KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+66
hany
nina :)
ciklama
cicsa80
Tinche
HappyGirl
Erata
Lyanna
Simona
Ambra
lenjivica
neca73
Bekanicaa
DMANA
korpica
Mirjana
tetreb
Nataly17
fight&faith
InNaturaVeritas
makica84
maki79
ragaco
Struzzo
Dionisia
Mrvica78
Veca77
Zoja79
laKole
noja
bobica83
ivi
ninica2
Gramatika
djole42
MAAKKI
dragana76ns
BiKsi :)
saska1
megica-pegica67
bulevarka
jaca*caca
missile
SannI-AlL
Vuchica
JocY
lilly13
medolino
OKacica
bebko
Orline
KoMetaK
JecaPereca
ananana
darling_buds
bak
anak
lilya
Niny
daxi011
menora72
Jelica
saška
LaFolie
Malina
heart84
70 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 4/10/2012, 12:26

La Folie, ne brini, sledeći mesec ima da bude ovulacija.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 4/10/2012, 22:40

anak ::La Folie, ne brini, sledeći mesec ima da bude ovulacija.

zagrljaj bas sam ubijena u pojam, kao da cu do kraja zivota pokusavati i da na kraju nista nece upaliti
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 4/10/2012, 22:52

Lafe, to je normalna reakcija, svi se mi plasimo! Ali, ti si u prednosti u odnosu na mnoge od nas, imas malo godina i nema razloga da ne uspes, koliko u sledecem ciklusu!!! Sta da radimo mi matorke koje se jos nadamo i pokusavamo, ako si ti klonula Shocked Laughing

Menora, srecno!!! igracice igracice igracice Nikako da te pohvatam u kojoj si fazi! Prvo sam mislila sve gotovo, ceka se samo beta, a onda shvatih da nije?! ili gresim?

Srecno vam zenske i plodonosno bilo, kako god radile! vođenje ljubavi
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 4/10/2012, 22:53

Metaurina :: kako god radile! vođenje ljubavi

 b  b  b

ti si queen
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 4/10/2012, 23:01

Cuti Lafe, ja sam ko trudnica - volim sex i rado ga se secam!!! Laughing Laughing lol!
Sta cu, kad muza jedva vidim jednom mesecno, pa mi se sve cini, ako bi... mozda bi... lol! lol! Kao da nismo 3 godine bili non-stop zajedno i pokusavali i nista! Veciti optimista!!! lol! lol! Sta ti mislis, sto sam ja isla pre 2 nedelje kod njega, da radim zeno!!! vođenje ljubavi lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od menora72 5/10/2012, 06:02

Dobar Jutar sunny

Meta zagrljaj cekam - beta u ponedeljak (13 dan ET) ...

juche ujutro (9 dan ET) sam se prvi put ponadala Embarassed
bilo mi muka ali lagano i skoro ceo dan , imam jak pristiskajuci bol ( onaj kad se dobije ) i pri tom me zateze stomak i jako me bole krsta (toliko da sam jedva mogla da hodam), grudi bole onako konstantno kao pred M i jos uz to celo telo me boli kao da imam gripu i imam neku drhtavicu ...

nemam T , nisam imala "znak" za inplantaciju , nisam nesto posebno gladna (mada ja inache jedem kao zmaj ) ... znachi opet ovo sve moze da bude UTROGESTAN (konjska doza od 3 x 200 mg) pomesano sa jachim PMS Rolling Eyes

evo jutros sve ovo se nastavlja , nije mi muka ali sam gladna b

ma furam i dalje opustenciju jer nish ne verujem ...

sve vas d







menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 5/10/2012, 09:11

Metaurina ::Cuti Lafe, ja sam ko trudnica - volim sex i rado ga se secam!!! Laughing Laughing lol!
Sta cu, kad muza jedva vidim jednom mesecno, pa mi se sve cini, ako bi... mozda bi... lol! lol! Kao da nismo 3 godine bili non-stop zajedno i pokusavali i nista! Veciti optimista!!! lol! lol! Sta ti mislis, sto sam ja isla pre 2 nedelje kod njega, da radim zeno!!! vođenje ljubavi lol! lol!

nisam ni ja bolja lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 5/10/2012, 09:25

Metaurina ::Lafe, to je normalna reakcija, svi se mi plasimo! Ali, ti si u prednosti u odnosu na mnoge od nas, imas malo godina i nema razloga da ne uspes, koliko u sledecem ciklusu!!! Sta da radimo mi matorke koje se jos nadamo i pokusavamo, ako si ti klonula Shocked Laughing

Jes, Lafe, ajd glavu gore. I što se više nerviraš zbog podstanara, to ih teže isteruješ. Sve, ili skoro sve, ide iz glave, dakle, kul, lagano, akcija na više frontova, i eto tebi stomaka do zubića pre 30 rođendana yes radost
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 5/10/2012, 09:25

Menora, srećno, čekamo ponedeljak osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 5/10/2012, 09:59

missile ::
Metaurina ::Lafe, to je normalna reakcija, svi se mi plasimo! Ali, ti si u prednosti u odnosu na mnoge od nas, imas malo godina i nema razloga da ne uspes, koliko u sledecem ciklusu!!! Sta da radimo mi matorke koje se jos nadamo i pokusavamo, ako si ti klonula Shocked Laughing

Jes, Lafe, ajd glavu gore. I što se više nerviraš zbog podstanara, to ih teže isteruješ. Sve, ili skoro sve, ide iz glave, dakle, kul, lagano, akcija na više frontova, i eto tebi stomaka do zubića pre 30 rođendana yes radost

Sa ovim se potpuno slazem yes
Lafe, glavu gore, znas i sama da ce biti savresenog ciklusa bez bestija i da ce sve biti OK. Ajd polako, sve ce biti dobro ljubav

Menora, za ponedeljak i betu radost radost radost radost radost
Meta, tog tvog muza najbolje da dovuces u BG na duze sreca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 5/10/2012, 14:42

Nije skoro. Definitivno sve ide iz glave.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 5/10/2012, 14:50

ja se secam kad sam imala 19 godina: zavrsila 4ti srednje, upisala fax i tokom tog najduzeg raspusta se zaljuuuubilaaaaa.... Ciklusi na TACNO 26 dana, tada i nikada vise redovni ciklusi, nijedna jedina upala besike, nikakve bakterije, sekreti, nista.

definitivno je sve u glavi.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od darling_buds 5/10/2012, 22:02

LaFolie ::ja se secam kad sam imala 19 godina: zavrsila 4ti srednje, upisala fax i tokom tog najduzeg raspusta se zaljuuuubilaaaaa.... Ciklusi na TACNO 26 dana, tada i nikada vise redovni ciklusi, nijedna jedina upala besike, nikakve bakterije, sekreti, nista.

definitivno je sve u glavi.

Nije nego u hemiji/zaljubljenosti lol! I meni tako, kad sam se zaista zaljubila pre pet godina sve se sredilo! Pa se posle pokvarilo, jbg, prosl zaljubljenost zbunjen
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jaca*caca 5/10/2012, 22:08

menora72 ::Dobar Jutar sunny

Meta zagrljaj cekam - beta u ponedeljak (13 dan ET) ...

juche ujutro (9 dan ET) sam se prvi put ponadala Embarassed
bilo mi muka ali lagano i skoro ceo dan , imam jak pristiskajuci bol ( onaj kad se dobije ) i pri tom me zateze stomak i jako me bole krsta (toliko da sam jedva mogla da hodam), grudi bole onako konstantno kao pred M i jos uz to celo telo me boli kao da imam gripu i imam neku drhtavicu ...

nemam T , nisam imala "znak" za inplantaciju , nisam nesto posebno gladna (mada ja inache jedem kao zmaj ) ... znachi opet ovo sve moze da bude UTROGESTAN (konjska doza od 3 x 200 mg) pomesano sa jachim PMS Rolling Eyes

evo jutros sve ovo se nastavlja , nije mi muka ali sam gladna b
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

ma furam i dalje opustenciju jer nish ne verujem ...

sve vas d







jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 5/10/2012, 22:37

darling_buds ::jbg, prosl zaljubljenost zbunjen
yes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bulevarka 6/10/2012, 12:13

Devojke moje želim vam sreću sa svakim vašim narednim korakom . igra

Foliška samo budi pozitivna rešićeš se ti svih tih glupih bakterija ako želiš mogu ti ja poslati dijetu za kandidu ja sam je imala pa sam je se rešila . Najbitnije je piti probiotik za vreme svih terapija i hormona i antibiotika .

Menorice tebi držim fige pa da nas obraduješ sa svojim bucom . Ne znam na koji znak za implantaciju si mislila ali većina devojaka ovde ništa ne oseti pa opet budu trudne . Koliko sam ja skontala sve je to individualno .

za sve nas
vv vv vv vv vv vv vv

molitva molitva molitva molitva molitva roda trudnica
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od menora72 6/10/2012, 13:38

Jaca *Caca ,Bulevarka ljubav

mislila sam na znake inplantacije tipa rozikasti tragovi ili tragovi u vidu koncica ili tako nesto ....

a ja sam skontala da svi simptomi koje imam su ustvari simptomi nekog virusa koji vlada ... boli me glava , bole me svi misici i kosti a bol u krstima je jako slican isijalgiji -zato i nisam mogla da hodam ko covek

generalno svi siptomi koje sam spominjala su malo popustili danas i zato

ne nadam se vise i ne verujem da ce biti nesto od Buca ...

u ponedeljak cu definitvno znati sta je i oma zakazati novi prirodnjak igra

sve vas d

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 7/10/2012, 18:08

Menora želim ti da si zakačila isti ,ali u potpunosti isti virus od naše Emice.Al' bi to bilo divno! igracice igracice igracice

ajmo d b d d d d b d b d d d
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od megica-pegica67 7/10/2012, 20:22

Menora, navjam da nas sutra obradujes sa jednom velikom betom bb bb bb bb navijači2 navijači2 navijači2 bb bb bb bb navijači2 navijači2 navijači2 bb bb bb bb navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 7/10/2012, 20:29

Menora navijam jako roda roda roda beta beta bravo bravo bravo bravo bravo bravo
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 7/10/2012, 22:54

Menora, i ja navijam jakooooooo! VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 7/10/2012, 23:22

Menora, ma znas kooooooooooliko Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od menora72 8/10/2012, 05:16

Aaaaaa ljubav ljubav ljubav

e Buco Buco vid kakve su nam tete zaigrale Very Happy osmeh srce

Nish,

pre posla, oko 7:30 h ,cu da odem u lab i javljam , ja biK da nas sve obradujem al ' stFarno bi bilo chudo bRez preterivanja

e tako Rolling Eyes

Dobar Jutar sunny

sve vas d



menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od KoMetaK 8/10/2012, 08:58

Menora, ja se nadam i verujem u tvog Bucu igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 8/10/2012, 09:52

menora, navijam, jako, jako, jakooooooooo igracice igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu