KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 29/10/2012, 22:32

Nove mamice, uzivate i snalazite se fino, ljubim vas puno.
Cekalice, izdrzavate li?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 30/10/2012, 10:02

Dobro jutro drage moje,
jos jedna skoro ne prospavana noc.Kiselina me je rasturala ,kod mene kako se blizim kraju ona sve jaca i jaca.Sve zivo sam zvakala i pirinac,griz,list kupusa,dvopek i onda uzeh rupurut ali i on ima dejstvo od sat dva i to je to.
U tim trenucima kada mi gori zeludac pozelim da me ujutro porode samo da ovo prestane.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 30/10/2012, 10:09

Divni izveštaji, pozdrav za mamice!
Ja nisam imala veći apetit ni u prvoj trudnoći ni sad. Desetak kg u prvoj, za sad 7 više. Beban je imao 3730 g. Mislim da to nema puno veze koliko dobiješ. Organizmi su jednostavno različiti -niko ne bi gladovao, a ni jeo ako mu se ne traži.
Završila sam sa vaginaletama, papa mi je II grupa, pa sam zadovoljna. Imam ranu na grliću, ali pošto je papa ok, nadam se da ća i sa tim sve dobro proći.
Treba da uradim još glukozu i dam urin, pa je za sad gotovo sa analizama.
Bebana se stalno okreće i stomak mi je često jako napet. I dalje uzimam gynipral na 3 sata. To me najviše nervira, stalno zaboravljam i pomeram vreme. Mrzi me da mi telefon zvoni, a ovako više pijem odokativno. Bruka!
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 30/10/2012, 10:10

I mene muči kiselina -uzimam rupurut, ponekad sodu. Tako sam radila i u prvoj trudnoći. Dovoljno sam nervozna bez kiseline. Embarassed
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 30/10/2012, 10:14

A koliko cesto uzimas sodu?Za rupurut sam cula da nije preporucljiv bas cesto.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/10/2012, 10:27

A da probate Gelusil ? Meni je pomagao pomaze mi i sada Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 30/10/2012, 12:10

Orliska prvo da te ljubnem i tebe i Mihajla. Meni je tako prvo pocela malo da flisuje tj da curka rana pa se onda na dva mesta pocela da otvara i lepo se videle dve rupe nadam se da to nece biti slucaj i kod tebe. Posle uradjene kiretaze rane lepo se te dve rupe zatvaraju i vise mi ne stavljaju ni hidrogen ni jod vec samo prskam oktanisept on je umesto nekadasnjeg bivacina. Sad mi rana izgleda mnogo bolje i ja se nadam da ce mi do kraja nedelje skinuti konce.
Nisam ukapirala gde si se ti porodila u kojoj bolnici?
Kod nas svakog dana noviteti u vidu napredovanja. Cica je mnogo dobra i cini nam se da i grcici polako prestaju. Ona lepo siki, kaki i pajki ali sad vec polako hoce sve vise da se druzi sa nama i da bude budna posle svakog podoja bar pola sata do sat. Primecujem po bodicima da smo porasli jer su joj sad neki onako knap a bili su malo komotniji.
Sto se tice druge bekane mi zelimo sto pre pa se nadamo da ce nam dragi Bog ponovo dati priliku za to.
Trudnice i buduce mamice uzivajte sto vise mozete u svojim trudnocama jer je to najlepse stanje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 30/10/2012, 13:20

Probacu i gelusil samo da mi bude lakse No i da se desi cudo da ospavam jednu noc onako skroz
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 30/10/2012, 14:08

Sanjicice samo da te utesim nema sanse da prespavas celu noc cak iako prestane gorusica tu je odlazak u wc milion puta u toku noci, pa grcevi u nogama itd. Sto si spavala pre trudnoce po celu noc odspavala si, sad je kasno za to hahahha . Nadam se da se ne ljutis sto sam ti ovo rekla ali sam i ja o tome mastala, ali nista od toga.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/10/2012, 15:47

Sanjice, primaklo se opasno. lol!
Ja nisam ni u devetom mesecu ustajala nocu u wc, da mi nije bilo kiseline spavala bih celu noc bez problema. Ona me je mucila cim legnem, ali kad to prodje ja sam spavala super do ujutro.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 30/10/2012, 17:42

Ma gde se ljutim drage moje,poznato mi je i trckanje u wc ihaaaaaj jos od sedmog meseca ali samo da me ovo cudo neprzi,a sto je najgore sada je tu i ujtro i uvece i non-stop.Pocinjem da se osecam bolesno ali dooooooobrooooooooooooo jos malo ...uh ne mogu da docekam cetvrtak ihhhhh kad bi moja dr.rekla npr.prijem u ponedeljak pa ja bi igrala i pevala po frontu.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 30/10/2012, 23:56

Veliki ljubac za sveze mamice i njihove bebice!!! ljubav
Orle, mozes li se nagledati i nadisati Mihaila? Dusica medena predugo cekana! osmeh srce love
Ljubac i za tatinu princezicu Teodoru!!! Steta sto je tata lenj, a zene uzivaju da ga citaju! Nego, kol'ko kosta seansa smeha, da te privucemo nekako? lol! Uzivajte u svakom trenutku trudnoce, zasluzili ste posle toliko godina borbe! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 31/10/2012, 01:16

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav za sve

Devojke, mene ubija besika! Hiljadu puta dnevno sam na wc solji. Pijem caj od brusnice al nesto se ne osecam bolje. Kad se ugrejem malo me popusti al cim osetim hladnocu tj.izadjem napolje odmah pocne da me boli i skoro da jedva hodam.
Danas otisla do grada u kupovinu i nisam ni trecinu kupila vec me pocela da boli. Uzas, osecam se kao balon! tuga
Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 31/10/2012, 10:42

Bila na ctg, kao ok je, mislim nije dr nista prokomentarisala, opet ogtt radim u petak, danas nan slava a slatkise ne smem Mad
Ultrazvuk za 2 nedelje, iako sam vto trudnica nikakav prijem ne spominje pa me to izludjuje! E bas me uhvatio neizdrz, strah i bes!

Sanjicice, jesi li ti kod svoje dr isla privatno?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 31/10/2012, 10:43

e pa evo me opet!!!! jeste li se malko odmorile od mene??? Wink
vrnula se kuci, vala jedna noc tamo bila mi je dovoljna, krevet neudoban, o higijeni bi se dalo diskutovati, ali glavni problem je hrana (grozota jedna) i hrkanje cimerki iz sobe (nisam znala da zene mogu toliko da grokcu)....

inace, grlic je kako treba, protoci dobri, bekana nam ima 2100gr, opet smo napredniji, plodove vode kolko treba, radili mi onaj secer (i to je ok iako sam jela sendvice i grickalice i cokoladu tako da planiram da prestanem da se maltretiram), ostale analize takodje kako treba, i kaze doktor da bezim kuci i da se javim za jedno tri nedelje nakon kontrole kod Miljica...Tada cu biti 36 nedelja, i kaze tada cemo se sve dogovoriti....eto....
da ne pominjem da me je u bolnici zabolelo levo uvo, onako unutra, pa sada cu da vidim ako ne prodje da zakazem kod ORL specijaliste affraid stidim se priznajem Embarassed cudno, zaboli me samo kada progutam, pa nisam sigurna ni gde me boli, mozda je opet ona moja pljuvacna zlezda???

i eto dlugali, to vam je to....
sve vas ljubim, odoh sada da pajkim jer su nas tamo probudili u pola 6....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 31/10/2012, 11:29

Samo da vam mahnem...ja sam juce bila kao ukljucena na struju, a danas bauljam po kuci...primetila sam da mi se smenjuju dani kada sam "normalna" i dani kada sam "trudna"... MM danas ponovo ide na sluzbeni put, pa sam se bas nesto rastuzila, osraje do sledece srede... Meni je drugi uz u dz bas u sredu, nema sanse da idemo zajedno, a privatno cemo ici kada se vrati sa puta... nego sam ja smislila da to cuveno srce cujemo zajedno, al nece da moze... no sta je tu je...
Nego, da priupitam ja nesto...koliko je pametno da sama perem prozore u kuci? Imam celih 5 prozora pa sam mislila da to malo osvezim...a ne znam da li smem...

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2337
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu