krenuti dalje i da su vođe udruženja shvatila koliko je ovo osetljiva tema za sve one koji su diskriminisani od strane samog fonda...
Srećno dobitnicima a i ostalima...
Što se tiče uplaćivanja po 100 din...nikad to ne bi zaživelo...

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13280
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 12/2/2013, 19:23

Hepi, i ja sam tako mislila. Ideja o uplaćivanju nekog novca nije važno kolikog svakog meseca bi jako pomoglo - ali da nas bude mnogo i da budemo istrajni - svakog meseca.
Slažem se sa Hepi da nikada ne bi zazivelo, iako sam za to. Zato nisam ništa ni komentarisala.

cufta

Broj poruka : 5397
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 13/2/2013, 10:38

Hepi i meni se svidja ideja,
Napravi se spisak
Jel ima kutak telefonsku liniju za uplacivnje novca ? Tipa 5525
najbrzi vid uplate