KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

+45
bubi80
pcelica
lolipop
heart84
korpica
Sami
Botox
Simona
Masha UK
makababy
ninica2
plavaptica
Gramatika
djole42
JocY
Orline
HappyGirl
Mrvica
Sneza
MARA
caci
KoMetaK
Struzzo
cici
cufta
bak
maus
lilya
buby
missile
LaFolie
dragana76ns
MAAKKI
Milijana
dr mali pariz
Mirjana
cicsa80
Vuchica
mijaki
Tinche
medolino
nina :)
key
BiKsi :)
maki79
49 posters

Strana 10 od 14 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od missile 22/3/2013, 12:27

Lepa Kata se opet prolepšala!!!! osmeh srce
poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dragana76ns 24/3/2013, 12:20

Lepa Kata i tacka. [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 25/3/2013, 00:01

Drage nase tete ajd opet brzinski da napisem koji redak ovde da ne bude da zabusavam stalno. Cica je bila pre neki dan na kontrolici i sada je teska 6700 grama i 63 cm. Dr je prezadovoljna njenim napredovanjem. Uveli smo kasice kao sto znate i u principu ih lepo jede jedino sto joj se ne svidjaju one koje su sa mesom pa nam je dr rekla da joj ih i ne dajem do 7 meseca nego samo povrce i voce. Mlekce sad nesto malo manje hoce da pije ali mora dnevno bar 600ml po nalogu pedijatrice dok ne krene sa jogurtom, mladim sirom i tim stvarcicama zbog kalcijuma. Na sledecu kontrolu idemo krajem aprila i tad cemo raditi i krvnu sliku i posetu stomatologu iako nemamo jos nijedan zubic.
Sve u svemu Keti je dobrica i pametnica koja slusa mamu i tatu a bogami i baku i deku koji je cuvaju dok smo mi na poslu.
Eto toliko za sad od nas a ovih dana vam kacimo nove slicice.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Gramatika 25/3/2013, 13:59

Svaka čast, velika i napredna devojčica naša Katarina! smajli angel
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 26/3/2013, 14:27

[Only admins are allowed to see this image]
Keti i njen dragi cica milos
[Only admins are allowed to see this image]
Keti i baka strina
[Only admins are allowed to see this image]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 26/3/2013, 15:36

Jao Keti, med si na svakoj, ali na ovu sam pala na d...
maki79 ::
[Only admins are allowed to see this image]
naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 2/4/2013, 11:45

Joj kakva je u haljinici i cipelicama, smizla jedna osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Orline 2/4/2013, 15:37

Lepa Kata je u potpunosi opravdala svoj nadimak [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od cicsa80 2/4/2013, 15:42

Ajaaaaao Kato, kakav si ti medeni stvor. srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 10/4/2013, 16:30

Hvala drugari nasi na ovim divnim komplimetima.
Moram vam se jadna malo izjadati jer nemam kome drugom. Moja Keti je divna beba ali baba i deda je upropastise skroz na skroz sto se spavanja tice. ranije dok sam stalno bila u kuci ja sam je uspavljivala tako sto je stavim u krevetac, dam dudu malo ljuljusnem krevetac, pustim muzikicu i ona zaspi kao andjelak mali. Ali ne lezi vraze od kako sam ja pocela da radim pre nekih mese dana i malo jace baba i deda je non stop cucaju po rukama i tako im ona i zaspi. Preko dana to i nije neki problem nju uspavati jer se umori i hoce da spava ali uvece kad je trebam ja uspavati u 9 onda nastaje pravi horor. Moram da je ljuskam u narucju da bi se gospodjica namolila da spava. Kako krenem da je spustam u krevetic tako ona otvara oci i pocinje da kmezi. Ja sam pocela da dobijam napade panike od toga jer ona vise nije tako ni lagana da se nosa pa me i kicma rastura a ne mogu od babe i dede ni da je pustim da se derendza ( sto bi inace i uradila) zato sto na prvo njeno kmeee oni utrcavaju u sobu i pitaju sta se desava i traze da je oni smire na sta ja pi....m. Cekam prvu priliku da njih dvoje odu u selo da ja uvedem ponovo moja pravila.
Znam sad ce neka od vas da me kritikuje kako sam ne zahvalna jer je oni cuvaju po ceo dan a ja se tu kao nesto zalim ali sta cu kad moram.
Sve ostalo kod Keti je u najboljem redu lepo jede, seta se po keju uziva, raste i svakog sekunda je sve sladja i sladja.
Na kontrolu idemo 30 aprila i jedva cekam da je merimo da vidimo koliko je cura porasla u visinu jer mi deluje da se bas lepo izduzila.
Eto to vam je to od nas dve. Ljubimo vas.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 10/4/2013, 16:42

A evo i malo novijih slika
keti u novim kolicima
[Only admins are allowed to see this image]
Keti ujutru gleda crtace
[Only admins are allowed to see this image]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 10/4/2013, 20:34

Buca mala, kako je zaokružila obraze sreca
Maki, ja te neću kritikovati, naprotiv. Na tvom mestu bih odlepila. Ja kad odemo kod mojih i mm-ovih, iako mnogo volim da ih vidim i lepo se provedem, jedva čekam da se vratim. A kad se vratim, prvo se nedelju dana vraćamo na staro, pošto i oni svi Cvrleta non stop nose No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dr mali pariz 10/4/2013, 20:57

Lepa Kato- tako me podsećaš na Ivonu iz tog perioda-sva dundasta. Very Happy
Savet nemam-moji nikad nisu zaspali sami-bez nosanja ili bar ljuškanja-doduše,Ivona i jeste,ali car prcan-ne. Wink
Zmajček-slatke ste na zajedničkoj!
p.s. i jeste porasla . osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:38

Sto rece Mirka, bas ste napravili bobaze za ljubljenje!! Secer! yes osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 15/4/2013, 14:14

Pozdrav tete nase mile, evo mi danas da vam se malo i pohvalimo. Cica lepotica je pocela samoinicijativno da se okrece sa ledja na stomak. Dzabe je mi ucili mesec dana a ona nas gledala kao telence sta joj to radimo nego je u petak na njen mini rodjendancic odlucila da sama to uradi. ja je presvlacim i okrenem glavu na drugu stranu nesto da pogledam kad vracam pogled na nju a ona na stomaku, ja je vratim na ledja kad ona ponovo se okrenula na stomak i tako jedno 5-6 puta i od tad nam je to postala glavna zanimacija.
Takodje hocemo da se pohvalimo da od onog dana kad sam je ovde vama kritikovala za uspavljivanje po rukama i nosanje sa nunanjem od te veceri je odlucila da ipak bude mamina dobra devojcica i da se uspavljuje po starom dobrom obicaju uz flasicu mleka sama u krevecu. Pupu da je ne ureknem jer kad god je pohvalim ona mi utera kontru.
Juce smo bili kod tetke koja nam je rodila batu da ga vidimo pa evo i njihove zajednicke slike.
[Only admins are allowed to see this image]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dr mali pariz 15/4/2013, 22:51

Bravo Lepa Kato za rolanje po krevetu ! osmeh srce
i za pavkanje,naravno.
Bata ti je meden...ljubim te,okruglice malena osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 20/4/2013, 22:27

Katarina je medenjakovicka prava.
Navijam za sto brzo odlazak bake i deke u selo i za vracanje starog nacina uspavljivanja.
Slika sa batom je divna osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Orline 21/4/2013, 22:03

Em lepa, em dobra, pa šta čovek više da poželi. Pa još se sama uspavljuje, za nas misaona imenica. Duša mala
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 21/4/2013, 22:58

Slika sa batom je osmeh srce Istopih se smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od lilya 22/4/2013, 16:10

maki79 ::
[Only admins are allowed to see this image]
naočare naočare naočare naočare naočare naočare Precakani oboje Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od lolipop 22/4/2013, 23:29

Ljubac za lepu Katu usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 7/5/2013, 13:50

Zdravo drugari nasi evo i nas konacno u nasem dnevniku. Mi samo negde skitaramo pa i ne stizemo do kompa.
Kod nas svasta nesto nevo ima. Bili smo na kontrolici i sad smo teski 7800gr i dugacki 67cm. Dobili smo zadnju vakcinu pa sledeca tek sa godinu dana. Vadili smo krv za krvnu sliku i to idemo danas da podignemo nalaze da vidimo kakva je cura. Keti raste kao iz vode i vise mi nije ona bebica nego vec ozbiljna devojcica. Pocela je nesto da trtlja pa se tu provuce onako slucajno i rec deda i rec tata a kad joj kazem kazi mama ona se upiski od smeha tako da je rec mama mnooogo smesna i nju jos ne koristimo.
Za ove prvomajske i uskrsnje praznike smo bili u vikendici i imali smo i drustvo prvo nam je tri dana bio kumic (15 meseci) sa mamom i tatom i bas nam je bilo superiska prosto nismo znali ko je srecniji da li Keti ili Paja.
Krkamo uveliko skoro sve slano i slatko i bas nam se svidja i samo bi nesto klopala ali moramo voditi racuna i o liniji jer nem smisla da budemo buckasti sad pred morence. Jutros smo dosli nasoj kucici i Keti sad pajki kao da u vikendici nedelju dana nije spavala. Nocu se devojka budi jos uvek jednom oko 3 da popije mlekce i nastavlja da spava do 8 i onda definitivno mora da se ustaje. Ja pokusavam da je prevarim tako sto je prebacim izmedju mm i mene u nas krevet ali ne vredi ona nas stipa, gnjavi i valjuska se po nama i onda daje uzbunu za ustajanje sto meni pada malo teze ali sta da radim kad je ona sad glavna u kuci moramo je slusati.
Ja sam ovo nabrzaka napisala pa je mozda zbrda zdola ali zurim da stignem da nesto pospremim po kuci dok ona pajki.
Evo i par slicica da nas vidite kako smo porasli.
Jutarnje razgibavanje
[Only admins are allowed to see this image]
Kety sa drugaricom
[Only admins are allowed to see this image]
Nas dve devojke stigle u vikendicu
[Only admins are allowed to see this image]
rasistljila se
[Only admins are allowed to see this image]
Kuliranje
[Only admins are allowed to see this image]
tata i njegova cera
[Only admins are allowed to see this image]
Kety sa batom i sekom od ujaka
[Only admins are allowed to see this image]
Konacno sam pocela da volim vodicu
[Only admins are allowed to see this image]
tetka me drzi a ujna se divi
[Only admins are allowed to see this image]
a sad malo Kety i ujna
[Only admins are allowed to see this image]
a onda su me svi izgustirali i bacili me u kolica
[Only admins are allowed to see this image]
Eto toliko od nas za ovo javljanje. Ljubimo vas sve!!!
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 9/5/2013, 12:26

Pozdrav od nas za vas. Dok cica spava ja svratih malo ovde samo da vam kazemo da smo otvorili karton kod teta zube i da je teta zuba pogledala desni i rekla da samo sto nisu izasli donji kecevi. Rekla je da odmah po izbijanju prvih zubica krenemo sa pranjem istih ujutru i uvece sa bebi cetkicom bez paste do druge godine a posle sa pastom. Zakazala nam je sledecu kontrolu za 4 meseca kad cica bude imala par zubica.
Odoh sad da pravim cici kasicu od brokolija koj obozava za razliku od njene mame.
Ljubac
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 9/5/2013, 12:44

Joj izem ti te obraščiće medene i haljinice i tračice i karneriće likeit likeit likeit
Keti, medenjaku, ne znam koju bih sliku izdvojila da ukradem od mame. Možda 4. ili 5. gde pozira kao za bilbord, srce slatko srce love love love
Uskoro zubići igra a karton već otvoren Laughing Ova tvoja mama je gora od mene! Nije ni čudo što se smeješ njenom "nadimku" Wink
Ljubim vas ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 9/5/2013, 13:05

Evo jos koja slicica iz vikendice za prvomajske praznike.

Keti se raspistoljila sa tetkom
[Only admins are allowed to see this image]
Kumic i Kety kuliraju
[Only admins are allowed to see this image]
Kumic Paja bi da predje kod Kety u njenu kadici
[Only admins are allowed to see this image]
Kety sa kumicemPajom i tetkom
[Only admins are allowed to see this image]
uzivancija u camcu
[Only admins are allowed to see this image]
a onda su se uvalili i tetka i kumic Paja
[Only admins are allowed to see this image]
i na kraju uzivancija sa tatom na motoricu
[Only admins are allowed to see this image]
a kad smo stigli kuci palo je druzenje na podu
[Only admins are allowed to see this image]
i onda je Paja pozeleo da drzi Kety
[Only admins are allowed to see this image]
posto je Paja ukapirao da je Kety teska pristao je da sedi kod njega u krilu
[Only admins are allowed to see this image]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 10 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 14 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu