KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 29/10/2012, 10:37

jutro curice i decaci Wink (moramo ovo decaci zbog krola lol! )
krol, mnogo si me nasmejao, sa komentarom zenine ishrane...Neka je Bogu hvala sve kako treba, a kilogrami ce se kasnije skinuti, koga je jos briga za njih Wink
lep dan again, jesam li ja normalna sto volim kada je oblacno i hladno??? Embarassed
cekam da mi dodje drugarica koju bas dugo nisam videla jer zivi vani, a svratice i mamita....poslepodne spremanje za sutrasnji odlazak u bolnicu (kao da idem u izlazak, heheheee)
e da, zna li neko, kada imate zakazan prijem u Visegradsku, u koliko ujutru treba da dodjem? niko mi nista nije rekao?
thanksic&cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 29/10/2012, 10:40

krol, kod nas je slicna situacija, samo sto je mrtva trka kome brze raste stomak, meni ili mom muzicu...Kao pao je dogovor da kada se Ana rodi pocnemo da se umereno i zdravo hranimo (ukidamo przenje, pohovanje, pizze i slicne divne stvari), pa sada navalili kao mutavi, da nabacimo zalihe.... Laughing

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/10/2012, 10:46

Krol, Teodora (Dar od Boga) je na putu!
Samo uzivate u zasluzenoj sreci! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 29/10/2012, 10:47

dobro jutro,
vreme idealno za spavanje,jutros sam legla u 4 affraid bolela me krsta i desni kuk nisam nikako mogla da se namestim da spavam, pa sam se setala po kuci ko lav u kavezu. Sad se malo smirilo, ne znam da li smem na to mesto gde me boli da namazem onu konjsku mast, da li moze da mi skodi.

Krol sta kazes 19 kg affraid

Odoh da gledam krevece i komode jos uvek se nisam odlucila,svaki dan menjam nesto Embarassed
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 29/10/2012, 10:47

mijaki ::krol, kod nas je slicna situacija, samo sto je mrtva trka kome brze raste stomak, meni ili mom muzicu...Kao pao je dogovor da kada se Ana rodi pocnemo da se umereno i zdravo hranimo (ukidamo przenje, pohovanje, pizze i slicne divne stvari), pa sada navalili kao mutavi, da nabacimo zalihe.... Laughing

Vrlo slicno....doduse mene moja natjerala na dijetu,kao gdje ces biti debeli tata,uvrijedila me,gladujem,oci mi pobijelise od gladi a ona samo susti i danju i nocu po frizideru.....iselicu se majke mi

inace,dogovor je bio ako bude curica ja dajem ime jer sam zelio cerku a ona sinu.....posto nisam nesto mastovit otvorio sam crkveni kalendar i vidio da je na dan termina sveti Teodor....naravno odmah sam rekao Teodora.....i sta imam da vidim ...trazio da vidim sta znaci iTeodora znaci Boziji dar i u narodu to ime daju ljudi koji su dugo bili bez potomstva pa ga dobili....pa onda neka neko kaze da nema nesto i da ime ne bira nas.... :)
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 29/10/2012, 12:21

Dancic trudnice i mamice Very Happy Vreme neko nikakvo,samo da se sedi u kuci Wink
Posto sam ja veciti baksuz i skliznem na najmanju baricu vode i blata,ne smem ni da izlazim iz kuce lol!

Krol,lepo ime za malenu princezu, za vas dar od Boga! Neka je sve u redu,vidim da smo tvoja zena i ja u istoj nedelji Very Happy

Mijaki,sutra pregled a popodne spremanje yes Mahni nam tvojoj princezi za nas srca1 srca1

Meni se ni od ovog vremena ne spava Wink izgleda bi bebe samo da se igraju i lupkaju, valjda ce biti mirne kad se rode lol!
Ljubimo vas sve redom ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 29/10/2012, 12:37

Budući roditelji, dobar vam dan!
Konačno su mi bris i uk sterilni! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 805311
Sada leškarenje da se smire kontrakcije i navijanje za bebu da uspešno "sredi enterijer", tj. da podigne posteljicu!
Krol, Teodora je divno ime!
Pozdrav!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 29/10/2012, 14:02

....grama, samo neka je sterilno radost
medolino, kod tebe vecito zurka u stomaku??? osmeh srce
kod mene danas uzivancija, jedino sto moram izaci iz kuce da pokupim nalaze, e to me bas mrzi, ali cu se nekako naterati...
dok me jos ne mrzi odoh da pokupim neki ves, to je jos jedino od kucnih poslova sto radim...i to samo ponekad Embarassed
cmoka

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 29/10/2012, 17:08

nalazi konacno kod mene, nisam isla po njih, kukala sam da mi posalju na mail, a muzic ce da stampa na poslu....
dr. ginekolog kada me je zvala rekla mi je da su nalazi ok, a sada vidim na izvestaju iz Pastera da kod Cervikalnog brisa pise ''staphilococcus epidermis nije signifikantno'' i laktobacili...
e sada pretpostav da je to ok, ali sto ga napisase...sta ako nastavi da raste pa bude signifikatno...ima li neka prevencija, msm da udarim po pijenju necega??? urinokultura je sterilna....
pomagajte....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 29/10/2012, 17:26

krol ::moja supruga 23. nedelja.....
ac pokazala sve ok ,Teodora na putu Very Happy....
imamo starinskog doktora,nit sta prica nit sta suflira,pogleda,cuti i vozi i dodji za mjesec dana....ja naravno pitam i dobijem po usima tipa....sta te briga,sve je u redu,sto si znatizeljan...ajd napolje Very Happy Very Happy
zena kuka non stop.....6. mjesec a +19 sa kilama Very Happy Very Happy Very Happy
pomete sedmicnu nabavku hrane za dan,dan i po Very Happy

Krol, sa jedne strane je smesno i simpaticno, ali sa druge nije ni malo naivno... Neka prosecna kilaza koja treba da se dobije u trudnoci je oko 15 kg, pod pretpostavkom da je draga u trudnocu usla sa normlalnom kilazom. Visak kilograma moze da odnese mnoge komplikacije, ali na to bi trebalo da ukaze ginekolog. Ne bi smeo da predje preko cinjenice da je kilaza otisla toliko i da reaguje samo ako nesto ne valja, vec i preventivno da deluje. Mislim da bi pod hitno trebalo da se obratite nekome, tipa nekom savetovalistu za trudnice, nutricionisti , bilo kome...
Za pocetak, najbitnije je da ima tri glavna obroka i tri uzine, izmedju da uzima dovoljno tecnosti, i da hrana koju unoci bude koliko toliko zdrva.Ako joj se jede slano,i ako ga jede rizikuje povisen pritisak...

Nemoj da mislis ja sam ja sad neki guru zdrave hrane, ili da ti popujem, ali 19 kg na polovini trudnoce je mnogo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 29/10/2012, 18:20

Kroool, divno ime za divnu djevojku Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568
Ne brini za kg...sve će to bit OK, ipak je to Bosna moja Very Happy
Šta meni bi bolje što sam se onolišno ugojila, na kraju trudnoće jedva neki keks unosila u želudac, još i posteljica bi kilava, malac imao 2300 sa 33+6 a 2700 sa 38 nedelja. Muka moja, morila sam ga gladju. Sad majka nadoknadjuje. Laughing

Ja nikako da napišem opširniji izveštaj.
Guramo fino...Malo mijenja dan za noć, pa je po danu beba za poželjeti, a uveče kako kad. Ja i on znamo kako nam je sinoć bilo, a baba i tata jutros oduševljeni kako spava snom pravednika Wink
Sikimo, uhodavamo se, i tak...Eno ga baba uzima, budi se, odoh.
Ljubim vas sve puno.

P.S. Maki, i mani rana kvasi, u jednom ćošku Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 29/10/2012, 18:31

Orli, ljubim vas uhodane! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 729680
Mijaki, za to nije signifikantno, ne brini. isto bilo i meni, to znači sve ok, prosto tu su prirodno prisutni. Neće da rastu, ni meni nisu nikada. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 582639
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 29/10/2012, 18:53

Mijaki, to je sve super, opusti seee... sreca
Orli, ljubi ga majka, to mu je posao da vas malko zeza Laughing

Jao ljudi sad se setih pa mi sad smesno kako sam nocas skocila, uhvatio me grc u listu noge, pa kad sam pocela da vucem stopalo na suprotnu stranu uh... Jel se to bese desava u trudnoci, meni u zadnje vreme pocesto... Rolling Eyes
malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 29/10/2012, 19:07

Cure hello..citam vas koliko mogu,vidim rade se rezultati,gleda namestaj... ja najvise volim kad moj bebac spava sa mnom.kako ga spustim u krevetac otvara oci..
Trudnicice naspavajte se sad i naskitajte i posvetite sebi posle je to vrlo tesko Very Happy
Meni je moja trudnoca proletela,sad ne mogu da se nagledam mom andjelu..
Puno pozdrava...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 29/10/2012, 19:27

orline ::Kroool, divno ime za divnu djevojku Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568
Ne brini za kg...sve će to bit OK, ipak je to Bosna moja Very Happy
Šta meni bi bolje što sam se onolišno ugojila, na kraju trudnoće jedva neki keks unosila u želudac, još i posteljica bi kilava, malac imao 2300 sa 33+6 a 2700 sa 38 nedelja. Muka moja, morila sam ga gladju. Sad majka nadoknadjuje. Laughing

Ja nikako da napišem opširniji izveštaj.
Guramo fino...Malo mijenja dan za noć, pa je po danu beba za poželjeti, a uveče kako kad. Ja i on znamo kako nam je sinoć bilo, a baba i tata jutros oduševljeni kako spava snom pravednika Wink
Sikimo, uhodavamo se, i tak...Eno ga baba uzima, budi se, odoh.
Ljubim vas sve puno.

P.S. Maki, i mani rana kvasi, u jednom ćošku Rolling Eyes

satrah se ja trazeci gdje da cestitam pa ne mogu naci.....
evo ovde....cestitam vam od sveg srca u svoje i u ime moje porodice....neka je kuronja ziv i zdrav bar 100 godina i neka ga prati sva sreca ovog svijeta......i zene i zene Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nensy85 29/10/2012, 19:44

Pozdrav trudnice!!! ff
Krol, moja snajka se u trudnoci ugojila preko 20 kg i dr je naterao na dijetu jer su se plasili zbog porodjaja.
Ja sam trudna 17 nedelja a mozda sam se ugojila samo 2-3 kg, ustvari to sam samo povratila staru kilazu jer sam u prva tri meseca toliko i izgubila.
Vi bar mozete i da jedete, ja mnogo toga ne mogu. No

Mamite, uzivajte sa svojim bebama! cveće
Nensy85
Nensy85

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 22.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 29/10/2012, 19:45

Shenon cr zakazujem u Frontu,tu je i moja dr .
Drage moje ,ovi moji momci danas ceo dan sutiraju i guraju lepo njima meni kako kad kad potrefe neki organ samo stisnem zube i cekam da prodje.
Inace cekam cetvrtak i novi ctg i novi dogovor sa dr. i nadam se skorom upoznavanju sa bebcima.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 19:46

Krol, pa gde si ti sto godina?! lol! Željni smo muških trudnica! lol! Tako fenomenalno opisuješ svoju ženicu, da je tako lepo čitati te! Zato, piši češće, treba nam smeha! Ajde nek ženica sad malo smanji klopicu, šta da ti kažem, vadi joj duupe iz frižidera! lol! Ma, znam da ti neće pasti teško da me poslušaš! lol!



Orle, ljubac za tebe i Mihaila! Verovatno je bila mladina, tj. mlad Mesec kad ste se ti i Maja poradjale, a obično kad je mladina, teže zarastaju rane od operacija. Možda i nije to, al ovo je po priči moje babe, i uvek se ispostavljalo kao tačno! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 20:00

Krol, pa gde si ti sto godina?! lol! Željni smo muških trudnica! lol! Tako fenomenalno opisuješ svoju ženicu, da je tako lepo čitati te! Zato, piši češće, treba nam smeha! Ajde nek ženica sad malo smanji klopicu, šta da ti kažem, vadi joj duupe iz frižidera! lol! Ma, znam da ti neće pasti teško da me poslušaš! lol!



Orle, ljubac za tebe i Mihaila! Verovatno je bila mladina, tj. mlad Mesec kad ste se ti i Maja poradjale, a obično kad je mladina, teže zarastaju rane od operacija. Možda i nije to, al ovo je po priči moje babe, i uvek se ispostavljalo kao tačno! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 20:01

E znaš šta, više me i ovaj komp ne prepoznaje! lol! Pa mi šalje poruku dva puta, c, c, c, c, c! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krol 29/10/2012, 20:07

evo me biksi....pravo da ti kazem iscrpila me amnio....tj cekanje rezultata...
izdrzao nekako 14 dana i otisao na Paprikovac u KBC Banja Luka pred labaratoriju....oni tamo iza digitalne brave,uci ne mozes,cuci u hodniku i hvataj ih jedno po jedno
i znas kako to hoda....aj molim te zaviri pod mikroskop....vidjecu....cekaj,ni ja ne mogu raditi gladan a kamoli laboranti,koliko vas tamo ima,mogu li cevapi.....nisu narasle mitoze doji za 5 dana......kakvih 5 dana...ujutro opet...ajd zaviri,zavirila juce....cekaj mozel burek da ne budu opet cevapi i monotona ishrana.....i svaki dan tako dok jednom nije bilo evo ti rezultat nek te nosi djavo ispred laba.....zato je meni pregledano 41 hromozoma a obicno gledaju 16 :)
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 29/10/2012, 20:30

krol ::moja supruga 23. nedelja.....
ac pokazala sve ok ,Teodora na putu Very Happy....
imamo starinskog doktora,nit sta prica nit sta suflira,pogleda,cuti i vozi i dodji za mjesec dana....ja naravno pitam i dobijem po usima tipa....sta te briga,sve je u redu,sto si znatizeljan...ajd napolje Very Happy Very Happy
zena kuka non stop.....6. mjesec a +19 sa kilama Very Happy Very Happy Very Happy
pomete sedmicnu nabavku hrane za dan,dan i po Very Happy


Krol, divan izveštaj!!!!!!!!!!!!!!! Tako si mi namamio ogroooooooooman osmeh na lice. Ljubi ženu, ljubi tibu!!!!! Baš sam posle one objave trudnoće mislila na vas i pričala mužu o vama! Sad ću opet da ga izvestim o novinama. Vi ste beše u Pragu dočekali vašeg anđela? Mi imamo isto prijatelje koji su posle dugo dugo vremena tamo našli svoju sreću. Baš se radujem zbog vas, ali baš baš! Češće izveštavaj i ne brinite zbog kila, moja drugarica dobila 43kg u trudnoći, kako ne znam a bila mršavica 52 kg ceo život, a sad je nikad mršavija sva suva, to je sve nebitno, samo je bitno da nam Teodora dođe i da nam okačiš slikice da se ovde divimo toj lepotici! Sve naj naj vam želim!!!!!!!!!!!!!!! srca



Kod nas sve življe, svaki dan nešto novo, htedoh vam reći cure, baš vam zavidim na tibama, nekako mi sad nedostaje Klara u tibi da me bije, mada sam srećna što je sve super prošlo. Nadovezaal bih se na Maki, i ja jedva čekam da opet zatrudnim, nikad bolji osećaj, božanski! Samo mi je žao što moj dragi ne može da ga oseti bar na sekund, podelila bih ga s njim! Ja i on planiramo ako bog da da probamo za drugo od leta sunny
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 21:06

Krol, šta ćeš, oće te ta hrana na sve strane! :lol!:No samo kad je ac super i Teodora dobra!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 29/10/2012, 21:32

zbunjen Devojke da li neka moze da mi kaze dokle se stiglo sa uplatama bolovanja sto od socijalno sto od grada? Opet ne mogu da pohvatam konce a poslednju uplatu sam imala 13 ili 14 ovog meseca i kako mi moj poslodavac kaze to je bilo od socijalnog mada ne mogu bas 100% da budem sigurna zbunjen
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 29/10/2012, 22:28

mijaki ::e da, zna li neko, kada imate zakazan prijem u Visegradsku, u koliko ujutru treba da dodjem? niko mi nista nije rekao?

Po pravilu,trebas biti tamo u 8ujutru ali sobzirom da je guzva,da ima vise muskaraca nego zena(jbg,prate svoje lepse polovine,pa ko da ih prate u vojsku majku mu,to je pozdravljanje i ljubljene samo tako lol! ),da ces dosta cekati da bi dosla na red,ti slobodno dodji i u 9,nece da ti pobegne nista,rade do pola 3 lol!

Javljas se na salter,ostavljas knjizicu,ides u sobu br 6,tamo ne cekas nista,to je prijemna amb i ako ih pustis da te oni prozovu,nacekaces se,samo se javis sestri,kazes da imas zakazan prijem i to je to.Kada tu zavrsis,vracas se na prvi salter da ti vrate knjizicu,ides da ti otvore istoriju bolesti,da se presvuces i pravac odeljenje. Nadam se da sam ti bar malo objasnila Very Happy

Srecno sutra i da ti doktor izbije sve te bubice iz glave lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu